UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Point.
Posts: 33505
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#17276 Re: UEFA Champions League

Post by Point. »

Ovaj Real ni po čemu noje zaslužio polufinale, kamoli finale. Veće nafakaške ekipe odavno nisam vidio.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#17277 Re: UEFA Champions League

Post by AmiĐa_Idriz »

Dobar story Vidala na Instagramu :mrgreen:
User avatar
Edin H.
Posts: 53627
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#17278 Re: UEFA Champions League

Post by Edin H. »

smijesni_ste wrote:
Edin H. wrote:
smijesni_ste wrote:Ma koliko god Liverpool bude eventualno bolji u finalu, primit će 2 gola sigurno...kikseri su...tako da uzima opet Real nažalost
Ma jok, Liverpool ne voli gubiti finala . :oops:
Ako zanemarimo posljednje koje su igrali :oops:
Sevilla 3 - 1?

Cajnoslu :oops:
Mustang1
Posts: 29949
Joined: 29/12/2010 17:31

#17279 Re: UEFA Champions League

Post by Mustang1 »

Idemedosumom wrote:Ako Roma povede, moglo bi biti svega
Ko protiv City.a ha? :D
vernes81
Posts: 2300
Joined: 25/04/2011 23:04

#17280 Re: UEFA Champions League

Post by vernes81 »

AmiĐa_Idriz wrote:Dobar story Vidala na Instagramu :mrgreen:
Ta će Vidal :izet:
SSemir
Posts: 4584
Joined: 26/02/2009 08:42

#17281 Re: UEFA Champions League

Post by SSemir »

Point. wrote:Ovaj Real ni po čemu noje zaslužio polufinale, kamoli finale. Veće nafakaške ekipe odavno nisam vidio.
Ma ko i uvijek, najlakse protivnike dobijaju u svakom krugu. Evo vec trecu sezonu nezasöuzeno u finalu
Korovjev
Posts: 846
Joined: 17/03/2018 18:42

#17282 Re: UEFA Champions League

Post by Korovjev »

Dobra tekma opet. Svaka čast Bayernu na igri u obje tekme, ali kad napraviš onakve dvije greške ne možeš u finale CL. Real se nosio dok je Modrić imao snage, poslije tanko. Bayern ih slomio ritmom. Ronaldo opet odsječen jer je Bayern u glavnom kontrolisao sredinu a to mi je iznenađenje s obzirom na sklepani sastav. Meni se najviše svidjeli zemo Kimić i James, dok je mogao.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8315
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#17283 Re: UEFA Champions League

Post by Idemedosumom »

Mustang1 wrote:
Idemedosumom wrote:Ako Roma povede, moglo bi biti svega
Ko protiv City.a ha? :D
Roma se već jednom vratila protiv Barce. Je li se City ikada iz takvih govana izvadio? :-D
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#17284 Re: UEFA Champions League

Post by hrasno38 »

Better Man wrote:
hrasno38 wrote:
Better Man wrote:Byern i pored dva postignuta gola pokazao da je smotan u napadu. Upravo su zbog te smotanosti i ispali iz LP. S ovakvom igrom Real ne može dobiti Liverpoola, jer za razliku od Bayerna Liverpool svoje šanse za gol rijetko propušta, a to smo se mogli uvjeriti do sad u LP.
ko kaze da ce igrati sa Liverpulom....ljepse zvuci Real:Roma :D
Teško da Roma može proći Liverpoola, jer za razliku od Barcelone oni će i u Rimu igrati totalni napad.
Nista ja ne bih potpisao za ekipu koja je potopila Barcelonu!
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#17285 Re: UEFA Champions League

Post by p206 »

Ma kakva Roma, ono što su odigrali se jednom dešava, drugi put Juventusa sjebe sudija :oops:
A i igrat će protiv ekipe koja je trkački najjača u takmičenju, ne protiv šetača sa la Ramblasa :oops:
User avatar
rovac13
Posts: 5763
Joined: 08/12/2013 16:17

#17286 Re: UEFA Champions League

Post by rovac13 »

Da li je neko vidio neku sliku ili video iz ugla iz kojeg se jasno vidi da li je marcelo bio u 16-tercu ili izvan,u tom momentu o kom svi pricaju.
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#17287 Re: UEFA Champions League

Post by Better Man »

hrasno38 wrote: Nista ja ne bih potpisao za ekipu koja je potopila Barcelonu!
Ovaj Liverpool je daleko superiorniji i bolji od Brcelone i najefikasnija su ekipa u LP. Ipak imaju strašan trio Salah, Mane Firmino.
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#17288 Re: UEFA Champions League

Post by Better Man »

rovac13 wrote:Da li je neko vidio neku sliku ili video iz ugla iz kojeg se jasno vidi da li je marcelo bio u 16-tercu ili izvan,u tom momentu o kom svi pricaju.
Po ovoj slici postanoj ovdje, Marcelo je bio izvan 16-terca.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8315
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#17289 Re: UEFA Champions League

Post by Idemedosumom »

Liverpool nažalost protiv Reala teško da može. A protiv Rome ćemo vidjeti aBd :-D
User avatar
Edin H.
Posts: 53627
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#17290 Re: UEFA Champions League

Post by Edin H. »

Idemedosumom wrote:Liverpool nažalost protiv Reala teško da može. A protiv Rome ćemo vidjeti aBd :-D
Je li to hoces da kazes da je Real bolji od jednog Cityja. :shock:
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8315
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#17291 Re: UEFA Champions League

Post by Idemedosumom »

Ono što sam htio, to sam i rekao 8-) :P
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#17292 Re: UEFA Champions League

Post by Partijaner »

Better Man wrote:
rovac13 wrote:Da li je neko vidio neku sliku ili video iz ugla iz kojeg se jasno vidi da li je marcelo bio u 16-tercu ili izvan,u tom momentu o kom svi pricaju.
Po ovoj slici postanoj ovdje, Marcelo je bio izvan 16-terca.
Bilo je na liniji a to se broji kao dio kaznenog prostora
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#17293 Re: UEFA Champions League

Post by hrasno38 »

Better Man wrote:
hrasno38 wrote: Nista ja ne bih potpisao za ekipu koja je potopila Barcelonu!
Ovaj Liverpool je daleko superiorniji i bolji od Brcelone i najefikasnija su ekipa u LP. Ipak imaju strašan trio Salah, Mane Firmino.
To je tacno ali zato od prvih 5 klubova u Engleskoj odbrana im je primila najvise golova. Dalje ovaj trio koji jeste zaista strasan nije se bas u zadnje vrijme nadavao golova u gostima i zadnju utakmicu kuci protiv Stokea su odigrali 0:0! Ovaj rezultat rijetko kojem timu ce dati povoda da napada u gostima i Romi ce biti pitanje samo da li ce uspjeti na samom pocetku da zabije gol kao sto su o mogli i u Engleskoj. Tada sve taktike padaju u vodu. Naravno ja se zezam i isto tako cisto sumnjam da je Roma bas dva puta sposobna da napravi onako nesto vanserijski ali isto tako upravo ta partija daje svakom za pravo da kaze da Roma ima sansi.
User avatar
spree
Posts: 8674
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#17294 Re: UEFA Champions League

Post by spree »

Da je malo vise skocio po ovoj slici bi izgledalo da je metar izvan sesnaesterca :roll:
User avatar
Logovan
Posts: 102829
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#17295 Re: UEFA Champions League

Post by Logovan »

Artest wrote:@logovani

Nije frka. Ali se svrstavas u neozbiljnog djecarca.

Ae bok :bih:
Ma ja. :D Tebi ne odgovara, pa ja neozbiljni dječarac. :-) Imaš ovdje još likova koji gotive dva veća kluba, prati malo.
User avatar
B6Redhell
Posts: 7818
Joined: 25/12/2010 04:56

#17296 Re: UEFA Champions League

Post by B6Redhell »

Za liverpool zavisi od ambijenta nekog.
Znaju odigrati utakmicu zivota. A znaju i podbacit. Pogotovo pricam za vrh napada sadio mane , firmino i salah
Brzina im je glavni faktor u napadu. I ako uspijes smiriti utakmicu moze se nositi s njima puno timova.
User avatar
Logovan
Posts: 102829
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#17297 Re: UEFA Champions League

Post by Logovan »

leškarenje wrote:Sve trojica corava :(



https://s9.postimg.cc/6kee57mu7/Screens ... 231336.jpg
Jebi ga, desi se. :mrgreen: :oops: Trebao je biti penal.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#17298 Re: UEFA Champions League

Post by AmiĐa_Idriz »

Taj trojac jedino nije imao dan protiv Uniteda na Traffordu. A i na ti je uticao Sibicar. A ta prica Stoke nisu uzeli...pa vikend prije prve tekme igrali Sa WBA 2:2 ista prica se pricala pa na kraju petica u mrezu. Polako.
User avatar
rovac13
Posts: 5763
Joined: 08/12/2013 16:17

#17299 Re: UEFA Champions League

Post by rovac13 »

Ja jos nisam nasao sliku iz ugla da se vidi jasno da li je marcelo unutar ili van 16-terca.

Ova slika koja se vrti po forumu nije iz dobrog ugla da bi se vidjelo precizno.
Ta slika ostavlja mogucnost navijacima jednih i drugih da se beskonacno raspravljaju oko toga.
golman
Posts: 2684
Joined: 23/01/2014 22:33
Location: na golu

#17300 Re: UEFA Champions League

Post by golman »

Prodajem haparate...povoljno :D
Post Reply