kod covjeka je problem sto temperatura motora ne ide preko 75 stepeni,ne vidim povezanost s filterom kabine....Industrialyzer wrote:kod mene je stvarno slabo puhalo dok ga nisam promijenio, znaci nista osim filtera nije dirano i sad puse puno jace, taman kako trebabitanga_sa_otesa wrote:filter kabine nema veze s tim
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#17401 Re: Pitamo Mehanicare ?
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#17403 Re: Pitamo Mehanicare ?
možda je puNpa goriva hehe poyyy
- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#17404 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ovaj blesso, interesantan lik skroz, dodje, proviri, zahebaje sa stilom, ali zna dijagnozu postaviti, ......

- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#17405 Re: Pitamo Mehanicare ?
zauzet sam sowwykonektovan wrote:Ovaj blesso, interesantan lik skroz, dodje, proviri, zahebaje sa stilom, ali zna dijagnozu postaviti, ......![]()
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#17406 Re: Pitamo Mehanicare ?
bošpuNpa je u pitanju
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#17407 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja sam mislio da mu je i snaga puhanja oslabila...bitanga_sa_otesa wrote:kod covjeka je problem sto temperatura motora ne ide preko 75 stepeni,ne vidim povezanost s filterom kabine....Industrialyzer wrote:kod mene je stvarno slabo puhalo dok ga nisam promijenio, znaci nista osim filtera nije dirano i sad puse puno jace, taman kako trebabitanga_sa_otesa wrote:filter kabine nema veze s tim
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#17408 Re: Pitamo Mehanicare ?
koliko sam ja skontao temperatura je oslabilaIndustrialyzer wrote: Ja sam mislio da mu je i snaga puhanja oslabila...
- Rockefeller
- Posts: 8706
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#17409 Re: Pitamo Mehanicare ?
I jeste l se nasli?
-
el_bake007
- Posts: 1092
- Joined: 16/03/2017 15:26
#17410 Re: Pitamo Mehanicare ?
Promjenio sam termostat,permanta nadomjestio što je otišlo kada se mjenjao termostat i auto brzo postigne radnu temperaturu i grijanje super radi na otvorima ispod šajbe,nogu i sa vozačeve strane ali totalno mlak zrak ide iz središnjih otvora i sa suvozačeve strane,filter je u dobrom stanju.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
-
preludezalude
- Posts: 7011
- Joined: 07/03/2012 00:09
#17412 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ako je dvozonska klima, klapna za desnu stranu koja regulise toplo-hladno ne radi dobro. Razlog: pukla klapna, motoric ne radi dobro ili je samo dihtung spuzvica na klapni dotrajala i raspala se.el_bake007 wrote:Promjenio sam termostat,permanta nadomjestio što je otišlo kada se mjenjao termostat i auto brzo postigne radnu temperaturu i grijanje super radi na otvorima ispod šajbe,nogu i sa vozačeve strane ali totalno mlak zrak ide iz središnjih otvora i sa suvozačeve strane,filter je u dobrom stanju.
- Optimist
- Posts: 15527
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#17413 Re: Pitamo Mehanicare ?
Dvozonska klima na Audiju B3 
- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#17414 Re: Pitamo Mehanicare ?
Mozda je dvoOzonska, otvori malo prozore i šiber, da udje šta ozona....Optimist wrote:Dvozonska klima na Audiju B3
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#17415 Re: Pitamo Mehanicare ?
To je ToŠibakonektovan wrote:Mozda je dvoOzonska, otvori malo prozore i šiber, da udje šta ozona....Optimist wrote:Dvozonska klima na Audiju B3
- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#17416 Re: Pitamo Mehanicare ?
DvoOzonska tošiba....Tomahawk11 wrote:To je ToŠibakonektovan wrote:Mozda je dvoOzonska, otvori malo prozore i šiber, da udje šta ozona....Optimist wrote:Dvozonska klima na Audiju B3
Ja šta je oglasa na olx.ba, gdje u opisu auta piše, dvoOzonska klima....
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#17417 Re: Pitamo Mehanicare ?
Tošiba, šiba sa svih strana 
-
Stari kenjac
- Posts: 516
- Joined: 23/10/2009 13:01
#17418 Re: Pitamo Mehanicare ?
Şeal leon 2008. Neko uguro parking senzor na zadnjoj karambolci pola cm unutra, pa sad stalno pišĆi. Ako je neko imo priliku gledati, da li se moze vratiti kad se zalegne pod auto. Da li je dostupno ili se mora karambolka skidati?
FOOOaaala!
FOOOaaala!
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#17419 Re: Pitamo Mehanicare ?
magija

pitanje , sta znace dvije tacke na sofersajbi , jedna lijevo jedna na sredini , oznake za pravilno postavljanje ruke brisaca ili nesto drugo ?

pitanje , sta znace dvije tacke na sofersajbi , jedna lijevo jedna na sredini , oznake za pravilno postavljanje ruke brisaca ili nesto drugo ?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#17420 Re: Pitamo Mehanicare ?
crtice sam vidio ,al tacke nisam,vjerovatno pocetna pozicija metlica...
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
- newklear
- Posts: 1411
- Joined: 10/12/2009 15:59
#17422 Re: Pitamo Mehanicare ?
Je li bolje ulje Castrol Edge 5w-30 ili Shell Helix Ultra 5w-30, oba su spec. 504.00/507.00 koje meni treba...
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#17423 Re: Pitamo Mehanicare ?
Dobro je i jedno i drugo. Koje je bolje za to bi trebala neka labaratorijska analiza
VW preporucuje Castrol, koji bi mislim trebao biti nesto skuplji od tog Shella.
Uglavnom ja bi sipao castrol 5w30 edge professional long life III.
VW preporucuje Castrol, koji bi mislim trebao biti nesto skuplji od tog Shella.
Uglavnom ja bi sipao castrol 5w30 edge professional long life III.
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#17424 Re: Pitamo Mehanicare ?
U porsche i tomicu sipaju shell ulje...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#17425 Re: Pitamo Mehanicare ?
samo optima long lajf
