do unazad par godina ni kod nas nije bila puno bolja slika, tako da...capitano10 wrote:
Ne znam je li neko postavio..
Tottenham, Lazio, Chelsea, Sampdoria, Bayern, Rangers, England..
Najmanje šalova njihovog kluba.
FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Mr Hiccup
- Posts: 273
- Joined: 05/01/2009 23:54
#1726 Re: FK Sarajevo - Europa League
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#1727 Re: FK Sarajevo - Europa League
kupljena je danaschsk wrote:Biće u Ferhadiji sutra od 08:30hruud wrote:po danu zauzet, jedino mi iza iftara ostane vremena..
a nesto ne bih da ostavljam do zadnjeg dana, da ne planu..
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#1728 Re: FK Sarajevo - Europa League
isti smo moKe, zivota mi, jesi li i ti uzeo na PESu?Kemal Malovčić wrote:karta se zbavila odigralo se sokera sasam rahat
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#1729 Re: FK Sarajevo - Europa League
naravnoruud wrote:isti smo moKe, zivota mi, jesi li i ti uzeo na PESu?Kemal Malovčić wrote:karta se zbavila odigralo se sokera sasam rahat
- fosil
- Posts: 2478
- Joined: 14/12/2006 03:46
- Location: dje me naka nostalgija vuce...
#1730 Re: FK Sarajevo - Europa League
Moze li neko postaviti link za sutrasnju tekmu, ako ikako i bude prenosa.
Hvala
Hvala
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79550
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
-
GorazDANAC
- Posts: 19
- Joined: 30/06/2011 11:21
- Location: Kopenhagen
#1732 Re: FK Sarajevo - Europa League
http://www.balkaniyum.tv/bih/tvuzivo.shtml sa Fejs tvfosil wrote:Moze li neko postaviti link za sutrasnju tekmu, ako ikako i bude prenosa.
Hvala
-
hljebarnik
- Posts: 983
- Joined: 13/11/2011 21:24
- Location: kod AcA
#1733 Re: FK Sarajevo - Europa League
leet wrote:Smatraj ga pozdravljenimKemal Malovčić wrote:može li neko ko je na infu, da pozdravi druga @krajinusa porukom, čekamo te
Montaza
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79550
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#1734 Re: FK Sarajevo - Europa League
Ćoro !hljebarnik wrote: Montaza
-
hljebarnik
- Posts: 983
- Joined: 13/11/2011 21:24
- Location: kod AcA
#1735 Re: FK Sarajevo - Europa League
moKe imas PP Emira mi Hadzica 
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#1736 Re: FK Sarajevo - Europa League
ma haver i ja igramo ligu po ligu, a kad je spanska na redu, e onda je soliranjeKemal Malovčić wrote:naravnoruud wrote:isti smo moKe, zivota mi, jesi li i ti uzeo na PESu?Kemal Malovčić wrote:karta se zbavila odigralo se sokera sasam rahatti garant igraš s realom, soliraš s ronaldom itd
ubio sam ga 5-1 u pobjedama
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#1737 Re: FK Sarajevo - Europa League
i sam ne vjerujem u prolaz ali nevjerovatno koja doza omalovazavanja i podcjenjivanja od strane bugara
"Napravićemo određene promjene u odnosu na prvu utakmicu u Sofiji. Nama je potreban samo jedan gol kako bi riješili sve dileme. Nemamo nikakvog razloga da se bojimo Sarajeva, jer smatram da smo mi veliki favoriti", kazao je Iliev i dodao:
"Otkrili smo sve vrline i mane Sarajeva u utakmici u Sofiji. Nema tajni, ničim nas ne mogu iznenaditi. Mi smo došli da prođemo dalje i to ćemo i napraviti", dodao je bugarski stručnjak.
"Napravićemo određene promjene u odnosu na prvu utakmicu u Sofiji. Nama je potreban samo jedan gol kako bi riješili sve dileme. Nemamo nikakvog razloga da se bojimo Sarajeva, jer smatram da smo mi veliki favoriti", kazao je Iliev i dodao:
"Otkrili smo sve vrline i mane Sarajeva u utakmici u Sofiji. Nema tajni, ničim nas ne mogu iznenaditi. Mi smo došli da prođemo dalje i to ćemo i napraviti", dodao je bugarski stručnjak.
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#1738 Re: FK Sarajevo - Europa League
Nema mi spavanja... Ubi me nervoza. Ovaj trener Levskog umislio da vodi Real?
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#1739 Re: FK Sarajevo - Europa League
A ustvari je obična kanta od trenera. Sasrao se čovjek kad smo im bili pred golom, kad smo imali one dvije-tri jako dobre šanse. Volio bih da prođemo najviše zbog toga jer su se digi i previše. Ne znam ko mi je odvratniji, oni njihovi međedi sa tribine, ili on i direktor kluba sa izjavama omaložavanja nas. Klepite ih, života vam. 
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#1740 Re: FK Sarajevo - Europa League
Zaista je prava steta ova zapadna tribina.
Jer zovu me neki ljudi koji malte ne od rata na ovamo su otisli na 2-3 utakmice u zivotu, kazu, e kako sta, i mi bi na utakmicu.
Siguran sam da bi bilo 30.000 ! NE znam stvasrno sta se misli sa onim zapadom, ali ne mogu da vjaruje da se ne moze kupiti 18.000 stolica.
Sarajevo je na gubitku siguran sam blizu 100.000 maraka zbog zapsdne tribine, samo na ovoj utakmici.
Jer zovu me neki ljudi koji malte ne od rata na ovamo su otisli na 2-3 utakmice u zivotu, kazu, e kako sta, i mi bi na utakmicu.
Siguran sam da bi bilo 30.000 ! NE znam stvasrno sta se misli sa onim zapadom, ali ne mogu da vjaruje da se ne moze kupiti 18.000 stolica.
Sarajevo je na gubitku siguran sam blizu 100.000 maraka zbog zapsdne tribine, samo na ovoj utakmici.
- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
#1741 Re: FK Sarajevo - Europa League
Ne moraju se čak ni nove stolice kupovat, samo one štangle prišarafat iza. Ko na Ljudskom vrtu u Mariboru. Ali dok naši naštimaju tendere, proće još vakta.
- Salah ad-Din
- Posts: 1324
- Joined: 05/05/2012 15:08
#1743 Re: FK Sarajevo - Europa League
Ja sa sobom vodim trojicu simpatizera Sarajeva, i samo mogu zamisliti koliko je još takvih, koji nisu redovni na utakmicama ali bi sada došli, momcima je bilo bezveze da nemaju rekvizite pa su kupili po majicu(15 KM) i šal (25KM), plus su kupili kartu (12 KM), tako da je klub dobro profitirao, a mogao je još samo da smo napravili zapadnnu tribinu :/
Ali valjda će do godine biti
Mene ubi nervoza, ne mogu da spavam, idemo sutra zajedno do pobjede
Ali valjda će do godine biti
Mene ubi nervoza, ne mogu da spavam, idemo sutra zajedno do pobjede
- moa
- Posts: 3700
- Joined: 19/09/2007 13:08
- Location: nestala lokacija
#1744 Re: FK Sarajevo - Europa League
Samo zbog ovakvih izjava trenera volio bih da prodjemo mada iskreno mislim da necemo proci...sto volim kad sirim ovako pozitivnu energiju....imal ko kartu vishka
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79550
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#1745 Re: FK Sarajevo - Europa League
NE PRAVIMO MI zapadnu tribinu 
-
bordo_fan
- Posts: 88
- Joined: 07/08/2011 19:13
- Location: x transverzala
#1746 Re: FK Sarajevo - Europa League
Bas suprotno.Lik šupljira,pokušava na foru nešto,jer svjestan je on sa kakvim igračkim kadrom raspolaže.strong69 wrote:Nema mi spavanja... Ubi me nervoza. Ovaj trener Levskog umislio da vodi Real?
Malo se tješi rezultatom iz prve utakmice i to je to,u suštini gubi se.
Ako im uvalimo gol u prvih 20 minuta,on neće znati šta dalje,kako,raspad sistema vjeruj mi...
Imam osjećaj da ćemo sutra gledati golijadu na Koševu.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79550
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
- burek_in_space
- Posts: 17290
- Joined: 04/12/2007 16:32
#1748 Re: FK Sarajevo - Europa League
1:0 pa na penalebordo_fan wrote:Bas suprotno.Lik šupljira,pokušava na foru nešto,jer svjestan je on sa kakvim igračkim kadrom raspolaže.strong69 wrote:Nema mi spavanja... Ubi me nervoza. Ovaj trener Levskog umislio da vodi Real?
Malo se tješi rezultatom iz prve utakmice i to je to,u suštini gubi se.
Ako im uvalimo gol u prvih 20 minuta,on neće znati šta dalje,kako,raspad sistema vjeruj mi...
Imam osjećaj da ćemo sutra gledati golijadu na Koševu.
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#1749 Re: FK Sarajevo - Europa League
naravno da je sramota sto ce Zapad zjapiti prazan..To je haman pola kapaciteta, dok ce na ostalim nasim tribinama biti krcato. Mislim da ovo nema ni u Ugandi i sl. vukojebina._Reds_ wrote:Zaista je prava steta ova zapadna tribina.
Jer zovu me neki ljudi koji malte ne od rata na ovamo su otisli na 2-3 utakmice u zivotu, kazu, e kako sta, i mi bi na utakmicu.
Siguran sam da bi bilo 30.000 ! NE znam stvasrno sta se misli sa onim zapadom, ali ne mogu da vjaruje da se ne moze kupiti 18.000 stolica.
Sarajevo je na gubitku siguran sam blizu 100.000 maraka zbog zapsdne tribine, samo na ovoj utakmici.
Veliki uspjeh bi bio prolazak u 3 pretkolo, ali sa svakom novom euro tekmom na AFH dolazi nova sramota i blamaza.
- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
#1750 Re: FK Sarajevo - Europa League
Pa da je to u nadležnosti Kluba davno bi se nešto skontalo. Klubu bi ova tekma npr isplatila uloženi novac. A "Centru za sport i rekreaciju" ni u džep ni iz džepa, oni će svakako čvakat pare za koncerte itsl bez obzira na stolice na zapadu. 3 tendera su dosad propala, valjda se nisu svi učesnici mogli ugradit, šta li...leet wrote:NE PRAVIMO MI zapadnu tribinu


