FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Mr Hiccup
Posts: 273
Joined: 05/01/2009 23:54

#1726 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Mr Hiccup »

capitano10 wrote:Image

Ne znam je li neko postavio..

Tottenham, Lazio, Chelsea, Sampdoria, Bayern, Rangers, England..

Najmanje šalova njihovog kluba. :-)
do unazad par godina ni kod nas nije bila puno bolja slika, tako da...
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#1727 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by ruud »

chsk wrote:
ruud wrote:po danu zauzet, jedino mi iza iftara ostane vremena..
a nesto ne bih da ostavljam do zadnjeg dana, da ne planu :) ..
Biće u Ferhadiji sutra od 08:30h
kupljena je danas 8-)
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#1728 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by ruud »

Kemal Malovčić wrote:karta se zbavila odigralo se sokera sasam rahat
isti smo moKe, zivota mi, jesi li i ti uzeo na PESu?
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#1729 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Kemal Malovčić »

ruud wrote:
Kemal Malovčić wrote:karta se zbavila odigralo se sokera sasam rahat
isti smo moKe, zivota mi, jesi li i ti uzeo na PESu?
naravno :mrgreen: ti garant igraš s realom, soliraš s ronaldom itd :D
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#1730 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by fosil »

Moze li neko postaviti link za sutrasnju tekmu, ako ikako i bude prenosa.

Hvala
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79550
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1731 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Velkoski »

www.sportlemon.tv


bit će ovdje vjerovatno
GorazDANAC
Posts: 19
Joined: 30/06/2011 11:21
Location: Kopenhagen

#1732 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by GorazDANAC »

fosil wrote:Moze li neko postaviti link za sutrasnju tekmu, ako ikako i bude prenosa.

Hvala
http://www.balkaniyum.tv/bih/tvuzivo.shtml sa Fejs tv 8)
hljebarnik
Posts: 983
Joined: 13/11/2011 21:24
Location: kod AcA

#1733 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by hljebarnik »

leet wrote:
Kemal Malovčić wrote:može li neko ko je na infu, da pozdravi druga @krajinu :) sa porukom, čekamo te :mrgreen:
Smatraj ga pozdravljenim :mrgreen:

Montaza :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79550
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1734 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Velkoski »

hljebarnik wrote: Montaza :D
Ćoro ! :mrgreen:
hljebarnik
Posts: 983
Joined: 13/11/2011 21:24
Location: kod AcA

#1735 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by hljebarnik »

moKe imas PP Emira mi Hadzica :)
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#1736 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by ruud »

Kemal Malovčić wrote:
ruud wrote:
Kemal Malovčić wrote:karta se zbavila odigralo se sokera sasam rahat
isti smo moKe, zivota mi, jesi li i ti uzeo na PESu?
naravno :mrgreen: ti garant igraš s realom, soliraš s ronaldom itd :D
ma haver i ja igramo ligu po ligu, a kad je spanska na redu, e onda je soliranje :mrgreen:
ubio sam ga 5-1 u pobjedama 8-)
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#1737 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by just principe »

i sam ne vjerujem u prolaz ali nevjerovatno koja doza omalovazavanja i podcjenjivanja od strane bugara :roll:


"Napravićemo određene promjene u odnosu na prvu utakmicu u Sofiji. Nama je potreban samo jedan gol kako bi riješili sve dileme. Nemamo nikakvog razloga da se bojimo Sarajeva, jer smatram da smo mi veliki favoriti", kazao je Iliev i dodao:

"Otkrili smo sve vrline i mane Sarajeva u utakmici u Sofiji. Nema tajni, ničim nas ne mogu iznenaditi. Mi smo došli da prođemo dalje i to ćemo i napraviti", dodao je bugarski stručnjak.
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#1738 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by strong69 »

Nema mi spavanja... Ubi me nervoza. Ovaj trener Levskog umislio da vodi Real?
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1739 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Mračajski proto »

A ustvari je obična kanta od trenera. Sasrao se čovjek kad smo im bili pred golom, kad smo imali one dvije-tri jako dobre šanse. Volio bih da prođemo najviše zbog toga jer su se digi i previše. Ne znam ko mi je odvratniji, oni njihovi međedi sa tribine, ili on i direktor kluba sa izjavama omaložavanja nas. Klepite ih, života vam. :wink:
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#1740 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by _Reds_ »

Zaista je prava steta ova zapadna tribina.

Jer zovu me neki ljudi koji malte ne od rata na ovamo su otisli na 2-3 utakmice u zivotu, kazu, e kako sta, i mi bi na utakmicu.

Siguran sam da bi bilo 30.000 ! NE znam stvasrno sta se misli sa onim zapadom, ali ne mogu da vjaruje da se ne moze kupiti 18.000 stolica.

Sarajevo je na gubitku siguran sam blizu 100.000 maraka zbog zapsdne tribine, samo na ovoj utakmici.
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#1741 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by amoninan »

Ne moraju se čak ni nove stolice kupovat, samo one štangle prišarafat iza. Ko na Ljudskom vrtu u Mariboru. Ali dok naši naštimaju tendere, proće još vakta.
User avatar
Salah ad-Din
Posts: 1324
Joined: 05/05/2012 15:08

#1743 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Salah ad-Din »

Ja sa sobom vodim trojicu simpatizera Sarajeva, i samo mogu zamisliti koliko je još takvih, koji nisu redovni na utakmicama ali bi sada došli, momcima je bilo bezveze da nemaju rekvizite pa su kupili po majicu(15 KM) i šal (25KM), plus su kupili kartu (12 KM), tako da je klub dobro profitirao, a mogao je još samo da smo napravili zapadnnu tribinu :/
Ali valjda će do godine biti ;-)

Mene ubi nervoza, ne mogu da spavam, idemo sutra zajedno do pobjede :D
User avatar
moa
Posts: 3700
Joined: 19/09/2007 13:08
Location: nestala lokacija

#1744 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by moa »

Samo zbog ovakvih izjava trenera volio bih da prodjemo mada iskreno mislim da necemo proci...sto volim kad sirim ovako pozitivnu energiju....imal ko kartu vishka
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79550
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1745 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Velkoski »

NE PRAVIMO MI zapadnu tribinu :roll:
bordo_fan
Posts: 88
Joined: 07/08/2011 19:13
Location: x transverzala

#1746 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by bordo_fan »

strong69 wrote:Nema mi spavanja... Ubi me nervoza. Ovaj trener Levskog umislio da vodi Real?
Bas suprotno.Lik šupljira,pokušava na foru nešto,jer svjestan je on sa kakvim igračkim kadrom raspolaže.
Malo se tješi rezultatom iz prve utakmice i to je to,u suštini gubi se.
Ako im uvalimo gol u prvih 20 minuta,on neće znati šta dalje,kako,raspad sistema vjeruj mi...
Imam osjećaj da ćemo sutra gledati golijadu na Koševu. 8-)
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79550
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1747 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Velkoski »

User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#1748 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by burek_in_space »

bordo_fan wrote:
strong69 wrote:Nema mi spavanja... Ubi me nervoza. Ovaj trener Levskog umislio da vodi Real?
Bas suprotno.Lik šupljira,pokušava na foru nešto,jer svjestan je on sa kakvim igračkim kadrom raspolaže.
Malo se tješi rezultatom iz prve utakmice i to je to,u suštini gubi se.
Ako im uvalimo gol u prvih 20 minuta,on neće znati šta dalje,kako,raspad sistema vjeruj mi...
Imam osjećaj da ćemo sutra gledati golijadu na Koševu. 8-)
1:0 pa na penale 8-) :mrgreen:
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#1749 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by just principe »

_Reds_ wrote:Zaista je prava steta ova zapadna tribina.

Jer zovu me neki ljudi koji malte ne od rata na ovamo su otisli na 2-3 utakmice u zivotu, kazu, e kako sta, i mi bi na utakmicu.

Siguran sam da bi bilo 30.000 ! NE znam stvasrno sta se misli sa onim zapadom, ali ne mogu da vjaruje da se ne moze kupiti 18.000 stolica.

Sarajevo je na gubitku siguran sam blizu 100.000 maraka zbog zapsdne tribine, samo na ovoj utakmici.
naravno da je sramota sto ce Zapad zjapiti prazan..To je haman pola kapaciteta, dok ce na ostalim nasim tribinama biti krcato. Mislim da ovo nema ni u Ugandi i sl. vukojebina. :lol: :-) Sto je prije svega zalosno, ali obicnom gledatelju pored tv ekrana smjesno :roll:
Veliki uspjeh bi bio prolazak u 3 pretkolo, ali sa svakom novom euro tekmom na AFH dolazi nova sramota i blamaza.
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#1750 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by amoninan »

leet wrote:NE PRAVIMO MI zapadnu tribinu :roll:
Pa da je to u nadležnosti Kluba davno bi se nešto skontalo. Klubu bi ova tekma npr isplatila uloženi novac. A "Centru za sport i rekreaciju" ni u džep ni iz džepa, oni će svakako čvakat pare za koncerte itsl bez obzira na stolice na zapadu. 3 tendera su dosad propala, valjda se nisu svi učesnici mogli ugradit, šta li... :-)
Post Reply