UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Point.
- Posts: 33505
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#17276 Re: UEFA Champions League
Ovaj Real ni po čemu noje zaslužio polufinale, kamoli finale. Veće nafakaške ekipe odavno nisam vidio.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#17277 Re: UEFA Champions League
Dobar story Vidala na Instagramu 
- Edin H.
- Posts: 53627
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#17278 Re: UEFA Champions League
Sevilla 3 - 1?smijesni_ste wrote:Ako zanemarimo posljednje koje su igraliEdin H. wrote:Ma jok, Liverpool ne voli gubiti finala .smijesni_ste wrote:Ma koliko god Liverpool bude eventualno bolji u finalu, primit će 2 gola sigurno...kikseri su...tako da uzima opet Real nažalost
Cajnoslu
-
Mustang1
- Posts: 29949
- Joined: 29/12/2010 17:31
#17279 Re: UEFA Champions League
Ko protiv City.a ha?Idemedosumom wrote:Ako Roma povede, moglo bi biti svega
-
vernes81
- Posts: 2300
- Joined: 25/04/2011 23:04
#17280 Re: UEFA Champions League
Ta će VidalAmiĐa_Idriz wrote:Dobar story Vidala na Instagramu
-
SSemir
- Posts: 4584
- Joined: 26/02/2009 08:42
#17281 Re: UEFA Champions League
Ma ko i uvijek, najlakse protivnike dobijaju u svakom krugu. Evo vec trecu sezonu nezasöuzeno u finaluPoint. wrote:Ovaj Real ni po čemu noje zaslužio polufinale, kamoli finale. Veće nafakaške ekipe odavno nisam vidio.
-
Korovjev
- Posts: 846
- Joined: 17/03/2018 18:42
#17282 Re: UEFA Champions League
Dobra tekma opet. Svaka čast Bayernu na igri u obje tekme, ali kad napraviš onakve dvije greške ne možeš u finale CL. Real se nosio dok je Modrić imao snage, poslije tanko. Bayern ih slomio ritmom. Ronaldo opet odsječen jer je Bayern u glavnom kontrolisao sredinu a to mi je iznenađenje s obzirom na sklepani sastav. Meni se najviše svidjeli zemo Kimić i James, dok je mogao.
- Idemedosumom
- Posts: 8315
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#17283 Re: UEFA Champions League
Roma se već jednom vratila protiv Barce. Je li se City ikada iz takvih govana izvadio?Mustang1 wrote:Ko protiv City.a ha?Idemedosumom wrote:Ako Roma povede, moglo bi biti svega
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#17284 Re: UEFA Champions League
Nista ja ne bih potpisao za ekipu koja je potopila Barcelonu!Better Man wrote:Teško da Roma može proći Liverpoola, jer za razliku od Barcelone oni će i u Rimu igrati totalni napad.hrasno38 wrote:ko kaze da ce igrati sa Liverpulom....ljepse zvuci Real:RomaBetter Man wrote:Byern i pored dva postignuta gola pokazao da je smotan u napadu. Upravo su zbog te smotanosti i ispali iz LP. S ovakvom igrom Real ne može dobiti Liverpoola, jer za razliku od Bayerna Liverpool svoje šanse za gol rijetko propušta, a to smo se mogli uvjeriti do sad u LP.
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#17285 Re: UEFA Champions League
Ma kakva Roma, ono što su odigrali se jednom dešava, drugi put Juventusa sjebe sudija 
A i igrat će protiv ekipe koja je trkački najjača u takmičenju, ne protiv šetača sa la Ramblasa
A i igrat će protiv ekipe koja je trkački najjača u takmičenju, ne protiv šetača sa la Ramblasa
- rovac13
- Posts: 5763
- Joined: 08/12/2013 16:17
#17286 Re: UEFA Champions League
Da li je neko vidio neku sliku ili video iz ugla iz kojeg se jasno vidi da li je marcelo bio u 16-tercu ili izvan,u tom momentu o kom svi pricaju.
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#17287 Re: UEFA Champions League
Ovaj Liverpool je daleko superiorniji i bolji od Brcelone i najefikasnija su ekipa u LP. Ipak imaju strašan trio Salah, Mane Firmino.hrasno38 wrote: Nista ja ne bih potpisao za ekipu koja je potopila Barcelonu!
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#17288 Re: UEFA Champions League
Po ovoj slici postanoj ovdje, Marcelo je bio izvan 16-terca.rovac13 wrote:Da li je neko vidio neku sliku ili video iz ugla iz kojeg se jasno vidi da li je marcelo bio u 16-tercu ili izvan,u tom momentu o kom svi pricaju.
- Idemedosumom
- Posts: 8315
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#17289 Re: UEFA Champions League
Liverpool nažalost protiv Reala teško da može. A protiv Rome ćemo vidjeti aBd 
- Edin H.
- Posts: 53627
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#17290 Re: UEFA Champions League
Je li to hoces da kazes da je Real bolji od jednog Cityja.Idemedosumom wrote:Liverpool nažalost protiv Reala teško da može. A protiv Rome ćemo vidjeti aBd
- Idemedosumom
- Posts: 8315
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#17291 Re: UEFA Champions League
Ono što sam htio, to sam i rekao

- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#17292 Re: UEFA Champions League
Bilo je na liniji a to se broji kao dio kaznenog prostoraBetter Man wrote:Po ovoj slici postanoj ovdje, Marcelo je bio izvan 16-terca.rovac13 wrote:Da li je neko vidio neku sliku ili video iz ugla iz kojeg se jasno vidi da li je marcelo bio u 16-tercu ili izvan,u tom momentu o kom svi pricaju.
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#17293 Re: UEFA Champions League
To je tacno ali zato od prvih 5 klubova u Engleskoj odbrana im je primila najvise golova. Dalje ovaj trio koji jeste zaista strasan nije se bas u zadnje vrijme nadavao golova u gostima i zadnju utakmicu kuci protiv Stokea su odigrali 0:0! Ovaj rezultat rijetko kojem timu ce dati povoda da napada u gostima i Romi ce biti pitanje samo da li ce uspjeti na samom pocetku da zabije gol kao sto su o mogli i u Engleskoj. Tada sve taktike padaju u vodu. Naravno ja se zezam i isto tako cisto sumnjam da je Roma bas dva puta sposobna da napravi onako nesto vanserijski ali isto tako upravo ta partija daje svakom za pravo da kaze da Roma ima sansi.Better Man wrote:Ovaj Liverpool je daleko superiorniji i bolji od Brcelone i najefikasnija su ekipa u LP. Ipak imaju strašan trio Salah, Mane Firmino.hrasno38 wrote: Nista ja ne bih potpisao za ekipu koja je potopila Barcelonu!
- spree
- Posts: 8674
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#17294 Re: UEFA Champions League
Da je malo vise skocio po ovoj slici bi izgledalo da je metar izvan sesnaesterca 
- Logovan
- Posts: 102829
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#17295 Re: UEFA Champions League
Ma ja.Artest wrote:@logovani
Nije frka. Ali se svrstavas u neozbiljnog djecarca.
Ae bok
- B6Redhell
- Posts: 7818
- Joined: 25/12/2010 04:56
#17296 Re: UEFA Champions League
Za liverpool zavisi od ambijenta nekog.
Znaju odigrati utakmicu zivota. A znaju i podbacit. Pogotovo pricam za vrh napada sadio mane , firmino i salah
Brzina im je glavni faktor u napadu. I ako uspijes smiriti utakmicu moze se nositi s njima puno timova.
Znaju odigrati utakmicu zivota. A znaju i podbacit. Pogotovo pricam za vrh napada sadio mane , firmino i salah
Brzina im je glavni faktor u napadu. I ako uspijes smiriti utakmicu moze se nositi s njima puno timova.
- Logovan
- Posts: 102829
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#17297 Re: UEFA Champions League
Jebi ga, desi se.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#17298 Re: UEFA Champions League
Taj trojac jedino nije imao dan protiv Uniteda na Traffordu. A i na ti je uticao Sibicar. A ta prica Stoke nisu uzeli...pa vikend prije prve tekme igrali Sa WBA 2:2 ista prica se pricala pa na kraju petica u mrezu. Polako.
- rovac13
- Posts: 5763
- Joined: 08/12/2013 16:17
#17299 Re: UEFA Champions League
Ja jos nisam nasao sliku iz ugla da se vidi jasno da li je marcelo unutar ili van 16-terca.
Ova slika koja se vrti po forumu nije iz dobrog ugla da bi se vidjelo precizno.
Ta slika ostavlja mogucnost navijacima jednih i drugih da se beskonacno raspravljaju oko toga.
Ova slika koja se vrti po forumu nije iz dobrog ugla da bi se vidjelo precizno.
Ta slika ostavlja mogucnost navijacima jednih i drugih da se beskonacno raspravljaju oko toga.
-
golman
- Posts: 2684
- Joined: 23/01/2014 22:33
- Location: na golu
#17300 Re: UEFA Champions League
Prodajem haparate...povoljno 
