UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#17226 Re: UEFA Champions League

Post by Nadzorna_ploca »

Ne mozes ni amateru dozvoliti da ti unisti sezonu. Neuer ne bi primio ni jedan od ova tri gola. Primio bi mozda neki drugi ali ovo je smijesno.
User avatar
Better Man
Posts: 18732
Joined: 01/10/2006 20:10

#17227 Re: UEFA Champions League

Post by Better Man »

Byern i pored dva postignuta gola pokazao da je smotan u napadu. Upravo su zbog te smotanosti i ispali iz LP. S ovakvom igrom Real ne može dobiti Liverpoola, jer za razliku od Bayerna Liverpool svoje šanse za gol rijetko propušta, a to smo se mogli uvjeriti do sad u LP.
User avatar
B6Redhell
Posts: 7815
Joined: 25/12/2010 04:56

#17228 Re: UEFA Champions League

Post by B6Redhell »

LSD wrote:Ulreich, Rafinha i sudija Cakir izbacili Bayern.
Golman je odron :facepalm: žao mi bavarije, zaslužili su finale po svemu prikazanom u obje utakmice, bili su bolji, al ne može se protiv one nafakaške ciganije.

Sta kaze lsd sudija čakiir čakijaš izbacio bayern
hahahaha
Hahahaahahahahsh
User avatar
animals
Posts: 21618
Joined: 19/04/2013 22:13

#17229 Re: UEFA Champions League

Post by animals »

Jebo ih Levandovski..
nikad sa njim finale..
a kamoli kanta..
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#17230 Re: UEFA Champions League

Post by hrasno38 »

Better Man wrote:Byern i pored dva postignuta gola pokazao da je smotan u napadu. Upravo su zbog te smotanosti i ispali iz LP. S ovakvom igrom Real ne može dobiti Liverpoola, jer za razliku od Bayerna Liverpool svoje šanse za gol rijetko propušta, a to smo se mogli uvjeriti do sad u LP.
ko kaze da ce igrati sa Liverpulom....ljepse zvuci Real:Roma :D
User avatar
Logovan
Posts: 102771
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#17231 Re: UEFA Champions League

Post by Logovan »

B6Redhell wrote:
Logovan wrote:Ćao, ćao, vozdrica. :mrgreen: :mrgreen:

Bayern bio bolji, napadao, ganjao prolaz, šutao, stvarao prilike, ali džaba kad su smotani. Više su sami krivi, ali hajmo pričati o sudiji, on je kriv. :mrgreen:
Slazem se. sudija ih opet zajebo :D :D
Vidim plaču na kupovinu vremena na kraju
Well smrccc smrcccc
Evo i meni zao..
Ma sudija, ko drugi. :D
Nema veze što je golman Bayerna idiot, nema veze što James fula sa dva metra prazan gol, nema veze što se od Riberyja odbija lopta, nema veze što su svi igrači Bayerna kolektivno smotani, ,ejbi ga, sudija je kriv. :mrgreen:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#17232 Re: UEFA Champions League

Post by BHF_Manijak »

AmiĐa_Idriz wrote:Pa ne mozes dovesti De Geu da grije klupu Nojeru. Jbg.
:mrgreen: :mrgreen:

Lewandowski... :-) Frajer se nije s lotpom sastavio, a i onu 100%-tnu sansu u prvom sto je im'o promasio. :oops: I onda kazu bolji spic od Dzeke. :lol: :oops: A rezervni napadac ti iz Hoffenheima i zove se Wagner, ima 30 godina. :zzzz:
Muller veceras van forme, jos na kraju zajeba onaj strasan pas...
Itsoktobealone
Posts: 2326
Joined: 25/08/2012 17:54

#17233 Re: UEFA Champions League

Post by Itsoktobealone »

Džigerica vam propade sa tim kmečanjem. Prava pjena parti :D
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#17234 Re: UEFA Champions League

Post by pirmin »

BHF_Manijak wrote:Nevjerovatno je koliko je samo puta Bayern puta probio po lijevo strani i onda... Nista. Svaki put glupan Alaba da uzasnu povratnu loptu ili nikakav centarsut
Eee kad sam ja govorio da nema veceg fenomena od Davida.



:D
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#17235 Re: UEFA Champions League

Post by shake69 »

Pet sansi Reala u dvije utakmuce i dadnu 4 gola,a obje Bayern bio bolji! Frustrirajuce!
Red je da i ta sreca zakaze bar u finalu!
Idemo, Muhamede ili Edine, ko god, isprasite ove ove odvratne rekonkvistadore kad im bude najteze!
User avatar
SmokingMan
Posts: 22556
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#17236 Re: UEFA Champions League

Post by SmokingMan »

Real ne mora nikoga dobiti kroz igru,ali zato može kroz iskorištene prilike,makar ih bilo samo 3-4 tokom cijele utakmice,pa i jednu jedinu kontru i to je to.Bez sumnje finale Madrid - Liverpool :thumbup:
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#17237 Re: UEFA Champions League

Post by LSD »

B6Redhell wrote:
LSD wrote:Ulreich, Rafinha i sudija Cakir izbacili Bayern.
Golman je odron :facepalm: žao mi bavarije, zaslužili su finale po svemu prikazanom u obje utakmice, bili su bolji, al ne može se protiv one nafakaške ciganije.

Sta kaze lsd sudija čakiir čakijaš izbacio bayern
hahahaha
Hahahaahahahahsh
Pa vidjeli smo svi onaj penal koji je napravio cigan Marcelo, a sudija ništa :skoljka: sramota.
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#17238 Re: UEFA Champions League

Post by Artest »

Ribery je dva puta je mogao poslat loptu za mat poziciju ali dzaba ga nema perifernog vida. Ipak on nije klasa velikog Piresa, koji je uvijek sve vidio i imao idealan tajming za pas.

Bayern je ispao jer nisu htjeli da se otrose na rezervnog golmana. Odluka koja je skupo placena. Selam za Henesa.. :izet:
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8291
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#17239 Re: UEFA Champions League

Post by Idemedosumom »

Sudija je kriv za ovo!

Da nije svirao penal protiv Juventusa, sada bi Bayern možda imao i produžetke protiv Stare Dame :oops:
User avatar
turbofolk
Posts: 3233
Joined: 13/05/2014 09:37

#17240 Re: UEFA Champions League

Post by turbofolk »

Rekoh ja bit će gutavo do zadnje minute. Da golman ne pokloni gol Realu, gledali bi produžetke, al ne bi garant ovako dobra završnica utakmice bila. Čakir dodade još minutu na onih 5.

Real ne zna igrati revanš kod kuće pa to ti je. Mnogo puta do sad viđeno a i večeras se potvrdilo. Visili su do zadnje sekunde. Da ne dobiše po jedan poklon u Minhenu i u Madridu sad bi qrcu svirali.

Kad je žrijeb finala :D
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#17241 Re: UEFA Champions League

Post by Artest »

Logovan wrote:
B6Redhell wrote:
Logovan wrote:Ćao, ćao, vozdrica. :mrgreen: :mrgreen:

Bayern bio bolji, napadao, ganjao prolaz, šutao, stvarao prilike, ali džaba kad su smotani. Više su sami krivi, ali hajmo pričati o sudiji, on je kriv. :mrgreen:
Slazem se. sudija ih opet zajebo :D :D
Vidim plaču na kupovinu vremena na kraju
Well smrccc smrcccc
Evo i meni zao..
Ma sudija, ko drugi. :D
Nema veze što je golman Bayerna idiot, nema veze što James fula sa dva metra prazan gol, nema veze što se od Riberyja odbija lopta, nema veze što su svi igrači Bayerna kolektivno smotani, ,ejbi ga, sudija je kriv. :mrgreen:
Ti bi se trebao konacno odlucit za koga navijas. Ne moze i ManU i Real. Neozbiljno je.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#17242 Re: UEFA Champions League

Post by Tito_i_Partija »

Ovo je bila zadnja sansa za Bayern da naprave nesto na evropskoj sceni. Sada dolazi diletant Kovac, kvalitetnih kupovina znamo da nece bit' (jerbo valja Uliju stagod ustedit', sad ce zima, znas ti posto je metar drva u Njemackoj :roll: ), tako da neka odmore malo od evrope, i nisu bolje zasluzili.
super_bayern
Posts: 1349
Joined: 14/05/2014 12:42

#17243 Re: UEFA Champions League

Post by super_bayern »

Partijaner wrote:
super_bayern wrote:Ciganija baš
Ma sta ciganija kad ne iskoristis sanse i onako sami sebe zabiju nemas se sta nadati.
Bayern na jednu stranu, ali ono je stvarno dno dna ponašanje "igrača" reala, nepoštovanje protivnika da to nema mjere. Za mene su to poluigrači sa smrdljivom klupskom politikom valjanja po terenu i za najmanju glupost, ne shvatam kako neko može mirne duše reći da je "navijač" reala?
Ja se još uvijek ponosim klubom koji poštujem prije svega, jer nisu da izvinete pi***ce poput ovih baletana kojima ide za rukom da "prevare" i sudije svojom glumom na terenu. Fudbal je davno umro u realu.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#17244 Re: UEFA Champions League

Post by pirmin »

Po inerciji na strani Svaba al mi je drago zbog Yazida i Luke da su prosli.
Namazanost presudila.
User avatar
Logovan
Posts: 102771
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#17245 Re: UEFA Champions League

Post by Logovan »

Artest wrote: Ti bi se trebao konacno odlucit za koga navijas. Ne moze i ManU i Real. Neozbiljno je.
Navijam za Sarajevo. :mrgreen: A te dvije gotivim. :mrgreen: Zar je zabranjeno gotiviti više od jednog kluba? :D
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#17246 Re: UEFA Champions League

Post by leškarenje »

Penal odvratnog cupavog majmuna :oops:
User avatar
turbofolk
Posts: 3233
Joined: 13/05/2014 09:37

#17247 Re: UEFA Champions League

Post by turbofolk »

Modrić igrač utakmice. :thumbup:

Ne znam jel zvanično, al je odigro bolje od ijednog Realovca. Dobro, Keylor je takođe donio plasman u finale Realu.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22556
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#17248 Re: UEFA Champions League

Post by SmokingMan »

Luka je zahvalan igrač.
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#17249 Re: UEFA Champions League

Post by Artest »

Logovan wrote:
Artest wrote: Ti bi se trebao konacno odlucit za koga navijas. Ne moze i ManU i Real. Neozbiljno je.
Navijam za Sarajevo. :mrgreen: A te dvije gotivim. :mrgreen: Zar je zabranjeno gotiviti više od jednog kluba? :D
Nije, ako je taj drugi klub manji...

Ali Real i Manu, ne ide. :wink:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#17250 Re: UEFA Champions League

Post by veella »

Uzmi je u ruke golmaneeeeeeeee :lol: :lol: :lol:
Post Reply