TV Kantona Sarajevo

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
video
Posts: 7017
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#176 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by video »

Ja samo znam kad odem kod njih da samo zeMske gledam :thumbup: :thumbup:
Ima ih brate ko salate, vazda neka nova, a za @nerona ima jedna prava, ona guhdija, meshchini da se tako preziva :D :D
User avatar
karanana
Posts: 47545
Joined: 26/02/2004 00:00

#177 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by karanana »

ja dalje od berine i edine ne trebam ni trazit. dajte mi njih dvije i odreci cu ih se 20 od 77 u dzennetu.
User avatar
ja.neron
Posts: 3272
Joined: 15/10/2007 14:58
Location: haj-nehaj

#178 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by ja.neron »

video wrote:Ja samo znam kad odem kod njih da samo zeMske gledam :thumbup: :thumbup:
Ima ih brate ko salate, vazda neka nova, a za @nerona ima jedna prava, ona guhdija, meshchini da se tako preziva :D :D
A.Guhdija udata za Zarifa Guhdiju tek toliko da se zna :lol: :lol: :lol: , a karanana Berina već ima novog zagonđiju :D
i možeš na facebook-u i njoj i edini slobodno šaltati po profilu otvoren je za sve :D

Code: Select all

http://www.facebook.com/berina.bevrnja?hiq=berina%2Cbevrnja&ref=search
http://www.facebook.com/profile.php?id=1033319328&hiq=edina%2Csecerovic&ref=search
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#179 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by Banksy »

Area_51 wrote: OVA VECERASNJA EMISIJA JE SRAMOTA ZA OBJEKTIVNO NOVINARSTVO.
Pokušaj da se otme, ukrade tuđe je sramota.
Pokušaj namirivanja tuđih dugova budžetskim novcem je sramota.
Bacanje naših miliona u vrijeme ovakvog siromaštva je sramota.
Laganje javnosti je sramota.
To što su ''ljevica'' ne mijenja suštinu ovog lopovskog djela u pokušaju.

Izvrsna prilika da ih protivnici raskrinkavanjem ponize.
User avatar
video
Posts: 7017
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#180 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by video »

ja.neron wrote:
video wrote:Ja samo znam kad odem kod njih da samo zeMske gledam :thumbup: :thumbup:
Ima ih brate ko salate, vazda neka nova, a za @nerona ima jedna prava, ona guhdija, meshchini da se tako preziva :D :D
A.Guhdija udata za Zarifa Guhdiju tek toliko da se zna :lol: :lol: :lol: , a karanana Berina već ima novog zagonđiju :D
i možeš na facebook-u i njoj i edini slobodno šaltati po profilu otvoren je za sve :D

Code: Select all

http://www.facebook.com/berina.bevrnja?hiq=berina%2Cbevrnja&ref=search
http://www.facebook.com/profile.php?id=1033319328&hiq=edina%2Csecerovic&ref=search
E cuuuj za Zarifa, e vala nisam znao, nek si mi reko ;-) ;-)
Bandierra Rossa
Posts: 492
Joined: 05/03/2009 23:24

#181 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by Bandierra Rossa »

Mislim da bi TV SA mogla komotno promijeniti
ime u :mrgreen: :mrgreen: TV SDA. :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#182 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by -LIBERO- »

TV S(D)A :dance: :mrgreen: :lol:
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#183 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by rado_vidjen »

parazitska tv.

kad vidim onog supcica demicija, povratio bi. farba co'jek celu i bradu. o uvlacenju da ne govorim. jad. ali, radi se o takvoj vrsti prezivara, koja bi sutra za dobre pare, bez trenutke razmisljanja, sa dodik tv. izvjestavao o krvolocnim golubovima koji svakodnevno kolju srbsku decu na sred sebilja

nasa TV Bastille. nesto k'o avaz, samo u celofanu .

zato ih treba ih rusit! :oops: jer se radi, najvjerovatnije, o velikom lopovluku. fakat ne vidim na sta oni imaju troskove; niti nemaju filmski program, niti zabavni (osim folklora pred katedralom) sporstki, dokumentarni...znaci samo na gorivo za reportaze iz grada, plate, i bajrinu farbu? :roll:

oni su nesto kao meksa verzija PInk-a za vrijeme Slobe, trude se da stvore neku iracionalnu stvarnost, igara i...igara....a tamni vialajet prikazat kao raj
samo malo
Posts: 2313
Joined: 04/05/2009 13:50

#184 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by samo malo »

rado_vidjen wrote:
oni su nesto kao meksa verzija PInk-a za vrijeme Slobe, trude se da stvore neku iracionalnu stvarnost, igara i...igara....a tamni vialajet prikazat kao raj
Bravo, ovo je najbolji moguci opis ove poltronske tv stanice.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#185 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by Neelix »

ja jos ne procitah nista konkretno protiv tvsa :? mislim, ne branim ih, al ih i ne napadam - moze li mi neko napisati sta su to oni emitovali a sto nisu trebali?
User avatar
video
Posts: 7017
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#186 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by video »

Hoces konkretno, eh evo ti ga sad !!!
Vec par dana vrte oni koki crtani film, a ja hocu da mi vrate toma i dzerija :x :x
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#187 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by Neelix »

ja hocu bracu koale :x
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#188 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by -LIBERO- »

Neelix wrote:ja jos ne procitah nista konkretno protiv tvsa :? mislim, ne branim ih, al ih i ne napadam - moze li mi neko napisati sta su to oni emitovali a sto nisu trebali?
Jel se ti zajebajes ili sta? :shock:

Pa navedi mi samo jedan jedini produkt te TV stanice koji moze ispuniti osnovne uslove sto struke ,sto estetske strane tog kao projekta?

Navedi mi samo jedan jedini film,ili igranu seriju,koja je barem solidna?

Navedi mi barem jednu emisiju ,kontakt sadrzaja ,koje je vodio onaj Maric (ili kako se zapravo stvarno i preziva) koja nije izgladala cirkusantski,i koja nije puhala u jedra SDA.

Od vrlo subjektivnih komentara ,do ukidanja pojedinih slusaoca koji se jave u program a ne slazu se sa Maricevom politickom putanjom?

Trebam li te podsjecati kojiko je Semiha bila u svim programima te Tv stanice,od " kuhajmo sa gradonacelnicom za Bajram" do " Semiha presjekla vrpcu i pustila u promet novi trolejbus"..Semiha ovo Semiha ono. :roll: :D ,jos samo da su je u reklamama kako instalirali (mada je sev to bila dobro smisljena kampanja,tako da je bila i u konstantnoj reklami)

A da ti ne spominjem o periodu kada su protesti trajali ,kako su se gradjani koji su se usudili dici svoj glas,satanizirali,nazivali stranim placenicima i devijantnim likovima,koji imaju vezu sa CIA,KGB I Vatikanom :lol:

TVSA je bruka i za novinarstvo,a i za region Sarajevo, Neelix,nemoj se glupim praviti Tita ti :D :D :D
felichi
Posts: 884
Joined: 15/01/2005 17:48

#189 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by felichi »

koliko ja znam donedavno je plata saradnika, novinara pocetnika, bila oko 2000km. bez toplog.
uz niz drugih pogodnosti zimnica, poklon bonovi i sl.
User avatar
video
Posts: 7017
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#190 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by video »

nije bio ni oni lucky luke losh
samo malo
Posts: 2313
Joined: 04/05/2009 13:50

#191 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by samo malo »

-LIBERO- wrote:
Neelix wrote:ja jos ne procitah nista konkretno protiv tvsa :? mislim, ne branim ih, al ih i ne napadam - moze li mi neko napisati sta su to oni emitovali a sto nisu trebali?
Jel se ti zajebajes ili sta? :shock:

Pa navedi mi samo jedan jedini produkt te TV stanice koji moze ispuniti osnovne uslove sto struke ,sto estetske strane tog kao projekta?

Navedi mi samo jedan jedini film,ili igranu seriju,koja je barem solidna?

Navedi mi barem jednu emisiju ,kontakt sadrzaja ,koje je vodio onaj Maric (ili kako se zapravo stvarno i preziva) koja nije izgladala cirkusantski,i koja nije puhala u jedra SDA.

Od vrlo subjektivnih komentara ,do ukidanja pojedinih slusaoca koji se jave u program a ne slazu se sa Maricevom politickom putanjom?

Trebam li te podsjecati kojiko je Semiha bila u svim programima te Tv stanice,od " kuhajmo sa gradonacelnicom za Bajram" do " Semiha presjekla vrpcu i pustila u promet novi trolejbus"..Semiha ovo Semiha ono. :roll: :D ,jos samo da su je u reklamama kako instalirali (mada je sev to bila dobro smisljena kampanja,tako da je bila i u konstantnoj reklami)

A da ti ne spominjem o periodu kada su protesti trajali ,kako su se gradjani koji su se usudili dici svoj glas,satanizirali,nazivali stranim placenicima i devijantnim likovima,koji imaju vezu sa CIA,KGB I Vatikanom :lol:

TVSA je bruka i za novinarstvo,a i za region Sarajevo, Neelix,nemoj se glupim praviti Tita ti :D :D :D
Ti zaboravio da se mnogi slazu sa takvom uredjivackom politikom i proklamovanim stavovima SDA televizije :wink:

Pa im zato i nije jasno sta je u svemu tome lose i pogresno.
ETO_SAD
Posts: 63
Joined: 21/06/2008 10:53
Location: Sarajevo, Seher Sarajevo

#192 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by ETO_SAD »

Ovo za platu je cisti supljak. Znam par likova koji rade tamo i malo ko predje miljaka. Ne znam od kud ovom liku 2.000 plata. Ja prvi bi letio da se zaposlim tamo :)))). Program, onako, ima tu svega. Par simpaticnih serija, dosta losih filmova, interesantan program u zivo, dobar jutarnji i ono sto 100% podrzavam jeste patriotsko gledanje na BiH. Moze se reci da su jedina televizija koja je pustila neki ozbiljniji dokumentarac vezano za odbranu BiH, dok su ostale "dobre" televizije definitivno na fol hajmo zaboraviti da su nas klali, pos...mo se sami sebi usta i podržimo one koji su nas rokali. Sve u svemu fina mlada ekipa. Sto se mene tice imaju podrsku. No naravno svako ima pravo na svoje misljenje i vidjenje odredjenog programa. Realno mogla bi se svaka TV stanica provuci kroz ovu vrstu diskusije (na zalost). Al ako nista necu iz principa da pljujem po jedinoj TV stanici koja drzi do onog bosanskog.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#193 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by Neelix »

-LIBERO- wrote:
Neelix wrote:ja jos ne procitah nista konkretno protiv tvsa :? mislim, ne branim ih, al ih i ne napadam - moze li mi neko napisati sta su to oni emitovali a sto nisu trebali?
Jel se ti zajebajes ili sta? :shock:

Pa navedi mi samo jedan jedini produkt te TV stanice koji moze ispuniti osnovne uslove sto struke ,sto estetske strane tog kao projekta?

Navedi mi samo jedan jedini film,ili igranu seriju,koja je barem solidna?

Navedi mi barem jednu emisiju ,kontakt sadrzaja ,koje je vodio onaj Maric (ili kako se zapravo stvarno i preziva) koja nije izgladala cirkusantski,i koja nije puhala u jedra SDA.

Od vrlo subjektivnih komentara ,do ukidanja pojedinih slusaoca koji se jave u program a ne slazu se sa Maricevom politickom putanjom?

Trebam li te podsjecati kojiko je Semiha bila u svim programima te Tv stanice,od " kuhajmo sa gradonacelnicom za Bajram" do " Semiha presjekla vrpcu i pustila u promet novi trolejbus"..Semiha ovo Semiha ono. :roll: :D ,jos samo da su je u reklamama kako instalirali (mada je sev to bila dobro smisljena kampanja,tako da je bila i u konstantnoj reklami)

A da ti ne spominjem o periodu kada su protesti trajali ,kako su se gradjani koji su se usudili dici svoj glas,satanizirali,nazivali stranim placenicima i devijantnim likovima,koji imaju vezu sa CIA,KGB I Vatikanom :lol:

TVSA je bruka i za novinarstvo,a i za region Sarajevo, Neelix,nemoj se glupim praviti Tita ti :D :D :D
emisije, filmove, serije ne pratim, ali dnevnik pocesto pogledam - i reci cu ti da se semihine aktivnosti nisu nista vise pratile nego sada behmenove. to sto je tvsa protiv kupovine 99 NE MORA znaciti politicku obojenost - eto i ti si protiv, a sigurno ne podrzavas sda.
ono divljastvo "gradjana" pred zgradom kantona necu komentarisati - slike su sve govorile. inteligencija koja semihu smjenjuje zbog denisovog ubistva isto tako ne zasluzuje moja dva slova. koliko se ubistava desilo otkako je behmen gradonacelnik, je li bio u sarajevu poslije svakog, i da li je makar jednu rijec rekao o bilo kojem? zasto zbog toga nisu organizovani protesti za njegovu smjenu?

puh-leeeeeeease, koja ispolitiziranost.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#194 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by -LIBERO- »

Sve se mora pratiti,ako vec zelis da ocjenjujes neciji kvalitet.

Za sta utrose 4 miliona KM godisnje?

Jel ti vidis u producijskom smislu,kao i u programskim semama taj novac?

Ako cemo ocjenjivati rad neke TV kuce,onda cemo ocjenjivati kako treba,il' necemo nikako :thumbup:

Ti si stvarno zadovoljan kvalitetom i zurnalistickom "potkovanoscu" urednika ove TV kuce?

O kakvom divlajstvu pricas? 4 slomljena stakla?

Nije li onda divljastvo i ovo sto su ratni veterani uradili prije neki dan sa 10 tak slomlejnih stakala na zgradi vlade federacije?

Ali ne,samo se 4 stakla pred kantonom nazvalo vandalizmom,a ovo sto se pred zgradom federacije desavalo,ni nE spominje se?

Sto li Boze :-)

A da ti ne pricam sta se desava u puno demokraticnijim zemljama tipa Francuska,Njemacka,Grcke,Holandija ..kada se narod buni protiv korumpirane i neodgovorne vlasti.


Da ,ja licno sam protiv kupovine studia 99,ali to ne mjenja na stvari da sam i protiv ovakve skalamerije kakva je TV K S(D)A
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#195 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by Neelix »

gledaj, sto se tice tih para - mozemo raspravljati o opravdanosti trosenja. zapravo i ne moramo, jer ne mogu da vidim kako ih trose uopste, osim na fakat debilne teme koje izmisljaju da im oprema za zivo javljanje ne bi propadala :) najjaci su mi kad se u dnevnik uzivo javljaju ispred sivog doma :D ono sto ja ne vidim je ta neka navodna stranacka obojenost zbog koje ih napadate.

ne spominjes da su oni JEDINA tv kuca koja ima otvoreni program povodom svih znacajnijih datuma vezanih za odbranu grada npr, koje ftv ili bht jedva i da spomenu. samo to je vrijednije od svih ovih kritika,

a divljastvo je divljastvo, gdje god se desavalo. to sto su se auta palila u francuskoj, ili policija mlatila u grckoj, ne znaci da se moramo ugledati na njih.

i da na lokalnom nivou - ja sam dnevnikom zadovoljan.
Bandierra Rossa
Posts: 492
Joined: 05/03/2009 23:24

#196 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by Bandierra Rossa »

Zvonko Marić će u neko dogledno vrijeme biti proučavan na fakultetima širom svijeta.Studentima žurnalistike će puštati njegove "Talk-Show"-političke emisije,i studentima govoriti:"Ovako ne smijete da radite novinarski posao...".

:-) :-) :-) :-) :-)
felichi
Posts: 884
Joined: 15/01/2005 17:48

#197 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by felichi »

ovo sa platama se drasticno promjenilo nakon smjene direktora tvsa.
prije nekih godinu dana. bilo je u danima. do tada je dvica bila prosjek.
vjeciti.bloger
Posts: 34
Joined: 26/04/2009 01:25

#198 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by vjeciti.bloger »

karanana wrote:berinica je bas bas slatka. nije mi jasno sta su se ove sarajlije izopacile, ko stare babe, na sve se zale. jednima smeta sto se neko zove brankica i radi na tvsa, drugima smeta sto je neko dosao iz rogatice i radi na tvsa....pa ima li ijedna kombinacija da odgovara osim da je neko musliman i da je 5 generacija unazad sarajlja sa carsije?

kako je samo slatka. jeli o njoj govoris kad spominjes rogaticu? i sta sad bi ti da diskriminiras nekog na osnovu mjesta odakle potice? a recenicu ranije optuzujes kako ostali diskriminiraju na osnovu imena.



JOOOOOOJ !!!
KAKVE SU OVO GLUPOSTI I SAMOREKLAMIRANJA. POSTAVLJANJE SVOJIH SLIKA I HVALJENJE SAME SEBE. JEL BERINA?
SAD SI POKAZALA DA SI TOTALNI ODRON.
u tvoje novinarske sposobnosti sam oduvijek sumnjao. gledajući tvoja javljanja uzivo i poneki prilog...ali sad sam definitivno siguran u to da nemas pojma. ako si spremna postavljat vlastite slike i njima skrenut paznju na svoje novinarsko neumijeće - onda budi spremna i kao prioritet postavi profesionalnu nadogradnju a ne izgled :run: :x
vjeciti.bloger
Posts: 34
Joined: 26/04/2009 01:25

#199 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by vjeciti.bloger »

samo malo wrote:Kako su ofirni, godisnje muzu 4 miliona iz budjeta, a kad im zaprijeti konkurencija, dizu hampu zbog 2 miliona koja bi na konkurenciju bila utrosena.

I ko je prvoborac, uguz Zvonko Maric i SDA udarne snage.


MA KOJA 4 MILIONA !?
NE LUPETAJTE GLUPOSTI!!! :lol:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#200 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by Banksy »

Iako se ne uklapa u raspravu :D

pohvala za sinoćnju emisiju o zaboravljenim zvijezdama FK Sarajevo. Dobro je da se neko sjetio.
Post Reply