Citroen All About

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
konektovan
Posts: 51391
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#1751 Re: RE: Re: RE: Re: Citroen All About

Post by konektovan »

Android Knego wrote:
amar1994 wrote:
Android Knego wrote:Zna li neko gdje se moze nabaviti logo, tj. slova "CITROEN"? Osim u ovlastenom servisu... i na otpadu... :)
Ebay [emoji106]
Ma trazio sam i tamo, nije ponuda kao sto bi se ocekivalo...
Sta te tacno zanima???? Imas ove stikerane po fcb-u, oglasima koje rade naljepnice u 3d, pa tako sam vidio da rade za cepove alu felgi, haube, one manje znakove i super izgledaju.

poslano sa Sonija Ze
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#1752 Re: Citroen All About

Post by O'zone »

Android Knego wrote:Zna li neko gdje se moze nabaviti logo, tj. slova "CITROEN"? Osim u ovlastenom servisu... i na otpadu... :)
Probaj u Interautu u Hrasnom koliko znam imaju. Imaš i opciju autopijace Nedjeljom a ima i ona radnjica kojoj uvijek zaobravim ime :sad: između mosta i WISE na Stupu imaju bruku tih karafeka za aute.
User avatar
konektovan
Posts: 51391
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#1753 Re: RE: Re: Citroen All About

Post by konektovan »

O'zone wrote:
Android Knego wrote:Zna li neko gdje se moze nabaviti logo, tj. slova "CITROEN"? Osim u ovlastenom servisu... i na otpadu... :)
Probaj u Interautu u Hrasnom koliko znam imaju. Imaš i opciju autopijace Nedjeljom a ima i ona radnjica kojoj uvijek zaobravim ime :sad: između mosta i WISE na Stupu imaju bruku tih karafeka za aute.
Ja uzeo kod njih za felge naljepnice, 4 kom 4 KM i za divno cudo, ne moze ih ni visoki pritisak skinuti, kad je u auto praonici.[emoji1]

poslano sa Sonija Ze
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#1754 Re: RE: Re: Citroen All About

Post by O'zone »

konektovan wrote:
O'zone wrote:
Android Knego wrote:Zna li neko gdje se moze nabaviti logo, tj. slova "CITROEN"? Osim u ovlastenom servisu... i na otpadu... :)
Probaj u Interautu u Hrasnom koliko znam imaju. Imaš i opciju autopijace Nedjeljom a ima i ona radnjica kojoj uvijek zaobravim ime :sad: između mosta i WISE na Stupu imaju bruku tih karafeka za aute.
Ja uzeo kod njih za felge naljepnice, 4 kom 4 KM i za divno cudo, ne moze ih ni visoki pritisak skinuti, kad je u auto praonici.[emoji1]

poslano sa Sonija Ze
Ma ja sam kod njih ugradio aftermarket modul centralnog na Picassa, našao kožu za ručicu mjenjača nekih 7 maraka bila i uzeo još nekih sijalica što mi je falilo. To je bilo prije cca godinu i još uvijek sve radi i izgleda super.
Android Knego
Posts: 1580
Joined: 13/03/2012 08:11

#1755 Re: Citroen All About

Post by Android Knego »

konektovan wrote: Sta te tacno zanima???? Imas ove stikerane po fcb-u, oglasima koje rade naljepnice u 3d, pa tako sam vidio da rade za cepove alu felgi, haube, one manje znakove i super izgledaju.
Logo za gepek, stari je ofucan... :mrgreen:
O'zone wrote:
Android Knego wrote:Zna li neko gdje se moze nabaviti logo, tj. slova "CITROEN"? Osim u ovlastenom servisu... i na otpadu... :)
Probaj u Interautu u Hrasnom koliko znam imaju. Imaš i opciju autopijace Nedjeljom a ima i ona radnjica kojoj uvijek zaobravim ime :sad: između mosta i WISE na Stupu imaju bruku tih karafeka za aute.
Hvala.
A gdje je tacno ta radnjica?
direstraits0078
Posts: 5231
Joined: 22/12/2011 14:41

#1756 Re: Citroen All About

Post by direstraits0078 »

User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#1757 Re: Citroen All About

Post by O'zone »

Android Knego wrote: Hvala.
A gdje je tacno ta radnjica?
A mogu ti samo ovako objasniti

https://www.google.com/maps/place/43%C2 ... 7505?hl=hr

Zove se ASEA-BE d.o.o. izgleda kao mala barakica odmah iza mosta kad ideš prema WISI
User avatar
konektovan
Posts: 51391
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#1758 Re: RE: Re: Citroen All About

Post by konektovan »

Android Knego wrote:
konektovan wrote: Sta te tacno zanima???? Imas ove stikerane po fcb-u, oglasima koje rade naljepnice u 3d, pa tako sam vidio da rade za cepove alu felgi, haube, one manje znakove i super izgledaju.
Logo za gepek, stari je ofucan... :mrgreen:
O'zone wrote:
Android Knego wrote:Zna li neko gdje se moze nabaviti logo, tj. slova "CITROEN"? Osim u ovlastenom servisu... i na otpadu... :)
Probaj u Interautu u Hrasnom koliko znam imaju. Imaš i opciju autopijace Nedjeljom a ima i ona radnjica kojoj uvijek zaobravim ime :sad: između mosta i WISE na Stupu imaju bruku tih karafeka za aute.
Hvala.
A gdje je tacno ta radnjica?
Prije wise stup sa desne strane, ili preko puta ulaza za auto pijacu ako ti je lakse, a imas i drugu njihovu radnju, na samom ulazu u rajlovac sa lijeve strane. Ja sam vidio dosta znakova za druge automobile, mozda imaju i za citroen, pokusaj.

poslano sa Sonija Ze
Android Knego
Posts: 1580
Joined: 13/03/2012 08:11

#1759 Re: Citroen All About

Post by Android Knego »

Hvala za informacije. Bice dovoljno.
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#1760 Re: Citroen All About

Post by Bakir1 »

trazi se za kupiti:
c4
1,6 hdi
2012-
boja bijela ili crna...
ima neki budzet, po piku su svi pregledani, ovo ako neko ima da bi prodao neka se javi
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#1761 Re: Citroen All About

Post by Ned071 »

joj visocana sto se stisk'o :D

uzmi novo ***AKCIJA***
CITROEN C4 FEEL EDITION BlueHDi 100 BVM
Dostupno ODMAH po akcijskoj cijeni od 28.350,00 KM!!! (Vrijedi do isteka zaliha)
☎️036/557-825
e-mail: [email protected]..
PSC Hercegovinapromet d.o.o.

salim se. imaju svaki dan na fejsu neku ponudu... evo jedne

http://www.hercegovinapromet.ba/listings/c4-16-hdi-92/

RABLJENO VOZILO CITROEN C4 1,6 HDi
Kilometraža: 149,000
Godište: 2011
Cijena: 16.500,00 KM
Za više informacija kontaktirajte nas na ☎️036/557-825 ili na e-mail: [email protected]..
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#1762 Re: Citroen All About

Post by Bakir1 »

Vidio I jedno I drugo hvala :thumbup:
Android Knego
Posts: 1580
Joined: 13/03/2012 08:11

#1763 Re: Citroen All About

Post by Android Knego »

..
Last edited by Android Knego on 20/09/2016 20:42, edited 1 time in total.
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#1764 Re: Citroen All About

Post by condy »

Ned071 wrote:joj visocana sto se stisk'o :D

uzmi novo ***AKCIJA***
CITROEN C4 FEEL EDITION BlueHDi 100 BVM
Dostupno ODMAH po akcijskoj cijeni od 28.350,00 KM!!! (Vrijedi do isteka zaliha)
☎️036/557-825
e-mail: [email protected]...
PSC Hercegovinapromet d.o.o.

salim se. imaju svaki dan na fejsu neku ponudu... evo jedne

http://www.hercegovinapromet.ba/listings/c4-16-hdi-92/

RABLJENO VOZILO CITROEN C4 1,6 HDi
Kilometraža: 149,000
Godište: 2011
Cijena: 16.500,00 KM
Za više informacija kontaktirajte nas na ☎️036/557-825 ili na e-mail: [email protected]...
Neće on od hercegovaca da je dzabe :mrgreen:
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#1765 Re: Citroen All About

Post by Ned071 »

nek proba u MARS-u, tamo je najbolji izbor plastike :D
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#1766 Re: Citroen All About

Post by Bakir1 »

nije stvar hercegovaca ili ne, stvar je vise faktora, a jedan od tih je sto je gro c4 bez obzira na boju bio teretno vozilo a ja puta provjeriti imam..
dalje taj crni je 2011, nema bas nesto opreme, imam ponudu za auto na mailu ali je poskup i dalje.
dva koja su bila u mostaru svijetlo sivi i tamno sivi su prodani.
puno auto koji su oglaseni su u dolasku, ono sto ima domacih je preskupo.
kupujem za druge, da kupujem za sebe onaj zelenkasti iz bl sa 59.000 km bi i kupio.
zvao sam i zemljaka svog i raju po lizinzima priupitao sam, nema niko nista ni u najavi
i da inace 149.000 km je granicna magicna brojka za 90% svih c4 sa pika :lol:
User avatar
Pauza
Posts: 779
Joined: 03/06/2016 11:00

#1767 Re: Citroen All About

Post by Pauza »

Bakir1 wrote:nije stvar hercegovaca ili ne, stvar je vise faktora, a jedan od tih je sto je gro c4 bez obzira na boju bio teretno vozilo a ja puta provjeriti imam..
dalje taj crni je 2011, nema bas nesto opreme, imam ponudu za auto na mailu ali je poskup i dalje.
dva koja su bila u mostaru svijetlo sivi i tamno sivi su prodani.
puno auto koji su oglaseni su u dolasku, ono sto ima domacih je preskupo.
kupujem za druge, da kupujem za sebe onaj zelenkasti iz bl sa 59.000 km bi i kupio.
zvao sam i zemljaka svog i raju po lizinzima priupitao sam, nema niko nista ni u najavi
i da inace 149.000 km je granicna magicna brojka za 90% svih c4 sa pika :lol:
Evo ga bijeli: http://askramar.com/vozilo.aspx?IDVozila=21321 :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

P.S. JE li problem što je auto bio teretni?
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#1768 Re: Citroen All About

Post by Bakir1 »

onome za koga trazim jeste problem, a i ovaj auto je preskup ;-)
User avatar
Pauza
Posts: 779
Joined: 03/06/2016 11:00

#1769 Re: Citroen All About

Post by Pauza »

Bakir1 wrote:onome za koga trazim jeste problem, a i ovaj auto je preskup ;-)
Ako smijem pitati, u čemu je problem? Ubace ljudi original sjedišta, pojaseve, uradi se atest i vozi.

Pa to je cijena za dobar auto. Sve drugo što uzmeš očekuje te dosta nepredviđenih ulaganja. Najbolje novo, kako reče ogaj gore forumaš. :thumbup:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#1770 Re: Citroen All About

Post by Bakir1 »

problem je sto su imali vec dva takva auta, 206 i 307, i znaju sta epitet teretnog nosi....
preskup je taj auto u poredjenju sa ovim recimo:
http://www.olx.ba/artikal/15949760/citr ... exclusive/
User avatar
xamp
Posts: 1630
Joined: 31/03/2010 18:43

#1771 Re: Citroen All About

Post by xamp »

Pauza wrote:
Bakir1 wrote:nije stvar hercegovaca ili ne, stvar je vise faktora, a jedan od tih je sto je gro c4 bez obzira na boju bio teretno vozilo a ja puta provjeriti imam..
dalje taj crni je 2011, nema bas nesto opreme, imam ponudu za auto na mailu ali je poskup i dalje.
dva koja su bila u mostaru svijetlo sivi i tamno sivi su prodani.
puno auto koji su oglaseni su u dolasku, ono sto ima domacih je preskupo.
kupujem za druge, da kupujem za sebe onaj zelenkasti iz bl sa 59.000 km bi i kupio.
zvao sam i zemljaka svog i raju po lizinzima priupitao sam, nema niko nista ni u najavi
i da inace 149.000 km je granicna magicna brojka za 90% svih c4 sa pika :lol:
Evo ga bijeli: http://askramar.com/vozilo.aspx?IDVozila=21321 :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

P.S. JE li problem što je auto bio teretni?
Skup je ovaj. Za ovu cijenu mozes uganjat mozda Exclusive opremu.
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#1772 Re: Citroen All About

Post by Bakir1 »

biti ce u mostaru na jednom placu do vikenda exclusive plus iz 2012 samo boja ne odgovara za 18.000 KM........
probook
Posts: 5042
Joined: 13/10/2013 22:38

#1773 Re: Citroen All About

Post by probook »

Bakir1 wrote:onome za koga trazim jeste problem, a i ovaj auto je preskup ;-)
Ovaj tip ima uvijek fine citroene

http://mocars.olx.ba/

Gledao sam ih kada tek dodju prije dubinskog pranja itd. i fino izgledaju kako unutra tako i vani ;)
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#1774 Re: Citroen All About

Post by Bakir1 »

Hvala ti samo je srebrni na stanju ;-)
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#1775 Re: Citroen All About

Post by Bakir1 »

Post Reply