Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
pepe le frr
Posts: 57
Joined: 13/12/2009 14:47

#176 Re: Veliki Brat 2013

Post by pepe le frr »

Ovaj ćelavi levat izgleda pravi nacionalista,izgleda da je on nešto zakuhao pjevanjem nekih četaljskih pjesama pa mu Ava nešto skresala.Ko zna hoće li to uopće prikazati,koliko ja znam kazna za nacionalističke ispade je izbacivanje pa vidjećemo.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#177 Re: Veliki Brat 2013

Post by skafiskafsnjak »

Joj ove Ave...
olicenje svega sto je debilno, maloumno, idiotski i ne znam sta vise

ODROnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn klizisteeeeeeeeeee


PS: a ona Maja drolja izbacila sise... sve za publiku :lol:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51132
Joined: 29/06/2011 23:39

#178 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

Lujkaci niko nije kriv, sto ide tamo.

Labovic je cetalj: Poznati danski glumac Slavko Labović, poreklom iz Kolašina, već ima nekoliko zapaženih uloga u tamošnjim filmovima, a glumi i u novom domaćem filmu "Apsolutnih sto". Pošto je, kako kaže, čitao o žestokoj i sramnoj hajci na Karadžića, odlučio je da se priključi kampanji za njegovu odbranu. U Kopenhagenu je lični poverenik Karadžića za Kraljevinu Dansku.
- Pouzdano znam da se Karadžić dobro oseća i fizički i psihički i da mu je moral na zavidnom nivou. On se apsolutno nikoga ne boji, zato što ga čuvaju prave patriote koji će se do poslednjeg boriti da ga odbrane. Zapadne sile se neće usuditi da pokrenu svoje specijalce ako nisu sto odsto sigurni da će akciju izvesti bez ljudskih gubitaka. Svesni su toga, ali nisu svesni onoga šta može da usledi posle eventualnog hapšenja - kaže Labović. (2001. godina)
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#179 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

Image
User avatar
m1x
Posts: 124
Joined: 09/07/2012 21:43
Location: Tamo gdje strahovi prestaju

#180 Re: Veliki Brat 2013

Post by m1x »

dječak sa šibicama wrote:Lujkaci niko nije kriv, sto ide tamo.

Labovic je cetalj: Poznati danski glumac Slavko Labović, poreklom iz Kolašina, već ima nekoliko zapaženih uloga u tamošnjim filmovima, a glumi i u novom domaćem filmu "Apsolutnih sto". Pošto je, kako kaže, čitao o žestokoj i sramnoj hajci na Karadžića, odlučio je da se priključi kampanji za njegovu odbranu. U Kopenhagenu je lični poverenik Karadžića za Kraljevinu Dansku.
- Pouzdano znam da se Karadžić dobro oseća i fizički i psihički i da mu je moral na zavidnom nivou. On se apsolutno nikoga ne boji, zato što ga čuvaju prave patriote koji će se do poslednjeg boriti da ga odbrane. Zapadne sile se neće usuditi da pokrenu svoje specijalce ako nisu sto odsto sigurni da će akciju izvesti bez ljudskih gubitaka. Svesni su toga, ali nisu svesni onoga šta može da usledi posle eventualnog hapšenja - kaže Labović. (2001. godina)
:? :lol:
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#181 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

gej zla kucka dacic marica pravi show! :lol:

soraja dobraaaaaaaaa... :thumbup:
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#182 Re: Veliki Brat 2013

Post by karanana »

dobra.

nije mi se svidila kad je ulazila, a veceras je sexi.
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#183 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

karanana wrote:dobra.

nije mi se svidila kad je ulazila, a veceras je sexi.
Samo je malo faca zeza, ali dobro, zanemarit cemo :D
User avatar
Creasy
Posts: 2980
Joined: 27/11/2010 08:33

#184 Re: Veliki Brat 2013

Post by Creasy »

karanana wrote:dobra.

nije mi se svidila kad je ulazila, a veceras je sexi.

Pozerka prava... a najjaca joj je izjava da joj grudi uopste nisu velike!? :D


Image
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51132
Joined: 29/06/2011 23:39

#185 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

Sta kaze ova Maja, "nisam usla da slusam ovog deku od 60 godina (Milic), nisam usla da slusam ovu indoktrinaciju Elvisa Prislija"

Indoktrinaciju... jest neka penetracija... indoktrinacija... reinkarnacija :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#186 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

pepe le frr wrote:Ovaj ćelavi levat izgleda pravi nacionalista,izgleda da je on nešto zakuhao pjevanjem nekih četaljskih pjesama pa mu Ava nešto skresala.Ko zna hoće li to uopće prikazati,koliko ja znam kazna za nacionalističke ispade je izbacivanje pa vidjećemo.

http://arhiva.glas-javnosti.rs/arhiva/2 ... 0905.shtml
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#187 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

skafiskafsnjak wrote:Joj ove Ave...
olicenje svega sto je debilno, maloumno, idiotski i ne znam sta vise

ODROnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn klizisteeeeeeeeeee


PS: a ona Maja drolja izbacila sise... sve za publiku :lol:



glupa,glupa,za ne povjerovati
User avatar
Đinajlu
Posts: 460
Joined: 24/05/2012 02:38
Location: Marijan's left nut

#188 Re: Veliki Brat 2013

Post by Đinajlu »

Asamoah Gyan wrote:Ja bih sebi prije falus odsjekao onim makazama za živu ogradu nego s ovom spodobom imao išta u životu.
Ti onda i nemaš falus, ili ako i imaš in se diže samo na muškarce.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#189 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

šta su milić i one dvije,nešto odlučuju?
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#190 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

kakavdanakneiskustvu wrote:šta su milić i one dvije,nešto odlučuju?
oni su agenti vbia, ustvari bia. odlucuju ko ce biti premijer, laziraju izbore. aluzija na stanje u srbiji. vlast-opozicija-bia.
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#191 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

sto ava sise ofira. jel ona snimila vec neki pornic? ako nije mislim da ce uskoro, njoj to nije nikakav problem. :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#192 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

didžej wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:šta su milić i one dvije,nešto odlučuju?
oni su agenti vbia, ustvari bia. odlucuju ko ce biti premijer, laziraju izbore. aluzija na stanje u srbiji. vlast-opozicija-bia.


ok,slušam topića,po akcentu kao da vuče korijene iz crne gore
User avatar
Chisum
Posts: 4694
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#193 Re: Veliki Brat 2013

Post by Chisum »

dječak sa šibicama wrote:
ho oponopono wrote:...uuu jest teško smuntat Tijanu pobogu...uhvatila se Mace zna da on pravi šovove što Ekrem kaže :mrgreen: kao što je Stanija spopala Ekrema !
Ima i tog, posvudusa i sponzorusa, ziku joj vjerenika

Image

ali zato frajer pun ko brod, i kupi joj brod :D

:lol: :lol:

Kakvi firauni....
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#194 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

sta reci osim, blizanci=degenerici. :-)
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#195 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

didžej wrote:sta reci osim, blizanci=degenerici. :-)


nisu daleko od ave
User avatar
Chisum
Posts: 4694
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#196 Re: Veliki Brat 2013

Post by Chisum »

kakavdanakneiskustvu wrote:
pepe le frr wrote:Ovaj ćelavi levat izgleda pravi nacionalista,izgleda da je on nešto zakuhao pjevanjem nekih četaljskih pjesama pa mu Ava nešto skresala.Ko zna hoće li to uopće prikazati,koliko ja znam kazna za nacionalističke ispade je izbacivanje pa vidjećemo.

http://arhiva.glas-javnosti.rs/arhiva/2 ... 0905.shtml
Ma govedo emigrantsko. Raslo negdje sigurne guzice, pa mu se dize kita kad cuje price o "junacima" poput durmitorskog pishaca u krevet.
User avatar
%tacno*
Posts: 806
Joined: 13/05/2012 21:48

#197 Re: Veliki Brat 2013

Post by %tacno* »

User avatar
Chisum
Posts: 4694
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#198 Re: Veliki Brat 2013

Post by Chisum »

%tacno* wrote:http://www.telegraf.rs/jetset/617680-sk ... u-vukovaru

nije dugo trajalo... :-) :-)

Nemoj samo da ona govori sta su Srbi radili u Vukovaru... ispasce da su se branili. :lol:



Najjaca je. Glupa je k'o tri kurca, toliko glupa, da mi je simpaticna. :lol:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#199 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#200 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

Creasy wrote: Pozerka prava... a najjaca joj je izjava da joj grudi uopste nisu velike!? :D
Zar i ti ovo gledas, nesreco? :mrgreen:
Chisum wrote:
dječak sa šibicama wrote:
ho oponopono wrote:...uuu jest teško smuntat Tijanu pobogu...uhvatila se Mace zna da on pravi šovove što Ekrem kaže :mrgreen: kao što je Stanija spopala Ekrema !
Ima i tog, posvudusa i sponzorusa, ziku joj vjerenika

Image

ali zato frajer pun ko brod, i kupi joj brod :D

:lol: :lol:

Kakvi firauni....
I ti. :mrgreen: :lol:

Btw, jel ovo stvarno vjerenik od ove? :lol:
Chisum wrote:
%tacno* wrote:http://www.telegraf.rs/jetset/617680-sk ... u-vukovaru

nije dugo trajalo... :-) :-)

Nemoj samo da ona govori sta su Srbi radili u Vukovaru... ispasce da su se branili. :lol:
:lol:

I onda neko pita sto gledam VB...pa zbog ovih komentara. :mrgreen:

Farmu ne mogu svarit i i ne pokusavam .
Locked