Fudo387 wrote:Pa kad navaljas masu gluposti i ne preostaje ti nista drugo do da se kreveljis i lijepis urnebesne smajlije.
Idi ti jarane ganjaj vanzemaljce.
Dakle, da rezimiramo ovu dosadasnju nebulozu
Fu-Do HNJiiiii! tvrdi, i cvrsto stoji na tome da:
1. Juga nije napravila ni metar autoputa, za razliku od BiH koja je vrlo uspjesno za 23 godine napravila 70-80 km auto puteva

. Pri tome mu nije palo na pamet da bar malo progugla, cime bi dosao do frapantnih podataka da Juga, zapravo, jeste do 1990 imala preko 700 km auto puteva, sto je izrazeno u metrima 700.000 +. Mislim da se mozemo sloziti da 0 i 700.000m nije zanemarljiva razlika.
Naravno, u odbranu svojih stavova i navoda po ovom pitanju, Fu-Do HNJiiiiiiiiiiii!, zvani Štilovka, neumoljivo poredi 1950. i 2015. godinu, jer su to za njega sasvim validne referentne vrijednosti
2. Juga nije imala nikakav zdravstveni sistem, a pogotovo ne bilo kakav klinicki centar u kojem su se Jugosloveni mogli lijeciti, nego su ti isti ljudi umirali u mukama po ulicama i cestama, podrazumijeva se - neasfaltiranim. Pri tome mu, opet, nije palo na pamet da bar malo progugla, cime bi neminovno dosao do vise nego frapantnih podataka o tome da su cak i ljudi iz drugih evropskih drzava dolazili da se lijece na beogradsku VMA i slovenacki KCLj.
Podrazumijevano, u odbranu svvjih stavova i navoda po ovom pitanju, Fu-Do HNJiiiiiiiiii!, zvani Štilovka, neumoljivo sagovornike pokusava diskreditovati tvrdnjama da ne znaju ni gdje su im bile granice bivse drzave, implicirajuci da su VMA i KCLj bile klinike u nekim drugim drzavama

. Jasno, ovo su i te kako validni i mocni argumenti
Inace, Fu-Do HNJiiiiiiiiii!, zvani Štilovka, poznat je po tome sto je u ranijem periodu, vrlo vjerovatno dok je imao 4-5-6 godina, veoma uspjesno cistio tesko naoruzane, oklopljene i ukopane cetnicke rovove u stilu Mad Max-a, sa primjesama moci i sposobnosti Terminatora, ali i nikada potucenog Komandosa, a sve naoruzan samo motornom pilom, cime je i zasluzio nadimak - Štilovka.
Ostaje da se vidi koji segment ex Yu ce Fu-Do HNJiiiiiiiiii! napasti u svom sljedecem naletu, kao i koje cvrste dokaze i argumente ce ovoga puta isukati.
P.S. Samo se nadamo da nece potegnuti svoju staru i oprobanu Stihl-ovku, jer bi to vjerovanto znacilo cijepanje i totalno unistenje ovog edukativnog foruma.
