nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#1751 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by The BEN10 »

Samo je linč rješenje za kockaste glave. Nema druge.
A nama koji smo religiozni ostaje da još i dovu koju uputimo da se paša dohvati što deblje i čvršće bandere...
IcedFlame
Posts: 1238
Joined: 06/11/2003 00:00
Location: Sarajevo

#1752 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by IcedFlame »

Pored ovakvih religioznih nije ni cudo sto smo u qrtzu
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#1753 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by The BEN10 »

Pored ovoliko kockoglavih kretena, koji se čak ni na forumu ne stide promovisati svoje idiotske misli, nije ni čudo gdje smo.
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#1754 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by quarterback »

nije ti icedflame kockastoglav, cak naprotiv :)
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#1755 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by The BEN10 »

quarterback wrote:nije ti icedflame kockastoglav, cak naprotiv :)
Nisam ni rekao da jeste brate.
Moj problem je taj što sam generalno postao izuzetno muhanat i na najmanju naznaku razvodnjavanja priče kada su u pitanju kreteni koji će nedaj Bože danas/sutra zagorčati život nekome od nama bliskih ljudi. Nisam upratio nj postove, ali ako je OK tip hvala mu što je normalan. ;-)
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#1756 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by quarterback »

isti sam ti...
valjda nam je svega preko glave...
User avatar
hellhammer
Posts: 513
Joined: 06/01/2015 19:24

#1757 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by hellhammer »

insomnia78 wrote:
madner wrote:Tako ne treba.

Ova ogranicenja na autoputu su totalno suluda. :evil:
Tacno
130km/h, cak 110 u Belgiji je totalno bezveze i nepotrebno
zadnji puta kad sam bio kod njih, a autoputu od Aachen prema Liege, svi znakovi ogranicenja su bili prekriveni crnim folijama, gazilo se daleko preko ogranicenja, nikada nista nije stiglo na adresu, ima tome godina, znas li mozda zasto stavljaju te crne vrece na znakove ogranicenja? jednom sam jos vidio na autoputu prema Briselu :?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1758 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by insomnia78 »

Nemam pojma
Te kese preko znakove se stave kad se na brzinu trebaju "ponistiti" znakovi
E sad koji razlog je tu bio u pitanju, pojma nemam
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#1760 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mirzet87sa »

Posebno vodimo računa o tome da li motociklisti, ali i drugi učesnici u saobraćaju narušavaju javni red i mir prekomjernom bukom, za što su kazne od 400 do 1.000 maraka - rekao nam je Muratspahić.
A izmjerit ce kako, odokativno?
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#1761 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mali_milojica »

U DE je to prepusteno sluzbenom licu po slobodnoj i licnoj procjeni.
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#1762 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mirzet87sa »

Kad ovo bude DE bit ce i ovdje, do tad nece.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1763 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vješalica »

mirzet87sa wrote:
Posebno vodimo računa o tome da li motociklisti, ali i drugi učesnici u saobraćaju narušavaju javni red i mir prekomjernom bukom, za što su kazne od 400 do 1.000 maraka - rekao nam je Muratspahić.
A izmjerit ce kako, odokativno?
uređajem koji se zove fonometar i oni ga imaju ;-)
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#1764 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mirzet87sa »

vješalica wrote: uređajem koji se zove fonometar i oni ga imaju ;-)
Prije 2-3 godine sam se natezao sa policajcem oko buke, veli preglasno auto i bog. Hoce kaznu da pise, a nema s cim ni da izmjeri. Posalje me na tehnicki, a isti radio mjesec - dva prije, prodje bez ikakvih problema. Nasi policajci fonometre nemaju, nek ti potvrdi creasey kako vec nick ide.


Cisto da ne bude ja trkac ja ovo ja ono.. tesko da ce ovo zavladat kod nas. Vecina motora ima 'custom' auspuh koji ide preko limita, a navecer oka sklopit od njih ne mozes. Lijepa zamisao, tesko izvodljiva
User avatar
sparky
Posts: 1910
Joined: 23/01/2004 00:00
Location: Obronak Trebevica
Contact:

#1765 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by sparky »

Ma teško da će ne neko fasovati kaznu jer se mjeri u leru. Jedino oni sa ekstremnom bukom(neispravni), al i to možda.
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#1766 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by shandrprcSA »

sparky wrote:Ma teško da će ne neko fasovati kaznu jer se mjeri u leru. Jedino oni sa ekstremnom bukom(neispravni), al i to možda.
da, na leru i na 2000 obrtaja
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#1767 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Bakir1 »

Image
Image
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#1768 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mirzet87sa »

shandrprcSA wrote:
sparky wrote:Ma teško da će ne neko fasovati kaznu jer se mjeri u leru. Jedino oni sa ekstremnom bukom(neispravni), al i to možda.
da, na leru i na 2000 obrtaja
svejedno i na 2000 obrtaja ne proizvodi buku koja ide preko dozvoljene, mora motor zavritit na +10k s 'custom' auspuhom, s fabrickim to postici ne moze.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#1769 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by O'zone »

Pohitio hadžo da prođe, kasni na Iftar



http://radiosarajevo.ba/novost/186648/p ... cima-video
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#1770 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by shandrprcSA »

jos mase rukama :evil:
pipi-duga-carapa
Posts: 259
Joined: 25/11/2013 02:13

#1771 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by pipi-duga-carapa »

Ovakvih papaka je sve vise i vise.
Jos je pjesacki zeleno, papcina jedna seljacka - van iz grada seljacino!!!!!!!! :oops:
Treba mu auto slupati velikim cekicem i onda dinamitom raznijeti :evil:
Takve odmah streljati! Ne postoji za njih nikakav lijek.


p.s. Kojom je ovo kamericom snimano??
Sharif
Posts: 198
Joined: 23/08/2012 10:45
Location: Malo vamo, malo tamo

#1772 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Sharif »

O'zone wrote:Pohitio hadžo da prođe, kasni na Iftar



http://radiosarajevo.ba/novost/186648/p ... cima-video
Gledaj trenerke...... :run:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#1773 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by tempuser »

Kad smo vec kod E klase, maloprije gledam na dnevniku i ne mogu da vjerujem. Mali Zmaj Aljevic je za udes na Obali dobio godinu i 7 mjesec i debil Zivko Budimir ga pomiluje i da lezi samo godinu, a Aljevic trazi da se kazna zatvora zamjeni za novcanu od 4 milje maraka. Sud odbija zahtjev jer to moze ako su kazne krace od godinu, a on je osudjen na vise. Ali... tu na scenu stupa drugi debil Cavara koji mijenja odluku o skracenju robije u odluku o smanjenju kazne, a u obrazlozenju sere kako je FBiH bolje da se mladi covjek skoluje (studij u Irskoj) nego da lezi i zatvoru, a to sto je curu ni krivu ni duznu polomio na proste faktore nikom nista! Smajli koji povraca... Sva sreca da su i sud i tuzilastvo reagovali da je to protivzakonito i najavljuju krivl prijavu protiv Cavare.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#1774 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by O'zone »

tempuser wrote:Kad smo vec kod E klase, maloprije gledam na dnevniku i ne mogu da vjerujem. Mali Zmaj Aljevic je za udes na Obali dobio godinu i 7 mjesec i debil Zivko Budimir ga pomiluje i da lezi samo godinu, a Aljevic trazi da se kazna zatvora zamjeni za novcanu od 4 milje maraka. Sud odbija zahtjev jer to moze ako su kazne krace od godinu, a on je osudjen na vise. Ali... tu na scenu stupa drugi debil Cavara koji mijenja odluku o skracenju robije u odluku o smanjenju kazne, a u obrazlozenju sere kako je FBiH bolje da se mladi covjek skoluje (studij u Irskoj) nego da lezi i zatvoru, a to sto je curu ni krivu ni duznu polomio na proste faktore nikom nista! Smajli koji povraca... Sva sreca da su i sud i tuzilastvo reagovali da je to protivzakonito i najavljuju krivl prijavu protiv Cavare.
Država za odabrane.

Drago mi je da je tako i nadam se da će biti još i gore po nas obične a još bolje za njih odabrane sve dok se ne utopimo u šljamu koji postajemo.
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#1775 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by noviclan »

tempuser wrote:Kad smo vec kod E klase, maloprije gledam na dnevniku i ne mogu da vjerujem. Mali Zmaj Aljevic je za udes na Obali dobio godinu i 7 mjesec i debil Zivko Budimir ga pomiluje i da lezi samo godinu, a Aljevic trazi da se kazna zatvora zamjeni za novcanu od 4 milje maraka. Sud odbija zahtjev jer to moze ako su kazne krace od godinu, a on je osudjen na vise. Ali... tu na scenu stupa drugi debil Cavara koji mijenja odluku o skracenju robije u odluku o smanjenju kazne, a u obrazlozenju sere kako je FBiH bolje da se mladi covjek skoluje (studij u Irskoj) nego da lezi i zatvoru, a to sto je curu ni krivu ni duznu polomio na proste faktore nikom nista! Smajli koji povraca... Sva sreca da su i sud i tuzilastvo reagovali da je to protivzakonito i najavljuju krivl prijavu protiv Cavare.
ma rurac bi ga buda pomilovao da brko nije dao pare i to masne za maloga, ali nadati se da je mali izvukao pouku bilo kakvu
Post Reply