UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#17226 Re: UEFA Champions League
Ne mozes ni amateru dozvoliti da ti unisti sezonu. Neuer ne bi primio ni jedan od ova tri gola. Primio bi mozda neki drugi ali ovo je smijesno.
- Better Man
- Posts: 18732
- Joined: 01/10/2006 20:10
#17227 Re: UEFA Champions League
Byern i pored dva postignuta gola pokazao da je smotan u napadu. Upravo su zbog te smotanosti i ispali iz LP. S ovakvom igrom Real ne može dobiti Liverpoola, jer za razliku od Bayerna Liverpool svoje šanse za gol rijetko propušta, a to smo se mogli uvjeriti do sad u LP.
- B6Redhell
- Posts: 7815
- Joined: 25/12/2010 04:56
#17228 Re: UEFA Champions League
LSD wrote:Ulreich, Rafinha i sudija Cakir izbacili Bayern.
Golman je odronžao mi bavarije, zaslužili su finale po svemu prikazanom u obje utakmice, bili su bolji, al ne može se protiv one nafakaške ciganije.
Sta kaze lsd sudija čakiir čakijaš izbacio bayern
hahahaha
Hahahaahahahahsh
- animals
- Posts: 21618
- Joined: 19/04/2013 22:13
#17229 Re: UEFA Champions League
Jebo ih Levandovski..
nikad sa njim finale..
a kamoli kanta..
nikad sa njim finale..
a kamoli kanta..
- hrasno38
- Posts: 34077
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#17230 Re: UEFA Champions League
ko kaze da ce igrati sa Liverpulom....ljepse zvuci Real:RomaBetter Man wrote:Byern i pored dva postignuta gola pokazao da je smotan u napadu. Upravo su zbog te smotanosti i ispali iz LP. S ovakvom igrom Real ne može dobiti Liverpoola, jer za razliku od Bayerna Liverpool svoje šanse za gol rijetko propušta, a to smo se mogli uvjeriti do sad u LP.
- Logovan
- Posts: 102771
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#17231 Re: UEFA Champions League
Ma sudija, ko drugi.B6Redhell wrote:Slazem se. sudija ih opet zajeboLogovan wrote:Ćao, ćao, vozdrica.![]()
![]()
Bayern bio bolji, napadao, ganjao prolaz, šutao, stvarao prilike, ali džaba kad su smotani. Više su sami krivi, ali hajmo pričati o sudiji, on je kriv.![]()
![]()
Vidim plaču na kupovinu vremena na kraju
Well smrccc smrcccc
Evo i meni zao..
Nema veze što je golman Bayerna idiot, nema veze što James fula sa dva metra prazan gol, nema veze što se od Riberyja odbija lopta, nema veze što su svi igrači Bayerna kolektivno smotani, ,ejbi ga, sudija je kriv.
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#17232 Re: UEFA Champions League
AmiĐa_Idriz wrote:Pa ne mozes dovesti De Geu da grije klupu Nojeru. Jbg.
Lewandowski...
Muller veceras van forme, jos na kraju zajeba onaj strasan pas...
-
Itsoktobealone
- Posts: 2326
- Joined: 25/08/2012 17:54
#17233 Re: UEFA Champions League
Džigerica vam propade sa tim kmečanjem. Prava pjena parti 
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#17234 Re: UEFA Champions League
Eee kad sam ja govorio da nema veceg fenomena od Davida.BHF_Manijak wrote:Nevjerovatno je koliko je samo puta Bayern puta probio po lijevo strani i onda... Nista. Svaki put glupan Alaba da uzasnu povratnu loptu ili nikakav centarsut
- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#17235 Re: UEFA Champions League
Pet sansi Reala u dvije utakmuce i dadnu 4 gola,a obje Bayern bio bolji! Frustrirajuce!
Red je da i ta sreca zakaze bar u finalu!
Idemo, Muhamede ili Edine, ko god, isprasite ove ove odvratne rekonkvistadore kad im bude najteze!
Red je da i ta sreca zakaze bar u finalu!
Idemo, Muhamede ili Edine, ko god, isprasite ove ove odvratne rekonkvistadore kad im bude najteze!
- SmokingMan
- Posts: 22556
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#17236 Re: UEFA Champions League
Real ne mora nikoga dobiti kroz igru,ali zato može kroz iskorištene prilike,makar ih bilo samo 3-4 tokom cijele utakmice,pa i jednu jedinu kontru i to je to.Bez sumnje finale Madrid - Liverpool 
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#17237 Re: UEFA Champions League
Pa vidjeli smo svi onaj penal koji je napravio cigan Marcelo, a sudija ništaB6Redhell wrote:LSD wrote:Ulreich, Rafinha i sudija Cakir izbacili Bayern.
Golman je odronžao mi bavarije, zaslužili su finale po svemu prikazanom u obje utakmice, bili su bolji, al ne može se protiv one nafakaške ciganije.
Sta kaze lsd sudija čakiir čakijaš izbacio bayern
hahahaha
Hahahaahahahahsh
- Artest
- Posts: 3942
- Joined: 12/05/2012 17:04
#17238 Re: UEFA Champions League
Ribery je dva puta je mogao poslat loptu za mat poziciju ali dzaba ga nema perifernog vida. Ipak on nije klasa velikog Piresa, koji je uvijek sve vidio i imao idealan tajming za pas.
Bayern je ispao jer nisu htjeli da se otrose na rezervnog golmana. Odluka koja je skupo placena. Selam za Henesa..
Bayern je ispao jer nisu htjeli da se otrose na rezervnog golmana. Odluka koja je skupo placena. Selam za Henesa..
- Idemedosumom
- Posts: 8291
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#17239 Re: UEFA Champions League
Sudija je kriv za ovo!
Da nije svirao penal protiv Juventusa, sada bi Bayern možda imao i produžetke protiv Stare Dame
Da nije svirao penal protiv Juventusa, sada bi Bayern možda imao i produžetke protiv Stare Dame
- turbofolk
- Posts: 3233
- Joined: 13/05/2014 09:37
#17240 Re: UEFA Champions League
Rekoh ja bit će gutavo do zadnje minute. Da golman ne pokloni gol Realu, gledali bi produžetke, al ne bi garant ovako dobra završnica utakmice bila. Čakir dodade još minutu na onih 5.
Real ne zna igrati revanš kod kuće pa to ti je. Mnogo puta do sad viđeno a i večeras se potvrdilo. Visili su do zadnje sekunde. Da ne dobiše po jedan poklon u Minhenu i u Madridu sad bi qrcu svirali.
Kad je žrijeb finala
Real ne zna igrati revanš kod kuće pa to ti je. Mnogo puta do sad viđeno a i večeras se potvrdilo. Visili su do zadnje sekunde. Da ne dobiše po jedan poklon u Minhenu i u Madridu sad bi qrcu svirali.
Kad je žrijeb finala
- Artest
- Posts: 3942
- Joined: 12/05/2012 17:04
#17241 Re: UEFA Champions League
Ti bi se trebao konacno odlucit za koga navijas. Ne moze i ManU i Real. Neozbiljno je.Logovan wrote:Ma sudija, ko drugi.B6Redhell wrote:Slazem se. sudija ih opet zajeboLogovan wrote:Ćao, ćao, vozdrica.![]()
![]()
Bayern bio bolji, napadao, ganjao prolaz, šutao, stvarao prilike, ali džaba kad su smotani. Više su sami krivi, ali hajmo pričati o sudiji, on je kriv.![]()
![]()
Vidim plaču na kupovinu vremena na kraju
Well smrccc smrcccc
Evo i meni zao..![]()
Nema veze što je golman Bayerna idiot, nema veze što James fula sa dva metra prazan gol, nema veze što se od Riberyja odbija lopta, nema veze što su svi igrači Bayerna kolektivno smotani, ,ejbi ga, sudija je kriv.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#17242 Re: UEFA Champions League
Ovo je bila zadnja sansa za Bayern da naprave nesto na evropskoj sceni. Sada dolazi diletant Kovac, kvalitetnih kupovina znamo da nece bit' (jerbo valja Uliju stagod ustedit', sad ce zima, znas ti posto je metar drva u Njemackoj
), tako da neka odmore malo od evrope, i nisu bolje zasluzili.
-
super_bayern
- Posts: 1349
- Joined: 14/05/2014 12:42
#17243 Re: UEFA Champions League
Bayern na jednu stranu, ali ono je stvarno dno dna ponašanje "igrača" reala, nepoštovanje protivnika da to nema mjere. Za mene su to poluigrači sa smrdljivom klupskom politikom valjanja po terenu i za najmanju glupost, ne shvatam kako neko može mirne duše reći da je "navijač" reala?Partijaner wrote:Ma sta ciganija kad ne iskoristis sanse i onako sami sebe zabiju nemas se sta nadati.super_bayern wrote:Ciganija baš
Ja se još uvijek ponosim klubom koji poštujem prije svega, jer nisu da izvinete pi***ce poput ovih baletana kojima ide za rukom da "prevare" i sudije svojom glumom na terenu. Fudbal je davno umro u realu.
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#17244 Re: UEFA Champions League
Po inerciji na strani Svaba al mi je drago zbog Yazida i Luke da su prosli.
Namazanost presudila.
Namazanost presudila.
- Logovan
- Posts: 102771
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#17245 Re: UEFA Champions League
Navijam za Sarajevo.Artest wrote: Ti bi se trebao konacno odlucit za koga navijas. Ne moze i ManU i Real. Neozbiljno je.
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#17246 Re: UEFA Champions League
Penal odvratnog cupavog majmuna 
- turbofolk
- Posts: 3233
- Joined: 13/05/2014 09:37
#17247 Re: UEFA Champions League
Modrić igrač utakmice. 
Ne znam jel zvanično, al je odigro bolje od ijednog Realovca. Dobro, Keylor je takođe donio plasman u finale Realu.
Ne znam jel zvanično, al je odigro bolje od ijednog Realovca. Dobro, Keylor je takođe donio plasman u finale Realu.
- SmokingMan
- Posts: 22556
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#17248 Re: UEFA Champions League
Luka je zahvalan igrač.
- Artest
- Posts: 3942
- Joined: 12/05/2012 17:04
#17249 Re: UEFA Champions League
Nije, ako je taj drugi klub manji...Logovan wrote:Navijam za Sarajevo.Artest wrote: Ti bi se trebao konacno odlucit za koga navijas. Ne moze i ManU i Real. Neozbiljno je.A te dvije gotivim.
Zar je zabranjeno gotiviti više od jednog kluba?
Ali Real i Manu, ne ide.
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#17250 Re: UEFA Champions League
Uzmi je u ruke golmaneeeeeeeee

