ako je stan u pitanju na kojem je postojalo samo stanarsko pravo, onda ne postoji mogucnost. zavrsena prica u pogledu tvog stana. zao mi je, ali rokovi za povrat imovine su davno prosli. toliko puta su produzivani i zaista mi nikad nece biti jasno kako su se ljudi tako lako odrekli svoje imovine samo zbog svoje ljenosti da na vrijeme podnesu zahtjeve.Sezam wrote:U Banjaluci nam je ostao stan koji nikad nismo uspjeli vratiti.
Postoji li jos uvijek mogucnost povrata imovine i kako? Postoji li neko ko je specijalizovan za to? napominjem da Srbima ne zelim dati ni prebijenu paru da bih vratio ono sto je moje, a sto smo morali napustiti 1993 u vrijeme najgorih cetnickih orgijanja po seher Banjaluci.
samo ako je nesto bilo 1/1 tvoje onda imas pravo na povrat.
