UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#17326 Re: UEFA Champions League

Post by pizarro »

nema liverpool sredinu za reala.
koliko god onaj trojac bio dobar opet ima real da ih pojede na sredini terena i uzme titulu.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8315
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#17327 Re: UEFA Champions League

Post by Idemedosumom »

Raja stvarno ignoriše Romu. Ima da vam Džefik složi iznenađenje veliko :bih:
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#17328 Re: UEFA Champions League

Post by pizarro »

nema roma sredinu za reala.
koliko god edin dzeko bio dobar opet ima real da ih pojede na sredini terena i uzme titulu.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#17329 Re: UEFA Champions League

Post by MOSALJOZE »

Jedna je utakmica nisu dvije,i svaki scenario je moguć.Kad imaš revanš to je druga priča.
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#17330 Re: UEFA Champions League

Post by Fajcion »

Šta još kažu source.Ba i sport.BA ? :lol: Ima li gdje izjave Mullera kako je utakmica bila fer i korektna ? :cao:
omar little
Posts: 17401
Joined: 14/03/2008 21:14

#17331 Re: UEFA Champions League

Post by omar little »

romu stavljati u kontekst reala je smijesno. izgazali bi ih madridjani ko opusak.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#17332 Re: UEFA Champions League

Post by mO k3 »

@super bayern

Hahhahajjajajaj hahhahahaj
Vic godine gospodski klub .....
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#17333 Re: UEFA Champions League

Post by leškarenje »

Romu stavljati sa bilo kojom ekipom sto se tice evrope je smijesno :lol: Liverpul je za njih gigant koji oni nikad neće postati,a ne neka druga ekipa.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#17334 Re: UEFA Champions League

Post by manijak1 »

Fajcion wrote:Šta još kažu source.Ba i sport.BA ? :lol: Ima li gdje izjave Mullera kako je utakmica bila fer i korektna ? :cao:
Kažu da će to sa kupljenim sudijama stat , posebno u finalu , ko god da bude naspram protuha iz Reala.
e onda moš mahat i pitat šta kažu , ja bih se poklopio i reko dobro smo prošli .
mO k3 wrote:@super bayern

Hahhahajjajajaj hahhahahaj
Vic godine gospodski klub .....
Što je to vic ? Gospoda i kad nemaju drže to za sebe , zato i jesu gospoda .I ne kupuju UEFU i sudije .
leškarenje wrote:Romu stavljati sa bilo kojom ekipom sto se tice evrope je smijesno :lol: Liverpul je za njih gigant koji oni nikad neće postati,a ne neka druga ekipa.
ma hajte :D tebe fakat gigantizam prenosi odavdje do tamo :D šta je Barcelona :? klub u nastanku ?
Tradicija i veličina se trebaju podjednako održavat . I na terenu pokazivat i dokazivat.
Eno ti Željo za primjer :oops: :lol: :lol: :lol: naspram FCS.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#17335 Re: UEFA Champions League

Post by leškarenje »

Ne pitam tebe,ti si samo za sprdnje :lol:
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#17336 Re: UEFA Champions League

Post by LSD »

Marcelo priznao nakon meča: Nećemo se lagati, bio je penal za Bayern
https://www.klix.ba/sport/nogomet/marce ... /180502024

Sad ce brat Toma reci da je ovo izmišljena izjava :P :mrgreen:
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#17337 Re: UEFA Champions League

Post by manijak1 »

leškarenje wrote:Ne pitam tebe,ti si samo za sprdnje :lol:
Najveća šprdnja su tvoje izjave :oops: o gigantima .
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#17338 Re: UEFA Champions League

Post by zomri »

Image
U dvije utakmice Bayern je napravio dosta više prilika od Reala i trebali su proći. Ali,...
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#17339 Re: UEFA Champions League

Post by manijak1 »

LSD wrote:
Marcelo priznao nakon meča: Nećemo se lagati, bio je penal za Bayern
https://www.klix.ba/sport/nogomet/marce ... /180502024

Sad ce brat Toma reci da je ovo izmišljena izjava :P :mrgreen:
jebo to šta kaže :D oni su u finalu a Marcelo .....mislim .....dvolična izjava koja ne snosi posljedice.... , rekao ono što su svi vidjeli osim onoga koji je trebao to vidjeti i dosuditi , sudije.
A Tomo je Željin , samo neće da prizna :D
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#17340 Re: UEFA Champions League

Post by leškarenje »

manijak1 wrote:
leškarenje wrote:Ne pitam tebe,ti si samo za sprdnje :lol:
Najveća šprdnja su tvoje izjave :oops: o gigantima .
Uspori jarane,imas znakove sa strane za ograničenja brzine :thumbup:

Eto Roma je sila :lol: jel ti lakše.....pa vise uspjeha u evropi haman ima FKS :) dje su ba ono bili,sta su radili :-)
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#17341 Re: UEFA Champions League

Post by strong69 »

Liverpool je jedan od najvecih evropskih klubova. Tesko je ne reci to za tim koji je bio evropski prvak 5 puta i pobjednik UEFA kupa 3 puta. Uz sve to, 18 puta prvak Engleske. Samo Man Utd ima vise titula. Romi ce, pod uslovom da ovako nastavi da radi i ulaze u ekipu, trebati jos 100 godina da dostigne Liverpool po broju osvojenih titula.

Postoji li mogucnost da Roma veceras dobije? Postoji ali su sanse mnogo manje nego sa Barcelonom a i okolnosti su drugacije sto znaci da Liverpool nece izaci na teren da ceka kraj utakmice i seta se po terenu a Roma tesko da moze ponoviti onakvu utakmicu.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#17342 Re: UEFA Champions League

Post by leškarenje »

Ovo Romino polufinale je incident koji se vise nikad neće ponoviti :thumbup:
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#17343 Re: UEFA Champions League

Post by manijak1 »

Vidjećemo večeras šta će uraditi :oops:
Ovo ostalo ne mogu komentirat , ali Romu nikad nisu nagazili i pregazili ko neke Kukeši i Zaria, tako da ti je statističko poređenje , žalosno .
I ja nisam rekao da Liverpool nije gigant u svjetskim okvirima , samo da ti ,po običaju, praviš neuporediva poređenja .
Džeko će pokazati da nije bio incident u pitanju .
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#17344 Re: UEFA Champions League

Post by ExNihilo »

zomri wrote:Image
U dvije utakmice Bayern je napravio dosta više prilika od Reala i trebali su proći. Ali,...
Pa ne prolazi ko ima više prilika. :D
Crvena Tifoza
Posts: 11775
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#17345 Re: UEFA Champions League

Post by Crvena Tifoza »

manijak1 wrote:Vidjećemo večeras šta će uraditi :oops:
Ovo ostalo ne mogu komentirat , ali Romu nikad nisu nagazili i pregazili ko neke Kukeši i Zaria, tako da ti je statističko poređenje , žalosno .
I ja nisam rekao da Liverpool nije gigant u svjetskim okvirima , samo da ti ,po običaju, praviš neuporediva poređenja .
Džeko će pokazati da nije bio incident u pitanju .
Kako nisu? Man U im je složio sedam u Rimu.
User avatar
Russki
Posts: 19648
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#17346 Re: UEFA Champions League

Post by Russki »

Jebo mater, stvarno je sramota više kako Real prolazi dalje, kako se izvlače i koliko su svi im iza ledja.

Tačno je fudbal umro.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#17347 Re: UEFA Champions League

Post by zomri »

ExNihilo wrote:
zomri wrote:Image
U dvije utakmice Bayern je napravio dosta više prilika od Reala i trebali su proći. Ali,...
Pa ne prolazi ko ima više prilika. :D
Bravo! :mrgreen:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#17348 Re: UEFA Champions League

Post by mO k3 »

manijak1 wrote:
Fajcion wrote:Šta još kažu source.Ba i sport.BA ? :lol: Ima li gdje izjave Mullera kako je utakmica bila fer i korektna ? :cao:
Kažu da će to sa kupljenim sudijama stat , posebno u finalu , ko god da bude naspram protuha iz Reala.
e onda moš mahat i pitat šta kažu , ja bih se poklopio i reko dobro smo prošli .
mO k3 wrote:@super bayern

Hahhahajjajajaj hahhahahaj
Vic godine gospodski klub .....
Što je to vic ? Gospoda i kad nemaju drže to za sebe , zato i jesu gospoda .I ne kupuju UEFU i sudije .
leškarenje wrote:Romu stavljati sa bilo kojom ekipom sto se tice evrope je smijesno :lol: Liverpul je za njih gigant koji oni nikad neće postati,a ne neka druga ekipa.
ma hajte :D tebe fakat gigantizam prenosi odavdje do tamo :D šta je Barcelona :? klub u nastanku ?
Tradicija i veličina se trebaju podjednako održavat . I na terenu pokazivat i dokazivat.
Eno ti Željo za primjer :oops: :lol: :lol: :lol: naspram FCS.
Klub kome je predsjednik osudjeni kriminalac gospoda?? :mrgreen:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#17349 Re: UEFA Champions League

Post by mO k3 »

3:1 za liverpool veceras ....
Dzeki daje go
kindlas
Posts: 480
Joined: 14/11/2017 17:54

#17350 Re: UEFA Champions League

Post by kindlas »

zomri wrote:
ExNihilo wrote:
zomri wrote:Image
U dvije utakmice Bayern je napravio dosta više prilika od Reala i trebali su proći. Ali,...
Pa ne prolazi ko ima više prilika. :D
Bravo! :mrgreen:
Nego ko ima sudije, uvijek bilo.
Post Reply