UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#17326 Re: UEFA Champions League
nema liverpool sredinu za reala.
koliko god onaj trojac bio dobar opet ima real da ih pojede na sredini terena i uzme titulu.
koliko god onaj trojac bio dobar opet ima real da ih pojede na sredini terena i uzme titulu.
- Idemedosumom
- Posts: 8315
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#17327 Re: UEFA Champions League
Raja stvarno ignoriše Romu. Ima da vam Džefik složi iznenađenje veliko 
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#17328 Re: UEFA Champions League
nema roma sredinu za reala.
koliko god edin dzeko bio dobar opet ima real da ih pojede na sredini terena i uzme titulu.
koliko god edin dzeko bio dobar opet ima real da ih pojede na sredini terena i uzme titulu.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#17329 Re: UEFA Champions League
Jedna je utakmica nisu dvije,i svaki scenario je moguć.Kad imaš revanš to je druga priča.
- Fajcion
- Posts: 1362
- Joined: 27/07/2012 11:02
#17330 Re: UEFA Champions League
Šta još kažu source.Ba i sport.BA ?
Ima li gdje izjave Mullera kako je utakmica bila fer i korektna ? 
-
omar little
- Posts: 17401
- Joined: 14/03/2008 21:14
#17331 Re: UEFA Champions League
romu stavljati u kontekst reala je smijesno. izgazali bi ih madridjani ko opusak.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#17332 Re: UEFA Champions League
@super bayern
Hahhahajjajajaj hahhahahaj
Vic godine gospodski klub .....
Hahhahajjajajaj hahhahahaj
Vic godine gospodski klub .....
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#17333 Re: UEFA Champions League
Romu stavljati sa bilo kojom ekipom sto se tice evrope je smijesno
Liverpul je za njih gigant koji oni nikad neće postati,a ne neka druga ekipa.
- manijak1
- Posts: 47640
- Joined: 16/01/2003 00:00
- Location: https://www.klix.ba/
- Contact:
#17334 Re: UEFA Champions League
Kažu da će to sa kupljenim sudijama stat , posebno u finalu , ko god da bude naspram protuha iz Reala.Fajcion wrote:Šta još kažu source.Ba i sport.BA ?Ima li gdje izjave Mullera kako je utakmica bila fer i korektna ?
e onda moš mahat i pitat šta kažu , ja bih se poklopio i reko dobro smo prošli .
Što je to vic ? Gospoda i kad nemaju drže to za sebe , zato i jesu gospoda .I ne kupuju UEFU i sudije .mO k3 wrote:@super bayern
Hahhahajjajajaj hahhahahaj
Vic godine gospodski klub .....
ma hajteleškarenje wrote:Romu stavljati sa bilo kojom ekipom sto se tice evrope je smijesnoLiverpul je za njih gigant koji oni nikad neće postati,a ne neka druga ekipa.
Tradicija i veličina se trebaju podjednako održavat . I na terenu pokazivat i dokazivat.
Eno ti Željo za primjer
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#17335 Re: UEFA Champions League
Ne pitam tebe,ti si samo za sprdnje 
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#17336 Re: UEFA Champions League
https://www.klix.ba/sport/nogomet/marce ... /180502024Marcelo priznao nakon meča: Nećemo se lagati, bio je penal za Bayern
Sad ce brat Toma reci da je ovo izmišljena izjava
- manijak1
- Posts: 47640
- Joined: 16/01/2003 00:00
- Location: https://www.klix.ba/
- Contact:
#17337 Re: UEFA Champions League
Najveća šprdnja su tvoje izjaveleškarenje wrote:Ne pitam tebe,ti si samo za sprdnje
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#17338 Re: UEFA Champions League

U dvije utakmice Bayern je napravio dosta više prilika od Reala i trebali su proći. Ali,...
- manijak1
- Posts: 47640
- Joined: 16/01/2003 00:00
- Location: https://www.klix.ba/
- Contact:
#17339 Re: UEFA Champions League
jebo to šta kažeLSD wrote:https://www.klix.ba/sport/nogomet/marce ... /180502024Marcelo priznao nakon meča: Nećemo se lagati, bio je penal za Bayern
Sad ce brat Toma reci da je ovo izmišljena izjava![]()
A Tomo je Željin , samo neće da prizna
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#17340 Re: UEFA Champions League
Uspori jarane,imas znakove sa strane za ograničenja brzinemanijak1 wrote:Najveća šprdnja su tvoje izjaveleškarenje wrote:Ne pitam tebe,ti si samo za sprdnjeo gigantima .
Eto Roma je sila
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#17341 Re: UEFA Champions League
Liverpool je jedan od najvecih evropskih klubova. Tesko je ne reci to za tim koji je bio evropski prvak 5 puta i pobjednik UEFA kupa 3 puta. Uz sve to, 18 puta prvak Engleske. Samo Man Utd ima vise titula. Romi ce, pod uslovom da ovako nastavi da radi i ulaze u ekipu, trebati jos 100 godina da dostigne Liverpool po broju osvojenih titula.
Postoji li mogucnost da Roma veceras dobije? Postoji ali su sanse mnogo manje nego sa Barcelonom a i okolnosti su drugacije sto znaci da Liverpool nece izaci na teren da ceka kraj utakmice i seta se po terenu a Roma tesko da moze ponoviti onakvu utakmicu.
Postoji li mogucnost da Roma veceras dobije? Postoji ali su sanse mnogo manje nego sa Barcelonom a i okolnosti su drugacije sto znaci da Liverpool nece izaci na teren da ceka kraj utakmice i seta se po terenu a Roma tesko da moze ponoviti onakvu utakmicu.
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#17342 Re: UEFA Champions League
Ovo Romino polufinale je incident koji se vise nikad neće ponoviti 
- manijak1
- Posts: 47640
- Joined: 16/01/2003 00:00
- Location: https://www.klix.ba/
- Contact:
#17343 Re: UEFA Champions League
Vidjećemo večeras šta će uraditi
Ovo ostalo ne mogu komentirat , ali Romu nikad nisu nagazili i pregazili ko neke Kukeši i Zaria, tako da ti je statističko poređenje , žalosno .
I ja nisam rekao da Liverpool nije gigant u svjetskim okvirima , samo da ti ,po običaju, praviš neuporediva poređenja .
Džeko će pokazati da nije bio incident u pitanju .
Ovo ostalo ne mogu komentirat , ali Romu nikad nisu nagazili i pregazili ko neke Kukeši i Zaria, tako da ti je statističko poređenje , žalosno .
I ja nisam rekao da Liverpool nije gigant u svjetskim okvirima , samo da ti ,po običaju, praviš neuporediva poređenja .
Džeko će pokazati da nije bio incident u pitanju .
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#17344 Re: UEFA Champions League
Pa ne prolazi ko ima više prilika.zomri wrote:
U dvije utakmice Bayern je napravio dosta više prilika od Reala i trebali su proći. Ali,...
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11775
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#17345 Re: UEFA Champions League
Kako nisu? Man U im je složio sedam u Rimu.manijak1 wrote:Vidjećemo večeras šta će uraditi![]()
Ovo ostalo ne mogu komentirat , ali Romu nikad nisu nagazili i pregazili ko neke Kukeši i Zaria, tako da ti je statističko poređenje , žalosno .
I ja nisam rekao da Liverpool nije gigant u svjetskim okvirima , samo da ti ,po običaju, praviš neuporediva poređenja .
Džeko će pokazati da nije bio incident u pitanju .
- Russki
- Posts: 19648
- Joined: 28/05/2012 15:38
- Location: Mentmore Towers
#17346 Re: UEFA Champions League
Jebo mater, stvarno je sramota više kako Real prolazi dalje, kako se izvlače i koliko su svi im iza ledja.
Tačno je fudbal umro.
Tačno je fudbal umro.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#17347 Re: UEFA Champions League
Bravo!ExNihilo wrote:Pa ne prolazi ko ima više prilika.zomri wrote:
U dvije utakmice Bayern je napravio dosta više prilika od Reala i trebali su proći. Ali,...
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#17348 Re: UEFA Champions League
Klub kome je predsjednik osudjeni kriminalac gospoda??manijak1 wrote:Kažu da će to sa kupljenim sudijama stat , posebno u finalu , ko god da bude naspram protuha iz Reala.Fajcion wrote:Šta još kažu source.Ba i sport.BA ?Ima li gdje izjave Mullera kako je utakmica bila fer i korektna ?
e onda moš mahat i pitat šta kažu , ja bih se poklopio i reko dobro smo prošli .Što je to vic ? Gospoda i kad nemaju drže to za sebe , zato i jesu gospoda .I ne kupuju UEFU i sudije .mO k3 wrote:@super bayern
Hahhahajjajajaj hahhahahaj
Vic godine gospodski klub .....ma hajteleškarenje wrote:Romu stavljati sa bilo kojom ekipom sto se tice evrope je smijesnoLiverpul je za njih gigant koji oni nikad neće postati,a ne neka druga ekipa.
tebe fakat gigantizam prenosi odavdje do tamo
šta je Barcelona
klub u nastanku ?
Tradicija i veličina se trebaju podjednako održavat . I na terenu pokazivat i dokazivat.
Eno ti Željo za primjer![]()
![]()
![]()
naspram FCS.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#17349 Re: UEFA Champions League
3:1 za liverpool veceras ....
Dzeki daje go
Dzeki daje go
-
kindlas
- Posts: 480
- Joined: 14/11/2017 17:54
#17350 Re: UEFA Champions League
Nego ko ima sudije, uvijek bilo.zomri wrote:Bravo!ExNihilo wrote:Pa ne prolazi ko ima više prilika.zomri wrote:
U dvije utakmice Bayern je napravio dosta više prilika od Reala i trebali su proći. Ali,...
