UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#17376 Re: UEFA Champions League

Post by mO k3 »

xoklix wrote:Penal Hummelsa nad Benzemom to nista jel?
Dupli arsini to se ne broji .. :mrgreen:
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#17377 Re: UEFA Champions League

Post by Leopard_SA »

mO k3 wrote:
Leopard_SA wrote:
sve_ovo_ja wrote:90% ljudi koji prate fudbal ce navijati za Liverpool/Romu u finalu, da navijas za ona govna madridska bas moras biti izrod. Nekad je ti bio klub galaktikosa, pocetkom milenija, sada skupina firauna. Pogledas samo casemira i sve ti jasno kakav profil sada igra, ko da su ga sa Gorice nafatali.
Ja ne razumijem ljude koji navijaju za Real, al nikako. Ja nikada necu postovati klub koji je vecinu trofeja Lige prvaka osvojio uz pomoc sudija.
I pored toga, Real je klub koji unistava fudbal.
Prvi su poceli da placaju prevelike odstete za igrace. Ne znam kakva je satisfakcija osvajati trofeje uz pomoc sudija.
ne navijam ni za madrid ni za bayern , ali izmedju ova dva tima drazi mi je madrid
:thumbup: Simpatisati jedan klub je jedno, navijati za neki klub je drugo. I ja simpatisem Liverpool, Milan i jos neke klubove, ali jedina dva kluba koja volim su Sarajevo i Bayern. Moj prethodni post se odnosio na to kako neko moze navijati za klub koji unistava fudbal i koji vecinu trifeja osvaja uz pomoc sudija.
Last edited by Leopard_SA on 02/05/2018 15:30, edited 1 time in total.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#17378 Re: UEFA Champions League

Post by Leopard_SA »

mO k3 wrote:
xoklix wrote:Penal Hummelsa nad Benzemom to nista jel?
Dupli arsini to se ne broji .. :mrgreen:
Sinoc ili u prosloj utakmici?
User avatar
xoklix
Posts: 3391
Joined: 16/01/2018 16:07

#17379 Re: UEFA Champions League

Post by xoklix »

Leopard_SA wrote:
mO k3 wrote:
xoklix wrote:Penal Hummelsa nad Benzemom to nista jel?
Dupli arsini to se ne broji .. :mrgreen:
Sinoc ili u prosloj utakmici?
Sinoc.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#17380 Re: UEFA Champions League

Post by mO k3 »

Leopard_SA wrote:
mO k3 wrote:
xoklix wrote:Penal Hummelsa nad Benzemom to nista jel?
Dupli arsini to se ne broji .. :mrgreen:
Sinoc ili u prosloj utakmici?
Sinoc....
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#17381 Re: UEFA Champions League

Post by Leopard_SA »

xoklix wrote:
Leopard_SA wrote:
xoklix wrote:Penal Hummelsa nad Benzemom to nista jel?
Sinoc ili u prosloj utakmici?
Sinoc.
Nisam upratio to. Koja je minuta bila u pitanju, da pregledam :)
Crvena Tifoza
Posts: 11775
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#17382 Re: UEFA Champions League

Post by Crvena Tifoza »

xoklix wrote:Penal Hummelsa nad Benzemom to nista jel?

Penal Ramosa nad Lewom u drugom poluvremenu? :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#17383 Re: UEFA Champions League

Post by Tito_i_Partija »

Ulreich prod'o utakmicu. Nemam drugog objasnjenja. Ne kontam kako se ono moze desit' golmanu koji je dosad bio odlican.

Ono nije mala greskica koja se, et', desi svakom. Ono je bilo nesto sto nisam dosad vidio u nijednoj ozbiljnoj ekipi, a kamoli u Bayernu.
Last edited by Tito_i_Partija on 02/05/2018 16:39, edited 1 time in total.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#17384 Re: UEFA Champions League

Post by AmiĐa_Idriz »

SmokingMan wrote:Nadam se da će biti kakvo okupljanje liverpoolovih simpatizera negdje u pabu u SA,da se već organizujem. :D
Johnny na Malti, svaka se tekma gleda tamo organizivano pa tako i veceras :mrgreen: :mrgreen:

"Nema Liverpool sredine za City"

"Nema Liverpool je gotov zabio im Isus u orvoj minuti"
User avatar
SmokingMan
Posts: 22597
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#17385 Re: UEFA Champions League

Post by SmokingMan »

AmiĐa_Idriz wrote:
SmokingMan wrote:Nadam se da će biti kakvo okupljanje liverpoolovih simpatizera negdje u pabu u SA,da se već organizujem. :D
Johnny na Malti, svaka se tekma gleda tamo organizivano pa tako i veceras :mrgreen: :mrgreen:

"Nema Liverpool sredine za City"

"Nema Liverpool je gotov zabio im Isus u orvoj minuti"
Ostajem kući večeras,a finale abd u Džoniju. :thumbup:
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#17386 Re: UEFA Champions League

Post by Romanista 101% »

Image



:lol: koji pacenici, smece klub :izet:
User avatar
studeni76
Posts: 6783
Joined: 03/06/2009 14:12

#17387 Re: UEFA Champions League

Post by studeni76 »

Tito_i_Partija wrote:Ulreich prod'o utakmicu. Nemam drugog objasnjenja. Ne kontam kako se ono moze desit' golmanu koji je dosad bio odlican.

Ono nije mala greskica koja se, et', desi svakom. Ono je bilo nesto sto nisam dosad vidio u nijednoj ozbiljnoj ekipi, a kamoli u Bayernu.
Ma frajko nije bio skoncentrisan. Kreno da je hvata i onda skonto da mu je vraca njegov igrac. I na kraju uradi najgore tj nista.
Btw kakva bi kazna bila za golmana da je uhvatio? Bio bi indirekt al kakav karton bi dobio!
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#17388 Re: UEFA Champions League

Post by Velkoski »

nikakav
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8315
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#17389 Re: UEFA Champions League

Post by Idemedosumom »

Ma crveni, potplaćen sudija.
User avatar
studeni76
Posts: 6783
Joined: 03/06/2009 14:12

#17390 Re: UEFA Champions League

Post by studeni76 »

Pa sta se onda pogubio, kao da je junior!
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#17391 Re: UEFA Champions League

Post by Nadzorna_ploca »

Idemedosumom wrote:Ma crveni, potplaćen sudija.
Joj brate halali ali nemoj vise skontali smo te.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8315
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#17392 Re: UEFA Champions League

Post by Idemedosumom »

Dosadno mi, moram nešto pisati :-D
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#17393 Re: UEFA Champions League

Post by cassius »

Sta to, nema teorija zavjera na ostalim utakmicama, npr Barceloninim , ili Liverpool City, Roma ? Bayernovim? Samo se Reala gura sudijskim greskama. Hmm okej, u pravu ste. Masonerija teska.

Trebate priznat samo da ste napaceni i da vam je krivo sto ovakav pobjednicki mentalitet dugo nije viden. I sto ovakav podvig kakav je Real napravio, nece jos zadugo biti viden u ligi prvaka.
Zajedno sa ko sto bi vi rekli Penaldom, na celu Reala. tj. sigurno jednim od top5 igraca ikad. Samo sto nece vas napaceni mozak to priznat dok se ovakav igrac ne povuce iz fudbala.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#17394 Re: UEFA Champions League

Post by Tito_i_Partija »

Koliko je se Realu dosad stimalo, nije vise teorija, ovo je praksa.
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#17395 Re: UEFA Champions League

Post by cassius »

Tito_i_Partija wrote:Koliko je se Realu dosad stimalo, nije vise teorija, ovo je praksa.
Stimalo jel :D Samo na Realovim utakmicama ima sudijskih gresaka ?

evo jos nesto
Infantino and Collina believe in Çakir, so they could have a chance to referee in the World Cup final
:)
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#17396 Re: UEFA Champions League

Post by leškarenje »

Kakva bolan zavjera :lol: :lol: pa Marcelo ustopa loptu rukom,kakva je to zavjera :-) joj lika ,rukometni strucnjak cini mi se....sta ti je Dzomba 8)
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#17397 Re: UEFA Champions League

Post by Velkoski »

Nije ovo prvi put Čakiru da griješi u korist Reala :oops:
User avatar
xoklix
Posts: 3391
Joined: 16/01/2018 16:07

#17398 Re: UEFA Champions League

Post by xoklix »

Tito_i_Partija wrote:Koliko je se Realu dosad stimalo, nije vise teorija, ovo je praksa.
Protiv Bayerna prosle god? U toj utakmici je Real ostecen. Pogledaj ponovo utakmicu malo pomnije :)
Protiv Juveta ove godine?
I u toj utakmici je Real ostecen za cist pogodak Isca,a onom penalu je smijesno pricati jer je cist kao suza.
Jedino ove godine priznajem Marcelovo igranje rukom, mada sudije imaju advice od UEFA-e da se nenamjerno igranjem ne svira ne sviraju ukoliko lopta ne ide ka golu.
Last edited by xoklix on 02/05/2018 17:48, edited 1 time in total.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8315
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#17399 Re: UEFA Champions League

Post by Idemedosumom »

Jes vala, bio je i kung fu Nani incident :oops:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#17400 Re: UEFA Champions League

Post by pirmin »

"Ko god je ikad igrao fudbal zna da se ono svakome zivom moze desiti"...sve receno.
Peh. Kraj price.

O ogromnoj greski odbrane kod prvog gola se malo prica.
Post Reply