evo ja bi uzeo Cromu i šta ćemo sad?vukojebina wrote:http://www.gebrauchtwagen.at/detailansi ... ug=1008285
http://www.gebrauchtwagen.at/detailansi ... ug=1308723
e ajmo malo pogledat ova dva auta..evo isto godiste, ista cijena, samo cc ima malo vise kilometara..aj nek digne ruku ko bi uzeo ovo govno od pasata a ko fiata...
ali drago mi je da vidim linkove gdje starija i slabije opremljenija Croma ima istu cijenu kao opasni plastikaner CC...doduše, jeste da je Croma dizel, ali CR u Passatu je ionako lošiji...



















