Danas od Ilidze dole do stare carsije oko sat vremena...jos nisam ni trebao dole ici al hajd krenuo imao slobodnog vremena...pa onda krenuo nazad za vogoscu i gore se uhvatila spica...uglavnom Zenica je milina za spicu u Sarajevu. Bas treba paziti na kvacilobeni-bu-man wrote:prije haman 3 godine nov set i jos nemam nikakvih problemacondy wrote:Koliko vama sarajlijama lamela izdrzi dok je ne spalite![]()
Ovaj saobracaj kroz Sa je katastrofa. Gdje god krenes zastoji spica mic po mic....pretrpana cesta. Jos kad se desi nezgoda onda sve se zacepi.
a kolegica je za 4 mjeseca sprzila novu lamelu
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#17451 Re: Pitamo Mehanicare ?
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#17452 Re: Pitamo Mehanicare ?
Iskustvo svaka castkonektovan wrote:
Ja evo da izvineš, za 9 godina još je nisam zamjenio.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#17453 Re: Pitamo Mehanicare ?
Astra 2002 jos uvijek na fabrickoj lameli,neki dan vozio,205000km 
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#17454 Re: Pitamo Mehanicare ?
dobro si i ti se naso po spici vozat po sarajvucondy wrote:Danas od Ilidze dole do stare carsije oko sat vremena...jos nisam ni trebao dole ici al hajd krenuo imao slobodnog vremena...pa onda krenuo nazad za vogoscu i gore se uhvatila spica...uglavnom Zenica je milina za spicu u Sarajevu. Bas treba paziti na kvacilobeni-bu-man wrote:prije haman 3 godine nov set i jos nemam nikakvih problemacondy wrote:Koliko vama sarajlijama lamela izdrzi dok je ne spalite![]()
Ovaj saobracaj kroz Sa je katastrofa. Gdje god krenes zastoji spica mic po mic....pretrpana cesta. Jos kad se desi nezgoda onda sve se zacepi.
a kolegica je za 4 mjeseca sprzila novu lamelu
od ciglana do hotonja 90min, na kobiljoj mi nestalo cigara, zamisli te ljepote
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#17455 Re: Pitamo Mehanicare ?
Imaju li kakvi alternativni pravci da se brze dodje npr od Ilidze dole do Starog grada ili se mora ici onom glavnom dzadom...onaj tamo dio ne znam kako se zove gdje se pravi gradska magistra dole prema autobuskoj stanici...ili drugom stranom na grbavicu....kuda ti ides?bitanga_sa_otesa wrote:nemamo lamelu
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#17456 Re: Pitamo Mehanicare ?
beni-bu-man wrote:[
dobro si i ti se naso po spici vozat po sarajvu![]()
od ciglana do hotonja 90min, na kobiljoj mi nestalo cigara, zamisli te ljepote
svrati na kafu u djulagin ili mercator
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#17457 Re: Pitamo Mehanicare ?
mozes pokusat preko dobrinje,pa tranzitom,mada i on zna zacepitcondy wrote: Imaju li kakvi alternativni pravci da se brze dodje npr od Ilidze dole do Starog grada ili se mora ici onom glavnom dzadom...onaj tamo dio ne znam kako se zove gdje se pravi gradska magistra dole prema autobuskoj stanici...ili drugom stranom na grbavicu....kuda ti ides?
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#17458 Re: Pitamo Mehanicare ?
jasta cu, najjednostavnije je ne ici vise u vogoscuamar1994 wrote:beni-bu-man wrote:[
dobro si i ti se naso po spici vozat po sarajvu![]()
od ciglana do hotonja 90min, na kobiljoj mi nestalo cigara, zamisli te ljepote![]()
![]()
svrati na kafu u djulagin ili mercator
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#17459 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma ja i to cu u buduceamar1994 wrote:mozes pokusat tranzitom,mada i on zna zacepitcondy wrote: Imaju li kakvi alternativni pravci da se brze dodje npr od Ilidze dole do Starog grada ili se mora ici onom glavnom dzadom...onaj tamo dio ne znam kako se zove gdje se pravi gradska magistra dole prema autobuskoj stanici...ili drugom stranom na grbavicu....kuda ti ides?
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#17460 Re: Pitamo Mehanicare ?
beni-bu-man wrote: jasta cu, najjednostavnije je ne ici vise u vogoscu![]()
![]()
jesi primjetio kako lijepo mirise u barama i na k.glavi
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#17461 Re: Pitamo Mehanicare ?
stal to tukne, nisam iso tim putem, ne pamtimamar1994 wrote:beni-bu-man wrote: jasta cu, najjednostavnije je ne ici vise u vogoscu![]()
![]()
![]()
![]()
jesi primjetio kako lijepo mirise u barama i na k.glavi![]()
- ElRe
- Posts: 16916
- Joined: 12/12/2011 11:28
#17462 Re: Pitamo Mehanicare ?


Pasat 5B, voda se skuplja u prostoru kod akumulatora, izmedju motora i kabine. Naravno, dalje ide do nogu vozača i suvozača.
Vjerovatno su začepljeni odvodi, da li se ovo može riješiti bez nekog velikog rasklapanja centralne konzove, vađena motora i sl?
Na slici se vidi da sada nema vode, ali je ona izvađena uz pomoć spužve.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#17463 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ispod kutije ecu-a su odvodi, stavit cu ti sliku smeca koje je kod mene bilo 
- ElRe
- Posts: 16916
- Joined: 12/12/2011 11:28
#17464 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ako ti nije problemBakir1 wrote:Ispod kutije ecu-a su odvodi, stavit cu ti sliku smeca koje je kod mene bilo
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#17465 Re: Pitamo Mehanicare ?
Eto ti vidi se cosak na drugoj slici.
Imas 4 sarafa s gornje strane i 4 matice kljuc 10 ispod.
Lisce blato i ostalo su problem.
Da se ocistiti
Imas 4 sarafa s gornje strane i 4 matice kljuc 10 ispod.
Lisce blato i ostalo su problem.
Da se ocistiti
- ElRe
- Posts: 16916
- Joined: 12/12/2011 11:28
#17466 Re: Pitamo Mehanicare ?
Bakir1 wrote:Eto ti vidi se cosak na drugoj slici.
Imas 4 sarafa s gornje strane i 4 matice kljuc 10 ispod.
Lisce blato i ostalo su problem.
Da se ocistiti
- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#17467 Re: Pitamo Mehanicare ?
Šuti šejtane, ne sluti....bitanga_sa_otesa wrote:tu joj je negdje i krajkonektovan wrote: Ja evo da izvineš, za 9 godina još je nisam zamjenio.
- Filter
- Posts: 8669
- Joined: 31/12/2010 11:42
- Location: cirkus
#17468 Re: Pitamo Mehanicare ?
na lukavicu i prema trebevicu do sunnylanda, tu smotas niz hambinu carinu i eto te kod brdo dzamije tj bistrika, ako ces na suncanu stranu, volja ti tranzitom ili na carev most/vijecnicu... meni trenutno najbrza ruta za stup-ilidzu i obratnocondy wrote:Imaju li kakvi alternativni pravci da se brze dodje npr od Ilidze dole do Starog grada ili se mora ici onom glavnom dzadom...onaj tamo dio ne znam kako se zove gdje se pravi gradska magistra dole prema autobuskoj stanici...ili drugom stranom na grbavicu....kuda ti ides?bitanga_sa_otesa wrote:nemamo lamelu
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#17469 Re: Pitamo Mehanicare ?
Bog te pomogo gdje ga uputiFilter wrote:na lukavicu i prema trebevicu do sunnylanda, tu smotas niz hambinu carinu i eto te kod brdo dzamije tj bistrika, ako ces na suncanu stranu, volja ti tranzitom ili na carev most/vijecnicu... meni trenutno najbrza ruta za stup-ilidzu i obratnocondy wrote:Imaju li kakvi alternativni pravci da se brze dodje npr od Ilidze dole do Starog grada ili se mora ici onom glavnom dzadom...onaj tamo dio ne znam kako se zove gdje se pravi gradska magistra dole prema autobuskoj stanici...ili drugom stranom na grbavicu....kuda ti ides?bitanga_sa_otesa wrote:nemamo lamelu
Ilidza - Kasindolska - A transferzala - Tranzit i dalje...
U lukavici bi zaglavio
I ovdje ces na nekim mjestima ali manje
Meni ima i ta opcija al je teretni pa i ta peglancija upisi mu Lukavicu, obilazim ako ne moram...
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#17470 Re: Pitamo Mehanicare ?
Hvala kolega!konektovan wrote:AD autoelektrika, ul Aleje Bosne Srebrene 31.basicm wrote:Gdje kupiti osram xenarc a da nisu fuseraj?
- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#17471 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nema na cemu.basicm wrote:Hvala kolega!konektovan wrote:AD autoelektrika, ul Aleje Bosne Srebrene 31.basicm wrote:Gdje kupiti osram xenarc a da nisu fuseraj?
Imaju olx profil, i facebook stranicu sa ponudom cini mi se..
- Filter
- Posts: 8669
- Joined: 31/12/2010 11:42
- Location: cirkus
#17472 Re: Pitamo Mehanicare ?
mk ultra wrote: Bog te pomogo gdje ga uputi![]()
zlo mi je kad se klackam od semafora do semafora, pogotovo cep zemaljski muzej-cobanija, to mi je najgori dio
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#17473 Re: Pitamo Mehanicare ?
ne vozim se seljackim cestama,samo glavnom idem..condy wrote: ....kuda ti ides?
- drug_profi
- Posts: 65420
- Joined: 16/07/2012 16:00
#17474 Re: Pitamo Mehanicare ?
Astra G 2000.g, prodana lani sa 165.000 km, lamela fabrička na njoj bez greške.amar1994 wrote:Astra 2002 jos uvijek na fabrickoj lameli,neki dan vozio,205000km
- Romeo 80
- Posts: 4627
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#17475 Re: Pitamo Mehanicare ?
Da me pogresno ne shvatis, ali ta ti je sad najseljackijabitanga_sa_otesa wrote:ne vozim se seljackim cestama,samo glavnom idem..condy wrote: ....kuda ti ides?
