ja ti rezona nema sta - yebo si najgore autogolove na svijetu, samo procitaj sta si napisao barem 2xgoran16v wrote:U toj prici je puno bitnije ko je sposoban da zaradi i odvoji za auto 30k KM, a ne koji je auto kupio, ali to je za prosjecnog BH filozofa vec na granici kvantne fizike...
Škoda all about
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- _mufljuz_
- Posts: 4976
- Joined: 12/04/2013 19:42
#1726 Re: Škoda all about
-
goran16v
- Posts: 10140
- Joined: 20/09/2011 09:02
#1727 Re: Škoda all about
Baci na papir koliko vrijede ta 2 auta pa pricjeni koliko kolicina auta igra ulogu, a kad vec mjerimo ciji je duzi imam i ja 3 auta + bez ikakvih problema za benz. pumpu za auto 2,5 god star dam onoliko koliko neko "opravi" cijeli auto star 10 god, pa sam bez obzira na to kokuz za nekog ko kihne 70 milja za auto..._mufljuz_ wrote:jebi ga ako je kokuz neko ko ima 2 auta onda okgoran16v wrote:I dalje dva kokuza tvrde za lika u X3 da je glupan i degenerik, a onda se pitamo zasto nam je drzava u qurcu...?!![]()
![]()
valjda je pametan onaj koji dadne 1700 maruna za pumpu goriva.... vjerovatno bi se i tesla slozio sa tom investicijom![]()
![]()
-
goran16v
- Posts: 10140
- Joined: 20/09/2011 09:02
#1728 Re: Škoda all about
Kao sto rekoh za prosjecnog BH filozofa to je kvantna fizika..._mufljuz_ wrote:ja ti rezona nema sta - yebo si najgore autogolove na svijetu, samo procitaj sta si napisao barem 2xgoran16v wrote:U toj prici je puno bitnije ko je sposoban da zaradi i odvoji za auto 30k KM, a ne koji je auto kupio, ali to je za prosjecnog BH filozofa vec na granici kvantne fizike...![]()
- _mufljuz_
- Posts: 4976
- Joined: 12/04/2013 19:42
#1729 Re: Škoda all about
nema nista gore od behadina koji glumi pamet a ispadne supalj.... opet kazem procitaj kakvu si glupost napisao....goran16v wrote:Kao sto rekoh za prosjecnog BH filozofa to je kvantna fizika..._mufljuz_ wrote:ja ti rezona nema sta - yebo si najgore autogolove na svijetu, samo procitaj sta si napisao barem 2xgoran16v wrote:U toj prici je puno bitnije ko je sposoban da zaradi i odvoji za auto 30k KM, a ne koji je auto kupio, ali to je za prosjecnog BH filozofa vec na granici kvantne fizike...![]()
-
goran16v
- Posts: 10140
- Joined: 20/09/2011 09:02
#1730 Re: Škoda all about
Vidis da to za nase mudrace nema veze, bez obzira sto klip za X3 nije iz BiH to je svejedno idiot i degenerik...condy wrote:Vani ljudi naplaćuju znanje odnosno " pamet " a ovdje se stiču bogastvo lopovlukom. Država je gnjezdo lopovluka. Zarađuju na radnicima, sirotinji i bijedi. Kod nas ko ima love nije pametan već kriminalac i lopovina od glave do pete. Čast izuzecima Pamet ovdje ne dolazi do izražaja već neke druge sposobnosti
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#1731 Re: Škoda all about
Mufljuz,
ozbiljno pitam gdje ima kupit taj audi 3.0 2011 god, za 25000 KM?
ozbiljno pitam gdje ima kupit taj audi 3.0 2011 god, za 25000 KM?
- golfiista
- Posts: 4685
- Joined: 04/05/2012 14:48
#1732 Re: Škoda all about
Tipično, Bošnjo svoj lični neuspjeh opravdava uspjehom drugog na način da pod obavezno kaže:
Svi koji posjeduju automobil skuplji od 30k KM su:
Lopovi
Kamatari
Utajivači poreza
Narko dileri
obavezno sa
kockastom glavom
supljom glavom
bez glave uopšte.
patetic.
Svi koji posjeduju automobil skuplji od 30k KM su:
Lopovi
Kamatari
Utajivači poreza
Narko dileri
obavezno sa
kockastom glavom
supljom glavom
bez glave uopšte.
patetic.
- golfiista
- Posts: 4685
- Joined: 04/05/2012 14:48
#1733 Re: Škoda all about
lavic wrote:Mufljuz,
ozbiljno pitam gdje ima kupit taj audi 3.0 2011 god, za 25000 KM?
Ima...nacrtan.
- _mufljuz_
- Posts: 4976
- Joined: 12/04/2013 19:42
#1734 Re: Škoda all about
ima eto - gdje - ne znam... auto je uvezeno i to je to. lik kupio preko rodjaka koji radi sa autima...lavic wrote:Mufljuz,
ozbiljno pitam gdje ima kupit taj audi 3.0 2011 god, za 25000 KM?
- _mufljuz_
- Posts: 4976
- Joined: 12/04/2013 19:42
#1735 Re: Škoda all about
ostalo mi je Selenije poslije velikog servisa 20K za duze slajfanje pa da malo promijenis Optimu ipak. a imam i za TD motor ako te muci slaba turaza...golfiista wrote:lavic wrote:Mufljuz,
ozbiljno pitam gdje ima kupit taj audi 3.0 2011 god, za 25000 KM?
Ima...nacrtan.
evo ga - prvi na Mobilu

Last edited by _mufljuz_ on 25/02/2015 15:56, edited 1 time in total.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#1736 Re: Škoda all about
Ne znam šta hoćeš da kažeš, ali ispada tako. Ja ti jasno kažem da je onaj sa X3 običan glupan pa taman da leži na milijardama. Ali po tebi nije glupan jer vozi X3 koji košta 70000 KM i za koji ne znaš je li ga sam zaradio ili mu je možda tata, momak, djevojka, muž, žena... kupili. Dakle vrjednuješ ljude po novcu. Vidiš ja bi se sa autom od milju ipo bez serva i ičega isparkirao sa dva manevrisanja volanom, ali sam po tebi vjerovatno manje pametan nego ovaj/ova sa X3.goran16v wrote: Ja necu nista da kazem nego samo konstatujem nasu tradicionalnu filozofiju koja nas je generalno dovela tamo gdje jesmo, da smo u svemu najpametniji i da su po zakonu vjerovatnoce vece sanse da je covjek s parama i patetniji i sposobniji od covjeka bez para, a ti se dalje uklapaj po zelji...
Pusti ti meni zakone vjeroatnoće. Po istom tom zakonu je lakše u inostranstvu glupanu doći do X3 nego ovde doktoru do G7. Tamo bar postoji šansa da radiš nešto i sa osnovnom školom i omogućiš sebi pristojan život. Ovde ni raja sa fakultetima ne može do pristojnog posla zbog mita i korupcije. I nije se država raspala zbog nas pametnjakovića već zbog lopova koji ne bi imali ništa, a sada imaju sve.
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#1737 Re: Škoda all about
_mufljuz_ wrote:ima eto - gdje - ne znam... auto je uvezeno i to je to. lik kupio preko rodjaka koji radi sa autima...lavic wrote:Mufljuz,
ozbiljno pitam gdje ima kupit taj audi 3.0 2011 god, za 25000 KM?
Nista, opet suplja. Hvala
- Drvosjeca iz Dejcica
- Posts: 16757
- Joined: 23/06/2004 15:46
- Location: Sarajevo
#1738 Re: Škoda all about
Fakat ne kontam to bezrazložno prepucavanje, ljudi voze ono što mogu i/ili oni sa više novca ono što im srce želi. Bogat u našem društvu ne znači pošten i obratno ako je neko kokuz da je pošten jer nas ima svakakvih. Sposoban isto tako ima dosta značenja, pogotovo u ovom sistemu. Ljudi mogu imati vrhunsko obrazovanje ali da ga ne znaju primjeniti. Forum jeste mjesto za diskusiju i razmjenu mišljenja i iskustava a ne mjesto dokazivanja pameti, znanja i bogatstva.
Po mom skromnom mišljenju ako je Fabia 2 sa srednjim paketom opreme AMBIENTE sa 1.2 TSI motorom od 105KS i 5 brzina koštala 22.990KM odnosno 21.577KM sa popustom; a Fabia 3 također srednji paket opreme Ambition sa 1.2 TSI 110KS, 6 brzina, ESP, kožni volan, aluminijske felge, led svjetla, MFA- Putni računar, start-stop...
pa ljudi to nije malo opreme za 24.430KM ili 25.000 karavan verzija.
Hajde da vidimo šta nudi Citroen, KIA ili BMW za 24-25.000KM?
Po mom skromnom mišljenju ako je Fabia 2 sa srednjim paketom opreme AMBIENTE sa 1.2 TSI motorom od 105KS i 5 brzina koštala 22.990KM odnosno 21.577KM sa popustom; a Fabia 3 također srednji paket opreme Ambition sa 1.2 TSI 110KS, 6 brzina, ESP, kožni volan, aluminijske felge, led svjetla, MFA- Putni računar, start-stop...
Hajde da vidimo šta nudi Citroen, KIA ili BMW za 24-25.000KM?
Last edited by Drvosjeca iz Dejcica on 25/02/2015 15:58, edited 1 time in total.
-
goran16v
- Posts: 10140
- Joined: 20/09/2011 09:02
#1739 Re: Škoda all about
Pa ne znam kako drugacije da ti objasnim, a da ti ne moram crtati, da je onaj ko da 30k KM za kupovinu auta mozda za 6k KM srazmjerno i pametniji i sposobniji od onoga ko za auto moze da odvoji 24k KM jer niko sebe nece sebe lisiti bolje ako ne mora, tako da je mogao kupio bi audia za 30k KM!_mufljuz_ wrote:nema nista gore od behadina koji glumi pamet a ispadne supalj.... opet kazem procitaj kakvu si glupost napisao....goran16v wrote:
Kao sto rekoh za prosjecnog BH filozofa to je kvantna fizika...
Last edited by goran16v on 25/02/2015 16:00, edited 1 time in total.
- _mufljuz_
- Posts: 4976
- Joined: 12/04/2013 19:42
#1740 Re: Škoda all about
jeste supljalavic wrote:_mufljuz_ wrote:ima eto - gdje - ne znam... auto je uvezeno i to je to. lik kupio preko rodjaka koji radi sa autima...lavic wrote:Mufljuz,
ozbiljno pitam gdje ima kupit taj audi 3.0 2011 god, za 25000 KM?
Nista, opet suplja. Hvala

zao mi je sto sam ozbiljno shvatio tvoje pitanje
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#1741 Re: Škoda all about
slabo se ovdje zakuvalo...treba to pošpricati.
dakle, da li je bolje kiu ili fabiu (nove naravno) uzeti za keš, ili na kredit?
ako budemo expeditivni i brzo dođemo do odgovora, jedan mali podupit - sa kojim nivoom opreme uzeti navedena auta, i da li nivo preme utiče na odluku - keš ili kreda?
Fala...
dakle, da li je bolje kiu ili fabiu (nove naravno) uzeti za keš, ili na kredit?
ako budemo expeditivni i brzo dođemo do odgovora, jedan mali podupit - sa kojim nivoom opreme uzeti navedena auta, i da li nivo preme utiče na odluku - keš ili kreda?
Fala...
- sema911s
- Posts: 5146
- Joined: 04/03/2013 15:37
- Location: mene nosi mutna rijeka
#1742 Re: Škoda all about
Drvosjeca. Nemoj Citroen psa u losem kontekstu razapece Te ljupkoljupci.,.,. Moras to hvalit da je najboljee
- _mufljuz_
- Posts: 4976
- Joined: 12/04/2013 19:42
#1743 Re: Škoda all about
kreda ako imas stabilan biznis, posao i slicno... da ne osjetis - a keš ako imas bolje ulozit na nesto bolje od auta, vezano za posao, edukaciju i slicno u sta bi ulaganje imalo smisla....radostan dan wrote:slabo se ovdje zakuvalo...treba to pošpricati.
dakle, da li je bolje kiu ili fabiu (nove naravno) uzeti za keš, ili na kredit?
ako budemo expeditivni i brzo dođemo do odgovora, jedan mali podupit - sa kojim nivoom opreme uzeti navedena auta, i da li nivo preme utiče na odluku - keš ili kreda?
Fala...
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#1744 Re: Škoda all about
BMW nista za te pare, KIA ja je ne bih sebi, a Citroen je OK i perije bi citreone od fabie, ali to je moje misljenje.Drvosjeca iz Dejcica wrote:Fakat ne kontam to bezrazložno prepucavanje, ljudi voze ono što mogu i/ili oni sa više novca ono što im srce želi. Bogat u našem društvu ne znači pošten i obratno ako je neko kokuz da je pošten jer nas ima svakakvih. Sposoban isto tako ima dosta značenja, pogotovo u ovom sistemu. Ljudi mogu imati vrhunsko obrazovanje ali da ga ne znaju primjeniti. Forum jeste mjesto za diskusiju i razmjenu mišljenja i iskustava a ne mjesto dokazivanja pameti, znanja i bogatstva.
Po mom skromnom mišljenju ako je Fabia 2 sa srednjim paketom opreme AMBIENTE sa 1.2 TSI motorom od 105KS i 5 brzina koštala 22.990KM odnosno 21.577KM sa popustom; a Fabia 3 također srednji paket opreme Ambition sa 1.2 TSI 110KS, 6 brzina, ESP, kožni volan, aluminijske felge, led svjetla, MFA- Putni računar, start-stop...pa ljudi to nije malo opreme za 24.430KM ili 25.000 karavan verzija.
Hajde da vidimo šta nudi Citroen, KIA ili BMW za 24-25.000KM?
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#1745 Re: Škoda all about
jeb se, zajebavam se, očito si preskočio desetak ranijjih strana...jedva smo se izvukli iz te dileme..._mufljuz_ wrote:kreda ako imas stabilan biznis, posao i slicno... da ne osjetis - a keš ako imas bolje ulozit na nesto bolje od auta, vezano za posao, edukaciju i slicno u sta bi ulaganje imalo smisla....radostan dan wrote:slabo se ovdje zakuvalo...treba to pošpricati.
dakle, da li je bolje kiu ili fabiu (nove naravno) uzeti za keš, ili na kredit?
ako budemo expeditivni i brzo dođemo do odgovora, jedan mali podupit - sa kojim nivoom opreme uzeti navedena auta, i da li nivo preme utiče na odluku - keš ili kreda?
Fala...
- _mufljuz_
- Posts: 4976
- Joined: 12/04/2013 19:42
#1746 Re: Škoda all about
radostan dan wrote:jeb se, zajebavam se, očito si preskočio desetak ranijjih strana...jedva smo se izvukli iz te dileme..._mufljuz_ wrote:kreda ako imas stabilan biznis, posao i slicno... da ne osjetis - a keš ako imas bolje ulozit na nesto bolje od auta, vezano za posao, edukaciju i slicno u sta bi ulaganje imalo smisla....radostan dan wrote:slabo se ovdje zakuvalo...treba to pošpricati.
dakle, da li je bolje kiu ili fabiu (nove naravno) uzeti za keš, ili na kredit?
ako budemo expeditivni i brzo dođemo do odgovora, jedan mali podupit - sa kojim nivoom opreme uzeti navedena auta, i da li nivo preme utiče na odluku - keš ili kreda?
Fala...
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#1747 Re: Škoda all about
[ozbiljno pitam gdje ima kupit taj audi 3.0 2011 god, za 25000 KM?[/quote]
ima eto - gdje - ne znam... auto je uvezeno i to je to. lik kupio preko rodjaka koji radi sa autima...[/quote]
Nista, opet suplja. Hvala[/quote]
jeste suplja

zao mi je sto sam ozbiljno shvatio tvoje pitanje
[/quote]
Nije 2011, ovo je puno blize 2009. Smanji "sarana".
ima eto - gdje - ne znam... auto je uvezeno i to je to. lik kupio preko rodjaka koji radi sa autima...[/quote]
Nista, opet suplja. Hvala[/quote]
jeste suplja

zao mi je sto sam ozbiljno shvatio tvoje pitanje
[/quote]
Nije 2011, ovo je puno blize 2009. Smanji "sarana".
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#1748 Re: Škoda all about
poslušO, ne razmišljam...530i wrote:
radostan dan, ako misliš na onu srebrenu oktaviju sa pika, koja odgovara tvom opisu, ja bih je zaobišao. Vjerujem da je auto ok, ali oprema nula, motor nula, a nije ni toliko povoljna da se isplati. Gledaj barem oktaviju 1.6 benzin ili 1.9 tdi.
mada je cijena pofino niža preko telefona, u odnosu na napisanu. još kad se doda rega do novembra 2015., onda je pofino pofino niža.
počeo sam gubiti živce, mislio sam da ću do polovine januara zavvršiti priču oko kupovine auta, ali evo ništa...
srećom postojeća trabakula ne daje još znake da ima namjeru krepati.
- _mufljuz_
- Posts: 4976
- Joined: 12/04/2013 19:42
#1749 Re: Škoda all about
vole l te zene 'nako? malo je reci da si smorlavic wrote: Nije 2011, ovo je puno blize 2009. Smanji "sarana".
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#1750 Re: Škoda all about
S zenama je puno manja borba nego sa pametnjakovicima koje imaju u kuci ogledalo koje krivi sliku_mufljuz_ wrote:vole l te zene 'nako? malo je reci da si smorlavic wrote: Nije 2011, ovo je puno blize 2009. Smanji "sarana".
