UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
B6Redhell
Posts: 7818
Joined: 25/12/2010 04:56

#17301 Re: UEFA Champions League

Post by B6Redhell »

golman wrote:Prodajem haparate...povoljno :D
Nemoj zezat. :D
Mogo bi ti jarane profitirat ovdje....
omar little
Posts: 17401
Joined: 14/03/2008 21:14

#17302 Re: UEFA Champions League

Post by omar little »

sva sreca da nisam ovo gledala do kraja. sad tek vidjeh snimalicu.

sace liverpool da im vadi sitan kamen iz bubrega. kukuu :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#17303 Re: UEFA Champions League

Post by Tito_i_Partija »

Valjda mislis sudije ce liverpoolu kamen iz bubrega vadit'. :oops:
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#17304 Re: UEFA Champions League

Post by avetinja »

Real će rutinski uzeti finale, bilo to protiv Rome ili Liverpula, svejedno je.
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#17305 Re: UEFA Champions League

Post by pizarro »

znaci, finale igraju ekipe kojima u ligi prvo mjesto bjezi najmanje 15 bodova 8-)
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8315
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#17306 Re: UEFA Champions League

Post by Idemedosumom »

Jah, moš misliti. Može li se ikako manji pehar izraditi ove godine zbog toga?
noviclan
Posts: 15020
Joined: 31/10/2013 06:48

#17307 Re: UEFA Champions League

Post by noviclan »

rovac13 wrote:Ja jos nisam nasao sliku iz ugla da se vidi jasno da li je marcelo unutar ili van 16-terca.

Ova slika koja se vrti po forumu nije iz dobrog ugla da bi se vidjelo precizno.
Ta slika ostavlja mogucnost navijacima jednih i drugih da se beskonacno raspravljaju oko toga.
sto kazu da je bila ruka bila je (vidis kako ckapi govori ronaldini e jesan je brate odbranio)
https://streamable.com/oxjmz

a da je bio penal bio je
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#17308 Re: UEFA Champions League

Post by Fajcion »

super_bayern wrote: Bayern na jednu stranu, ali ono je stvarno dno dna ponašanje "igrača" reala, nepoštovanje protivnika da to nema mjere. Za mene su to poluigrači sa smrdljivom klupskom politikom valjanja po terenu i za najmanju glupost, ne shvatam kako neko može mirne duše reći da je "navijač" reala?
Ja se još uvijek ponosim klubom koji poštujem prije svega, jer nisu da izvinete pi***ce poput ovih baletana kojima ide za rukom da "prevare" i sudije svojom glumom na terenu. Fudbal je davno umro u realu.
Image
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#17309 Re: UEFA Champions League

Post by mO k3 »

Fajcion wrote:
super_bayern wrote: Bayern na jednu stranu, ali ono je stvarno dno dna ponašanje "igrača" reala, nepoštovanje protivnika da to nema mjere. Za mene su to poluigrači sa smrdljivom klupskom politikom valjanja po terenu i za najmanju glupost, ne shvatam kako neko može mirne duše reći da je "navijač" reala?
Ja se još uvijek ponosim klubom koji poštujem prije svega, jer nisu da izvinete pi***ce poput ovih baletana kojima ide za rukom da "prevare" i sudije svojom glumom na terenu. Fudbal je davno umro u realu.
Image
:lol: :thumbup:
@super bayern koju si ti tekmu gledao?? :shock:
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#17310 Re: UEFA Champions League

Post by leškarenje »

U dvomecu najbolji bili Kujpers i Cakir :thumbup:
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#17311 Re: UEFA Champions League

Post by nKrkan »

avetinja wrote:Real će rutinski uzeti finale, bilo to protiv Rome ili Liverpula, svejedno je.
Image

the main reason

Salah protiv Marcela hajd i nekako

ali Firminho vs Varane i Mane vs beton Carvajal :lol:
ubit će im taj front tri , neće se vidjeti
User avatar
turbofolk
Posts: 3238
Joined: 13/05/2014 09:37

#17312 Re: UEFA Champions League

Post by turbofolk »

Jupp Heynckes izjavio da je upravo zbog ovakvih poraza otišao u penziju. I da nema šense da više ikad sjedi na klupi u utakmicama LP-a. Zidane s druge strane je sretan što je Madrid upravo na ovaj način izborio finale. Bolje je za Real da smo svoj ulazak u finale izborili ovako teško kao sinoć. Otprilike tako je rekao. I dodao do još uvijek ništa nije osvojeno, ali i ulazak u treće finale zaredom prije samo par mjeseci se činilo nevjerovatnim, tako da je i to svojevrstan uspjeh.
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#17314 Re: UEFA Champions League

Post by °u° »

leškarenje wrote:U dvomecu najbolji bili Kujpers i Cakir :thumbup:
Od najmanje 3 sporne situacije u 3 utakmice sve išle korist Reala. Previše je.
noviclan
Posts: 15020
Joined: 31/10/2013 06:48

#17315 Re: UEFA Champions League

Post by noviclan »

noviclan wrote:
rovac13 wrote:Ja jos nisam nasao sliku iz ugla da se vidi jasno da li je marcelo unutar ili van 16-terca.

Ova slika koja se vrti po forumu nije iz dobrog ugla da bi se vidjelo precizno.
Ta slika ostavlja mogucnost navijacima jednih i drugih da se beskonacno raspravljaju oko toga.
sto kazu da je bila ruka bila je (vidis kako ckapi govori ronaldini e jesan je brate odbranio)
https://streamable.com/oxjmz

a da je bio penal bio je
https://www.klix.ba/sport/nogomet/marce ... /180502024
hahahahaha
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#17316 Re: UEFA Champions League

Post by Nadzorna_ploca »

Jebote Tito oko cega se vi vrtite. :lol:
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#17317 Re: UEFA Champions League

Post by manijak1 »

:oops: vrte se na istim stvarima na kojima se vi vrtite ovu sezonu kad je u pitanju Željo, ovo je sinoć za Bayern bio spoj sportske nesreće i vidljive sudijske pritrasnosti.Sramota za polufinale Lige prvaka.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#17318 Re: UEFA Champions League

Post by leškarenje »

Ma prc :skoljka:
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#17319 Re: UEFA Champions League

Post by manijak1 »

kmečiš sada :D
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#17320 Re: UEFA Champions League

Post by King_Kenny »

Je li neko rekao Realu da ne osvajaš titulu nakon polufinala - ima još jedna tekma...
noviclan
Posts: 15020
Joined: 31/10/2013 06:48

#17321 Re: UEFA Champions League

Post by noviclan »

Ma jebo brate elitno takmicenjw bez pomoci kamera i video replaya ovako kladara ubi sve fkt
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#17322 Re: UEFA Champions League

Post by Romanista 101% »

sinoc sanjam 5:3 za Liv :? nakon sto je Roma imala 2:0
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8315
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#17323 Re: UEFA Champions League

Post by Idemedosumom »

Pljuc
super_bayern
Posts: 1349
Joined: 14/05/2014 12:42

#17324 Re: UEFA Champions League

Post by super_bayern »

mO k3 wrote:
Fajcion wrote:
super_bayern wrote: Bayern na jednu stranu, ali ono je stvarno dno dna ponašanje "igrača" reala, nepoštovanje protivnika da to nema mjere. Za mene su to poluigrači sa smrdljivom klupskom politikom valjanja po terenu i za najmanju glupost, ne shvatam kako neko može mirne duše reći da je "navijač" reala?
Ja se još uvijek ponosim klubom koji poštujem prije svega, jer nisu da izvinete pi***ce poput ovih baletana kojima ide za rukom da "prevare" i sudije svojom glumom na terenu. Fudbal je davno umro u realu.
Image
:lol: :thumbup:
@super bayern koju si ti tekmu gledao?? :shock:
"navijači" reala su na ovoj temi ili trolovi ili uglavnom nemaju ništa pozitivno/konstruktivno da kažu o klubu za koji Zavijaju.
Treba imati muda pa sebi to priznati. Bayern je za onu ciganiju gospodski klub po pitanju politike kluba, koji oni možda nekad stignu, ko zna, čuda se dešavaju.
Dobar detalj sinoć nakon prvog gola, Marcelo već u trećoj minuti gleda kako će odugovlačiti utakmicu da im ne uvale još tri komada, eto to vam je "klub".
Post Reply