rekla je otvoreno da je tu zbog para. cuo je ja.charrrmed wrote:
Pa i jest propala, u svakom smislu te rijeci, ukljucujuci i fizicki izgled
A nikad nije ni bila uspjesna, bar ne kao individua.
Sindi nije tu zbog para, zar nije izjavila da je bogata i da ima kucnu pomocnicu i to vise puta. A nije ni zbog slave tu, svo vrijeme prica kako cijeli Balkan zna za nju a da su svi ostali anonimusi.
propala a pogledaj tijelo iako joj je 30 i kusur. noge njegovane, glatke, fine... a pogledaj majine kakve su ili anetine ili avine.
ni propaloj sindi nisu ni do koljena.
