Republika Turska

Post Reply
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8315
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#17426 Re: Republika Turska

Post by Idemedosumom »

hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#17427 Re: Republika Turska

Post by hAZNADAR »

Dje se prijavljuje u Gulenovce?
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#17428 Re: Republika Turska

Post by sumirprimus »

Krokodajl wrote:
aratet wrote:Image
Ko je ovaj anonimus ? :D
najrutavije noge lige prvaka ikad.. :D
aratet
Posts: 3454
Joined: 26/07/2016 12:33

#17429 Re: Republika Turska

Post by aratet »

Edin H. wrote:
Krokodajl wrote:
aratet wrote:Image
Ko je ovaj anonimus ? :D
Zar je na kliksu dozvoljeno postavljati slike gulenovca Hakana? :shock:
Hoce skole. :twisted:

Je'l mu pustise babu iz murije?
Ispricavam se, zaboravio sam da je Klix "evet" kao i vladajuca stranka. :(

Nadam se da ce mi moderatura oprostiti ako stavim sliku Erdogana na profil. :sax:
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#17430 Re: Republika Turska

Post by animals »

ElRe wrote:EU je projekat koji je imao fenomenalnu ideju, ali u zadnjih 5 godina je postao fasisticko-krscanska unija (ili je to oduvijek bio, ali dobro skrivan).
Ovdje neke brine 49% Ne glasaca, a ne brine ih 49% ultra desnicara u Austriji, preko 40% u Francuskoj i Holandiji, 20% nacista u Njemackoj.
As part of Turkey's latest renewable energy project, a series of wind power plants will be built with an investment of $1.2 billion in seven regions across Turkey. They will have an installed capacity of 1,000 MW
https://www.dailysabah.com/energy/2017/ ... -in-turkey
Svaki Austrijanac prije 40 god je bio veci desnicar nego danas..
samo tada se nije smijelo, i ne znam jel bilo uopce opcije glasati za desnicare..
a to o desnicarima je izlizana floskula..
pa ti si prvi desnicar, samo nisi dovoljno sposoban, niti jak, pa ne mozes to iskazati..
pa onaj prvi koji kaze jaka i samostalna Turska, je desnicar..
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#17431 Re: Republika Turska

Post by sumirprimus »

a jeko evet??
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#17432 Re: Republika Turska

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

animals wrote:
ElRe wrote:EU je projekat koji je imao fenomenalnu ideju, ali u zadnjih 5 godina je postao fasisticko-krscanska unija (ili je to oduvijek bio, ali dobro skrivan).
Ovdje neke brine 49% Ne glasaca, a ne brine ih 49% ultra desnicara u Austriji, preko 40% u Francuskoj i Holandiji, 20% nacista u Njemackoj.
As part of Turkey's latest renewable energy project, a series of wind power plants will be built with an investment of $1.2 billion in seven regions across Turkey. They will have an installed capacity of 1,000 MW
https://www.dailysabah.com/energy/2017/ ... -in-turkey
Svaki Austrijanac prije 40 god je bio veci desnicar nego danas..
samo tada se nije smijelo, i ne znam jel bilo uopce opcije glasati za desnicare..
a to o desnicarima je izlizana floskula..
pa ti si prvi desnicar, samo nisi dovoljno sposoban, niti jak, pa ne mozes to iskazati..
pa onaj prvi koji kaze jaka i samostalna Turska, je desnicar..
Šta ne kontam, onaj koji kaže slaba i zavisna Turska je patriota i ljevičar? :-? Ko to još sa mrvom patriotizma želi da mu država bude slaba i da zavisi od drugih? EIRe je upravo pogodio srž problema, iznio argumente koje je teško oboriti.
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#17433 Re: Republika Turska

Post by GeeTnT »

sumirprimus wrote:a jeko evet??
..to je ono kad ti bosnjo kaze "jahh", srbo "ajdee", a hrvoje kmeci o majorizaciji..
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#17434 Re: Republika Turska

Post by animals »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
Šta ne kontam, onaj koji kaže slaba i zavisna Turska je patriota i ljevičar? :-? Ko to još sa mrvom patriotizma želi da mu država bude slaba i da zavisi od drugih? EIRe je upravo pogodio srž problema, iznio argumente koje je teško oboriti.
Da, jaka Turska, gdje se novinari i neistomisljenici zatvaraju..
jaka Turska bez Kurda, to su lijevicarske ideje..
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#17435 Re: Republika Turska

Post by sumirprimus »

GeeTnT wrote:
sumirprimus wrote:a jeko evet??
..to je ono kad ti bosnjo kaze "jahh", srbo "ajdee", a hrvoje kmeci o majorizaciji..
ha??sta u prevodu znaci ajde??
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#17436 Re: Republika Turska

Post by p206 »

Sara03 wrote:
To je ta demokratija; imaš deset puta veću medijsku kampanju, pohapsiš većinu opozicije, održiš referendum u vanrednom stanju ... eto ga, full democracy.
Isto sve već viđeno..SDA i HDZ okupiraju svako drvo od Kiseljaka do Jajca,i sva mjesta za plakate u većim gradovima..pohapse i optuže konkurente (koji jesu lopovi prve klase kao i oni) Lijana,Budimira i Fahru. I kod nas niko nije digao halabuku ko što se diže za neku tamo zemlju udaljenu hiljadama km.Niko da kaže da živimo diktaturu,jebo nas bitnija je Turska i sultan.
User avatar
Logovan
Posts: 102822
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#17437 Re: Republika Turska

Post by Logovan »

Edin H. wrote:Izadjite na balkone, pozdravite sampione.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/turci-p ... /170416073
:run: :lol: :roll:
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#17438 Re: Republika Turska

Post by GeeTnT »

sumirprimus wrote:
GeeTnT wrote:
sumirprimus wrote:a jeko evet??
..to je ono kad ti bosnjo kaze "jahh", srbo "ajdee", a hrvoje kmeci o majorizaciji..
ha??sta u prevodu znaci ajde??
Znaci provokaciju, kao i tvoje pitanje...
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#17439 Re: Republika Turska

Post by sumirprimus »

ja se stvarno izvinjavam ako si moje pitanje shvatio ko provokaciju...
fakat ne znam turski,nisma ga nikad ni znao...
User avatar
Krokodajl
Posts: 8276
Joined: 27/01/2016 12:36

#17440 Re: Republika Turska

Post by Krokodajl »

sumirprimus wrote:ja se stvarno izvinjavam ako si moje pitanje shvatio ko provokaciju...
fakat ne znam turski,nisma ga nikad ni znao...
Kako ti misliš u životu napredovat :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#17441 Re: Republika Turska

Post by sumirprimus »

Krokodajl wrote:
sumirprimus wrote:ja se stvarno izvinjavam ako si moje pitanje shvatio ko provokaciju...
fakat ne znam turski,nisma ga nikad ni znao...
Kako ti misliš u životu napredovat :D
kad uvedu lift u firmu... otvaram liftov umjesto prednja vrata, i meni vise ne treba ne treba ne trebaaaa :izet: :lol:
User avatar
Krokodajl
Posts: 8276
Joined: 27/01/2016 12:36

#17442 Re: Republika Turska

Post by Krokodajl »

A šta ćeš kad uđemo u Evropsku Uniju, kako ćeš pozdravljat gospodu a ne znaš Turski :D

Kako ćeš na Turskom reć "zdravo drugovi" ?

Merhaba jaranlar ? :lol:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#17443 Re: Republika Turska

Post by sumirprimus »

Krokodajl wrote:A šta ćeš kad uđemo u Evropsku Uniju, kako ćeš pozdravljat gospodu a ne znaš Turski :D
ma njemacka je obecana zemlja, samo angela...tito bog i zakon...sta ona kaje ja se slazem... :D jawohl...
User avatar
Krokodajl
Posts: 8276
Joined: 27/01/2016 12:36

#17444 Re: Republika Turska

Post by Krokodajl »

@Tepsija

Kakva je ovo veleizdaja, nisi se nikako javio, šta je rekao Yildirim, šta je rekla nana Halima u Bujukčekmedže, jel se slavi u Turskom Vanu i Turskom Dijarbakiru :lol: :D
User avatar
Sara03
Posts: 3336
Joined: 22/02/2017 03:17

#17445 Re: Republika Turska

Post by Sara03 »

p206 wrote:
Sara03 wrote:
To je ta demokratija; imaš deset puta veću medijsku kampanju, pohapsiš većinu opozicije, održiš referendum u vanrednom stanju ... eto ga, full democracy.
Isto sve već viđeno..SDA i HDZ okupiraju svako drvo od Kiseljaka do Jajca,i sva mjesta za plakate u većim gradovima..pohapse i optuže konkurente (koji jesu lopovi prve klase kao i oni) Lijana,Budimira i Fahru. I kod nas niko nije digao halabuku ko što se diže za neku tamo zemlju udaljenu hiljadama km.Niko da kaže da živimo diktaturu,jebo nas bitnija je Turska i sultan.
Niko to ne spori, samo što nije u tolikom kapacitetu. Ni kod nas ne postoji nezavisnost sudstva, pa ni medija ako ćemo realno.

No, ono što se dešava u Turskoj upotpunosti prijeti vladavini prava, jer je mogući put ka autokratiji sinoć uspostavljen sa težnjom da jedan čovjek ovlada svim granama vlasti. Takvo što neće imati posljedice samo po Tursku, već i šire. A da ne govorim o trenutnoj dubokoj polarizaciji turskog društva, čemu smo također svjedočili. Jednostavno brine ova situacija na duge i šire staze.
User avatar
fazer
Posts: 402
Joined: 14/12/2009 17:39

#17446 Re: Republika Turska

Post by fazer »

Cestitke turcima i poturicama na pobjedi! :-D
hamzabosnjacki202
Posts: 18
Joined: 03/04/2017 19:58

#17447 Re: Republika Turska

Post by hamzabosnjacki202 »

fazer wrote:Cestitke turcima i poturicama na pobjedi! :-D
ustase i cetni ci..kme kme kme :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#17448 Re: Republika Turska

Post by cyprus »

Image

Protiv bili Istanbul, Ankara, Izmir, Antalija itd. al džaba im :oops: Svako ima svoju SDA :mrgreen:
Last edited by cyprus on 17/04/2017 13:37, edited 1 time in total.
User avatar
fazer
Posts: 402
Joined: 14/12/2009 17:39

#17449 Re: Republika Turska

Post by fazer »

hamzabosnjacki202 wrote:
fazer wrote:Cestitke turcima i poturicama na pobjedi! :-D
ustase i cetni ci..kme kme kme :bih: :bih: :bih: :bih:
Tako je. Nemogu nam dusmani sada nista! :bih:
User avatar
Ecci
Posts: 562
Joined: 03/06/2010 22:33
Vozim: Biciklam

#17450 Re: Republika Turska

Post by Ecci »

Post Reply