Iskreno i ovakvih komentara mi je ono...na vrh glave.O'zone wrote:Da mi je vidjeti nekog od Vas da jutros u 3 sata pod reflektorima skačete po nabujaloj Miljackoj.Ma da mi je Vas vidjeti sad evo u 13:00 po ovakvom vremenu da plutate pretražujete obale i rijeku.... Što je fino referisat iz toplog.
Cuj da mi je vas vidjeti. Kakve to veze ima...jesam li ja vatrogasac? Policajac? Nisam. Sta ja imam koji qrac raditi u 3h tu i smetati? Eto, ajd mi molim te samo to pojasni. Znaci posto je rano ujutro, neka svi spavaju. Ako si izabrao da budes vatrogasac, sta ja tu mogu? Ako si izabrao da budes policajac - sta sad?
Ok, imam empatije..nije u tome problem, ali covjece 5h nakon nesrece traziti nesto... Pa reci ima li to tebi smisla? Naravno da nema.
Ne kazem ja da su ti ljudi krivi, kriv je citav sistem koji je neorganizovan i bahat. Ljudi nemaju opremu, nemaju nista. Haman goloruki dosli tu i sta ce? Mogu samo gledati u nabujalu Miljacku. Isto kao da sam i ja dosao tu i gledao s njima.
Uostalom...evo...bas o cemu sam i pisao:
https://www.klix.ba/vijesti/bih/opsezna ... /171213049
Sta misle da ce naci nakon 5h? Samo me to zanima.
