Veliki Brat 2013
Moderator: anex
-
pepe le frr
- Posts: 57
- Joined: 13/12/2009 14:47
#176 Re: Veliki Brat 2013
Ovaj ćelavi levat izgleda pravi nacionalista,izgleda da je on nešto zakuhao pjevanjem nekih četaljskih pjesama pa mu Ava nešto skresala.Ko zna hoće li to uopće prikazati,koliko ja znam kazna za nacionalističke ispade je izbacivanje pa vidjećemo.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#177 Re: Veliki Brat 2013
Joj ove Ave...
olicenje svega sto je debilno, maloumno, idiotski i ne znam sta vise
ODROnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn klizisteeeeeeeeeee
PS: a ona Maja drolja izbacila sise... sve za publiku
olicenje svega sto je debilno, maloumno, idiotski i ne znam sta vise
ODROnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn klizisteeeeeeeeeee
PS: a ona Maja drolja izbacila sise... sve za publiku
- dječak sa šibicama
- Posts: 51132
- Joined: 29/06/2011 23:39
#178 Re: Veliki Brat 2013
Lujkaci niko nije kriv, sto ide tamo.
Labovic je cetalj: Poznati danski glumac Slavko Labović, poreklom iz Kolašina, već ima nekoliko zapaženih uloga u tamošnjim filmovima, a glumi i u novom domaćem filmu "Apsolutnih sto". Pošto je, kako kaže, čitao o žestokoj i sramnoj hajci na Karadžića, odlučio je da se priključi kampanji za njegovu odbranu. U Kopenhagenu je lični poverenik Karadžića za Kraljevinu Dansku.
- Pouzdano znam da se Karadžić dobro oseća i fizički i psihički i da mu je moral na zavidnom nivou. On se apsolutno nikoga ne boji, zato što ga čuvaju prave patriote koji će se do poslednjeg boriti da ga odbrane. Zapadne sile se neće usuditi da pokrenu svoje specijalce ako nisu sto odsto sigurni da će akciju izvesti bez ljudskih gubitaka. Svesni su toga, ali nisu svesni onoga šta može da usledi posle eventualnog hapšenja - kaže Labović. (2001. godina)
Labovic je cetalj: Poznati danski glumac Slavko Labović, poreklom iz Kolašina, već ima nekoliko zapaženih uloga u tamošnjim filmovima, a glumi i u novom domaćem filmu "Apsolutnih sto". Pošto je, kako kaže, čitao o žestokoj i sramnoj hajci na Karadžića, odlučio je da se priključi kampanji za njegovu odbranu. U Kopenhagenu je lični poverenik Karadžića za Kraljevinu Dansku.
- Pouzdano znam da se Karadžić dobro oseća i fizički i psihički i da mu je moral na zavidnom nivou. On se apsolutno nikoga ne boji, zato što ga čuvaju prave patriote koji će se do poslednjeg boriti da ga odbrane. Zapadne sile se neće usuditi da pokrenu svoje specijalce ako nisu sto odsto sigurni da će akciju izvesti bez ljudskih gubitaka. Svesni su toga, ali nisu svesni onoga šta može da usledi posle eventualnog hapšenja - kaže Labović. (2001. godina)
- m1x
- Posts: 124
- Joined: 09/07/2012 21:43
- Location: Tamo gdje strahovi prestaju
#180 Re: Veliki Brat 2013
dječak sa šibicama wrote:Lujkaci niko nije kriv, sto ide tamo.
Labovic je cetalj: Poznati danski glumac Slavko Labović, poreklom iz Kolašina, već ima nekoliko zapaženih uloga u tamošnjim filmovima, a glumi i u novom domaćem filmu "Apsolutnih sto". Pošto je, kako kaže, čitao o žestokoj i sramnoj hajci na Karadžića, odlučio je da se priključi kampanji za njegovu odbranu. U Kopenhagenu je lični poverenik Karadžića za Kraljevinu Dansku.
- Pouzdano znam da se Karadžić dobro oseća i fizički i psihički i da mu je moral na zavidnom nivou. On se apsolutno nikoga ne boji, zato što ga čuvaju prave patriote koji će se do poslednjeg boriti da ga odbrane. Zapadne sile se neće usuditi da pokrenu svoje specijalce ako nisu sto odsto sigurni da će akciju izvesti bez ljudskih gubitaka. Svesni su toga, ali nisu svesni onoga šta može da usledi posle eventualnog hapšenja - kaže Labović. (2001. godina)
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#181 Re: Veliki Brat 2013
gej zla kucka dacic marica pravi show!
soraja dobraaaaaaaaa...
soraja dobraaaaaaaaa...
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#182 Re: Veliki Brat 2013
dobra.
nije mi se svidila kad je ulazila, a veceras je sexi.
nije mi se svidila kad je ulazila, a veceras je sexi.
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#183 Re: Veliki Brat 2013
Samo je malo faca zeza, ali dobro, zanemarit cemokaranana wrote:dobra.
nije mi se svidila kad je ulazila, a veceras je sexi.
- Creasy
- Posts: 2980
- Joined: 27/11/2010 08:33
#184 Re: Veliki Brat 2013
karanana wrote:dobra.
nije mi se svidila kad je ulazila, a veceras je sexi.
Pozerka prava... a najjaca joj je izjava da joj grudi uopste nisu velike!?

- dječak sa šibicama
- Posts: 51132
- Joined: 29/06/2011 23:39
#185 Re: Veliki Brat 2013
Sta kaze ova Maja, "nisam usla da slusam ovog deku od 60 godina (Milic), nisam usla da slusam ovu indoktrinaciju Elvisa Prislija"
Indoktrinaciju... jest neka penetracija... indoktrinacija... reinkarnacija
Indoktrinaciju... jest neka penetracija... indoktrinacija... reinkarnacija
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#186 Re: Veliki Brat 2013
pepe le frr wrote:Ovaj ćelavi levat izgleda pravi nacionalista,izgleda da je on nešto zakuhao pjevanjem nekih četaljskih pjesama pa mu Ava nešto skresala.Ko zna hoće li to uopće prikazati,koliko ja znam kazna za nacionalističke ispade je izbacivanje pa vidjećemo.
http://arhiva.glas-javnosti.rs/arhiva/2 ... 0905.shtml
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#187 Re: Veliki Brat 2013
skafiskafsnjak wrote:Joj ove Ave...
olicenje svega sto je debilno, maloumno, idiotski i ne znam sta vise
ODROnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn klizisteeeeeeeeeee
PS: a ona Maja drolja izbacila sise... sve za publiku
glupa,glupa,za ne povjerovati
- Đinajlu
- Posts: 460
- Joined: 24/05/2012 02:38
- Location: Marijan's left nut
#188 Re: Veliki Brat 2013
Ti onda i nemaš falus, ili ako i imaš in se diže samo na muškarce.Asamoah Gyan wrote:Ja bih sebi prije falus odsjekao onim makazama za živu ogradu nego s ovom spodobom imao išta u životu.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#189 Re: Veliki Brat 2013
šta su milić i one dvije,nešto odlučuju?
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#190 Re: Veliki Brat 2013
oni su agenti vbia, ustvari bia. odlucuju ko ce biti premijer, laziraju izbore. aluzija na stanje u srbiji. vlast-opozicija-bia.kakavdanakneiskustvu wrote:šta su milić i one dvije,nešto odlučuju?
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#191 Re: Veliki Brat 2013
sto ava sise ofira. jel ona snimila vec neki pornic? ako nije mislim da ce uskoro, njoj to nije nikakav problem. 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#192 Re: Veliki Brat 2013
didžej wrote:oni su agenti vbia, ustvari bia. odlucuju ko ce biti premijer, laziraju izbore. aluzija na stanje u srbiji. vlast-opozicija-bia.kakavdanakneiskustvu wrote:šta su milić i one dvije,nešto odlučuju?
ok,slušam topića,po akcentu kao da vuče korijene iz crne gore
- Chisum
- Posts: 4694
- Joined: 12/02/2009 13:25
- Location: SARAJEVO
#193 Re: Veliki Brat 2013
dječak sa šibicama wrote:Ima i tog, posvudusa i sponzorusa, ziku joj vjerenikaho oponopono wrote:...uuu jest teško smuntat Tijanu pobogu...uhvatila se Mace zna da on pravi šovove što Ekrem kažekao što je Stanija spopala Ekrema !
ali zato frajer pun ko brod, i kupi joj brod
Kakvi firauni....
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#194 Re: Veliki Brat 2013
sta reci osim, blizanci=degenerici. 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#195 Re: Veliki Brat 2013
didžej wrote:sta reci osim, blizanci=degenerici.
nisu daleko od ave
- Chisum
- Posts: 4694
- Joined: 12/02/2009 13:25
- Location: SARAJEVO
#196 Re: Veliki Brat 2013
Ma govedo emigrantsko. Raslo negdje sigurne guzice, pa mu se dize kita kad cuje price o "junacima" poput durmitorskog pishaca u krevet.kakavdanakneiskustvu wrote:pepe le frr wrote:Ovaj ćelavi levat izgleda pravi nacionalista,izgleda da je on nešto zakuhao pjevanjem nekih četaljskih pjesama pa mu Ava nešto skresala.Ko zna hoće li to uopće prikazati,koliko ja znam kazna za nacionalističke ispade je izbacivanje pa vidjećemo.
http://arhiva.glas-javnosti.rs/arhiva/2 ... 0905.shtml
- %tacno*
- Posts: 806
- Joined: 13/05/2012 21:48
- Chisum
- Posts: 4694
- Joined: 12/02/2009 13:25
- Location: SARAJEVO
#198 Re: Veliki Brat 2013
Nemoj samo da ona govori sta su Srbi radili u Vukovaru... ispasce da su se branili.
Najjaca je. Glupa je k'o tri kurca, toliko glupa, da mi je simpaticna.
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#200 Re: Veliki Brat 2013
Zar i ti ovo gledas, nesreco?Creasy wrote: Pozerka prava... a najjaca joj je izjava da joj grudi uopste nisu velike!?![]()
I ti.Chisum wrote:dječak sa šibicama wrote:Ima i tog, posvudusa i sponzorusa, ziku joj vjerenikaho oponopono wrote:...uuu jest teško smuntat Tijanu pobogu...uhvatila se Mace zna da on pravi šovove što Ekrem kažekao što je Stanija spopala Ekrema !
ali zato frajer pun ko brod, i kupi joj brod
![]()
![]()
Kakvi firauni....
Btw, jel ovo stvarno vjerenik od ove?
Chisum wrote:
Nemoj samo da ona govori sta su Srbi radili u Vukovaru... ispasce da su se branili.![]()
I onda neko pita sto gledam VB...pa zbog ovih komentara.
Farmu ne mogu svarit i i ne pokusavam .


