rade oni dobro , nemas brigeMea_parvitas wrote:Nije, neki je mladji momak, a Ahmed im je glavni majstor i valjda vlasnik, nisam siguran, pa sa njim sjednete i pogledate cijene dijelova online u prodavnici gdje ih i on uzima, samo nisam znao jel to sad mene izaslo taman ili puno pa zato sam pitao. Kvalitetom radova sam sad za sad zadovoljan, pa vidjecemo. Jedina zamjerka je jer nisam dobio racun, ali nisam ga ni trazio, ali cuo sam i od drugih da su posteni i nema opucavanja.amar1994 wrote:Ko ti je radio auto , momak s naocalama ? I meni su mijenjali d.plocice
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#17151 Re: Pitamo Mehanicare ?
- drug_profi
- Posts: 65431
- Joined: 16/07/2012 16:00
#17152 Re: Pitamo Mehanicare ?
E sad jedino da nije momak s naocalama izgubio naocale pa radio bez njih...
Ja bi otiso da to provjerim jos jednom.
Ja bi otiso da to provjerim jos jednom.
-
noviclan
- Posts: 15024
- Joined: 31/10/2013 06:48
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#17154 Re: Pitamo Mehanicare ?
u svakoj prodavnici,selne su univerzalne...
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#17155 Re: Pitamo Mehanicare ?
imas selne u bingu kupit raznih velicina.... u robotu isto tako -
-
noviclan
- Posts: 15024
- Joined: 31/10/2013 06:48
#17156 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma znan ima po trznim centrima one na sarafanje ove su one na klik malo zajevanije profesionalnijecommendatore wrote:imas selne u bingu kupit raznih velicina.... u robotu isto tako -
@ jesu li nam ovo uklonili temu najljepsa voditeljica vijesti
- nagibSA
- Posts: 1154
- Joined: 19/10/2017 01:21
#17157 Re: Pitamo Mehanicare ?
Zna l' neko gdje ima uzeti u SA spone stabilizatora (balans stangle) za FIAT Grande punto? 
- muha_sa
- Posts: 140458
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#17158 Re: Pitamo Mehanicare ?
odeš kod Šandora--tamo nema šta nemanagibSA wrote:Zna l' neko gdje ima uzeti u SA spone stabilizatora (balans stangle) za FIAT Grande punto?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#17159 Re: Pitamo Mehanicare ?
uzet nema nigdje,prosao je rat,nema vise uzimanja..
kupiti ima u svakoj prodavnici autodijelova
kupiti ima u svakoj prodavnici autodijelova
- Edin H.
- Posts: 53623
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#17160 Re: Pitamo Mehanicare ?
bitanga_sa_otesa wrote:uzet nema nigdje,prosao je rat,nema vise uzimanja..
kupiti ima u svakoj prodavnici autodijelova
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
- nagibSA
- Posts: 1154
- Joined: 19/10/2017 01:21
#17162 Re: Pitamo Mehanicare ?
O hvala, uzeo tj. kupio u SimImpexu, nije losa prodavnica, na Kuli dole.

- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#17163 Re: Pitamo Mehanicare ?
dobro je snabdjevena ta prodavnica,bio sam jednom..
-
DonieBrasco
- Posts: 20110
- Joined: 31/08/2016 16:09
#17164 Re: Pitamo Mehanicare ?
Imam jedno pitanje vezano za felge.
Nesto sam gledao na youtube u Srbiji jedan decko voza VW Polo na kojem su aluminijumske 16' sa ljetnim gumama, on zeli da stavi celicne felege sa zimskim gumama sada kada dođe vrijeme za zimske gume, a kasnije na ljeto samo mjenja kompletne tockove i obrnuto na zimu. Uglavnom on je to odlucio da uradi ali je negdje cuo da mora da radi a-test za to i to ga je zbunilo.
Ja sam zelim isto da uradim na svom autu po pitanju felgi aluminijuske sa ljetnim gumama / celicne sa zimskim, da li i kod nas mora da se radi a-test, jer u Srbiji je nastupio neki bas strog zakon, a kod nas se ne zna ni ko pije ni ko placa.
P.S. Gdje je najpouzdanije kupiti celicne felge u Sarajevu, da idem u ovlasteni servis ili neka radnja ?
Nesto sam gledao na youtube u Srbiji jedan decko voza VW Polo na kojem su aluminijumske 16' sa ljetnim gumama, on zeli da stavi celicne felege sa zimskim gumama sada kada dođe vrijeme za zimske gume, a kasnije na ljeto samo mjenja kompletne tockove i obrnuto na zimu. Uglavnom on je to odlucio da uradi ali je negdje cuo da mora da radi a-test za to i to ga je zbunilo.
Ja sam zelim isto da uradim na svom autu po pitanju felgi aluminijuske sa ljetnim gumama / celicne sa zimskim, da li i kod nas mora da se radi a-test, jer u Srbiji je nastupio neki bas strog zakon, a kod nas se ne zna ni ko pije ni ko placa.
P.S. Gdje je najpouzdanije kupiti celicne felge u Sarajevu, da idem u ovlasteni servis ili neka radnja ?
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#17165 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ne treba atest kod nas. Taj decko ne vozi na tvornickim felgama nego nekim lijevim. Kupis original tockove celicne ili alu i fabricki propisane dimenzije guma i ne treba ti atest
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#17166 Re: Pitamo Mehanicare ?

Znao sam da vw ima najbolja auta. Ovo ne zagadjuje, ovo iz auspuha izlazi ko sa bjelasnice cist prirodni
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#17167 Re: Pitamo Mehanicare ?
ja imam za 225/45/17 , cisto zbog mogucih prelazaka grane mimo HRThrottle wrote:Ne treba atest kod nas. Taj decko ne vozi na tvornickim felgama nego nekim lijevim. Kupis original tockove celicne ili alu i fabricki propisane dimenzije guma i ne treba ti atest
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#17168 Re: Pitamo Mehanicare ?
JavierBosnia wrote:
Znao sam da vw ima najbolja auta. Ovo ne zagadjuje, ovo iz auspuha izlazi ko sa bjelasnice cist prirodni
-
noviclan
- Posts: 15024
- Joined: 31/10/2013 06:48
#17169 Re: Pitamo Mehanicare ?
vidi se da je policajac lijepo eko naljepnicuJavierBosnia wrote:
Znao sam da vw ima najbolja auta. Ovo ne zagadjuje, ovo iz auspuha izlazi ko sa bjelasnice cist prirodni
-
forzaitalia
- Posts: 59
- Joined: 25/03/2007 16:14
#17170 Re: Pitamo Mehanicare ?
Stručnjaci recite mi da li motor 1.9 TDI sa 77 kW iz 2007 godine ima DPF filter, auto je Seat???
- konektovan
- Posts: 51448
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#17171 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jedan od kolega ima seat altea 2007 godište, nema dpf, drugi kolega ima alteu xl 2009 godište i nema dpf, treci kolega ima octaviju 2007 godište i nema dpf, cetvrti kolega ima octaviju 2008 godište i ima dpf, u stvari više nemaforzaitalia wrote:Stručnjaci recite mi da li motor 1.9 TDI sa 77 kW iz 2007 godine ima DPF filter, auto je Seat???
peti kolega ima octaviju 2006 4x4 i nema dpf.
Svi motori 1.9 tdi 77 kw.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#17172 Re: Pitamo Mehanicare ?
U sustini, imas puno kolega 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#17173 Re: Pitamo Mehanicare ?
i svi pocupali dpf 
- drug_profi
- Posts: 65431
- Joined: 16/07/2012 16:00
#17174 Re: Pitamo Mehanicare ?
Što bi veselo bilo da je eko test eliminatoran.
Ljudi nisu svjesni sta rade sebi i okolini u ovoj kotlini gdje sve sto isprdnes ostane u zraku da lebdi jos dugo.
Ljudi nisu svjesni sta rade sebi i okolini u ovoj kotlini gdje sve sto isprdnes ostane u zraku da lebdi jos dugo.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#17175 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ti bi udario na glasačko tijelo, e pa nećeš, razbojniče.

