UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#17451 Re: UEFA Champions League

Post by Partijaner »

veella wrote:
rovac13 wrote:Nije meni zao kad izmedju velikih klubova jedan bude ostecen.
Svi su oni isti.Danas placu sutra se smiju.

Meni je zao manjih klubova koji vjecito budu osteceni u korist bajerna reala barcelone juventusa.....

A vama izgleda nema pomoci.
Vi cete ovako nastavit u nedogled.
:thumbup:
Bvb mali klub ha veella :mrgreen:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#17452 Re: UEFA Champions League

Post by veella »

Leoparde kako je WC Bauern kupio Götzea :?
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#17453 Re: UEFA Champions League

Post by veella »

Partijaner wrote:
veella wrote:
rovac13 wrote:Nije meni zao kad izmedju velikih klubova jedan bude ostecen.
Svi su oni isti.Danas placu sutra se smiju.

Meni je zao manjih klubova koji vjecito budu osteceni u korist bajerna reala barcelone juventusa.....

A vama izgleda nema pomoci.
Vi cete ovako nastavit u nedogled.
:thumbup:
Bvb mali klub ha veella :mrgreen:
Jest ko i smece iz minkena :mrgreen:
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#17454 Re: UEFA Champions League

Post by Leopard_SA »

rovac13 wrote:
Leopard_SA wrote:U proslogodisnjem mecu Rela i Bayerna, Real je dva gola dao iz ofsajda.
Evo u jednom se slazem s tobom.
Cist ofsajd ko suza.

Ali iz nekog razloga uefa ne dozvoljava kamere i ispravljanje gresaka :-D

Zamislite sebe kao linijskog sudiju.
20 igraca se gura naprijed nazad,jedni utrcavaju,drugi istrcavaju,treci se vuku,cetvrti simuliraju nesto,peti ubacuje loptu a ti kao sudija u onom momentu kad je onaj peti uputio loptu prema naprijed moras savrseno i precizno vidjet ko je gdje bio,ko je faulirao,ko je simulirao......gluho bilo.
Slazem se da je nekada vrlo tesko procijeniti da li je bio ofsajd, ali zato ne sudi jedan sudija vec vise njih.
Prvi ofsajd je bio bas ocigledan. Ronaldo je sigurno bio pola metra ili metar u ofsajdu.
Kod drugog ofsajda se je bio vrlo malo igraca blizu lopte
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#17455 Re: UEFA Champions League

Post by zomri »

AmiĐa_Idriz wrote:
zomri wrote:Roma sa 4 pozadi :lol:
Lijepi strah!
Dal će gađati Džeku i Šika? :zoka:
Svejedno, United dva dao na taj fazon a jedan primio a Romi trebaju tri da ne prime nijedan. Tesko.
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2155
Joined: 13/07/2016 11:10

#17456 Re: UEFA Champions League

Post by sve_ovo_ja »

B6Redhell wrote:
sve_ovo_ja wrote:Btw na temu, danas sam pričao sa nekoliko ljudi koji redovno prate i idu na utakmice Bayerna, i kada spomenem suđenje svi su rekli da nema smisla sudije spominjati jer su sami krivi za ispadanje. 2 poklonjena gola prelako i par profulanih zicera...al' da mrze Real, mrze kao i sav normalan svijet :mrgreen:
a sto mrze...?? :D
Jer ih izbace vazda, kao i većina španskih klubova :D
noviclan
Posts: 15028
Joined: 31/10/2013 06:48

#17457 Re: UEFA Champions League

Post by noviclan »

ma nek je nama ljoze danas pobijedio krupu
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#17458 Re: UEFA Champions League

Post by cassius »

ovaj klempo sto navodi da se sudi uvijek u realovu korist, nek ponudi dokaze za to.
User avatar
B6Redhell
Posts: 7819
Joined: 25/12/2010 04:56

#17459 Re: UEFA Champions League

Post by B6Redhell »

sve_ovo_ja wrote:
B6Redhell wrote:
sve_ovo_ja wrote:Btw na temu, danas sam pričao sa nekoliko ljudi koji redovno prate i idu na utakmice Bayerna, i kada spomenem suđenje svi su rekli da nema smisla sudije spominjati jer su sami krivi za ispadanje. 2 poklonjena gola prelako i par profulanih zicera...al' da mrze Real, mrze kao i sav normalan svijet :mrgreen:
a sto mrze...?? :D
Jer ih izbace vazda, kao i većina španskih klubova :D
:thumbup:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#17460 Re: UEFA Champions League

Post by zomri »

Onaj brzi Turcin na klupi, vjerovatno konta da ga ubaci na kraju kad su noge gostiju umorne. Dotad vjerovatno duge ili visoke lopte na Dzeku i Schicka.
developer10
Posts: 785
Joined: 12/12/2012 13:45
Location: München, DE

#17461 Re: UEFA Champions League

Post by developer10 »

Ne znam jel neko već pitao ali zna li neko dobar stream? Hvala
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#17462 Re: UEFA Champions League

Post by Leopard_SA »

veella wrote:Leoparde kako je WC Bauern kupio Götzea :?
Sjecam se da su navijaci Borussije zapalili Gotzeov dres jer je presao u Bayern, ali se pojedinosti ne sjecam. Zasto pitas?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#17463 Re: UEFA Champions League

Post by AmiĐa_Idriz »

zomri wrote:Onaj brzi Turcin na klupi, vjerovatno konta da ga ubaci na kraju kad su noge gostiju umorne. Dotad vjerovatno duge ili visoke lopte na Dzeku i Schicka.
A El Saravi ce da vreba te spustene lopte.
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#17464 Re: UEFA Champions League

Post by pizarro »

nakon 15 minuta 2:0 za liverpool i svi gase tv :D
User avatar
rovac13
Posts: 5763
Joined: 08/12/2013 16:17

#17465 Re: UEFA Champions League

Post by rovac13 »

Leopard_SA wrote:Prvi ofsajd je bio bas ocigledan. Ronaldo je sigurno bio pola metra ili metar u ofsajdu.
Zamisli bajernov igrac bio 3 metra u ofsajdu i priznat pogodak,i na osnovu njeg prosli dalje.

Image

Slazem se da svemu tome treba stati u kraj.
A ne samo kenjati o jednom klubu kao sto radi vecina.

Jedini spas od svega toga vidim u kamerama.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#17466 Re: UEFA Champions League

Post by Leopard_SA »

rovac13 wrote:
Leopard_SA wrote:Prvi ofsajd je bio bas ocigledan. Ronaldo je sigurno bio pola metra ili metar u ofsajdu.
Zamisli bajernov igrac bio 3 metra u ofsajdu i priznat pogodak,i na osnovu njeg prosli dalje.

Image

Slazem se da svemu tome treba stati u kraj.
A ne samo kenjati o jednom klubu kao sto radi vecina.

Jedini spas od svega toga vidim u kamerama.
Koja je ovo utakmica? Cini mi se da je davno odigrana, a ja sam mladji pa se i ne sjecam utakmica odigranih prije 2010. bas dobro.
Vecina prica o Realu, jer je najvise diskutabilnih odluka u njihovu korist.
I ja se slazem da je uvodjenje VAR-a potrebno.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#17467 Re: UEFA Champions League

Post by AmiĐa_Idriz »

Kaze Di Francesco da ce danas na terenu biti nesto drugaciji Liverpool nego inace: nece drzati loptu u rukama i ganjace kontre. OK.
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#17468 Re: UEFA Champions League

Post by commendatore »

developer10 wrote:Ne znam jel neko već pitao ali zna li neko dobar stream? Hvala
https://www.google.ba/search?q=mobdro+d ... e&ie=UTF-8

instaliraj ovu aplikaciju i naci ces strim samo po tipu kanala koji te zanima - streamovi su redovno dobri ako je konekcija dobra

eto nadam se da sam pomogo
User avatar
R9..
Posts: 1976
Joined: 03/06/2009 08:35
Location: Soda

#17469 Re: UEFA Champions League

Post by R9.. »

developer10 wrote:Ne znam jel neko već pitao ali zna li neko dobar stream? Hvala
Instaliraj ace player I kucaj na Google reddit soccer stream..
Tu ćeš naći dobrih linkova sa Bein i sky sport.
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#17470 Re: UEFA Champions League

Post by Logovan »

2016 - Real - Španci
2017 - Real - Italijani
2018 - Real - Englezi (vjerovatno)
2019 - Real - Nijemci u finalu
Svi će se izredati. :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12408
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#17471 Re: UEFA Champions League

Post by Tito_i_Partija »

Leopard_SA wrote:
rovac13 wrote:
Leopard_SA wrote:Prvi ofsajd je bio bas ocigledan. Ronaldo je sigurno bio pola metra ili metar u ofsajdu.
Zamisli bajernov igrac bio 3 metra u ofsajdu i priznat pogodak,i na osnovu njeg prosli dalje.

Image

Slazem se da svemu tome treba stati u kraj.
A ne samo kenjati o jednom klubu kao sto radi vecina.

Jedini spas od svega toga vidim u kamerama.
Koja je ovo utakmica? Cini mi se da je davno odigrana, a ja sam mladji pa se i ne sjecam utakmica odigranih prije 2010. bas dobro.
Nije haman ni vazno. Vazno je postavit' sliku bez ikakve pozadine i konteksta, i rec' da je to to. :roll:

Pa po ovoj slici je ovo komotno mogla bit' utakmica Roma - Fiorentina. :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#17472 Re: UEFA Champions League

Post by AmiĐa_Idriz »

Jebote dan i reklama viseg
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#17473 Re: UEFA Champions League

Post by Nadzorna_ploca »

Aj' Bordo!
User avatar
SmokingMan
Posts: 22610
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#17474 Re: UEFA Champions League

Post by SmokingMan »

Imal gdje dobar stream,ne mogu ovoga OBN.a.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#17475 Re: UEFA Champions League

Post by Bloo »

SmokingMan wrote:Imal gdje dobar stream,ne mogu ovoga OBN.a.
stisaj zvuk, ha ja :lol:
Post Reply