RS6/AMG E63/M5

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
Blobi
Posts: 1085
Joined: 16/02/2010 09:21

#176 Re: RS6/AMG E63/M5

Post by Blobi »

Šeha wrote:
emko1234 wrote:e usrali ste temu da valja..jeff i ekipa,reko sam vam..to je globalna zavjera koja je krenula iz inglostadta..kako ljude preveslat da za oktaviju s audijevim znakom daju 20 milja vise..i kraj price..seha je vozio sva luksuzna auta na svijetu i covjek zna sta prica..seha je mozda stig ustvari!!!!seha jarane drzi se amerike i pusti nas u europi da mislim kako je audi i dalje dobar..kupi si 335i i drkaj i dan i noc na njega i u njemu..ne davi raju vise jebo majku..kako ne kontate da svak ima svoje misljenje..sad se trebam svadjat s svima da bi dokazao da sam dobro ulozio 60 milja i kupio s line-b7..boli me kurac sta ko misli..kupio sam ga jer je meni dobar..ko misli da je isti ko oktavija nek mi dovede tu oktaviju koja je ista ko moj a4 i uvjeri me da je ista i ja mu dam kljuc i saobracajnu..ovako serete bez raloga a i da ima razlog zar ne mislite da u tom audiju ne sjede ljudi koji su malo malo pametniji od nas i primaju pravo puno suski da vi ne biste srali?
svako od vas mislim da ne bi imao nista protiv da vozi auto jednog od ova tri proizvodjaca..
Fak otkriven mi je stvarni identitet!!! Nije ti fazon, sad cu otkaz dobiti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sto uzimas srcu, bilo je milion ovakvih diskusija. Uvijek neko dodje i pocne provocirati druge kako je njegova omiljena kompanija bolja od drugih i stavi neki klip koji kao bez sumnje dokazuje prednost jednog auta ili drugog. Omiljene novine... sta god.

Zato svako sebi i mirna Bosna. Niti ces ti mene nagovoriti da kupim Audi (samo ja sebe sam mogu ubijediti) niti bih ja tebe nagovarao da kupis nesto drugo... Ja ti samo mogu reci kako se ja osjecam prema necemu i dati ti razloge zasto. Ako si primijetio ja ne navodim nikakve novine, testove, poredjenja sem svojih i specifikacije proizvodjaca.

Evo zadnja moja izjava na ovoj temi (dok se ne otvori neka slicna :D :D):

Od Audija sam probao A4 2.0T, A5 3.2, i A6 (3.2T plus Supercharger) i A4 / A5 su fini, kostaju isto kao BMW 3 serije ali za te pare ti daju manje nego BMW. Motori su im slabiji od BMW konkurencije ostalo je manje vise tu negdje.
A6 je isto tako fin, komotan, udoban, i ne pretjerano tih. E klasa je mnogo tisa i udobnija ali i skuplja. BMW 5 serije nisam probao (novi) i to cekam ovo ljeto pa da donesem konacni sud. Kako sada stvari stoje ovako im cijene izgledaju (lease - mjesecno, uz 5k polozeno):

Audi A6 (navigacija, koza, 3.2 (turbo i supercharger): $599
E-klasa (E350, navigacija): $650
BMW 5 serija (ne zna se jos, nije izasao)
ali pazi sad ovo:
Jaguar XF (salonski demo model): $599!
Zar BMW-ovi modeli nisu skuplji od Audi ekvivalenata? Kakva je situacijau USA (mislim na cijene Audija, BMW-a)? Prije tri godine otprilike sam bio u Irwine-u, CA - svaki treci auto BMW 3 :D.

Image

Ovaj model, 3-series Coupe, je prava "mjera". Mislim da je ovo najljepsi BMW kojeg su proizveli do sad.
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#177 Re: RS6/AMG E63/M5

Post by jefferson »

Blobi wrote:
emko1234 wrote:e usrali ste temu da valja..jeff i ekipa,reko sam vam..to je globalna zavjera koja je krenula iz inglostadta..kako ljude preveslat da za oktaviju s audijevim znakom daju 20 milja vise..i kraj price..seha je vozio sva luksuzna auta na svijetu i covjek zna sta prica..seha je mozda stig ustvari!!!!seha jarane drzi se amerike i pusti nas u europi da mislim kako je audi i dalje dobar..kupi si 335i i drkaj i dan i noc na njega i u njemu..ne davi raju vise jebo majku..kako ne kontate da svak ima svoje misljenje..sad se trebam svadjat s svima da bi dokazao da sam dobro ulozio 60 milja i kupio s line-b7..boli me kurac sta ko misli..kupio sam ga jer je meni dobar..ko misli da je isti ko oktavija nek mi dovede tu oktaviju koja je ista ko moj a4 i uvjeri me da je ista i ja mu dam kljuc i saobracajnu..ovako serete bez raloga a i da ima razlog zar ne mislite da u tom audiju ne sjede ljudi koji su malo malo pametniji od nas i primaju pravo puno suski da vi ne biste srali?
svako od vas mislim da ne bi imao nista protiv da vozi auto jednog od ova tri proizvodjaca..
emko, nisi trebao dopustiti da te isprovociraju. To da je Audi = Skoda je odron izjava na koju se ne treba obazirati. Kroz 20 i kusur godina otkako imam vozacku namijenjao sam se auta, i svaki put iznova i iznova mijenjao misljenje o pojedinim brendovima. Za BMW svaki moguci respekt, a za novije Audije jos veci jer su pokazali najveci napredak od svih. To sto doticna ekipa koja se u novijim audijima nije vozila "lupeta", ne treba previse ozbiljno shvatati. Inace, to su ti cudni tipovi s kojima ne vrijedi pricati dok im ne das jednog A6 da malo isprobaju vozilo. Tek nakon toga ce mozda biti sagovornici koji znaju o cemu pricaju. Znaci, ili doticna ekipa ne razumije da niko ovdje ne pokusava i NE MOZE osporiti kvalitete BMW-a, ili se samo prave da ne razumiju pa ubijaju vrijeme. Stavise, ko god kaze nesto ruzno na BMW shvaticu ga kao neozbiljnog sagovornika. Ali takodjer tvrdim da niko NE MOZE osporiti kvalitet i sveprisutnost Audija na sceni. Period.
Ko to osporava kvalitet audija???? Audi ce biti jedan od mogucih automobila koje bi uzeo nakon sto mi istekne garancija na passatu, Audi, lexus, BMW, Mercedes, Acura, infiniti.
Medjutim, nikad, ali nikad ne bi dao vise para nego za BMW. Za BMW bi se mozda i protegao, ali iskreno, za Audi ne. Kada sam kupovao ovaj passat sto sad vozam Audi A4 je bio u opciji, i nije vrjedio naspram passata dodatnih 6,000 koliko sam trebao izvrnuti za automogil sa istim motorom te istim ovjesom, istim mejnjacem, istim kocnicama, ali ruku na srce bolju untrasnjost ima. To meni nije vrjedilo 6,000.
Sto se tice voznje, ne boj se, probali smo mi skoro sve audije, i imao sam ih riliku vozati i na duze relacije (2000+km) stoga znam o cemu pricam. Audi je super auto, ali raspravljamo o ukusima, jer ja nikad za njega ne bi vise dao nego a jednog Lexusa, Acuru ili mercedesa, za BMW bi i to je to.
I da, BMW jeste skuplji malo od Audija, razlika koju Seha navodi moze biti ako kompanija ima drugacije uslove finansiranja, ili ako je neka akcija pa te kroz kamate ispadne jeftiniji.
Sto se tice odrzavanje cijene polovnog, bar u SAd ni Mercedes ni Audi ne mogu prismrditi BMW-u, a kao sto si vidio u CA, BMW od svih premium brendova je ubjedljivo najpopularniji, ima ih ko camry-ja skoro :D
Blobi
Posts: 1085
Joined: 16/02/2010 09:21

#178 Re: RS6/AMG E63/M5

Post by Blobi »

jefferson wrote:
Blobi wrote:
emko1234 wrote:e usrali ste temu da valja..jeff i ekipa,reko sam vam..to je globalna zavjera koja je krenula iz inglostadta..kako ljude preveslat da za oktaviju s audijevim znakom daju 20 milja vise..i kraj price..seha je vozio sva luksuzna auta na svijetu i covjek zna sta prica..seha je mozda stig ustvari!!!!seha jarane drzi se amerike i pusti nas u europi da mislim kako je audi i dalje dobar..kupi si 335i i drkaj i dan i noc na njega i u njemu..ne davi raju vise jebo majku..kako ne kontate da svak ima svoje misljenje..sad se trebam svadjat s svima da bi dokazao da sam dobro ulozio 60 milja i kupio s line-b7..boli me kurac sta ko misli..kupio sam ga jer je meni dobar..ko misli da je isti ko oktavija nek mi dovede tu oktaviju koja je ista ko moj a4 i uvjeri me da je ista i ja mu dam kljuc i saobracajnu..ovako serete bez raloga a i da ima razlog zar ne mislite da u tom audiju ne sjede ljudi koji su malo malo pametniji od nas i primaju pravo puno suski da vi ne biste srali?
svako od vas mislim da ne bi imao nista protiv da vozi auto jednog od ova tri proizvodjaca..
emko, nisi trebao dopustiti da te isprovociraju. To da je Audi = Skoda je odron izjava na koju se ne treba obazirati. Kroz 20 i kusur godina otkako imam vozacku namijenjao sam se auta, i svaki put iznova i iznova mijenjao misljenje o pojedinim brendovima. Za BMW svaki moguci respekt, a za novije Audije jos veci jer su pokazali najveci napredak od svih. To sto doticna ekipa koja se u novijim audijima nije vozila "lupeta", ne treba previse ozbiljno shvatati. Inace, to su ti cudni tipovi s kojima ne vrijedi pricati dok im ne das jednog A6 da malo isprobaju vozilo. Tek nakon toga ce mozda biti sagovornici koji znaju o cemu pricaju. Znaci, ili doticna ekipa ne razumije da niko ovdje ne pokusava i NE MOZE osporiti kvalitete BMW-a, ili se samo prave da ne razumiju pa ubijaju vrijeme. Stavise, ko god kaze nesto ruzno na BMW shvaticu ga kao neozbiljnog sagovornika. Ali takodjer tvrdim da niko NE MOZE osporiti kvalitet i sveprisutnost Audija na sceni. Period.
Ko to osporava kvalitet audija???? Audi ce biti jedan od mogucih automobila koje bi uzeo nakon sto mi istekne garancija na passatu, Audi, lexus, BMW, Mercedes, Acura, infiniti.
Medjutim, nikad, ali nikad ne bi dao vise para nego za BMW. Za BMW bi se mozda i protegao, ali iskreno, za Audi ne. Kada sam kupovao ovaj passat sto sad vozam Audi A4 je bio u opciji, i nije vrjedio naspram passata dodatnih 6,000 koliko sam trebao izvrnuti za automogil sa istim motorom te istim ovjesom, istim mejnjacem, istim kocnicama, ali ruku na srce bolju untrasnjost ima. To meni nije vrjedilo 6,000.
Sto se tice voznje, ne boj se, probali smo mi skoro sve audije, i imao sam ih riliku vozati i na duze relacije (2000+km) stoga znam o cemu pricam. Audi je super auto, ali raspravljamo o ukusima, jer ja nikad za njega ne bi vise dao nego a jednog Lexusa, Acuru ili mercedesa, za BMW bi i to je to.
I da, BMW jeste skuplji malo od Audija, razlika koju Seha navodi moze biti ako kompanija ima drugacije uslove finansiranja, ili ako je neka akcija pa te kroz kamate ispadne jeftiniji.
Sto se tice odrzavanje cijene polovnog, bar u SAd ni Mercedes ni Audi ne mogu prismrditi BMW-u, a kao sto si vidio u CA, BMW od svih premium brendova je ubjedljivo najpopularniji, ima ih ko camry-ja skoro :D
Jeffe, chill :D. Btw, je li se radi o Passatu B6 :D? Ja i nisam bas zadovoljan kvalitetom izrade interijera ovog Passata, ali ima prelijepo osvjetljenje navece.

S druge strane, mi se ovdje toliko hvatamo za ovjes jer su nam ceste da Bog sacuva. Inace, kad se vozis po "ravnoj" cesti (kakvu ocekujes da bude), recimo u Njemackoj, nisi svjestan toga je li ovjes tvrd ili mekan, jer nemas gdje naici na rupu da to osjetis. S druge strane, i VW i Audi imaju strasno precizne i kratke mjenjace bez imalo praznog hoda sto mi se neopisivo dopada.

Sto se tice tvog Passata, pretpostavljam da je dizel? Jesi li mijenjao plivajuci zamajac? Ja sam za manje od 3 godine "prevalio" 160.000 km i nedavno sam promijenio zamajac. Pazi se toga, osjetit ces kako treska kabinu kad je u leru, i ima isprekidano ubrzavanje. To ti je 100% plivajuci zamajac.
User avatar
Šeha
Posts: 1666
Joined: 11/08/2005 13:46

#179 Re: RS6/AMG E63/M5

Post by Šeha »

Najbolje bi bilo nakon ove svadje da se dogodine ja i Jeff nadjemo u Audijima :D :P ;)

Mada... ovo je pravo povoljno ovih dana:

http://www.bmwusa.com/Standard/Content/ ... ROqwjvig==
User avatar
Šeha
Posts: 1666
Joined: 11/08/2005 13:46

#180 Re: RS6/AMG E63/M5

Post by Šeha »

Vernes_AMG
Posts: 1001
Joined: 21/03/2010 12:28

#181 Re: RS6/AMG E63/M5

Post by Vernes_AMG »

johntra wrote:čuj daj mi jedan Citroen na stazi.... :D Šta ba ti znaš o autosportu i ko vlada u određenim takmičenjima???? Xsaru i C4 godinama niko ne može skinuti sa trona WRC-a, jes da me pomalo to nervira, ali je tako, kako je...
Najviše volim ove paćenike za njemačkim autićima, Allaha mi kako je dobra mečka ili beNve...nije loš ni ovaj auuuuudiiii...hebo vas i AMG i M i S odjeli, samo se balkanac može furati na ovakve stvari, niko više...ccc..

AMG/M/RS odjel opstaje zahvaljujuci balkanu , strašan post , druze , vec sam ga poslao na vicevi.net :thumbup:
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#182 Re: RS6/AMG E63/M5

Post by jefferson »

Jeffe, chill . Btw, je li se radi o Passatu B6 ? Ja i nisam bas zadovoljan kvalitetom izrade interijera ovog Passata, ali ima prelijepo osvjetljenje navece.

S druge strane, mi se ovdje toliko hvatamo za ovjes jer su nam ceste da Bog sacuva. Inace, kad se vozis po "ravnoj" cesti (kakvu ocekujes da bude), recimo u Njemackoj, nisi svjestan toga je li ovjes tvrd ili mekan, jer nemas gdje naici na rupu da to osjetis. S druge strane, i VW i Audi imaju strasno precizne i kratke mjenjace bez imalo praznog hoda sto mi se neopisivo dopada.

Sto se tice tvog Passata, pretpostavljam da je dizel? Jesi li mijenjao plivajuci zamajac? Ja sam za manje od 3 godine "prevalio" 160.000 km i nedavno sam promijenio zamajac. Pazi se toga, osjetit ces kako treska kabinu kad je u leru, i ima isprekidano ubrzavanje. To ti je 100% plivajuci zamajac.
Nije, u pitnju je B5 1.8T 2005. Uzeo sam ga polovnog s nesto malo milja (SAD) i kada sam uzimao prvobavao sam B6 i taj. B6 mi je bio prva opcija zbog TSFI motora i DSG mjenjaca. ALI, veliko ALI, razog zbog kojeg ga nisam uzeo je vrlo losa izrada unutra. Sve se nesto klima, plastika fuj. Iako sto ti kazes sve je to osvjetljenje ok, ali......
Onda B5 je meni blizi audiju jer je uzduzno postavljen motor (B^ poprecno) ovje je isti kao A4/A6 (B6 je unaprejedjeni Golf V). Mislim da su B6 morali malo udaljiti od audija jer je B5 previse se prblizio.
Sad kad mi istekne garancija na B5 mjenjam ga, ali ne za B6, moze samo A4 doci u obzir jer ima puno bolji auta od B6.
Sto se tice BiH, imam Octaviu tu, ali nisam imao problema sa zamajcem, iako je na ovoj A5 u startu bilo tih problema. Moji dole gule tu octaviju, i nedavno su imali problem s turbinom, medjutim izgleda da je gorivo u pitanju s obzirom da je krahirala 10km nakon sipanja goriva na Petrolovoj pumpi! Na octaviji je 1.9tdi sa 105ks. Ja je dole vozim kad dodjem, i za dvije i po godine je napravila 120,000km, i nikad nista, Ali su joj slovenci dohakali izgleda sa onim svojim smecem na pumpama.
Ma sve su to super auta, samo je stvar ukusa.
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#183 Re: RS6/AMG E63/M5

Post by 1946 »

Šeha wrote:Najbolje bi bilo nakon ove svadje da se dogodine ja i Jeff nadjemo u Audijima :D :P ;)

Mada... ovo je pravo povoljno ovih dana:

http://www.bmwusa.com/Standard/Content/ ... ROqwjvig==
Offtopic je ali kad mu vidim ove za USA obavezne "žmigavce" kao na kamionima uzeo bih malj i riješio ga te gadosti :-D (ne samo na njemu već na svim europskim autima namijenjenih USA tržištu). Jedino auto kojem ovo "stoji" je volvo.
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#184 Re: RS6/AMG E63/M5

Post by jefferson »

Šeha wrote:Najbolje bi bilo nakon ove svadje da se dogodine ja i Jeff nadjemo u Audijima :D :P ;)

Mada... ovo je pravo povoljno ovih dana:

http://www.bmwusa.com/Standard/Content/ ... ROqwjvig==
Ne spominji nista. Imam jednog audija na piku polovnog. 2007 godiste, 2.0TFSI motor sa 225ks i 300nm, Quattro. Izgleda ko bombona, super ide sve. Pored njega ima na prodaju 330i, ali je dosta skuplji i to bi mi vec bio problem uzeti.
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 21032
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#186 Re: RS6/AMG E63/M5

Post by Bullet Tooth Tony »

zna se ko je tu kralj

emko1234
Posts: 5069
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#187 Re: RS6/AMG E63/M5

Post by emko1234 »

eto rece vam covjek sve..0-270 za oko 19 sekundi :D
User avatar
corolla02
Posts: 11306
Joined: 18/02/2009 22:12
Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
Horoskop: Gemini

#188 Re: RS6/AMG E63/M5

Post by corolla02 »

Beg_Babic wrote:
zna se ko je tu kralj

ah sto mu znas pogodit zicu :D :thumbup: aka. emko1234
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#189 Re: RS6/AMG E63/M5

Post by johntra »

Vernes_AMG wrote:
johntra wrote:čuj daj mi jedan Citroen na stazi.... :D Šta ba ti znaš o autosportu i ko vlada u određenim takmičenjima???? Xsaru i C4 godinama niko ne može skinuti sa trona WRC-a, jes da me pomalo to nervira, ali je tako, kako je...
Najviše volim ove paćenike za njemačkim autićima, Allaha mi kako je dobra mečka ili beNve...nije loš ni ovaj auuuuudiiii...hebo vas i AMG i M i S odjeli, samo se balkanac može furati na ovakve stvari, niko više...ccc..

AMG/M/RS odjel opstaje zahvaljujuci balkanu , strašan post , druze , vec sam ga poslao na vicevi.net :thumbup:
normalno da ne opstaju, ali najviše za njima pate kompleksaši poput balkanaca...za pare koje daš za jedan od tri automobila iz tih odjela, možeš kupiti PRAVO sportsko auto...čistokrvnog sportistu, bez ikakvih preinaka...
javi mi da li sam dobio neku nagradu na vicevi.net.... :D
User avatar
Qler
Posts: 25827
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#190 Re: RS6/AMG E63/M5

Post by Qler »

malo ne bezveze porediti mercedesa E AMG i citroena C4. Mislim, ovo su ipak luxuzna auta sa sportskim performansama. Mislim sa performansama kojih se ne bi postidjeli ni mnogi sportskiji modeli. Ko kupuje AMG, M i RS ne kupuje samo sportsko auto, nego sportsku limuzinu.
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#191 Re: RS6/AMG E63/M5

Post by johntra »

niko ne poredi, to je samo moj odgovor na njego konstataciju šta može Citroen na stazi.
Vernes_AMG
Posts: 1001
Joined: 21/03/2010 12:28

#192 Re: RS6/AMG E63/M5

Post by Vernes_AMG »

johntra wrote:niko ne poredi, to je samo moj odgovor na njego konstataciju šta može Citroen na stazi.

naspram ove trojke ne moze nista , dokaz : http://www.fastestlaps.com/track2.html

ali covjek ti rece ispod , ko kupuje E63 ne kupuje cistokrvnog sportistu kao sto je GT-R i ostala kompanija :thumbup:
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#193 Re: RS6/AMG E63/M5

Post by Cafe Camargue »

johntra wrote:
Vernes_AMG wrote:
johntra wrote:čuj daj mi jedan Citroen na stazi.... :D Šta ba ti znaš o autosportu i ko vlada u određenim takmičenjima???? Xsaru i C4 godinama niko ne može skinuti sa trona WRC-a, jes da me pomalo to nervira, ali je tako, kako je...
Najviše volim ove paćenike za njemačkim autićima, Allaha mi kako je dobra mečka ili beNve...nije loš ni ovaj auuuuudiiii...hebo vas i AMG i M i S odjeli, samo se balkanac može furati na ovakve stvari, niko više...ccc..

AMG/M/RS odjel opstaje zahvaljujuci balkanu , strašan post , druze , vec sam ga poslao na vicevi.net :thumbup:
normalno da ne opstaju, ali najviše za njima pate kompleksaši poput balkanaca...za pare koje daš za jedan od tri automobila iz tih odjela, možeš kupiti PRAVO sportsko auto...čistokrvnog sportistu, bez ikakvih preinaka...
javi mi da li sam dobio neku nagradu na vicevi.net.... :D
kojeg čistokrvnog sportistu možeš kupit za cijenu m3 ili rs4?

jedino što se sada pojavio nisan gt-r
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#194 Re: RS6/AMG E63/M5

Post by johntra »

Vernes_AMG wrote:
johntra wrote:niko ne poredi, to je samo moj odgovor na njego konstataciju šta može Citroen na stazi.

naspram ove trojke ne moze nista , dokaz : http://www.fastestlaps.com/track2.html

ali covjek ti rece ispod , ko kupuje E63 ne kupuje cistokrvnog sportistu kao sto je GT-R i ostala kompanija :thumbup:
prestani mi se ložiti na vremena krugova, dosadan si...ako nisi skontao, moj odgovor je vezan za to šta može C4 na STAZAMA za koje je predviđen, a to je WRC...niko ne tvrdi da je to supersportsko auto, ali ima uspjeha u sportu više nego neki iz te rasne trojke...
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#195 Re: RS6/AMG E63/M5

Post by johntra »

Cafe Camargue wrote: kojeg čistokrvnog sportistu možeš kupit za cijenu m3 ili rs4? jedino što se sada pojavio nisan gt-r
ž
evo, meni na prvu pade na misao, Lotus Evora...znam da ne može parirati po snazi ni brzini, ali po užitku u vožnji i iskustvu za volanom, koje zahtjeva ovaj automobil, Evora je mnogo zabavniji automobil...
ili da budemo malo bezobrazniji, šta o misliteo jednom Shelby Mustangu GT 500 sa oko 50.000 dolara?
vratnik
Posts: 30171
Joined: 30/08/2004 11:17
Location: Apsurdistan

#196 Re: RS6/AMG E63/M5

Post by vratnik »

fixitagaint wrote:
johntra wrote:
Cafe Camargue wrote: kojeg čistokrvnog sportistu možeš kupit za cijenu m3 ili rs4? jedino što se sada pojavio nisan gt-r
ž
evo, meni na prvu pade na misao, Lotus Evora...znam da ne može parirati po snazi ni brzini, ali po užitku u vožnji i iskustvu za volanom, koje zahtjeva ovaj automobil, Evora je mnogo zabavniji automobil...
ili da budemo malo bezobrazniji, šta o misliteo jednom Shelby Mustangu GT 500 sa oko 50.000 dolara?
evora :thumbup: ali
kruta osovina pozadi.
:shock:

ne mogu da vjerujem, ovo je isto prvo na sto sam i ja pomislio. (mislim, nakon onoga da opet mijesamo kruske i jabuke)
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#197 Re: RS6/AMG E63/M5

Post by Cafe Camargue »

johntra wrote:
Cafe Camargue wrote: kojeg čistokrvnog sportistu možeš kupit za cijenu m3 ili rs4? jedino što se sada pojavio nisan gt-r
ž
evo, meni na prvu pade na misao, Lotus Evora...znam da ne može parirati po snazi ni brzini, ali po užitku u vožnji i iskustvu za volanom, koje zahtjeva ovaj automobil, Evora je mnogo zabavniji automobil...
ili da budemo malo bezobrazniji, šta o misliteo jednom Shelby Mustangu GT 500 sa oko 50.000 dolara?
ok, lotusa sam smetno s uma
ali, ciljna skupina za lotuse i amg,m,rs modele je potpuno drugačija
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#198 Re: RS6/AMG E63/M5

Post by Cafe Camargue »

fixitagaint wrote:
Cafe Camargue wrote: kojeg čistokrvnog sportistu možeš kupit za cijenu m3 ili rs4? jedino što se sada pojavio nisan gt-r
Mitsubishi Evo X?
pa dobro, ako je evo čistokrvni sportista, ne znam zašto m,amg,rs modeli ne bi bili?
Vernes_AMG
Posts: 1001
Joined: 21/03/2010 12:28

#199 Re: RS6/AMG E63/M5

Post by Vernes_AMG »

johntra wrote:
Vernes_AMG wrote:
johntra wrote:niko ne poredi, to je samo moj odgovor na njego konstataciju šta može Citroen na stazi.

naspram ove trojke ne moze nista , dokaz : http://www.fastestlaps.com/track2.html

ali covjek ti rece ispod , ko kupuje E63 ne kupuje cistokrvnog sportistu kao sto je GT-R i ostala kompanija :thumbup:
prestani mi se ložiti na vremena krugova, dosadan si...ako nisi skontao, moj odgovor je vezan za to šta može C4 na STAZAMA za koje je predviđen, a to je WRC...niko ne tvrdi da je to supersportsko auto, ali ima uspjeha u sportu više nego neki iz te rasne trojke...

pricamo o vozilima koje mozes registrovati , nemoj mi sad WRC spominjati , da ne bi ja poceo spominjati F1 :mrgreen: salim se

ugl. neposrazum je ovdje bio izgleda , E klasa u AMG verziji je i dalje ona limuzina kao i E320 CDI samo sa jacim motorom , da se napravi pravi sportista treba dosta toga odraditi na autu a kod ove trojke se to nije radilo , i dalje oni imaju ogromnu masu , teski su .....

Pravi sportista je SLS AMG , GT-R , 911 Turbo ....
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#200 Re: RS6/AMG E63/M5

Post by jefferson »

Da se nesvadjamo vise :D

Post Reply