UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#17401 Re: UEFA Champions League

Post by Tito_i_Partija »

Velkoski wrote:Nije ovo prvi put Čakiru da griješi u korist Reala :oops:
Krste, jel' se veceras navija za kolijevku fudbala ili za Midinog malog? :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#17402 Re: UEFA Champions League

Post by Velkoski »

evo ne mogu da odlučim na šta da se okladim, to će biti presudno... :mrgreen:
User avatar
rovac13
Posts: 5763
Joined: 08/12/2013 16:17

#17403 Re: UEFA Champions League

Post by rovac13 »

Leopard_SA wrote:jedina dva kluba koja volim su Sarajevo i Bayern. Moj prethodni post se odnosio na to kako neko moze navijati za klub koji unistava fudbal i koji vecinu trifeja osvaja uz pomoc sudija.
Kako neko moze voljeti bajern :?

Image

Morata im dao regularan gol,sudija ga ponistio.
Na osnovu toga bajern ipak stigao u produzetke i prosao dalje.

Juventus se zalio na sudjenje....... iz bajerna im porucili "da su prevelik klub da bi se zalili na sudjenje"

:D :D :D

Inace dosadni ste vise sa teorijama zavjere.
Kad vas tim pobjedjuje zbog greske sudije onda se omaklo,a kad izgubite radi greske onda je teorija zavjere,placen sudija.
isx
Posts: 3912
Joined: 24/05/2014 19:12

#17404 Re: UEFA Champions League

Post by isx »

:D
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#17405 Re: UEFA Champions League

Post by pizarro »

ratonessss
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#17406 Re: UEFA Champions League

Post by Logovan »

Večeras još bolja tekma.

Mlatnut će ih Englezi opet.
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#17407 Re: UEFA Champions League

Post by Partijaner »

pizarro wrote:ratonessss
Ratos Locos :mrgreen:
User avatar
B6Redhell
Posts: 7818
Joined: 25/12/2010 04:56

#17408 Re: UEFA Champions League

Post by B6Redhell »

@rovac13
Legenda svaka cast. :thumbup: :thumbup: :D
Ne gase se evo vec neko vrijeme.
Svaka cast za post ...
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#17409 Re: UEFA Champions League

Post by leškarenje »

E cuj svaka cast za post :lol: :lol: :lol: pa sve ovo sto je napsiao se odnosi na halase iz madrida od prve pa do proslogodisnej titule....sve ijedna kontroverzna jbt :run: al sta kaze,svaka cast :-)
User avatar
B6Redhell
Posts: 7818
Joined: 25/12/2010 04:56

#17410 Re: UEFA Champions League

Post by B6Redhell »

leškarenje wrote:E cuj svaka cast za post :lol: :lol: :lol: pa sve ovo sto je napsiao se odnosi na halase iz madrida od prve pa do proslogodisnej titule....sve ijedna kontroverzna jbt :run: al sta kaze,svaka cast :-)
Lesko meni se cini da su te prosle sedmice neki provalili ovdje. Pa si se ukakio bio
Ne postiraj svasta da ne dodje do kakenja opet.. :) :lol: :lol:
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#17411 Re: UEFA Champions League

Post by leškarenje »

B6Redhell wrote:
leškarenje wrote:E cuj svaka cast za post :lol: :lol: :lol: pa sve ovo sto je napsiao se odnosi na halase iz madrida od prve pa do proslogodisnej titule....sve ijedna kontroverzna jbt :run: al sta kaze,svaka cast :-)
Lesko meni se cini da su te prosle sedmice neki provalili ovdje. Pa si se ukakio bio
Ne postiraj svasta da ne dodje do kakenja opet.. :) :lol: :lol:
Sta bolan....o kakvim provalama,mislis identiet jel :lol: :lol: :lol: ja takve iz supka izbacujem u hali :thumbup:
User avatar
B6Redhell
Posts: 7818
Joined: 25/12/2010 04:56

#17412 Re: UEFA Champions League

Post by B6Redhell »

Meni se cini da su te dobro provalili :thumbup:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#17413 Re: UEFA Champions League

Post by Tito_i_Partija »

rovac13 wrote:
Leopard_SA wrote:jedina dva kluba koja volim su Sarajevo i Bayern. Moj prethodni post se odnosio na to kako neko moze navijati za klub koji unistava fudbal i koji vecinu trifeja osvaja uz pomoc sudija.
Kako neko moze voljeti bajern :?

Image

Morata im dao regularan gol,sudija ga ponistio.
Na osnovu toga bajern ipak stigao u produzetke i prosao dalje.

Juventus se zalio na sudjenje....... iz bajerna im porucili "da su prevelik klub da bi se zalili na sudjenje"

:D :D :D

Inace dosadni ste vise sa teorijama zavjere.
Kad vas tim pobjedjuje zbog greske sudije onda se omaklo,a kad izgubite radi greske onda je teorija zavjere,placen sudija.


:lol:
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#17414 Re: UEFA Champions League

Post by leškarenje »

B6Redhell wrote:Meni se cini da su te dobro provalili :thumbup:
Hazime imamo bingo :run:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#17415 Re: UEFA Champions League

Post by veella »

rovac13 wrote:
Leopard_SA wrote:jedina dva kluba koja volim su Sarajevo i Bayern. Moj prethodni post se odnosio na to kako neko moze navijati za klub koji unistava fudbal i koji vecinu trifeja osvaja uz pomoc sudija.
Kako neko moze voljeti bajern :?

Image

Morata im dao regularan gol,sudija ga ponistio.
Na osnovu toga bajern ipak stigao u produzetke i prosao dalje.

Juventus se zalio na sudjenje....... iz bajerna im porucili "da su prevelik klub da bi se zalili na sudjenje"

:D :D :D

Inace dosadni ste vise sa teorijama zavjere.
Kad vas tim pobjedjuje zbog greske sudije onda se omaklo,a kad izgubite radi greske onda je teorija zavjere,placen sudija.
Veliko hvala za ovaj post :thumbup:
Govnari osvajaju bundesligu godinama na supacki nacin, a kad dobiju po guzici onda ofo ono.... Deutscher Rekordmeister :izet:
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#17416 Re: UEFA Champions League

Post by leškarenje »

Dje si vellaa .....1.15 na Bajern :lol: ,pa jel te sramota,veca kvota protiv Frajburga bude :lol:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#17417 Re: UEFA Champions League

Post by veella »

leškarenje wrote:Dje si vellaa .....1.15 na Bajern :lol: ,pa jel te sramota,veca kvota protiv Frajburga bude :lol:
Opravdano :thumbup:
BVB igra tako da bi ga svaki tim iz regionalne lige razbucao :mrgreen:
Da se ja pitam BVB bi izbacio u 3. ligu, a Köln ostavio u 1.
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#17418 Re: UEFA Champions League

Post by veella »

Veceras Kloppo :thumbup:
Covjek koji zna svoj posao :mrgreen: :thumbup:
Legenda :thumbup:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#17419 Re: UEFA Champions League

Post by MyTao »

Ma hajd... gotovo je.

Greske se desavaju... ali svake godine prica se samo o greska u korist Real Madrida. Jos mi nije niko pronasao primjer gdje je Real Madrid ispao iz takmicenja zbog sudijske greske... dok za svaki drugi veliki tim se moze pronaci.

Iskreno, gledao sam tekmu i Liverpool (u slucaju da prodju dalje veceras) bi trebao pojesti ovaj spori Real Madrid, samo ako prodju dalje, i ne bude jos vise povreda. Ali u fudbalu se nista ne zna, Real je ipak daleko iskusniji i to ce vjerovatno biti odlucujuci faktor. Jedan crveni karton za Liverpool, neki sretni gol Madrida i sve je gotovo. a ona govna ce raditi sve da isprovociraju i odglume protiv vrlo nezrele i neiskusne ekipe kao sto je Liverpool. Sjetite se samo prosle godine i Ramosa kada je odglumio za crveni protiv Juventusa. Najprljaviji tim, sa dajverima, divama, provokatorima, razbijacima... sve imaju.
Labirint
Posts: 2939
Joined: 24/06/2013 14:37

#17420 Re: UEFA Champions League

Post by Labirint »

Neki link za vecerasnju utakmicu?? Unaprijed hvala :)
User avatar
rovac13
Posts: 5763
Joined: 08/12/2013 16:17

#17421 Re: UEFA Champions League

Post by rovac13 »

Tito_i_Partija wrote:

:lol:
Ljudino ne kontam zasto si mene citirao pa stavio ovaj video :?
Jel to ponistava sudjenje u korist bajerna.

Ronaldo u ofsajdu ......i sta nam to govori .
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#17422 Re: UEFA Champions League

Post by Tito_i_Partija »

Ljudino, govori to da je sudjenje u korist drugih sporadicno, dok je sudjenje u korist Reala nesto sto se ponavlja iz utakmice u utakmicu.
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2155
Joined: 13/07/2016 11:10

#17423 Re: UEFA Champions League

Post by sve_ovo_ja »

Btw na temu, danas sam pričao sa nekoliko ljudi koji redovno prate i idu na utakmice Bayerna, i kada spomenem suđenje svi su rekli da nema smisla sudije spominjati jer su sami krivi za ispadanje. 2 poklonjena gola prelako i par profulanih zicera...al' da mrze Real, mrze kao i sav normalan svijet :mrgreen:
User avatar
rovac13
Posts: 5763
Joined: 08/12/2013 16:17

#17424 Re: UEFA Champions League

Post by rovac13 »

Treba li nastavit :?

Image

Bajernov igrac dodaje loptu glavom za Klosea sa brojem 18 ,koji se nalazi u ofsajdu ne manje od 2-3 metra :D
Klose pogadja,gol priznat.
Prva 2:1 za bajern druga 3:2 za fiorentinu.
Prosao bajern zbog gola vise u gostima.

Toliko pricate o marcelu,o kupljenoj utakmici od strane reala,o namjernoj lakrdiji a cak i na ovoj slici je tesko vidjet da li je lik bio unutra ili van,jer se radi o centimetrima i o milisekundama,a nije vam smetalo kad bajern prodje dalje iz ofsajda 3 metra

Image

Jedini krivac za mene je uefa koja ne dozvoljava da se sudi pomoci tehnike kamera usporenih snimaka.
Tad bi malo sta moglo promaci.
Bilo ko da prodje dalje zbog greske suca je krivo i pogresno.
Ali svima se to desava.
A vama tesko pada samo kad vasi izvuku deblji kraj.

Ovako se dzaba mlati prazna slama.
Bajernovci blate real,juventusovci blate bajern,interovci blate juve i tako u krug......da ne pricam o barceloni i njihovim penalima :D
User avatar
B6Redhell
Posts: 7818
Joined: 25/12/2010 04:56

#17425 Re: UEFA Champions League

Post by B6Redhell »

sve_ovo_ja wrote:Btw na temu, danas sam pričao sa nekoliko ljudi koji redovno prate i idu na utakmice Bayerna, i kada spomenem suđenje svi su rekli da nema smisla sudije spominjati jer su sami krivi za ispadanje. 2 poklonjena gola prelako i par profulanih zicera...al' da mrze Real, mrze kao i sav normalan svijet :mrgreen:
a sto mrze...?? :D
Post Reply