Nemoj zezat.golman wrote:Prodajem haparate...povoljno
Mogo bi ti jarane profitirat ovdje....
Moderators: Charuga, Tomahawk11
Nemoj zezat.golman wrote:Prodajem haparate...povoljno
sto kazu da je bila ruka bila je (vidis kako ckapi govori ronaldini e jesan je brate odbranio)rovac13 wrote:Ja jos nisam nasao sliku iz ugla da se vidi jasno da li je marcelo unutar ili van 16-terca.
Ova slika koja se vrti po forumu nije iz dobrog ugla da bi se vidjelo precizno.
Ta slika ostavlja mogucnost navijacima jednih i drugih da se beskonacno raspravljaju oko toga.
super_bayern wrote: Bayern na jednu stranu, ali ono je stvarno dno dna ponašanje "igrača" reala, nepoštovanje protivnika da to nema mjere. Za mene su to poluigrači sa smrdljivom klupskom politikom valjanja po terenu i za najmanju glupost, ne shvatam kako neko može mirne duše reći da je "navijač" reala?
Ja se još uvijek ponosim klubom koji poštujem prije svega, jer nisu da izvinete pi***ce poput ovih baletana kojima ide za rukom da "prevare" i sudije svojom glumom na terenu. Fudbal je davno umro u realu.

Fajcion wrote:super_bayern wrote: Bayern na jednu stranu, ali ono je stvarno dno dna ponašanje "igrača" reala, nepoštovanje protivnika da to nema mjere. Za mene su to poluigrači sa smrdljivom klupskom politikom valjanja po terenu i za najmanju glupost, ne shvatam kako neko može mirne duše reći da je "navijač" reala?
Ja se još uvijek ponosim klubom koji poštujem prije svega, jer nisu da izvinete pi***ce poput ovih baletana kojima ide za rukom da "prevare" i sudije svojom glumom na terenu. Fudbal je davno umro u realu.
avetinja wrote:Real će rutinski uzeti finale, bilo to protiv Rome ili Liverpula, svejedno je.

Od najmanje 3 sporne situacije u 3 utakmice sve išle korist Reala. Previše je.leškarenje wrote:U dvomecu najbolji bili Kujpers i Cakir
https://www.klix.ba/sport/nogomet/marce ... /180502024noviclan wrote:sto kazu da je bila ruka bila je (vidis kako ckapi govori ronaldini e jesan je brate odbranio)rovac13 wrote:Ja jos nisam nasao sliku iz ugla da se vidi jasno da li je marcelo unutar ili van 16-terca.
Ova slika koja se vrti po forumu nije iz dobrog ugla da bi se vidjelo precizno.
Ta slika ostavlja mogucnost navijacima jednih i drugih da se beskonacno raspravljaju oko toga.
https://streamable.com/oxjmz
a da je bio penal bio je
"navijači" reala su na ovoj temi ili trolovi ili uglavnom nemaju ništa pozitivno/konstruktivno da kažu o klubu za koji Zavijaju.mO k3 wrote:Fajcion wrote:super_bayern wrote: Bayern na jednu stranu, ali ono je stvarno dno dna ponašanje "igrača" reala, nepoštovanje protivnika da to nema mjere. Za mene su to poluigrači sa smrdljivom klupskom politikom valjanja po terenu i za najmanju glupost, ne shvatam kako neko može mirne duše reći da je "navijač" reala?
Ja se još uvijek ponosim klubom koji poštujem prije svega, jer nisu da izvinete pi***ce poput ovih baletana kojima ide za rukom da "prevare" i sudije svojom glumom na terenu. Fudbal je davno umro u realu.![]()
![]()
@super bayern koju si ti tekmu gledao??