Republika Turska
-
hAZNADAR
- Posts: 11029
- Joined: 09/01/2012 08:12
#17427 Re: Republika Turska
Dje se prijavljuje u Gulenovce?
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#17428 Re: Republika Turska
najrutavije noge lige prvaka ikad..Krokodajl wrote:Ko je ovaj anonimus ?aratet wrote:
-
aratet
- Posts: 3454
- Joined: 26/07/2016 12:33
#17429 Re: Republika Turska
Ispricavam se, zaboravio sam da je Klix "evet" kao i vladajuca stranka.Edin H. wrote:Zar je na kliksu dozvoljeno postavljati slike gulenovca Hakana?Krokodajl wrote:Ko je ovaj anonimus ?aratet wrote:![]()
Hoce skole.![]()
Je'l mu pustise babu iz murije?
Nadam se da ce mi moderatura oprostiti ako stavim sliku Erdogana na profil.
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#17430 Re: Republika Turska
Svaki Austrijanac prije 40 god je bio veci desnicar nego danas..ElRe wrote:EU je projekat koji je imao fenomenalnu ideju, ali u zadnjih 5 godina je postao fasisticko-krscanska unija (ili je to oduvijek bio, ali dobro skrivan).
Ovdje neke brine 49% Ne glasaca, a ne brine ih 49% ultra desnicara u Austriji, preko 40% u Francuskoj i Holandiji, 20% nacista u Njemackoj.
https://www.dailysabah.com/energy/2017/ ... -in-turkeyAs part of Turkey's latest renewable energy project, a series of wind power plants will be built with an investment of $1.2 billion in seven regions across Turkey. They will have an installed capacity of 1,000 MW
samo tada se nije smijelo, i ne znam jel bilo uopce opcije glasati za desnicare..
a to o desnicarima je izlizana floskula..
pa ti si prvi desnicar, samo nisi dovoljno sposoban, niti jak, pa ne mozes to iskazati..
pa onaj prvi koji kaze jaka i samostalna Turska, je desnicar..
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#17431 Re: Republika Turska
a jeko evet??
- Drvosjeca iz Dejcica
- Posts: 16757
- Joined: 23/06/2004 15:46
- Location: Sarajevo
#17432 Re: Republika Turska
Šta ne kontam, onaj koji kaže slaba i zavisna Turska je patriota i ljevičar?animals wrote:Svaki Austrijanac prije 40 god je bio veci desnicar nego danas..ElRe wrote:EU je projekat koji je imao fenomenalnu ideju, ali u zadnjih 5 godina je postao fasisticko-krscanska unija (ili je to oduvijek bio, ali dobro skrivan).
Ovdje neke brine 49% Ne glasaca, a ne brine ih 49% ultra desnicara u Austriji, preko 40% u Francuskoj i Holandiji, 20% nacista u Njemackoj.
https://www.dailysabah.com/energy/2017/ ... -in-turkeyAs part of Turkey's latest renewable energy project, a series of wind power plants will be built with an investment of $1.2 billion in seven regions across Turkey. They will have an installed capacity of 1,000 MW
samo tada se nije smijelo, i ne znam jel bilo uopce opcije glasati za desnicare..
a to o desnicarima je izlizana floskula..
pa ti si prvi desnicar, samo nisi dovoljno sposoban, niti jak, pa ne mozes to iskazati..
pa onaj prvi koji kaze jaka i samostalna Turska, je desnicar..
- GeeTnT
- Posts: 5738
- Joined: 06/01/2015 10:15
- Location: ...u krompiru
#17433 Re: Republika Turska
..to je ono kad ti bosnjo kaze "jahh", srbo "ajdee", a hrvoje kmeci o majorizaciji..sumirprimus wrote:a jeko evet??
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#17434 Re: Republika Turska
Da, jaka Turska, gdje se novinari i neistomisljenici zatvaraju..Drvosjeca iz Dejcica wrote:
Šta ne kontam, onaj koji kaže slaba i zavisna Turska je patriota i ljevičar?Ko to još sa mrvom patriotizma želi da mu država bude slaba i da zavisi od drugih? EIRe je upravo pogodio srž problema, iznio argumente koje je teško oboriti.
jaka Turska bez Kurda, to su lijevicarske ideje..
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#17435 Re: Republika Turska
ha??sta u prevodu znaci ajde??GeeTnT wrote:..to je ono kad ti bosnjo kaze "jahh", srbo "ajdee", a hrvoje kmeci o majorizaciji..sumirprimus wrote:a jeko evet??
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#17436 Re: Republika Turska
Isto sve već viđeno..SDA i HDZ okupiraju svako drvo od Kiseljaka do Jajca,i sva mjesta za plakate u većim gradovima..pohapse i optuže konkurente (koji jesu lopovi prve klase kao i oni) Lijana,Budimira i Fahru. I kod nas niko nije digao halabuku ko što se diže za neku tamo zemlju udaljenu hiljadama km.Niko da kaže da živimo diktaturu,jebo nas bitnija je Turska i sultan.Sara03 wrote:
To je ta demokratija; imaš deset puta veću medijsku kampanju, pohapsiš većinu opozicije, održiš referendum u vanrednom stanju ... eto ga, full democracy.
- Logovan
- Posts: 102822
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#17437 Re: Republika Turska
Edin H. wrote:Izadjite na balkone, pozdravite sampione.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/turci-p ... /170416073
- GeeTnT
- Posts: 5738
- Joined: 06/01/2015 10:15
- Location: ...u krompiru
#17438 Re: Republika Turska
Znaci provokaciju, kao i tvoje pitanje...sumirprimus wrote:ha??sta u prevodu znaci ajde??GeeTnT wrote:..to je ono kad ti bosnjo kaze "jahh", srbo "ajdee", a hrvoje kmeci o majorizaciji..sumirprimus wrote:a jeko evet??
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#17439 Re: Republika Turska
ja se stvarno izvinjavam ako si moje pitanje shvatio ko provokaciju...
fakat ne znam turski,nisma ga nikad ni znao...
fakat ne znam turski,nisma ga nikad ni znao...
- Krokodajl
- Posts: 8276
- Joined: 27/01/2016 12:36
#17440 Re: Republika Turska
Kako ti misliš u životu napredovatsumirprimus wrote:ja se stvarno izvinjavam ako si moje pitanje shvatio ko provokaciju...
fakat ne znam turski,nisma ga nikad ni znao...
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#17441 Re: Republika Turska
kad uvedu lift u firmu... otvaram liftov umjesto prednja vrata, i meni vise ne treba ne treba ne trebaaaaKrokodajl wrote:Kako ti misliš u životu napredovatsumirprimus wrote:ja se stvarno izvinjavam ako si moje pitanje shvatio ko provokaciju...
fakat ne znam turski,nisma ga nikad ni znao...
- Krokodajl
- Posts: 8276
- Joined: 27/01/2016 12:36
#17442 Re: Republika Turska
A šta ćeš kad uđemo u Evropsku Uniju, kako ćeš pozdravljat gospodu a ne znaš Turski 
Kako ćeš na Turskom reć "zdravo drugovi" ?
Merhaba jaranlar ?
Kako ćeš na Turskom reć "zdravo drugovi" ?
Merhaba jaranlar ?
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#17443 Re: Republika Turska
ma njemacka je obecana zemlja, samo angela...tito bog i zakon...sta ona kaje ja se slazem...Krokodajl wrote:A šta ćeš kad uđemo u Evropsku Uniju, kako ćeš pozdravljat gospodu a ne znaš Turski
- Krokodajl
- Posts: 8276
- Joined: 27/01/2016 12:36
#17444 Re: Republika Turska
@Tepsija
Kakva je ovo veleizdaja, nisi se nikako javio, šta je rekao Yildirim, šta je rekla nana Halima u Bujukčekmedže, jel se slavi u Turskom Vanu i Turskom Dijarbakiru

Kakva je ovo veleizdaja, nisi se nikako javio, šta je rekao Yildirim, šta je rekla nana Halima u Bujukčekmedže, jel se slavi u Turskom Vanu i Turskom Dijarbakiru
- Sara03
- Posts: 3336
- Joined: 22/02/2017 03:17
#17445 Re: Republika Turska
Niko to ne spori, samo što nije u tolikom kapacitetu. Ni kod nas ne postoji nezavisnost sudstva, pa ni medija ako ćemo realno.p206 wrote:Isto sve već viđeno..SDA i HDZ okupiraju svako drvo od Kiseljaka do Jajca,i sva mjesta za plakate u većim gradovima..pohapse i optuže konkurente (koji jesu lopovi prve klase kao i oni) Lijana,Budimira i Fahru. I kod nas niko nije digao halabuku ko što se diže za neku tamo zemlju udaljenu hiljadama km.Niko da kaže da živimo diktaturu,jebo nas bitnija je Turska i sultan.Sara03 wrote:
To je ta demokratija; imaš deset puta veću medijsku kampanju, pohapsiš većinu opozicije, održiš referendum u vanrednom stanju ... eto ga, full democracy.
No, ono što se dešava u Turskoj upotpunosti prijeti vladavini prava, jer je mogući put ka autokratiji sinoć uspostavljen sa težnjom da jedan čovjek ovlada svim granama vlasti. Takvo što neće imati posljedice samo po Tursku, već i šire. A da ne govorim o trenutnoj dubokoj polarizaciji turskog društva, čemu smo također svjedočili. Jednostavno brine ova situacija na duge i šire staze.
- fazer
- Posts: 402
- Joined: 14/12/2009 17:39
#17446 Re: Republika Turska
Cestitke turcima i poturicama na pobjedi! 
-
hamzabosnjacki202
- Posts: 18
- Joined: 03/04/2017 19:58
#17447 Re: Republika Turska
ustase i cetni ci..kme kme kmefazer wrote:Cestitke turcima i poturicama na pobjedi!
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#17448 Re: Republika Turska
Protiv bili Istanbul, Ankara, Izmir, Antalija itd. al džaba im
Last edited by cyprus on 17/04/2017 13:37, edited 1 time in total.
- fazer
- Posts: 402
- Joined: 14/12/2009 17:39
#17449 Re: Republika Turska
Tako je. Nemogu nam dusmani sada nista!hamzabosnjacki202 wrote:ustase i cetni ci..kme kme kmefazer wrote:Cestitke turcima i poturicama na pobjedi!![]()
![]()
![]()
