Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
User avatar
addem
Posts: 2863
Joined: 13/02/2004 00:00

#17426 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by addem »

Pohitno da Forto sazove sjednicu da postave nove upravljacke strukture. Isto da rade ko i SDA. Niko vakcine ne kupuje samo je bitno da se pozicije popune. Fadil na sudu, Bisera u porsheu, Forto na facebooku obrazlaze najgluplje mjere u historiji mjera. Ivana Maric prestala da komentarise. Pa sta je ovo.
User avatar
konektovan
Posts: 51453
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#17427 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by konektovan »

laik1981 wrote: 10/03/2021 16:03 Gledaj Ceske koja je na nivou drzave zakljucana skoro pet mjeseci i gdje se odluke donose na nivou drzave. Gdje ne radi nista i gdje je vojska sa dugim cijevima na ulicama. A nasi misle nesto postici sa dva dana zatvaranja malih biznisa samo u KS, dok sve to sto oni zatvaraju radi na par kilometara od centra grada. Ludilo..
Image

Misevi pozovite ljude na proteste pred drzavne i federalne institucije da trazimo smjene odgovornih sto nemamo vakcine. Skupite to malo muda sto imate i pocnite se ponasati kao prava opozicija na tim nivoima. Dosta vise demagogije, populizma, kukavickog ponasanja i mjera koje nista nece postici osim sto cete otezati poslovanje onima koje zatvarate. Da bi bilo koja vasa retardirana mjera uspjela potrebno je imati granice koje ce osigurati da niko ne moze ni uci, a ni izaci iz kantona bar dva mjeseca, Potrebno je da testirate 15000 ljudi dnevno i da osigurate da svi postuju samoizolaciju, a u periodu posle toga da svako ko ulazi u KS mora imati negativan test i da posle ulaska ide u petodnevnu izolaciju.. Vi ovo sve ne mozete uraditi, kao sto nije mogao niko u Evropi i zato prestanite sa maltretiranjem ljudi i pocnite se ponasati kao opozicija na nivoima koji su morali obezbijediti vakcine..
:thumbup:
User avatar
pici
Posts: 46396
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#17428 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

imunitet krda, to su nasHi velikasi nam namjenjili, kaka vakcina, zavera...
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#17429 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

mali_balon wrote: 10/03/2021 15:04 Dakle veliki comeback sda 2022.....al u kur... jos cete morat parizera pojest.....dakle prvo parizer pa tek onda poli...sto bi reko milanovic
:lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#17430 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Iker C »

Bilo bi moralno da se prepusti vlast stranci SDA da pokusava vratiti stvari u normallu, dok je SDA vladala kantonom imali smo najliberalnije mjere u Evropi i najbolje rezultate u borbi sa koronom u Evropi. To nije slucajnost vec rad eksperata, posebno je uvazena profesorica Izetbegovic svojim savjetima usmjeravala rad kriznog staba.
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#17431 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by high_volume »

Iker C wrote: 10/03/2021 17:00 Bilo bi moralno da se prepusti vlast stranci SDA da pokusava vratiti stvari u normallu, dok je SDA vladala kantonom imali smo najliberalnije mjere u Evropi i najbolje rezultate u borbi sa koronom u Evropi. To nije slucajnost vec rad eksperata, posebno je uvazena profesorica Izetbegovic svojim savjetima usmjeravala rad kriznog staba.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#17432 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

Iker C wrote: 10/03/2021 17:00 Bilo bi moralno da se prepusti vlast stranci SDA da pokusava vratiti stvari u normallu, dok je SDA vladala kantonom imali smo najliberalnije mjere u Evropi i najbolje rezultate u borbi sa koronom u Evropi. To nije slucajnost vec rad eksperata, posebno je uvazena profesorica Izetbegovic svojim savjetima usmjeravala rad kriznog staba.
Nema potrebe trolu, trenutna vlada je krenula reformistički, prijetnje građanima, zatvaranje objekata i slanje ljudi u manji bh entitet da ostavljaju novac na indirektan način je izgleda jedan od reformističkih poteza.
A sjetih se kako su mislili zatvoriti skijališta na Bjelašnici početkom januara pa poslati skijaše na Jahorunu, opet na indirektan način, pa kada su vidjeli reakciju ljudi na društvenim mrežama pravdali se da to nije bila njihova namjera.
Sada kada su zatvorili objekte preko vikenda mogu svaki naredni zatvoriti opet iste. "Reforme" su krenule.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8361
Joined: 08/05/2017 19:17

#17433 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Tesla Edison »

:gunjastajl:

I dileri počeli davati fuš robu.
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#17434 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by mali_balon »

Iker C wrote: 10/03/2021 17:00 Bilo bi moralno da se prepusti vlast stranci SDA da pokusava vratiti stvari u normallu, dok je SDA vladala kantonom imali smo najliberalnije mjere u Evropi i najbolje rezultate u borbi sa koronom u Evropi. To nije slucajnost vec rad eksperata, posebno je uvazena profesorica Izetbegovic svojim savjetima usmjeravala rad kriznog staba.
Sto bi se reklo napokon se pocelo testirati ljude, a ne namjestati brojeve
User avatar
pici
Posts: 46396
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#17435 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

idemo i mi u oCepljenje zivjela republika sarajevo, bOkire premjesti vilu s poljina u olovo...


Image
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#17436 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by laik1981 »

Ako nesto znaci danas su puno manje guzve u covid ambulantama i punktovima za testiranje. Najmanje upola I to je slucaj u svim ambulantama. Ilidza, Saraj Polje, Omer Maslic i Vrazova. Valjda je to dobar znak. Izgleda da se virus prepao "mjera" :D
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#17437 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

TESLA_EDISON wrote: 10/03/2021 17:15 :gunjastajl:

I dileri počeli davati fuš robu.
Kakvi dileri?
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8361
Joined: 08/05/2017 19:17

#17438 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Tesla Edison »

aldinjo wrote: 10/03/2021 17:41
TESLA_EDISON wrote: 10/03/2021 17:15 :gunjastajl:

I dileri počeli davati fuš robu.
Kakvi dileri?
Iker C wrote: 10/03/2021 17:00 Bilo bi moralno da se prepusti vlast stranci SDA da pokusava vratiti stvari u normallu, dok je SDA vladala kantonom imali smo najliberalnije mjere u Evropi i najbolje rezultate u borbi sa koronom u Evropi. To nije slucajnost vec rad eksperata, posebno je uvazena profesorica Izetbegovic svojim savjetima usmjeravala rad kriznog staba.


Pa šta je ovo nego loša roba? Svašta miješaju, nije ko prije.
made_in_sarajevo
Posts: 6963
Joined: 06/05/2013 23:05

#17439 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

aldinjo wrote: 10/03/2021 17:13
Iker C wrote: 10/03/2021 17:00 Bilo bi moralno da se prepusti vlast stranci SDA da pokusava vratiti stvari u normallu, dok je SDA vladala kantonom imali smo najliberalnije mjere u Evropi i najbolje rezultate u borbi sa koronom u Evropi. To nije slucajnost vec rad eksperata, posebno je uvazena profesorica Izetbegovic svojim savjetima usmjeravala rad kriznog staba.
Nema potrebe trolu, trenutna vlada je krenula reformistički, prijetnje građanima, zatvaranje objekata i slanje ljudi u manji bh entitet da ostavljaju novac na indirektan način je izgleda jedan od reformističkih poteza.
A sjetih se kako su mislili zatvoriti skijališta na Bjelašnici početkom januara pa poslati skijaše na Jahorunu, opet na indirektan način, pa kada su vidjeli reakciju ljudi na društvenim mrežama pravdali se da to nije bila njihova namjera.
Sada kada su zatvorili objekte preko vikenda mogu svaki naredni zatvoriti opet iste. "Reforme" su krenule.
Nema potrebe sda botu, sda nas je zatvorila mjesecima prosle godine, a 30 godina nam dusu uzimaju.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#17440 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

TESLA_EDISON wrote: 10/03/2021 17:48
aldinjo wrote: 10/03/2021 17:41
TESLA_EDISON wrote: 10/03/2021 17:15 :gunjastajl:

I dileri počeli davati fuš robu.
Kakvi dileri?
Iker C wrote: 10/03/2021 17:00 Bilo bi moralno da se prepusti vlast stranci SDA da pokusava vratiti stvari u normallu, dok je SDA vladala kantonom imali smo najliberalnije mjere u Evropi i najbolje rezultate u borbi sa koronom u Evropi. To nije slucajnost vec rad eksperata, posebno je uvazena profesorica Izetbegovic svojim savjetima usmjeravala rad kriznog staba.


Pa šta je ovo nego loša roba? Svašta miješaju, nije ko prije.
Ma to je trol klasični.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#17441 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

made_in_sarajevo wrote: 10/03/2021 17:50
aldinjo wrote: 10/03/2021 17:13
Iker C wrote: 10/03/2021 17:00 Bilo bi moralno da se prepusti vlast stranci SDA da pokusava vratiti stvari u normallu, dok je SDA vladala kantonom imali smo najliberalnije mjere u Evropi i najbolje rezultate u borbi sa koronom u Evropi. To nije slucajnost vec rad eksperata, posebno je uvazena profesorica Izetbegovic svojim savjetima usmjeravala rad kriznog staba.
Nema potrebe trolu, trenutna vlada je krenula reformistički, prijetnje građanima, zatvaranje objekata i slanje ljudi u manji bh entitet da ostavljaju novac na indirektan način je izgleda jedan od reformističkih poteza.
A sjetih se kako su mislili zatvoriti skijališta na Bjelašnici početkom januara pa poslati skijaše na Jahorunu, opet na indirektan način, pa kada su vidjeli reakciju ljudi na društvenim mrežama pravdali se da to nije bila njihova namjera.
Sada kada su zatvorili objekte preko vikenda mogu svaki naredni zatvoriti opet iste. "Reforme" su krenule.
Nema potrebe sda botu, sda nas je zatvorila mjesecima prosle godine, a 30 godina nam dusu uzimaju.
Post ti je prosto rečeno glup i bezobrazan.
A tebe da informišem, za SDA nisam glaso nikada osim 1996. godine i rahmetli Aliju Izetbegovića, i možda naredne Izbore, ali nisam siguran.
Prema tome drži "jezik za zubima" i ne piši gluposti.
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#17442 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by laik1981 »

Ministar :-) Struka :-)

Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#17443 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login7777 »

Kiflini eksperti.
User avatar
konektovan
Posts: 51453
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#17444 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by konektovan »

laik1981 wrote: 10/03/2021 17:29 Ako nesto znaci danas su puno manje guzve u covid ambulantama i punktovima za testiranje. Najmanje upola I to je slucaj u svim ambulantama. Ilidza, Saraj Polje, Omer Maslic i Vrazova. Valjda je to dobar znak. Izgleda da se virus prepao "mjera" :D
Mogu potvrditi za Saraj polje, i jucer i danas..ali dobiti na telefon ambulantu porodicne, e to je belaj... :-)
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#17445 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login7777 »

Image


Projekt Vlade :-)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83502
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#17446 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by _BataZiv_0809 »

Jest ovaj Login dosadan, pravi udav
User avatar
konektovan
Posts: 51453
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#17447 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by konektovan »

_BataZiv_0809 wrote: 10/03/2021 19:04 Jest ovaj Login dosadan, pravi udav
Mozda je dobro placen... :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83502
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#17448 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by _BataZiv_0809 »

konektovan wrote: 10/03/2021 19:54
_BataZiv_0809 wrote: 10/03/2021 19:04 Jest ovaj Login dosadan, pravi udav
Mozda je dobro placen... :mrgreen:
Ne kontam sta ce im to na forumu? Samo kontraefekat prave i on i kompanija (bunk, dr.kuca, man of steel, paton...)
made_in_sarajevo
Posts: 6963
Joined: 06/05/2013 23:05

#17449 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

aldinjo wrote: 10/03/2021 18:02
made_in_sarajevo wrote: 10/03/2021 17:50
aldinjo wrote: 10/03/2021 17:13
Nema potrebe trolu, trenutna vlada je krenula reformistički, prijetnje građanima, zatvaranje objekata i slanje ljudi u manji bh entitet da ostavljaju novac na indirektan način je izgleda jedan od reformističkih poteza.
A sjetih se kako su mislili zatvoriti skijališta na Bjelašnici početkom januara pa poslati skijaše na Jahorunu, opet na indirektan način, pa kada su vidjeli reakciju ljudi na društvenim mrežama pravdali se da to nije bila njihova namjera.
Sada kada su zatvorili objekte preko vikenda mogu svaki naredni zatvoriti opet iste. "Reforme" su krenule.
Nema potrebe sda botu, sda nas je zatvorila mjesecima prosle godine, a 30 godina nam dusu uzimaju.
Post ti je prosto rečeno glup i bezobrazan.
A tebe da informišem, za SDA nisam glaso nikada osim 1996. godine i rahmetli Aliju Izetbegovića, i možda naredne Izbore, ali nisam siguran.
Prema tome drži "jezik za zubima" i ne piši gluposti.
A sta ako necu da drzim jezik za zubima? Poslat ce mi sda ljude jel, osmica ce me naci?

Nego sta si nego sda bot zajedno sa ovim login. Gdje god je sda vas dvojica post za postom.

Koprcaj se sto tvoji nisu na vlasti i sto tvojih vise nema nigdje.

Podrska za prvu vladu koja radi u koristi gradjana, koji komuniciraju sa gradjanima i koji za razliku od tvojih miljenika imaju ministra zdravstva.
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#17450 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by malakh »

aldinjo wrote: 10/03/2021 00:44
malakh wrote: 09/03/2021 23:14 lockdown 14 dana i problem masovnog širenja zaraze će se 100% riješiti, ali to za sobom vuče preteške ekonomsko-privredne posljedice.
:lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
hajde malo uključi matematiku druže. u sarajevu u prosjeku ima preko 500 zaraženih dnevno u posljednjih sedam dana.

za mjesec to je 15 tisuća. neka 5% razvije tezu kliničku sliku, nas zdravstveni sistem to neće moći izdržati.

a ti se nastavi smijati.

i da, kada se uzme dnevni broj zaraženih u posljednjih sedam dana, sarajevo je postalo novi bergam i trenutačno, na svijetu, koronom najpogodjeniji glavni grad.
Locked