nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#1751 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Samo je linč rješenje za kockaste glave. Nema druge.
A nama koji smo religiozni ostaje da još i dovu koju uputimo da se paša dohvati što deblje i čvršće bandere...
A nama koji smo religiozni ostaje da još i dovu koju uputimo da se paša dohvati što deblje i čvršće bandere...
-
IcedFlame
- Posts: 1238
- Joined: 06/11/2003 00:00
- Location: Sarajevo
#1752 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Pored ovakvih religioznih nije ni cudo sto smo u qrtzu
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#1753 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Pored ovoliko kockoglavih kretena, koji se čak ni na forumu ne stide promovisati svoje idiotske misli, nije ni čudo gdje smo.
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#1754 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
nije ti icedflame kockastoglav, cak naprotiv 
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#1755 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Nisam ni rekao da jeste brate.quarterback wrote:nije ti icedflame kockastoglav, cak naprotiv
Moj problem je taj što sam generalno postao izuzetno muhanat i na najmanju naznaku razvodnjavanja priče kada su u pitanju kreteni koji će nedaj Bože danas/sutra zagorčati život nekome od nama bliskih ljudi. Nisam upratio nj postove, ali ako je OK tip hvala mu što je normalan.
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#1756 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
isti sam ti...
valjda nam je svega preko glave...
valjda nam je svega preko glave...
- hellhammer
- Posts: 513
- Joined: 06/01/2015 19:24
#1757 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
zadnji puta kad sam bio kod njih, a autoputu od Aachen prema Liege, svi znakovi ogranicenja su bili prekriveni crnim folijama, gazilo se daleko preko ogranicenja, nikada nista nije stiglo na adresu, ima tome godina, znas li mozda zasto stavljaju te crne vrece na znakove ogranicenja? jednom sam jos vidio na autoputu prema Briseluinsomnia78 wrote:Tacnomadner wrote:Tako ne treba.
Ova ogranicenja na autoputu su totalno suluda.
130km/h, cak 110 u Belgiji je totalno bezveze i nepotrebno
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#1758 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Nemam pojma
Te kese preko znakove se stave kad se na brzinu trebaju "ponistiti" znakovi
E sad koji razlog je tu bio u pitanju, pojma nemam
Te kese preko znakove se stave kad se na brzinu trebaju "ponistiti" znakovi
E sad koji razlog je tu bio u pitanju, pojma nemam
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#1760 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
A izmjerit ce kako, odokativno?Posebno vodimo računa o tome da li motociklisti, ali i drugi učesnici u saobraćaju narušavaju javni red i mir prekomjernom bukom, za što su kazne od 400 do 1.000 maraka - rekao nam je Muratspahić.
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#1761 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
U DE je to prepusteno sluzbenom licu po slobodnoj i licnoj procjeni.
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#1762 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Kad ovo bude DE bit ce i ovdje, do tad nece.
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#1763 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
uređajem koji se zove fonometar i oni ga imajumirzet87sa wrote:A izmjerit ce kako, odokativno?Posebno vodimo računa o tome da li motociklisti, ali i drugi učesnici u saobraćaju narušavaju javni red i mir prekomjernom bukom, za što su kazne od 400 do 1.000 maraka - rekao nam je Muratspahić.
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#1764 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Prije 2-3 godine sam se natezao sa policajcem oko buke, veli preglasno auto i bog. Hoce kaznu da pise, a nema s cim ni da izmjeri. Posalje me na tehnicki, a isti radio mjesec - dva prije, prodje bez ikakvih problema. Nasi policajci fonometre nemaju, nek ti potvrdi creasey kako vec nick ide.vješalica wrote: uređajem koji se zove fonometar i oni ga imaju
Cisto da ne bude ja trkac ja ovo ja ono.. tesko da ce ovo zavladat kod nas. Vecina motora ima 'custom' auspuh koji ide preko limita, a navecer oka sklopit od njih ne mozes. Lijepa zamisao, tesko izvodljiva
- sparky
- Posts: 1910
- Joined: 23/01/2004 00:00
- Location: Obronak Trebevica
- Contact:
#1765 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ma teško da će ne neko fasovati kaznu jer se mjeri u leru. Jedino oni sa ekstremnom bukom(neispravni), al i to možda.
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#1766 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
da, na leru i na 2000 obrtajasparky wrote:Ma teško da će ne neko fasovati kaznu jer se mjeri u leru. Jedino oni sa ekstremnom bukom(neispravni), al i to možda.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#1768 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
svejedno i na 2000 obrtaja ne proizvodi buku koja ide preko dozvoljene, mora motor zavritit na +10k s 'custom' auspuhom, s fabrickim to postici ne moze.shandrprcSA wrote:da, na leru i na 2000 obrtajasparky wrote:Ma teško da će ne neko fasovati kaznu jer se mjeri u leru. Jedino oni sa ekstremnom bukom(neispravni), al i to možda.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
-
pipi-duga-carapa
- Posts: 259
- Joined: 25/11/2013 02:13
#1771 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ovakvih papaka je sve vise i vise.
Jos je pjesacki zeleno, papcina jedna seljacka - van iz grada seljacino!!!!!!!!
Treba mu auto slupati velikim cekicem i onda dinamitom raznijeti
Takve odmah streljati! Ne postoji za njih nikakav lijek.
p.s. Kojom je ovo kamericom snimano??
Jos je pjesacki zeleno, papcina jedna seljacka - van iz grada seljacino!!!!!!!!
Treba mu auto slupati velikim cekicem i onda dinamitom raznijeti
Takve odmah streljati! Ne postoji za njih nikakav lijek.
p.s. Kojom je ovo kamericom snimano??
-
Sharif
- Posts: 198
- Joined: 23/08/2012 10:45
- Location: Malo vamo, malo tamo
#1772 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Gledaj trenerke......O'zone wrote:Pohitio hadžo da prođe, kasni na Iftar
http://radiosarajevo.ba/novost/186648/p ... cima-video
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#1773 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Kad smo vec kod E klase, maloprije gledam na dnevniku i ne mogu da vjerujem. Mali Zmaj Aljevic je za udes na Obali dobio godinu i 7 mjesec i debil Zivko Budimir ga pomiluje i da lezi samo godinu, a Aljevic trazi da se kazna zatvora zamjeni za novcanu od 4 milje maraka. Sud odbija zahtjev jer to moze ako su kazne krace od godinu, a on je osudjen na vise. Ali... tu na scenu stupa drugi debil Cavara koji mijenja odluku o skracenju robije u odluku o smanjenju kazne, a u obrazlozenju sere kako je FBiH bolje da se mladi covjek skoluje (studij u Irskoj) nego da lezi i zatvoru, a to sto je curu ni krivu ni duznu polomio na proste faktore nikom nista! Smajli koji povraca... Sva sreca da su i sud i tuzilastvo reagovali da je to protivzakonito i najavljuju krivl prijavu protiv Cavare.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#1774 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Država za odabrane.tempuser wrote:Kad smo vec kod E klase, maloprije gledam na dnevniku i ne mogu da vjerujem. Mali Zmaj Aljevic je za udes na Obali dobio godinu i 7 mjesec i debil Zivko Budimir ga pomiluje i da lezi samo godinu, a Aljevic trazi da se kazna zatvora zamjeni za novcanu od 4 milje maraka. Sud odbija zahtjev jer to moze ako su kazne krace od godinu, a on je osudjen na vise. Ali... tu na scenu stupa drugi debil Cavara koji mijenja odluku o skracenju robije u odluku o smanjenju kazne, a u obrazlozenju sere kako je FBiH bolje da se mladi covjek skoluje (studij u Irskoj) nego da lezi i zatvoru, a to sto je curu ni krivu ni duznu polomio na proste faktore nikom nista! Smajli koji povraca... Sva sreca da su i sud i tuzilastvo reagovali da je to protivzakonito i najavljuju krivl prijavu protiv Cavare.
Drago mi je da je tako i nadam se da će biti još i gore po nas obične a još bolje za njih odabrane sve dok se ne utopimo u šljamu koji postajemo.
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#1775 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
ma rurac bi ga buda pomilovao da brko nije dao pare i to masne za maloga, ali nadati se da je mali izvukao pouku bilo kakvutempuser wrote:Kad smo vec kod E klase, maloprije gledam na dnevniku i ne mogu da vjerujem. Mali Zmaj Aljevic je za udes na Obali dobio godinu i 7 mjesec i debil Zivko Budimir ga pomiluje i da lezi samo godinu, a Aljevic trazi da se kazna zatvora zamjeni za novcanu od 4 milje maraka. Sud odbija zahtjev jer to moze ako su kazne krace od godinu, a on je osudjen na vise. Ali... tu na scenu stupa drugi debil Cavara koji mijenja odluku o skracenju robije u odluku o smanjenju kazne, a u obrazlozenju sere kako je FBiH bolje da se mladi covjek skoluje (studij u Irskoj) nego da lezi i zatvoru, a to sto je curu ni krivu ni duznu polomio na proste faktore nikom nista! Smajli koji povraca... Sva sreca da su i sud i tuzilastvo reagovali da je to protivzakonito i najavljuju krivl prijavu protiv Cavare.


