Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Skoro pa mi zasteko mjenjac u petoj brzini, jedva ga vratih u ler.
Dijqgnoza, sajle mjenjaca traze da ih se zamjeni, ili da vozim sa 4 brzine?!
Nisam ga mjesec dana ubacio u petu, kad danas odmah belaj.
'bem ti brzu cestu.....
konektovan wrote:Skoro pa mi zasteko mjenjac u petoj brzini, jedva ga vratih u ler.
Dijqgnoza, sajle mjenjaca traze da ih se zamjeni, ili da vozim sa 4 brzine?!
Nisam ga mjesec dana ubacio u petu, kad danas odmah belaj.
'bem ti brzu cestu.....
nista, ibgegaJi brzu cestu i drz se lijeve trake maksimalnom brzinom 30-40km/h
konektovan wrote:Skoro pa mi zasteko mjenjac u petoj brzini, jedva ga vratih u ler.
Dijqgnoza, sajle mjenjaca traze da ih se zamjeni, ili da vozim sa 4 brzine?!
Nisam ga mjesec dana ubacio u petu, kad danas odmah belaj.
'bem ti brzu cestu.....
nista, ibgegaJi brzu cestu i drz se lijeve trake maksimalnom brzinom 30-40km/h
konektovan wrote:Skoro pa mi zasteko mjenjac u petoj brzini, jedva ga vratih u ler.
Dijqgnoza, sajle mjenjaca traze da ih se zamjeni, ili da vozim sa 4 brzine?!
Nisam ga mjesec dana ubacio u petu, kad danas odmah belaj.
'bem ti brzu cestu.....
nista, ibgegaJi brzu cestu i drz se lijeve trake maksimalnom brzinom 30-40km/h
Ma sad samo gradska lijeva, ništa desna brza...
i nedo ti bog da si preko 40 preso i od raskrsca do raskrsca obavezno po 4 selfija opaliti
konektovan wrote:Skoro pa mi zasteko mjenjac u petoj brzini, jedva ga vratih u ler.
Dijqgnoza, sajle mjenjaca traze da ih se zamjeni, ili da vozim sa 4 brzine?!
Nisam ga mjesec dana ubacio u petu, kad danas odmah belaj.
'bem ti brzu cestu.....
konektovan wrote:Skoro pa mi zasteko mjenjac u petoj brzini, jedva ga vratih u ler.
Dijqgnoza, sajle mjenjaca traze da ih se zamjeni, ili da vozim sa 4 brzine?!
Nisam ga mjesec dana ubacio u petu, kad danas odmah belaj.
'bem ti brzu cestu.....
Jesil ti siguran u dijagnozu?
Trknuo do dva servisa, tako mi rekoše i jedni i drugi.
konektovan wrote:Skoro pa mi zasteko mjenjac u petoj brzini, jedva ga vratih u ler.
Dijqgnoza, sajle mjenjaca traze da ih se zamjeni, ili da vozim sa 4 brzine?!
Nisam ga mjesec dana ubacio u petu, kad danas odmah belaj.
'bem ti brzu cestu.....
konektovan wrote:Skoro pa mi zasteko mjenjac u petoj brzini, jedva ga vratih u ler.
Dijqgnoza, sajle mjenjaca traze da ih se zamjeni, ili da vozim sa 4 brzine?!
Nisam ga mjesec dana ubacio u petu, kad danas odmah belaj.
'bem ti brzu cestu.....
konektovan wrote:
Ja cu vjerovati da su sajle, ali i i ako je mjenjac u pitanju, 100-200 KM gore dole, svejedno..
kakva si ti picajzla da usput ne promijenis i korpu i lamelu pa ulje u mjenjacu.
Ja bi to promjenio, ali majstori kazu da je lamela ok. ulje sam mjenjao, ima 5 godina, valjda je dobro.
Ja cuvam kvacilo, evo 9 godina, ništa bitno se nije promijenilo a preša preko 150 kk za to vrijeme.