Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#1751 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

charrrmed wrote:
Pa i jest propala, u svakom smislu te rijeci, ukljucujuci i fizicki izgled :D
A nikad nije ni bila uspjesna, bar ne kao individua.
Sindi nije tu zbog para, zar nije izjavila da je bogata i da ima kucnu pomocnicu i to vise puta. A nije ni zbog slave tu, svo vrijeme prica kako cijeli Balkan zna za nju a da su svi ostali anonimusi.
rekla je otvoreno da je tu zbog para. cuo je ja.
propala a pogledaj tijelo iako joj je 30 i kusur. noge njegovane, glatke, fine... a pogledaj majine kakve su ili anetine ili avine. :run:
ni propaloj sindi nisu ni do koljena. :wink:
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#1752 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

O kojoj je ovo Milić pričao?
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#1753 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

didžej wrote:
charrrmed wrote:
Pa i jest propala, u svakom smislu te rijeci, ukljucujuci i fizicki izgled :D
A nikad nije ni bila uspjesna, bar ne kao individua.
Sindi nije tu zbog para, zar nije izjavila da je bogata i da ima kucnu pomocnicu i to vise puta. A nije ni zbog slave tu, svo vrijeme prica kako cijeli Balkan zna za nju a da su svi ostali anonimusi.
rekla je otvoreno da je tu zbog para. cuo je ja.
propala a pogledaj tijelo iako joj je 30 i kusur. noge njegovane, glatke, fine... a pogledaj majine kakve su ili anetine ili avine. :run:
ni propaloj sindi nisu ni do koljena. :wink:
Odlične su joj noge, nek ništa ne brine. Zaradiće na štrafti kad u VB dobije šut kartu. :D
User avatar
charrrmed
Posts: 1003
Joined: 08/06/2009 13:37

#1754 Re: Veliki Brat 2013

Post by charrrmed »

didžej wrote:
charrrmed wrote:
Pa i jest propala, u svakom smislu te rijeci, ukljucujuci i fizicki izgled :D
A nikad nije ni bila uspjesna, bar ne kao individua.
Sindi nije tu zbog para, zar nije izjavila da je bogata i da ima kucnu pomocnicu i to vise puta. A nije ni zbog slave tu, svo vrijeme prica kako cijeli Balkan zna za nju a da su svi ostali anonimusi.
rekla je otvoreno da je tu zbog para. cuo je ja.
propala a pogledaj tijelo iako joj je 30 i kusur. noge njegovane, glatke, fine... a pogledaj majine kakve su ili anetine ili avine. :run:
ni propaloj sindi nisu ni do koljena. :wink:
Pa tijelo joj je OK, mada u odnosu na ono kakva je bila, mnogo je propala. O licu je suvisno i govoriti, cak i sa sminkom, a mogu misliti na sta lici bez nje. :D
Pa maloprije prica kako ima kucnu pomocnicu, i u toku ovih 15-16 dana je to nekoliko puta ponovila, i kako ima para :?
A ne zna bas ni sastaviti recenicu, iskreno :D
Ali hajd, slijep si zbog ljubavi :D
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#1755 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

Pa gdje nece imat njegovane noge kad samo to jos i ima...mora nekako hljeb zaradit :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79540
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1756 Re: Veliki Brat 2013

Post by Velkoski »

Zašto veliki brat a ne i sestra ? Osjetim diskriminaciju.
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#1757 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

strafta je za maju, "seku aleksic", avu...
kakva god da je sindi ne bi uskocila nekome u krevet prvu noc. :D 8-)

@charrmed zena ima dijete, ima 34 godine. skace, igra, pjeva po diskotekama od 16-17 godine.
pogledaj nase zene na sta lice cim prevale 30-u. izgledaju k'o da im je 50. :roll:
User avatar
Converse
Posts: 287
Joined: 09/04/2010 12:44
Location: ...

#1758 Re: Veliki Brat 2013

Post by Converse »

Sindi lijepo i njegovano izgleda, to joj se ne moze osporiti, ali karakter brateeeeeeeeee i ona piskutava boja glasa, sva njegovanost i dobar izgled joj padaju u vodu kad cujem kakav joj poganluk izlazi iz usta...
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#1759 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Oj ovog Topa, da umres od dosade :zzzz: :zzzz:

Od sutra ce medo izgleda morati na dijetu :|
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#1760 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

sto? jel mu to neko rekao da je debeo?

decko fino kuha koliko sam mogla primjetiti po komentarima ukucana :D
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#1761 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

Converse wrote:Sindi lijepo i njegovano izgleda, to joj se ne moze osporiti, ali karakter brateeeeeeeeee i ona piskutava boja glasa, sva njegovanost i dobar izgled joj padaju u vodu kad cujem kakav joj poganluk izlazi iz usta...
brani se, nije ona losa. prvo su nju pocele ujedati.
a bas je sindi bila ta koja je prva prisla bobanu i zapocela komunikaciju s njim pa su mu tek onda ostali poceli prilaziti.
User avatar
charrrmed
Posts: 1003
Joined: 08/06/2009 13:37

#1762 Re: Veliki Brat 2013

Post by charrrmed »

didžej wrote:strafta je za maju, "seku aleksic", avu...
kakva god da je sindi ne bi uskocila nekome u krevet prvu noc. :D 8-)

@charrmed zena ima dijete, ima 34 godine. skace, igra, pjeva po diskotekama od 16-17 godine.
pogledaj nase zene na sta lice cim prevale 30-u. izgledaju k'o da im je 50. :roll:
Pa zivimo u vremenu u kojem se od javnih ličnosti očekuje da održavaju besprijekornu liniju, da budu lijepi, njegovani, elegantni itd., ona od toga zivi...i da, u odnosu na obicne ljude vjerovatno izgleda dobro, ali u odnosnu na vecinu (ponavljam vecinu - da ne bi sad nabrajao Anetu i Maju Nikolic :D ) drugih javnih licnosti i ne bas...
Ali dobro, to je subjektivno misljenje, zgodna svakako jeste uzmu li se u obzir stvari koje si nabrojao, ali joj ljepota ne pomaze jer je nula od covjeka.
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#1763 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

VenomousV wrote:sto? jel mu to neko rekao da je debeo?

decko fino kuha koliko sam mogla primjetiti po komentarima ukucana :D
Ava zamolila Milica da ga natjera da malo smrsa, jer je inace dobar u dusi i ima lijepe oci i facu (ljepsu nego onaj) :D :D
Kaze Milic: ''Ma dobro, oni su dva razlicita tipa''
User avatar
Converse
Posts: 287
Joined: 09/04/2010 12:44
Location: ...

#1764 Re: Veliki Brat 2013

Post by Converse »

Top bas zeli da bude spasen od nominacija, toliko vjezba pjesmu, a jeste li culi kad mu je Maja Volk u kombiju rekla nesto kao, glasat ce ljudi za njih jer pjevaju dio pjesme na grckom :shock: !?
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#1765 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

_nevermind_ wrote:
VenomousV wrote:sto? jel mu to neko rekao da je debeo?

decko fino kuha koliko sam mogla primjetiti po komentarima ukucana :D
Ava zamolila Milica da ga natjera da malo smrsa, jer je inace dobar u dusi i ima lijepe oci i facu (ljepsu nego onaj) :D :D
Kaze Milic: ''Ma dobro, oni su dva razlicita tipa''

joj avo pala si mi u ocima :-)
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#1766 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

Da, Sindi bas nema para, zato mora stanovati u ovako jadnom stanu:

http://www.hellomagazin.rs/ivana-stamen ... -na-avali/
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#1767 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

VenomousV wrote:
joj avo pala si mi u ocima :-)
jesi mislila da ces ovo ikad napisat? :mrgreen:
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#1768 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

VenomousV wrote:
_nevermind_ wrote:
VenomousV wrote:sto? jel mu to neko rekao da je debeo?

decko fino kuha koliko sam mogla primjetiti po komentarima ukucana :D
Ava zamolila Milica da ga natjera da malo smrsa, jer je inace dobar u dusi i ima lijepe oci i facu (ljepsu nego onaj) :D :D
Kaze Milic: ''Ma dobro, oni su dva razlicita tipa''

joj avo pala si mi u ocima :-)
E moj Ava :D

Dobro bi bilo da ih VB pocne sad jedno po jedno pozivati u ispovjedaonicu, kakvo ba spavanje u ovo doba :x
Last edited by _nevermind_ on 11/04/2013 00:46, edited 1 time in total.
academy46
Posts: 102
Joined: 03/04/2013 23:50

#1769 Re: Veliki Brat 2013

Post by academy46 »

Pere li itko u toj kući suđe, osim naravno Milića??


jooj kako srće tu juhu ili što već (milić)


grrr
academy46
Posts: 102
Joined: 03/04/2013 23:50

#1770 Re: Veliki Brat 2013

Post by academy46 »

Mogu samo zamisliti kako je to suđe oprano, obzirom da pere s crnim naočalama

najs
pepe le frr
Posts: 57
Joined: 13/12/2009 14:47

#1771 Re: Veliki Brat 2013

Post by pepe le frr »

Tita mi ova Vendi je legenda, kakav je ona manipulator još kad ovog četalja uzme na trehu to mi je vrh :lol:
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#1772 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

academy46 wrote:Mogu samo zamisliti kako je to suđe oprano, obzirom da pere s crnim naočalama

najs
:lol:
ja ne bi pojeo nista sto mi spremi milic. :cry:
User avatar
Eluveitie
Posts: 2772
Joined: 15/09/2012 00:13
Location: Winterfell

#1773 Re: Veliki Brat 2013

Post by Eluveitie »

ja sve gledam jel' ona Ava i Željko.. :lol:
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#1774 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Eluveitie wrote:ja sve gledam jel' ona Ava i Željko.. :lol:
:? :?
User avatar
Eluveitie
Posts: 2772
Joined: 15/09/2012 00:13
Location: Winterfell

#1775 Re: Veliki Brat 2013

Post by Eluveitie »

_nevermind_ wrote:
Eluveitie wrote:ja sve gledam jel' ona Ava i Željko.. :lol:
:? :?
pa maloprije ono u krevetu na obnu :D
Locked