Dupli arsini to se ne broji ..xoklix wrote:Penal Hummelsa nad Benzemom to nista jel?
UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#17376 Re: UEFA Champions League
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#17377 Re: UEFA Champions League
mO k3 wrote:ne navijam ni za madrid ni za bayern , ali izmedju ova dva tima drazi mi je madridLeopard_SA wrote:Ja ne razumijem ljude koji navijaju za Real, al nikako. Ja nikada necu postovati klub koji je vecinu trofeja Lige prvaka osvojio uz pomoc sudija.sve_ovo_ja wrote:90% ljudi koji prate fudbal ce navijati za Liverpool/Romu u finalu, da navijas za ona govna madridska bas moras biti izrod. Nekad je ti bio klub galaktikosa, pocetkom milenija, sada skupina firauna. Pogledas samo casemira i sve ti jasno kakav profil sada igra, ko da su ga sa Gorice nafatali.
I pored toga, Real je klub koji unistava fudbal.
Prvi su poceli da placaju prevelike odstete za igrace. Ne znam kakva je satisfakcija osvajati trofeje uz pomoc sudija.
Last edited by Leopard_SA on 02/05/2018 15:30, edited 1 time in total.
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#17378 Re: UEFA Champions League
Sinoc ili u prosloj utakmici?mO k3 wrote:Dupli arsini to se ne broji ..xoklix wrote:Penal Hummelsa nad Benzemom to nista jel?
- xoklix
- Posts: 3391
- Joined: 16/01/2018 16:07
#17379 Re: UEFA Champions League
Sinoc.Leopard_SA wrote:Sinoc ili u prosloj utakmici?mO k3 wrote:Dupli arsini to se ne broji ..xoklix wrote:Penal Hummelsa nad Benzemom to nista jel?
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#17380 Re: UEFA Champions League
Sinoc....Leopard_SA wrote:Sinoc ili u prosloj utakmici?mO k3 wrote:Dupli arsini to se ne broji ..xoklix wrote:Penal Hummelsa nad Benzemom to nista jel?
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#17381 Re: UEFA Champions League
Nisam upratio to. Koja je minuta bila u pitanju, da pregledamxoklix wrote:Sinoc.Leopard_SA wrote:Sinoc ili u prosloj utakmici?xoklix wrote:Penal Hummelsa nad Benzemom to nista jel?
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11775
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#17382 Re: UEFA Champions League
xoklix wrote:Penal Hummelsa nad Benzemom to nista jel?
Penal Ramosa nad Lewom u drugom poluvremenu?
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#17383 Re: UEFA Champions League
Ulreich prod'o utakmicu. Nemam drugog objasnjenja. Ne kontam kako se ono moze desit' golmanu koji je dosad bio odlican.
Ono nije mala greskica koja se, et', desi svakom. Ono je bilo nesto sto nisam dosad vidio u nijednoj ozbiljnoj ekipi, a kamoli u Bayernu.
Ono nije mala greskica koja se, et', desi svakom. Ono je bilo nesto sto nisam dosad vidio u nijednoj ozbiljnoj ekipi, a kamoli u Bayernu.
Last edited by Tito_i_Partija on 02/05/2018 16:39, edited 1 time in total.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#17384 Re: UEFA Champions League
Johnny na Malti, svaka se tekma gleda tamo organizivano pa tako i vecerasSmokingMan wrote:Nadam se da će biti kakvo okupljanje liverpoolovih simpatizera negdje u pabu u SA,da se već organizujem.
"Nema Liverpool sredine za City"
"Nema Liverpool je gotov zabio im Isus u orvoj minuti"
- SmokingMan
- Posts: 22597
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#17385 Re: UEFA Champions League
Ostajem kući večeras,a finale abd u Džoniju.AmiĐa_Idriz wrote:Johnny na Malti, svaka se tekma gleda tamo organizivano pa tako i vecerasSmokingMan wrote:Nadam se da će biti kakvo okupljanje liverpoolovih simpatizera negdje u pabu u SA,da se već organizujem.![]()
![]()
"Nema Liverpool sredine za City"
"Nema Liverpool je gotov zabio im Isus u orvoj minuti"
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#17386 Re: UEFA Champions League

- studeni76
- Posts: 6783
- Joined: 03/06/2009 14:12
#17387 Re: UEFA Champions League
Ma frajko nije bio skoncentrisan. Kreno da je hvata i onda skonto da mu je vraca njegov igrac. I na kraju uradi najgore tj nista.Tito_i_Partija wrote:Ulreich prod'o utakmicu. Nemam drugog objasnjenja. Ne kontam kako se ono moze desit' golmanu koji je dosad bio odlican.
Ono nije mala greskica koja se, et', desi svakom. Ono je bilo nesto sto nisam dosad vidio u nijednoj ozbiljnoj ekipi, a kamoli u Bayernu.
Btw kakva bi kazna bila za golmana da je uhvatio? Bio bi indirekt al kakav karton bi dobio!
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#17388 Re: UEFA Champions League
nikakav
- Idemedosumom
- Posts: 8315
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#17389 Re: UEFA Champions League
Ma crveni, potplaćen sudija.
- studeni76
- Posts: 6783
- Joined: 03/06/2009 14:12
#17390 Re: UEFA Champions League
Pa sta se onda pogubio, kao da je junior!
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#17391 Re: UEFA Champions League
Joj brate halali ali nemoj vise skontali smo te.Idemedosumom wrote:Ma crveni, potplaćen sudija.
- Idemedosumom
- Posts: 8315
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#17392 Re: UEFA Champions League
Dosadno mi, moram nešto pisati 
-
cassius
- Posts: 3943
- Joined: 29/06/2014 07:53
#17393 Re: UEFA Champions League
Sta to, nema teorija zavjera na ostalim utakmicama, npr Barceloninim , ili Liverpool City, Roma ? Bayernovim? Samo se Reala gura sudijskim greskama. Hmm okej, u pravu ste. Masonerija teska.
Trebate priznat samo da ste napaceni i da vam je krivo sto ovakav pobjednicki mentalitet dugo nije viden. I sto ovakav podvig kakav je Real napravio, nece jos zadugo biti viden u ligi prvaka.
Zajedno sa ko sto bi vi rekli Penaldom, na celu Reala. tj. sigurno jednim od top5 igraca ikad. Samo sto nece vas napaceni mozak to priznat dok se ovakav igrac ne povuce iz fudbala.
Trebate priznat samo da ste napaceni i da vam je krivo sto ovakav pobjednicki mentalitet dugo nije viden. I sto ovakav podvig kakav je Real napravio, nece jos zadugo biti viden u ligi prvaka.
Zajedno sa ko sto bi vi rekli Penaldom, na celu Reala. tj. sigurno jednim od top5 igraca ikad. Samo sto nece vas napaceni mozak to priznat dok se ovakav igrac ne povuce iz fudbala.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#17394 Re: UEFA Champions League
Koliko je se Realu dosad stimalo, nije vise teorija, ovo je praksa.
-
cassius
- Posts: 3943
- Joined: 29/06/2014 07:53
#17395 Re: UEFA Champions League
Stimalo jelTito_i_Partija wrote:Koliko je se Realu dosad stimalo, nije vise teorija, ovo je praksa.
evo jos nesto
Infantino and Collina believe in Çakir, so they could have a chance to referee in the World Cup final
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#17396 Re: UEFA Champions League
Kakva bolan zavjera
pa Marcelo ustopa loptu rukom,kakva je to zavjera
joj lika ,rukometni strucnjak cini mi se....sta ti je Dzomba 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#17397 Re: UEFA Champions League
Nije ovo prvi put Čakiru da griješi u korist Reala 
- xoklix
- Posts: 3391
- Joined: 16/01/2018 16:07
#17398 Re: UEFA Champions League
Protiv Bayerna prosle god? U toj utakmici je Real ostecen. Pogledaj ponovo utakmicu malo pomnijeTito_i_Partija wrote:Koliko je se Realu dosad stimalo, nije vise teorija, ovo je praksa.
Protiv Juveta ove godine?
I u toj utakmici je Real ostecen za cist pogodak Isca,a onom penalu je smijesno pricati jer je cist kao suza.
Jedino ove godine priznajem Marcelovo igranje rukom, mada sudije imaju advice od UEFA-e da se nenamjerno igranjem ne svira ne sviraju ukoliko lopta ne ide ka golu.
Last edited by xoklix on 02/05/2018 17:48, edited 1 time in total.
- Idemedosumom
- Posts: 8315
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#17399 Re: UEFA Champions League
Jes vala, bio je i kung fu Nani incident 
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#17400 Re: UEFA Champions League
"Ko god je ikad igrao fudbal zna da se ono svakome zivom moze desiti"...sve receno.
Peh. Kraj price.
O ogromnoj greski odbrane kod prvog gola se malo prica.
Peh. Kraj price.
O ogromnoj greski odbrane kod prvog gola se malo prica.
