znaci kad svabo skarabudzi onda su masinevješalica wrote:evo još par kanti,mozda je neko vidio ranije,ali nije bitno,samo poredim sa onom temom gdje ljudi sve i svašta stavljaju,tako da tvrditi da su kante je bezveze,
znači isključivo mrske serije kanti nama dobro poznate![]()
![]()
i dosta od mene::
ps
i taj gore porše izgleda neupotrebljivo papnski po gradu da bi se vozao,pristojno,jer gradska cesta nije namjenjena za utrke![]()
"slike"
cijena sitnica,2000KM max po autu![]()
![]()
![]()
![]()
kad to ovdje uradi onda je papanluk
iskreno meni je i ovo papanluk na slikama samo malo skuplji od naseg domaceg zbog finansija i zbog dostupnosti svega

