Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
Horde Zla
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#1726 Re: Horde Zla
Aha sad vidim, tek kada sam malo zumirao sliku. 
Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#1727 Re: Horde Zla
mjesto prve skupstine 
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1733 Re: Horde Zla
Hajmo Horde, uniformi, uniformi...
Klik-slika:
Narudžbe za majice "Nikog se ne bojimo" i dukserice "1987" će se primati u srijedu 22.01.2014. u terminu od 19 do 21h, u caffe-u El Kasbah. Cijena majice "Nikog se ne bojimo" je 40KM, a dukserice "1987" 50KM. Isporuka naručenih artikala će biti 10-15 dana nakon naručivanja.
hordezla.ba
Klik-slika:
hordezla.ba
- biske
- Posts: 1925
- Joined: 25/06/2009 03:35
- Location: teren
#1734 Re: Horde Zla
http://www.klix.ba/sport/nogomet/edis-k ... /140126023Na kraju, divim se našim navijačima na odanosti i ljubavi prema klubu. Prate nas na svim gostovanjima, nadam se da su svjesni šta smo mi kao Uprava učinili za klub i njegovu konsolidaciju. Zato ih pozivam da se u velikom broju vrate na tribine stadona. Neka se sve ori od pjesme i navijanja. Trebamo biti zajedno da bismo pokazali našu snagu i jedinstvo, ali bez pirotehnike koja nas drastično košta.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1735 Re: Horde Zla
Prvo kolo nastavka proljetnog dijela prvenstva. Na zalost bez HZ na tribinama Bilinog Polja, zbog sramne zabrane. Trening dan prije.
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#1736 Re: Horde Zla

ovi iz klupskog fan sopa bi imali stosta nauciti od hordi zla
-
consiglieree
- Posts: 10
- Joined: 31/01/2014 22:10
#1737 Re: Horde Zla
Može li se ova dukserica naručit ?The 51st State wrote:
ovi iz klupskog fan sopa bi imali stosta nauciti od hordi zla
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#1738 Re: Horde Zla
Uskoro detalji o terminu narudžbi. Duksericu mogu naručiti isključivo članovi sa važećim članskim karticama.
Cijena 50 KM
za ostalo se informisi na sjeveru
Cijena 50 KM
za ostalo se informisi na sjeveru
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#1739 Re: Horde Zla
"...100% sintetika grije, nem'reš izdurat profesore.."The 51st State wrote:
ovi iz klupskog fan sopa bi imali stosta nauciti od hordi zla
Šalu na stranu, perverzno izgleda!
Last edited by Maharadza on 08/03/2014 19:34, edited 1 time in total.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1741 Re: Horde Zla
Ovo extra izgleda, plus oni kacketi iz prosle ture...ultras sminka 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#1742 Re: Horde Zla
Daj neka se skontaju sa klubom pa neka oni preuzmu dizajniranje dukserica i majica iz Fan Shopa 
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#1743 Re: Horde Zla
Dukserica je stvarno prejaka.
Možda čak i nešto najbolje što je izbačeno iz marketinga.
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#1744 Re: Horde Zla
Narudžbe za nove(i stare) duxerice Nedjelja 09.03.2014. caffe RED POINT 17:00 - 18:15
Dukserice mogu naručit samo članovi sa važečim članskim kartama.
Na istom mjestu ćete moći i kupiti nove članske kartice kao i na poluvremenu utakmice.
Dukserice mogu naručit samo članovi sa važečim članskim kartama.
Na istom mjestu ćete moći i kupiti nove članske kartice kao i na poluvremenu utakmice.
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#1745 Re: Horde Zla
Inače, parolu koju smo digli na treningu "Mi smo navijači, nismo huligani, od danas svi na istoj strani" su digli i Red Army, Fukare i Red Dragons koliko upratih dosad. 
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#1746 Re: Horde Zla
I Lesinari?Butmiran wrote:Inače, parolu koju smo digli na treningu "Mi smo navijači, nismo huligani, od danas svi na istoj strani" su digli i Red Army, Fukare i Red Dragons koliko upratih dosad.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#1747 Re: Horde Zla
Juče je na Grbavici bila parola u vezi zabrane gostovanja.Butmiran wrote:Inače, parolu koju smo digli na treningu "Mi smo navijači, nismo huligani, od danas svi na istoj strani" su digli i Red Army, Fukare i Red Dragons koliko upratih dosad.
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#1748 Re: Horde Zla
Ma dzaba nam sve parole protiv zabrane kad su oni sto su donijeli odluku mrtvi debili.Charuga wrote:Juče je na Grbavici bila parola u vezi zabrane gostovanja.Butmiran wrote:Inače, parolu koju smo digli na treningu "Mi smo navijači, nismo huligani, od danas svi na istoj strani" su digli i Red Army, Fukare i Red Dragons koliko upratih dosad.
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#1749 Re: Horde Zla
Znam, mislio sam na ove iste parole ali trebao sam i to spomenuti svakako.Charuga wrote:Juče je na Grbavici bila parola u vezi zabrane gostovanja.Butmiran wrote:Inače, parolu koju smo digli na treningu "Mi smo navijači, nismo huligani, od danas svi na istoj strani" su digli i Red Army, Fukare i Red Dragons koliko upratih dosad.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.



