Bvb mali klub ha veellaveella wrote:rovac13 wrote:Nije meni zao kad izmedju velikih klubova jedan bude ostecen.
Svi su oni isti.Danas placu sutra se smiju.
Meni je zao manjih klubova koji vjecito budu osteceni u korist bajerna reala barcelone juventusa.....
A vama izgleda nema pomoci.
Vi cete ovako nastavit u nedogled.
UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#17451 Re: UEFA Champions League
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#17452 Re: UEFA Champions League
Leoparde kako je WC Bauern kupio Götzea 
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#17453 Re: UEFA Champions League
Jest ko i smece iz minkenaPartijaner wrote:Bvb mali klub ha veellaveella wrote:rovac13 wrote:Nije meni zao kad izmedju velikih klubova jedan bude ostecen.
Svi su oni isti.Danas placu sutra se smiju.
Meni je zao manjih klubova koji vjecito budu osteceni u korist bajerna reala barcelone juventusa.....
A vama izgleda nema pomoci.
Vi cete ovako nastavit u nedogled.
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#17454 Re: UEFA Champions League
Slazem se da je nekada vrlo tesko procijeniti da li je bio ofsajd, ali zato ne sudi jedan sudija vec vise njih.rovac13 wrote:Evo u jednom se slazem s tobom.Leopard_SA wrote:U proslogodisnjem mecu Rela i Bayerna, Real je dva gola dao iz ofsajda.
Cist ofsajd ko suza.
Ali iz nekog razloga uefa ne dozvoljava kamere i ispravljanje gresaka![]()
Zamislite sebe kao linijskog sudiju.
20 igraca se gura naprijed nazad,jedni utrcavaju,drugi istrcavaju,treci se vuku,cetvrti simuliraju nesto,peti ubacuje loptu a ti kao sudija u onom momentu kad je onaj peti uputio loptu prema naprijed moras savrseno i precizno vidjet ko je gdje bio,ko je faulirao,ko je simulirao......gluho bilo.
Prvi ofsajd je bio bas ocigledan. Ronaldo je sigurno bio pola metra ili metar u ofsajdu.
Kod drugog ofsajda se je bio vrlo malo igraca blizu lopte
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#17455 Re: UEFA Champions League
Svejedno, United dva dao na taj fazon a jedan primio a Romi trebaju tri da ne prime nijedan. Tesko.AmiĐa_Idriz wrote:Dal će gađati Džeku i Šika?zomri wrote:Roma sa 4 pozadi![]()
Lijepi strah!
- sve_ovo_ja
- Posts: 2155
- Joined: 13/07/2016 11:10
#17456 Re: UEFA Champions League
Jer ih izbace vazda, kao i većina španskih klubovaB6Redhell wrote:a sto mrze...??sve_ovo_ja wrote:Btw na temu, danas sam pričao sa nekoliko ljudi koji redovno prate i idu na utakmice Bayerna, i kada spomenem suđenje svi su rekli da nema smisla sudije spominjati jer su sami krivi za ispadanje. 2 poklonjena gola prelako i par profulanih zicera...al' da mrze Real, mrze kao i sav normalan svijet
-
noviclan
- Posts: 15028
- Joined: 31/10/2013 06:48
#17457 Re: UEFA Champions League
ma nek je nama ljoze danas pobijedio krupu
-
cassius
- Posts: 3943
- Joined: 29/06/2014 07:53
#17458 Re: UEFA Champions League
ovaj klempo sto navodi da se sudi uvijek u realovu korist, nek ponudi dokaze za to.
- B6Redhell
- Posts: 7819
- Joined: 25/12/2010 04:56
#17459 Re: UEFA Champions League
sve_ovo_ja wrote:Jer ih izbace vazda, kao i većina španskih klubovaB6Redhell wrote:a sto mrze...??sve_ovo_ja wrote:Btw na temu, danas sam pričao sa nekoliko ljudi koji redovno prate i idu na utakmice Bayerna, i kada spomenem suđenje svi su rekli da nema smisla sudije spominjati jer su sami krivi za ispadanje. 2 poklonjena gola prelako i par profulanih zicera...al' da mrze Real, mrze kao i sav normalan svijet
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#17460 Re: UEFA Champions League
Onaj brzi Turcin na klupi, vjerovatno konta da ga ubaci na kraju kad su noge gostiju umorne. Dotad vjerovatno duge ili visoke lopte na Dzeku i Schicka.
-
developer10
- Posts: 785
- Joined: 12/12/2012 13:45
- Location: München, DE
#17461 Re: UEFA Champions League
Ne znam jel neko već pitao ali zna li neko dobar stream? Hvala
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#17462 Re: UEFA Champions League
Sjecam se da su navijaci Borussije zapalili Gotzeov dres jer je presao u Bayern, ali se pojedinosti ne sjecam. Zasto pitas?veella wrote:Leoparde kako je WC Bauern kupio Götzea
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#17463 Re: UEFA Champions League
A El Saravi ce da vreba te spustene lopte.zomri wrote:Onaj brzi Turcin na klupi, vjerovatno konta da ga ubaci na kraju kad su noge gostiju umorne. Dotad vjerovatno duge ili visoke lopte na Dzeku i Schicka.
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#17464 Re: UEFA Champions League
nakon 15 minuta 2:0 za liverpool i svi gase tv 
- rovac13
- Posts: 5763
- Joined: 08/12/2013 16:17
#17465 Re: UEFA Champions League
Zamisli bajernov igrac bio 3 metra u ofsajdu i priznat pogodak,i na osnovu njeg prosli dalje.Leopard_SA wrote:Prvi ofsajd je bio bas ocigledan. Ronaldo je sigurno bio pola metra ili metar u ofsajdu.

Slazem se da svemu tome treba stati u kraj.
A ne samo kenjati o jednom klubu kao sto radi vecina.
Jedini spas od svega toga vidim u kamerama.
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#17466 Re: UEFA Champions League
Koja je ovo utakmica? Cini mi se da je davno odigrana, a ja sam mladji pa se i ne sjecam utakmica odigranih prije 2010. bas dobro.rovac13 wrote:Zamisli bajernov igrac bio 3 metra u ofsajdu i priznat pogodak,i na osnovu njeg prosli dalje.Leopard_SA wrote:Prvi ofsajd je bio bas ocigledan. Ronaldo je sigurno bio pola metra ili metar u ofsajdu.
Slazem se da svemu tome treba stati u kraj.
A ne samo kenjati o jednom klubu kao sto radi vecina.
Jedini spas od svega toga vidim u kamerama.
Vecina prica o Realu, jer je najvise diskutabilnih odluka u njihovu korist.
I ja se slazem da je uvodjenje VAR-a potrebno.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#17467 Re: UEFA Champions League
Kaze Di Francesco da ce danas na terenu biti nesto drugaciji Liverpool nego inace: nece drzati loptu u rukama i ganjace kontre. OK.
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#17468 Re: UEFA Champions League
https://www.google.ba/search?q=mobdro+d ... e&ie=UTF-8developer10 wrote:Ne znam jel neko već pitao ali zna li neko dobar stream? Hvala
instaliraj ovu aplikaciju i naci ces strim samo po tipu kanala koji te zanima - streamovi su redovno dobri ako je konekcija dobra
eto nadam se da sam pomogo
- R9..
- Posts: 1976
- Joined: 03/06/2009 08:35
- Location: Soda
#17469 Re: UEFA Champions League
Instaliraj ace player I kucaj na Google reddit soccer stream..developer10 wrote:Ne znam jel neko već pitao ali zna li neko dobar stream? Hvala
Tu ćeš naći dobrih linkova sa Bein i sky sport.
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#17470 Re: UEFA Champions League
2016 - Real - Španci
2017 - Real - Italijani
2018 - Real - Englezi (vjerovatno)
2019 - Real - Nijemci u finalu
Svi će se izredati.
2017 - Real - Italijani
2018 - Real - Englezi (vjerovatno)
2019 - Real - Nijemci u finalu
Svi će se izredati.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12408
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#17471 Re: UEFA Champions League
Nije haman ni vazno. Vazno je postavit' sliku bez ikakve pozadine i konteksta, i rec' da je to to.Leopard_SA wrote:Koja je ovo utakmica? Cini mi se da je davno odigrana, a ja sam mladji pa se i ne sjecam utakmica odigranih prije 2010. bas dobro.rovac13 wrote:Zamisli bajernov igrac bio 3 metra u ofsajdu i priznat pogodak,i na osnovu njeg prosli dalje.Leopard_SA wrote:Prvi ofsajd je bio bas ocigledan. Ronaldo je sigurno bio pola metra ili metar u ofsajdu.
Slazem se da svemu tome treba stati u kraj.
A ne samo kenjati o jednom klubu kao sto radi vecina.
Jedini spas od svega toga vidim u kamerama.
Pa po ovoj slici je ovo komotno mogla bit' utakmica Roma - Fiorentina.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#17472 Re: UEFA Champions League
Jebote dan i reklama viseg
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#17473 Re: UEFA Champions League
Aj' Bordo!
- SmokingMan
- Posts: 22610
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#17474 Re: UEFA Champions League
Imal gdje dobar stream,ne mogu ovoga OBN.a.
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#17475 Re: UEFA Champions League
stisaj zvuk, ha jaSmokingMan wrote:Imal gdje dobar stream,ne mogu ovoga OBN.a.
