Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post Reply
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#176 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by Alfons Kauders »

Kikibombona wrote:
Alfons Kauders wrote:
Em2r wrote:Sta bi od onakvog pionira, komuniste, reformiste.
Neke iz te generacije je sbebo rat, neke heroin.

Fatmira - sizofrenija.



Steta. Rijetko inteligentan, kreativan i sposoban covjek. Mozda je zato i puko?
Fatmir se nije promijenio. Nekada je branio duge kose - sada brani duge brade!

Nego, zar ste vi Tuzlaci u to vrijeme bili toliki ljakani pa sikanirali metalce, hipike, dzankije...!?? :D
ma jok

samo kukali... da imaju neku pricu... jer sta bi drugo govorili? cijeli prilog bi onda bio o drogama i alkoholu, a vako su fol vazni :-)
Zgoljo
Posts: 1208
Joined: 26/12/2015 22:22

#177 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by Zgoljo »

Kamo srece da imamo. Ne bi nas yebali ovako kao sto nas danas yebu, kako i kada god stignu. Kada dodu slijedeci put da nas kolju, ti se kuni u Tita, konstitutivnost i kozmopolitanerski "humanizam".


Prosto je nevjerovatno koliko je taj komunizam sjebao bosnjacki nacionalni korpus u glavu. Svi su se rijesili toga, samo Bosnjaci jos uvijek vjeruju u popravljivost srpskih i hrvatskih ekspanzionistickih ambicija. :-) Da ne govorim sta je ucinilo s samosvijesnoscu Bosnjaka. Daj Boze da se oporavimo od tog pijanstva lazne komunisticke ideologije bratstva-jedinstva koja je davno krepala, dok je jos vrijeme.[/quote]

Ja ću da se kunem u humanizam dok sam živ, jer to je ono što me odvaja od nemorala, poganštine i neljudskosti nacionalizma... To je ono što čovjeka čini čovjekom u pravom smislu te riječi... Nacionalizam ga čini hajvanom, bilo vukom, bilo ovcom... Ti slobodno budi vuk u čoporu ili ovca u stadu, ja to odbijam sa gađenjem...

A što se tiče ''komunizma''... Taj isti ''komunizam'' je Bošnjacima stvorio pretpostavke za sve ono što imaju danas... ''Komunizam'' je vratio teritorijalni integritet Bosni i Hercegovini... ''Komunizam'' je izgradio ovu zemlju... ''Komunizam'' je spasio bezglavi muslimanski narod u Drugom svjetskom ratu... ''Komunizam'' je priznao Muslimane kao jednakopravan narod (kasnije je samo pronađeno novo ime)... ''Komunizam'' je opismenio ovaj narod... Muslimani/Bošnjaci su na kraju srušili taj ''komunizam'' zajedno sa Srbima i Hrvatima, da bi im se potom desilo ono što se desilo... I za to nije kriv ''komunizam'', nego bolesni i pogani nacionalizam...

A što se tiče Dodika... Da Bošnjaci na svojoj strani imaju nešto poput Dodika, ove države bi davno prestalo postojat... Neki mozgovi izgleda teško shvataju da u političkom smislu Bošnjaci imaju konstruktivnu ulogu u Bosni i Hercegovini, obzirom da su narod kojem je u najvećem interesu opstojnost ove države u ovim granicama... Srbi nemaju tu ulogu, jer im opstojnost ove države nije politički cilj, čak suprotno... Iz tog razloga, ne znam koliko glup moraš biti da misliš da bi nešto proput destruktivnog krmeta, kakav je Dodik, dobro došlo Bošnjacima u njihovoj političkoj borbi...[/quote]





Pa ova tvoja objasnjenja iz kojih razloga Bosnjaci moraju saginjati glavu,sutiti i pustiti da ih se gazi,ja znam.To je ta proleterska matrica koju sam opisao u prvom postu,suti naljutice nam se komsije,nek budemo svi isti,nek nas nema 50 posto,nek Vučić dodje u Srebrenicu,nek nas nema na najvaznijim mjestima,nek nam gaze povratnike i negiraju jezik....sve mi to znamo.

Samo jarane,problem je sto postoje svjesni ljudi koji nisu spremni vise nikad izloziti svoju djecu,nemocne i nenaoruzane, dzelatima da im skinu glavu u ime te vase proleterske utopije.Ti svoju mozes ako zelis.
Ne,ne.

I jos nesto,proleterska logika sve ovo gore sto sam nabrojao,ako se izgovori,smatra bosnjackim nacionalizmom,pa ni ti nisi izuzetak.
Nije to bosnjacki nacionalizam,to su neoborive cinjenice,istina.A istina se mora govoriti,uvijek i svuda.
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#178 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by tandmand »

Zgoljo wrote:
Cartmane wrote:Potreban je jedan socijalkonzervativac bosnjacki clan predsjednistva koji ce biti drzak, bahat i koji ce moci da odgovori na sve niske udarce, podle i podmukle pikanterije iz manjeg entiteta. Drugim rijecima, treba nam bosnjacka verzija Dodika.
Apsolutno.
Ocigledno da je ova taktika koju preferiraju nasi proleteri,tipa ko nas bre zavadi,zanemarimo stradanja i genocid jer ce nam se naljutit komsije pa nece htjeti suzivit s nama,ma bilo je zlocina i na nasoj strani-svi smo isti,nemoj puno vjere naljutice se komsije,nemoj da nas je preko 50 posto jer komsije ne vole to cuti,nece htjeti suzivit s nama,radije smanji,nema veze....sustinski pogresna,dakle,ta proleterska taktika ne daje rezultate,komsije bi ih unatoc tome najradije vidjele dole ispod,stalno im raskopavaju drzavu,opstruiraju sve zivo i mrtvo...

Znaci nova,djelotvorna, taktika bi bila ova:yebat cemo vam nanu naninu samo nastavite li srat,dosta smo se,sto rece jedan,mi prilagodjavali.
Brzo bi bili puno vise postovani,garantovano.
Bošnjačka taktika "psima niz dlaku" proizilazi iz slabosti a puko verbalno prepucavanje sa raznim Dodicima ne može dati rezultate. Alispahić je što se tiće ovih stvari koje si naveo gore, sasvim upravu ali je definitivno na pogrešnom putu (za Siriju). Slab se jakom prilagođava a bošnjački korpus neće postati jači puštanjem brade, upiranjem prsta u šije i raspravama ko je koliko kjafir (svinjetina, piva ..). Bošnjacima ne treba niti Muslimansko - bratstvo, niti titovo jedinstvo. Nacija se jača borbom protiv korupcije, kvalitetnim obrazovanjem, podizanjem standarda življenja .. svime onim što mi nažalost nemamo a kako stvari idu sumnjam da ćemo ikada imati. Nije Dodik kriv što narod bježi iz BiH, sa teritorija pod bošnjačkom političkom dominacijom. Gdje je ta Lagumđžijina obećana "Zapadna Njemačka"? Gdje su ta Bakirova radna mjesta, za koja platu ne obezbjeđuje MMF? Kakva korist da Bošnjaka na popisu izađe i 66%, ako ćemo opet biti politički šaka jada, zbijena na pola Federacije. Vrijeme je da pogledamo istini u oči.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#179 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by Banksy »

tandmand wrote:
Slab se jakom prilagođava ...
Uči, školuje se, radi na sebi i jača, ne prilagođava se ...
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#180 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by tandmand »

Banksy wrote:
tandmand wrote:
Slab se jakom prilagođava ...
Uči, školuje se, radi na sebi i jača, ne prilagođava se ...
O tome i ja govorim. Ali ako nema napretka te ostane "zamlaćen", šta mu drugo preostaje nego da se prilagođava i da gleda drugima u oči da ga prihvate takvog. Mi smo zamlaćeni zadnjih 20 godina.
User avatar
cyprus
Posts: 39291
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#181 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by cyprus »

Zgoljo wrote:
cyprus wrote:Ja ću da se kunem u humanizam dok sam živ, jer to je ono što me odvaja od nemorala, poganštine i neljudskosti nacionalizma... To je ono što čovjeka čini čovjekom u pravom smislu te riječi... Nacionalizam ga čini hajvanom, bilo vukom, bilo ovcom... Ti slobodno budi vuk u čoporu ili ovca u stadu, ja to odbijam sa gađenjem...

A što se tiče ''komunizma''... Taj isti ''komunizam'' je Bošnjacima stvorio pretpostavke za sve ono što imaju danas... ''Komunizam'' je vratio teritorijalni integritet Bosni i Hercegovini... ''Komunizam'' je izgradio ovu zemlju... ''Komunizam'' je spasio bezglavi muslimanski narod u Drugom svjetskom ratu... ''Komunizam'' je priznao Muslimane kao jednakopravan narod (kasnije je samo pronađeno novo ime)... ''Komunizam'' je opismenio ovaj narod... Muslimani/Bošnjaci su na kraju srušili taj ''komunizam'' zajedno sa Srbima i Hrvatima, da bi im se potom desilo ono što se desilo... I za to nije kriv ''komunizam'', nego bolesni i pogani nacionalizam...

A što se tiče Dodika... Da Bošnjaci na svojoj strani imaju nešto poput Dodika, ove države bi davno prestalo postojat... Neki mozgovi izgleda teško shvataju da u političkom smislu Bošnjaci imaju konstruktivnu ulogu u Bosni i Hercegovini, obzirom da su narod kojem je u najvećem interesu opstojnost ove države u ovim granicama... Srbi nemaju tu ulogu, jer im opstojnost ove države nije politički cilj, čak suprotno... Iz tog razloga, ne znam koliko glup moraš biti da misliš da bi nešto proput destruktivnog krmeta, kakav je Dodik, dobro došlo Bošnjacima u njihovoj političkoj borbi...
Pa ova tvoja objasnjenja iz kojih razloga Bosnjaci moraju saginjati glavu,sutiti i pustiti da ih se gazi,ja znam.To je ta proleterska matrica koju sam opisao u prvom postu,suti naljutice nam se komsije,nek budemo svi isti,nek nas nema 50 posto,nek Vučić dodje u Srebrenicu,nek nas nema na najvaznijim mjestima,nek nam gaze povratnike i negiraju jezik....sve mi to znamo.

Samo jarane,problem je sto postoje svjesni ljudi koji nisu spremni vise nikad izloziti svoju djecu,nemocne i nenaoruzane, dzelatima da im skinu glavu u ime te vase proleterske utopije.Ti svoju mozes ako zelis.
Ne,ne.

I jos nesto,proleterska logika sve ovo gore sto sam nabrojao,ako se izgovori,smatra bosnjackim nacionalizmom,pa ni ti nisi izuzetak.
Nije to bosnjacki nacionalizam,to su neoborive cinjenice,istina.A istina se mora govoriti,uvijek i svuda.
E blago vama sa takvim binarnim pogledom na svijet: ili je Dodik, il je saginjanje glave... Nema ništa između... Svaka i tebi čast za ovakvo afirmisanje i legitimisanje dodikovskog pristupa...
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#182 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by GeeTnT »

Cipi tvoj pogled na svijet je drugaciji od cetnickog, ali dijametralno razlicit od bosnjackog...i sta je problem?

Ako neki srbin tamo na nekoj farmi ili guci pjeva neku borbenu ili spominje klanje, mora li njegovo izrazavanje da se automatski veze za tebe...siguran sam da ne mora...

Onda koji qrac vezes svaki post nekog Bosnjaka za cijeli narod?
User avatar
XXS
Posts: 1702
Joined: 29/11/2009 19:32

#183 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by XXS »

tandmand wrote:
Zgoljo wrote:
Cartmane wrote:Potreban je jedan socijalkonzervativac bosnjacki clan predsjednistva koji ce biti drzak, bahat i koji ce moci da odgovori na sve niske udarce, podle i podmukle pikanterije iz manjeg entiteta. Drugim rijecima, treba nam bosnjacka verzija Dodika.
Apsolutno.
Ocigledno da je ova taktika koju preferiraju nasi proleteri,tipa ko nas bre zavadi,zanemarimo stradanja i genocid jer ce nam se naljutit komsije pa nece htjeti suzivit s nama,ma bilo je zlocina i na nasoj strani-svi smo isti,nemoj puno vjere naljutice se komsije,nemoj da nas je preko 50 posto jer komsije ne vole to cuti,nece htjeti suzivit s nama,radije smanji,nema veze....sustinski pogresna,dakle,ta proleterska taktika ne daje rezultate,komsije bi ih unatoc tome najradije vidjele dole ispod,stalno im raskopavaju drzavu,opstruiraju sve zivo i mrtvo...

Znaci nova,djelotvorna, taktika bi bila ova:yebat cemo vam nanu naninu samo nastavite li srat,dosta smo se,sto rece jedan,mi prilagodjavali.
Brzo bi bili puno vise postovani,garantovano.
Bošnjačka taktika "psima niz dlaku" proizilazi iz slabosti a puko verbalno prepucavanje sa raznim Dodicima ne može dati rezultate. Alispahić je što se tiće ovih stvari koje si naveo gore, sasvim upravu ali je definitivno na pogrešnom putu (za Siriju). Slab se jakom prilagođava a bošnjački korpus neće postati jači puštanjem brade, upiranjem prsta u šije i raspravama ko je koliko kjafir (svinjetina, piva ..). Bošnjacima ne treba niti Muslimansko - bratstvo, niti titovo jedinstvo. Nacija se jača borbom protiv korupcije, kvalitetnim obrazovanjem, podizanjem standarda življenja .. svime onim što mi nažalost nemamo a kako stvari idu sumnjam da ćemo ikada imati. Nije Dodik kriv što narod bježi iz BiH, sa teritorija pod bošnjačkom političkom dominacijom. Gdje je ta Lagumđžijina obećana "Zapadna Njemačka"? Gdje su ta Bakirova radna mjesta, za koja platu ne obezbjeđuje MMF? Kakva korist da Bošnjaka na popisu izađe i 66%, ako ćemo opet biti politički šaka jada, zbijena na pola Federacije. Vrijeme je da pogledamo istini u oči.
Bosnom, od pocetka devedesetih, upravlja mladomuslimanska politika koja u svojoj srzi narodu donosi drustvo jedne knjige, bez posla, bez kulture, muzeja, zdravstva, istorije, institucija, nauke, obrazovanja i svega ostalog sto svi ostali evropski narodi njeguju i razvijaju.
U isto vrijeme, ta politika otvara vrata korupcije, nepotizma, kriminala, kradje za 5% povlastene kategorije koja je u politici i koja konstantno prodaje "porodicno blago" sviju nas dok pazar uzimaju samo za sebe.
Krenuli su od Republike BIH, ci je ustav garantovao ravnopravnost svakome gradjaninu, na svakom pedlju BIH, a doveli su nas do 23% najsiromasnije evropske Islamske Republike Bosnjakistan.
Izgubili su svaku bitku za koju su nas pozvali da ucestvujemo dok su u isto vrijeme ustostrucili licno bogatstvo i vlastiti imetak, a sve na krvi i proganjanju vlastitog naroda.

Sto je najgore i takozvana politicka opozicija u vidu socijaldemokratije je totalno prihvatila sve instalirane mehanizme mladomuslimanske korupcije i umjesto da nesto mjenjaju kad su dobili priliku oni su samo nastavili tamo gdje su SDA-ovski mladomuslimani stali.

Pa nek' mi neko kaze da ovaj narod zasluzuje bolje od ovoga sto ima danas.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#184 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by VjecitiStudent »

cyprus wrote:
Zgoljo wrote: Pa ova tvoja objasnjenja iz kojih razloga Bosnjaci moraju saginjati glavu,sutiti i pustiti da ih se gazi,ja znam.To je ta proleterska matrica koju sam opisao u prvom postu,suti naljutice nam se komsije,nek budemo svi isti,nek nas nema 50 posto,nek Vučić dodje u Srebrenicu,nek nas nema na najvaznijim mjestima,nek nam gaze povratnike i negiraju jezik....sve mi to znamo.

Samo jarane,problem je sto postoje svjesni ljudi koji nisu spremni vise nikad izloziti svoju djecu,nemocne i nenaoruzane, dzelatima da im skinu glavu u ime te vase proleterske utopije.Ti svoju mozes ako zelis.
Ne,ne.

I jos nesto,proleterska logika sve ovo gore sto sam nabrojao,ako se izgovori,smatra bosnjackim nacionalizmom,pa ni ti nisi izuzetak.
Nije to bosnjacki nacionalizam,to su neoborive cinjenice,istina.A istina se mora govoriti,uvijek i svuda.
E blago vama sa takvim binarnim pogledom na svijet: ili je Dodik, il je saginjanje glave... Nema ništa između... Svaka i tebi čast za ovakvo afirmisanje i legitimisanje dodikovskog pristupa...
De bolan, uvijek smo imali vatrene pripadnike Prve minhenske na forumu. :D
Patriotska_Liga
Posts: 2220
Joined: 24/05/2015 22:12

#185 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by Patriotska_Liga »

Dajavama neš to kaem. Kakoja vi dim vodže ima ju dvijevrste lju di. Tosu ovi štosukoza pomire nje iovi zafuntu. Đabavi sad ubjedžuje te onedruge kojaje vrsta upra vu jerbo sevi medžusobno nekonta te a odmadavam kaem prevagnu če ona stra na koja name tne svoju logiku širijem narodnijem masa ma.
User avatar
cyprus
Posts: 39291
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#186 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by cyprus »

GeeTnT wrote:Cipi tvoj pogled na svijet je drugaciji od cetnickog, ali dijametralno razlicit od bosnjackog...i sta je problem?

Ako neki srbin tamo na nekoj farmi ili guci pjeva neku borbenu ili spominje klanje, mora li njegovo izrazavanje da se automatski veze za tebe...siguran sam da ne mora...

Onda koji qrac vezes svaki post nekog Bosnjaka za cijeli narod?
Moram priznat da mi nije najjasnije šta želiš reći ovim postom...
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#187 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by GeeTnT »

Vjeciti, na svakog ppk dijasporca nabrojacu bar deset lokalnih uhljupa....

Ps.. Kad ih budem brojao....skloni se.
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#188 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by GeeTnT »

cyprus wrote:
GeeTnT wrote:Cipi tvoj pogled na svijet je drugaciji od cetnickog, ali dijametralno razlicit od bosnjackog...i sta je problem?

Ako neki srbin tamo na nekoj farmi ili guci pjeva neku borbenu ili spominje klanje, mora li njegovo izrazavanje da se automatski veze za tebe...siguran sam da ne mora...

Onda koji qrac vezes svaki post nekog Bosnjaka za cijeli narod?
Moram priznat da mi nije najjasnije šta želiš reći ovim postom...
Zelim da prestanes generalizovati.. :wink:
User avatar
cyprus
Posts: 39291
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#189 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by cyprus »

GeeTnT wrote:
cyprus wrote:
GeeTnT wrote:Cipi tvoj pogled na svijet je drugaciji od cetnickog, ali dijametralno razlicit od bosnjackog...i sta je problem?

Ako neki srbin tamo na nekoj farmi ili guci pjeva neku borbenu ili spominje klanje, mora li njegovo izrazavanje da se automatski veze za tebe...siguran sam da ne mora...

Onda koji qrac vezes svaki post nekog Bosnjaka za cijeli narod?
Moram priznat da mi nije najjasnije šta želiš reći ovim postom...
Zelim da prestanes generalizovati.. :wink:
Inače sam veliki protivnik generalizacije i to samo iskazivao kroz ogroman broj postova na ovom forumu... Ako sam negdje na ovoj temi učestvovao u negativnoj generalizaciji, molio bih da mi skreneš pažnju na šta to konkretno misliš, jer ja zaista toga nisam svjestan...
User avatar
XXS
Posts: 1702
Joined: 29/11/2009 19:32

#190 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by XXS »

Fatmir totalno poludio, naziva reisa Kavazovica srbocetnikom. :-)
Velikosrpski rejs Kavazović je za mene ZLOTVOR
jer je njegova Islamska zajednica udarila klevetom
na sigurnost moje djece
Evo rečenice koju ja NIKADA NEĆU HALALITI rejsu Kavazoviću i njegovoj velikosrpskoj "Islamskoj zajednici", jer su me oblatili kao nekoga ko podržava teroriste, a nisu htjeli objaviti ni jedno od moja dva demantija u kojima objašnjavam da sam radio novinarski posao, da nisam nikakav i ničiji zastupnik, i da sam Bošnjak koji je najviše govorio protiv odlazaka u Siriju.
Njihovu opasnu klevetu na mene objavili su svi mediji, a moju odbranu od klevete nisu objavili ni mediji Islamske zajednice.
Ovo klevetom udarili su na čast moga oca Nijaza, moje majke Nisvete, na sigurnost moje supruge i na budućnost moje troje djece.
Islamska zajednica koju predvodi velikosrpski rejs Kavazović je udarila na moje srce, i ja te bandite više ne vidim ni kao ljude, ni kao Bošnjake, ni kao muslimane.
Oni su za mene ZLOTVORI.
Evo te klevetničke rečenice:
Gospodine Alispahiću,
Šta znači Vaš zahtjev za susret i pregovore sa Reisu-l-ulemom u isto vrijeme kada se na web-portalima pojavio snimak obraćanja jednog od bivših članova tih paradžemata, izvjesnog Amira Selimovića, koji, navodno, boravi na ratištu u Siriji, u kojem on najavljuje svoj krvavi pohod na Baščaršiju, upućujući najmonstruoznije prijetnje reisu-l-ulemi Husein ef. Kavazoviću i muslimanima?
Koji to novinarski posao podrazumjeva slanje email-a islamskoj zajednici u ime paradjemata?
Kretenu se osladile Saudiske novcanice.
User avatar
cyprus
Posts: 39291
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#191 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by cyprus »

Fatmir wrote:Velikosrpski rejs Kavazović...
@Drinski, da li se neko od forumaša treba posebno angažovati da argumenovano dokaže da Alispahić nije u pravu sa ovom konkretnom tezom? Jer:
Drinski wrote:ne znam, meni jos niko, osim papagajskog ponavljanja nekih općih mjesta i parola, nije argumentovano dokazao da Alispahić nije u pravu sa nekom konkretnom tezom.
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#192 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by Drinski »

cyprus wrote:
Fatmir wrote:Velikosrpski rejs Kavazović...
@Drinski, da li se neko od forumaša treba posebno angažovati da argumenovano dokaže da Alispahić nije u pravu sa ovom konkretnom tezom? Jer:
Drinski wrote:ne znam, meni jos niko, osim papagajskog ponavljanja nekih općih mjesta i parola, nije argumentovano dokazao da Alispahić nije u pravu sa nekom konkretnom tezom.
Sto se tice forumasa pojma nemam. Al i ja bih na bilo ciju, pa i reisovu, javnu uvredu uzvratio javnom uvredom. Ja bih jos dodao i : boli me k...i za tobom i za ovim likom sto ti prijeti...jer znas ono: veliki ljudi se bavi idejama a sitne duse pojedincima.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27953
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#193 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by JoseMujica »

baš kao što po televizijama loodoju razne Zvezde i farme tako i na forumu najjače teme o tupanima :roll:
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#194 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by VjecitiStudent »

'ta će oni, ko prvi dovede Fatmira u neku Farmu, bogatstvo će napraviti.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27953
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#195 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by JoseMujica »

Fatka i Nina
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#196 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by Banksy »

Od Zmaja, Ekrema, Šešelja do Fatka, sve s dijagnozom, uklopio bi se.
User avatar
Em2r
Posts: 1045
Joined: 05/06/2015 09:53

#197 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by Em2r »

Jutros rano uz kenjazu vidim na fb bosnjaci.net podjelili neki fatmirov upis i udjem mu na profil ... lik je ko pogubljen nebuloza kamaru ratnih clanaka, kako je on gazio vlast u tz (a selimova desna ruka bio), sarajlije ne smiju bla bla

Nek mu je dragi Bog na pomoci da sacuva malo pameti.
User avatar
madner
Posts: 56828
Joined: 09/08/2004 16:35

#198 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by madner »

Cudno, IZ da bude jednom pozitivac u prici. :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#199 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by Banksy »

S novim reisom, sve češće.
User avatar
ABH017
Posts: 3620
Joined: 18/05/2010 00:20

#200 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by ABH017 »

Em2r wrote:Jutros rano uz kenjazu vidim na fb bosnjaci.net podjelili neki fatmirov upis i udjem mu na profil ... lik je ko pogubljen nebuloza kamaru ratnih clanaka, kako je on gazio vlast u tz (a selimova desna ruka bio), sarajlije ne smiju bla bla

Nek mu je dragi Bog na pomoci da sacuva malo pameti.
Ne može se sačuvat ono što se nema.
Post Reply