Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
- addem
- Posts: 2863
- Joined: 13/02/2004 00:00
#17426 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Pohitno da Forto sazove sjednicu da postave nove upravljacke strukture. Isto da rade ko i SDA. Niko vakcine ne kupuje samo je bitno da se pozicije popune. Fadil na sudu, Bisera u porsheu, Forto na facebooku obrazlaze najgluplje mjere u historiji mjera. Ivana Maric prestala da komentarise. Pa sta je ovo.
- konektovan
- Posts: 51453
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#17427 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
laik1981 wrote: ↑10/03/2021 16:03 Gledaj Ceske koja je na nivou drzave zakljucana skoro pet mjeseci i gdje se odluke donose na nivou drzave. Gdje ne radi nista i gdje je vojska sa dugim cijevima na ulicama. A nasi misle nesto postici sa dva dana zatvaranja malih biznisa samo u KS, dok sve to sto oni zatvaraju radi na par kilometara od centra grada. Ludilo..
Misevi pozovite ljude na proteste pred drzavne i federalne institucije da trazimo smjene odgovornih sto nemamo vakcine. Skupite to malo muda sto imate i pocnite se ponasati kao prava opozicija na tim nivoima. Dosta vise demagogije, populizma, kukavickog ponasanja i mjera koje nista nece postici osim sto cete otezati poslovanje onima koje zatvarate. Da bi bilo koja vasa retardirana mjera uspjela potrebno je imati granice koje ce osigurati da niko ne moze ni uci, a ni izaci iz kantona bar dva mjeseca, Potrebno je da testirate 15000 ljudi dnevno i da osigurate da svi postuju samoizolaciju, a u periodu posle toga da svako ko ulazi u KS mora imati negativan test i da posle ulaska ide u petodnevnu izolaciju.. Vi ovo sve ne mozete uraditi, kao sto nije mogao niko u Evropi i zato prestanite sa maltretiranjem ljudi i pocnite se ponasati kao opozicija na nivoima koji su morali obezbijediti vakcine..
- pici
- Posts: 46396
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#17428 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
imunitet krda, to su nasHi velikasi nam namjenjili, kaka vakcina, zavera...
-
aldinjo
- Posts: 5019
- Joined: 03/07/2011 02:49
#17429 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
mali_balon wrote: ↑10/03/2021 15:04 Dakle veliki comeback sda 2022.....al u kur... jos cete morat parizera pojest.....dakle prvo parizer pa tek onda poli...sto bi reko milanovic
-
Iker C
- Posts: 3006
- Joined: 04/07/2010 11:48
#17430 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Bilo bi moralno da se prepusti vlast stranci SDA da pokusava vratiti stvari u normallu, dok je SDA vladala kantonom imali smo najliberalnije mjere u Evropi i najbolje rezultate u borbi sa koronom u Evropi. To nije slucajnost vec rad eksperata, posebno je uvazena profesorica Izetbegovic svojim savjetima usmjeravala rad kriznog staba.
-
high_volume
- Posts: 5916
- Joined: 09/06/2010 22:51
#17431 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Iker C wrote: ↑10/03/2021 17:00 Bilo bi moralno da se prepusti vlast stranci SDA da pokusava vratiti stvari u normallu, dok je SDA vladala kantonom imali smo najliberalnije mjere u Evropi i najbolje rezultate u borbi sa koronom u Evropi. To nije slucajnost vec rad eksperata, posebno je uvazena profesorica Izetbegovic svojim savjetima usmjeravala rad kriznog staba.
-
aldinjo
- Posts: 5019
- Joined: 03/07/2011 02:49
#17432 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Nema potrebe trolu, trenutna vlada je krenula reformistički, prijetnje građanima, zatvaranje objekata i slanje ljudi u manji bh entitet da ostavljaju novac na indirektan način je izgleda jedan od reformističkih poteza.Iker C wrote: ↑10/03/2021 17:00 Bilo bi moralno da se prepusti vlast stranci SDA da pokusava vratiti stvari u normallu, dok je SDA vladala kantonom imali smo najliberalnije mjere u Evropi i najbolje rezultate u borbi sa koronom u Evropi. To nije slucajnost vec rad eksperata, posebno je uvazena profesorica Izetbegovic svojim savjetima usmjeravala rad kriznog staba.
A sjetih se kako su mislili zatvoriti skijališta na Bjelašnici početkom januara pa poslati skijaše na Jahorunu, opet na indirektan način, pa kada su vidjeli reakciju ljudi na društvenim mrežama pravdali se da to nije bila njihova namjera.
Sada kada su zatvorili objekte preko vikenda mogu svaki naredni zatvoriti opet iste. "Reforme" su krenule.
- Tesla Edison
- Posts: 8361
- Joined: 08/05/2017 19:17
#17433 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
I dileri počeli davati fuš robu.
-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
#17434 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Sto bi se reklo napokon se pocelo testirati ljude, a ne namjestati brojeveIker C wrote: ↑10/03/2021 17:00 Bilo bi moralno da se prepusti vlast stranci SDA da pokusava vratiti stvari u normallu, dok je SDA vladala kantonom imali smo najliberalnije mjere u Evropi i najbolje rezultate u borbi sa koronom u Evropi. To nije slucajnost vec rad eksperata, posebno je uvazena profesorica Izetbegovic svojim savjetima usmjeravala rad kriznog staba.
- pici
- Posts: 46396
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#17435 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
idemo i mi u oCepljenje zivjela republika sarajevo, bOkire premjesti vilu s poljina u olovo...


-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#17436 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ako nesto znaci danas su puno manje guzve u covid ambulantama i punktovima za testiranje. Najmanje upola I to je slucaj u svim ambulantama. Ilidza, Saraj Polje, Omer Maslic i Vrazova. Valjda je to dobar znak. Izgleda da se virus prepao "mjera" 
-
aldinjo
- Posts: 5019
- Joined: 03/07/2011 02:49
#17437 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Kakvi dileri?
- Tesla Edison
- Posts: 8361
- Joined: 08/05/2017 19:17
#17438 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Iker C wrote: ↑10/03/2021 17:00 Bilo bi moralno da se prepusti vlast stranci SDA da pokusava vratiti stvari u normallu, dok je SDA vladala kantonom imali smo najliberalnije mjere u Evropi i najbolje rezultate u borbi sa koronom u Evropi. To nije slucajnost vec rad eksperata, posebno je uvazena profesorica Izetbegovic svojim savjetima usmjeravala rad kriznog staba.
Pa šta je ovo nego loša roba? Svašta miješaju, nije ko prije.
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6963
- Joined: 06/05/2013 23:05
#17439 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Nema potrebe sda botu, sda nas je zatvorila mjesecima prosle godine, a 30 godina nam dusu uzimaju.aldinjo wrote: ↑10/03/2021 17:13Nema potrebe trolu, trenutna vlada je krenula reformistički, prijetnje građanima, zatvaranje objekata i slanje ljudi u manji bh entitet da ostavljaju novac na indirektan način je izgleda jedan od reformističkih poteza.Iker C wrote: ↑10/03/2021 17:00 Bilo bi moralno da se prepusti vlast stranci SDA da pokusava vratiti stvari u normallu, dok je SDA vladala kantonom imali smo najliberalnije mjere u Evropi i najbolje rezultate u borbi sa koronom u Evropi. To nije slucajnost vec rad eksperata, posebno je uvazena profesorica Izetbegovic svojim savjetima usmjeravala rad kriznog staba.
A sjetih se kako su mislili zatvoriti skijališta na Bjelašnici početkom januara pa poslati skijaše na Jahorunu, opet na indirektan način, pa kada su vidjeli reakciju ljudi na društvenim mrežama pravdali se da to nije bila njihova namjera.
Sada kada su zatvorili objekte preko vikenda mogu svaki naredni zatvoriti opet iste. "Reforme" su krenule.
-
aldinjo
- Posts: 5019
- Joined: 03/07/2011 02:49
#17440 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ma to je trol klasični.TESLA_EDISON wrote: ↑10/03/2021 17:48Iker C wrote: ↑10/03/2021 17:00 Bilo bi moralno da se prepusti vlast stranci SDA da pokusava vratiti stvari u normallu, dok je SDA vladala kantonom imali smo najliberalnije mjere u Evropi i najbolje rezultate u borbi sa koronom u Evropi. To nije slucajnost vec rad eksperata, posebno je uvazena profesorica Izetbegovic svojim savjetima usmjeravala rad kriznog staba.
Pa šta je ovo nego loša roba? Svašta miješaju, nije ko prije.
-
aldinjo
- Posts: 5019
- Joined: 03/07/2011 02:49
#17441 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Post ti je prosto rečeno glup i bezobrazan.made_in_sarajevo wrote: ↑10/03/2021 17:50Nema potrebe sda botu, sda nas je zatvorila mjesecima prosle godine, a 30 godina nam dusu uzimaju.aldinjo wrote: ↑10/03/2021 17:13Nema potrebe trolu, trenutna vlada je krenula reformistički, prijetnje građanima, zatvaranje objekata i slanje ljudi u manji bh entitet da ostavljaju novac na indirektan način je izgleda jedan od reformističkih poteza.Iker C wrote: ↑10/03/2021 17:00 Bilo bi moralno da se prepusti vlast stranci SDA da pokusava vratiti stvari u normallu, dok je SDA vladala kantonom imali smo najliberalnije mjere u Evropi i najbolje rezultate u borbi sa koronom u Evropi. To nije slucajnost vec rad eksperata, posebno je uvazena profesorica Izetbegovic svojim savjetima usmjeravala rad kriznog staba.
A sjetih se kako su mislili zatvoriti skijališta na Bjelašnici početkom januara pa poslati skijaše na Jahorunu, opet na indirektan način, pa kada su vidjeli reakciju ljudi na društvenim mrežama pravdali se da to nije bila njihova namjera.
Sada kada su zatvorili objekte preko vikenda mogu svaki naredni zatvoriti opet iste. "Reforme" su krenule.
A tebe da informišem, za SDA nisam glaso nikada osim 1996. godine i rahmetli Aliju Izetbegovića, i možda naredne Izbore, ali nisam siguran.
Prema tome drži "jezik za zubima" i ne piši gluposti.
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#17442 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ministar
Struka
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#17443 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Kiflini eksperti.
- konektovan
- Posts: 51453
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#17444 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Mogu potvrditi za Saraj polje, i jucer i danas..ali dobiti na telefon ambulantu porodicne, e to je belaj...
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83502
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#17446 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Jest ovaj Login dosadan, pravi udav
- konektovan
- Posts: 51453
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#17447 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Mozda je dobro placen...
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83502
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#17448 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ne kontam sta ce im to na forumu? Samo kontraefekat prave i on i kompanija (bunk, dr.kuca, man of steel, paton...)
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6963
- Joined: 06/05/2013 23:05
#17449 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
A sta ako necu da drzim jezik za zubima? Poslat ce mi sda ljude jel, osmica ce me naci?aldinjo wrote: ↑10/03/2021 18:02Post ti je prosto rečeno glup i bezobrazan.made_in_sarajevo wrote: ↑10/03/2021 17:50Nema potrebe sda botu, sda nas je zatvorila mjesecima prosle godine, a 30 godina nam dusu uzimaju.aldinjo wrote: ↑10/03/2021 17:13
Nema potrebe trolu, trenutna vlada je krenula reformistički, prijetnje građanima, zatvaranje objekata i slanje ljudi u manji bh entitet da ostavljaju novac na indirektan način je izgleda jedan od reformističkih poteza.
A sjetih se kako su mislili zatvoriti skijališta na Bjelašnici početkom januara pa poslati skijaše na Jahorunu, opet na indirektan način, pa kada su vidjeli reakciju ljudi na društvenim mrežama pravdali se da to nije bila njihova namjera.
Sada kada su zatvorili objekte preko vikenda mogu svaki naredni zatvoriti opet iste. "Reforme" su krenule.
A tebe da informišem, za SDA nisam glaso nikada osim 1996. godine i rahmetli Aliju Izetbegovića, i možda naredne Izbore, ali nisam siguran.
Prema tome drži "jezik za zubima" i ne piši gluposti.
Nego sta si nego sda bot zajedno sa ovim login. Gdje god je sda vas dvojica post za postom.
Koprcaj se sto tvoji nisu na vlasti i sto tvojih vise nema nigdje.
Podrska za prvu vladu koja radi u koristi gradjana, koji komuniciraju sa gradjanima i koji za razliku od tvojih miljenika imaju ministra zdravstva.
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#17450 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
hajde malo uključi matematiku druže. u sarajevu u prosjeku ima preko 500 zaraženih dnevno u posljednjih sedam dana.
za mjesec to je 15 tisuća. neka 5% razvije tezu kliničku sliku, nas zdravstveni sistem to neće moći izdržati.
a ti se nastavi smijati.
i da, kada se uzme dnevni broj zaraženih u posljednjih sedam dana, sarajevo je postalo novi bergam i trenutačno, na svijetu, koronom najpogodjeniji glavni grad.


