Leopard_SA wrote:
Neko me ranije pitao kako mogu voljeti Bayern?
Pa volim ih jer su gospodski klub. Ne osvajaju titule uz pomoc sudija. Ne placaju ogromne odstete za igrace(platiti za igraca preko 70-80 miliona eura je previse), a i dalje imaju jedan od najboljih timova. Ne znam sta vise reci osim MiaSanMia.
Ne volim real zbog tih cifri.
Ali ne volim ni bajern zbog istog sranja.
Pojavi se levandovski u dortmundu oni ga pokupe,pojavi se getze opet isto,humels opet isto .
I sta se desi.....onda nemaju pravu konkurenciju u bundesligi cijelu godinu......i onda dodju u ligu sampiona valjda nespremni il sta
Ja sam bio ubijedjen da ce ovaj put bajern proci.
Ali realno i nisu za finala.
Onaj golman nije ni za prve kantonalne lige.
U svakom slucaju liverpool osvaja ovaj put
