Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#17101 Re: Pitamo Mehanicare ?
Hoćemol naručit bitango 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#17102 Re: Pitamo Mehanicare ?
sta ce to tebibleee_sa wrote:Hoćemol naručit bitango
- Rockefeller
- Posts: 8709
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#17103 Re: Pitamo Mehanicare ?
Decki, posto se nebo u autu odlijepilo valja ga presvuc. Ima li iko preporuku za ljepilo? Inace kola su Audi a4 b6. Htio bi to da sredim a inace lole traze preko 350€ i da im ja donesem nebo.
Hvala
Hvala
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#17104 Re: Pitamo Mehanicare ?
rastavi to sam i zalijepi sintelanom
- Rockefeller
- Posts: 8709
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#17105 Re: Pitamo Mehanicare ?
Imas li kakvo uputstvo za to slucajno?bitanga_sa_otesa wrote:rastavi to sam i zalijepi sintelanom
Svjetlo, kuke one na nebu i ostale sitnice znao bi skinut. Najveci problem bi mi bio onu plastiku skidat kod sjedista? Neko kaze da treba neko ne.
Ja gongule jebo joj ja mater
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#17106 Re: Pitamo Mehanicare ?
nisam nikad skidao na audiju,ali na cherokee-ju mi se isto desilo i poslusam savjet nekog pametologa za ljepilo u spreju i odlijepi mi se za 5 dana ,onda sam kupio kilu sintelana ,namazao onaj karton cetkom sacekao malo i zalijepio i zategao platno,poslije 4 god je isto ostalo i prodao sam ga takoRockefeller wrote: Imas li kakvo uputstvo za to slucajno?
Svjetlo, kuke one na nebu i ostale sitnice znao bi skinut. Najveci problem bi mi bio onu plastiku skidat kod sjedista? Neko kaze da treba neko ne.
Ja gongule jebo joj ja mater
- Rockefeller
- Posts: 8709
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#17107 Re: Pitamo Mehanicare ?
bitanga_sa_otesa wrote:nisam nikad skidao na audiju,ali na cherokee-ju mi se isto desilo i poslusam savjet nekog pametologa za ljepilo u spreju i odlijepi mi se za 5 dana ,onda sam kupio kilu sintelana ,namazao onaj karton cetkom sacekao malo i zalijepio i zategao platno,poslije 4 god je isto ostalo i prodao sam ga takoRockefeller wrote: Imas li kakvo uputstvo za to slucajno?
Svjetlo, kuke one na nebu i ostale sitnice znao bi skinut. Najveci problem bi mi bio onu plastiku skidat kod sjedista? Neko kaze da treba neko ne.
Ja gongule jebo joj ja mater![]()
Gledo sam ovog lika i sto ga zavrsi za sekundu. Nista, prikupit materijal i ozezi. Nasao sam i dobro ljepilo.
Al‘ zamisli ti, zovem ja razlicite ljude i pitam ih da mi to srede jer mi je sad frka oko zavrsnog ispita pa nemam bas vremena, rece donesi ti meni to i sredim ti za 350€. Pa jarane nes ga jezikom lizat. Helem, ima i za Audi nekoliko video snimaka i to bas za ovog mog pa cu sredit.
Nista bez cetke i ljepila
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#17108 Re: Pitamo Mehanicare ?
kazem ti zajebase me ,kao neko u spreju najjace 17 maraka sprej,kupim 2 i odlijepi se...Rockefeller wrote:
Nista bez cetke i ljepila
i onda sam ovu kantu kupio kila 12 maraka i namackao cetkom..

- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#17109 Re: Pitamo Mehanicare ?
jos si i narkoman 
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#17110 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kako ljepiti ako je rupicasto nebo kao u oldtimera???
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#17111 Re: Pitamo Mehanicare ?
pa prekocis rupiceSodom1 wrote:Kako ljepiti ako je rupicasto nebo kao u oldtimera???
to je druga vrsta neba,rupicasto se zateze i ima zeljezne sipke ispod...
- konektovan
- Posts: 51453
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#17112 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nije ti ovo sintelan..bitanga_sa_otesa wrote:kazem ti zajebase me ,kao neko u spreju najjace 17 maraka sprej,kupim 2 i odlijepi se...Rockefeller wrote:
Nista bez cetke i ljepila![]()
i onda sam ovu kantu kupio kila 12 maraka i namackao cetkom..
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#17113 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kod zadnje sajbe mi se pocelo odljepljivati u Mercedesa , inace nije nigdje osteceno , ali je prljavobitanga_sa_otesa wrote:pa prekocis rupiceSodom1 wrote:Kako ljepiti ako je rupicasto nebo kao u oldtimera???![]()
to je druga vrsta neba,rupicasto se zateze i ima zeljezne sipke ispod...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#17114 Re: Pitamo Mehanicare ?
kupi pa pomirisi ,isto baca ulijevo ocamkonektovan wrote: Nije ti ovo sintelan..
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#17115 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nedavno kod oca spalo u voznji, bilo pomalo odlijepljeno sa strana i onda kvadrat iz sredine spao odjednom, ja dosao sutra on pozabijao rajsnegle

- B6Redhell
- Posts: 7819
- Joined: 25/12/2010 04:56
#17116 Re: Pitamo Mehanicare ?
najgore izvaditi "Nebo" iz auta a da ga ne polomis.. pogotovo u novijih auta I ako ne moze kroz gepek..
ja sam skoro radio to. moro vaditi prednje suvozacevo sijediste.. usput uradio I one sa strana stubove. drugacija boja tapacirunga, bilo sivo. sad material lazna alcantra koza ko bejagi.. ali je tamno I puno bolje izgleda.. puno bolje ispalo nego sto sam mislio.
koristio sam 3M visoko temperaturni sprej. ne znam gdje to nabaviti.. I samo ga jednako naneses I polahko.
uglavnom auto je 2008 I pocelo se sa strana guliti crn krov stoji vani. Znaci najgori dio posla izvaditi I vratiti I ocisiti onu spuzvu od orginala, dobro je ismirglati da lijepilo primi...
ja sam skoro radio to. moro vaditi prednje suvozacevo sijediste.. usput uradio I one sa strana stubove. drugacija boja tapacirunga, bilo sivo. sad material lazna alcantra koza ko bejagi.. ali je tamno I puno bolje izgleda.. puno bolje ispalo nego sto sam mislio.
koristio sam 3M visoko temperaturni sprej. ne znam gdje to nabaviti.. I samo ga jednako naneses I polahko.
uglavnom auto je 2008 I pocelo se sa strana guliti crn krov stoji vani. Znaci najgori dio posla izvaditi I vratiti I ocisiti onu spuzvu od orginala, dobro je ismirglati da lijepilo primi...
- Rockefeller
- Posts: 8709
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#17117 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma poso je to ba, jos ko nikad nije radio. Ja npr moram samo nebo a te stubove ne bi da diram. Dobro pa ima internet pa mozes sve informacije dobiti. Velika sreca.
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#17118 Re: Pitamo Mehanicare ?
Na YT cuda ima. Samo treba potraziti.
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#17119 Re: Pitamo Mehanicare ?
Drug ako si zainterosavn javi se u PM imam covjeka koji ce ti to uraditi za mozda 20-25e. Inace radi oko namjestaja, pa mu ni to nije strano. Meni radio ekstra ispalo.Rockefeller wrote:Decki, posto se nebo u autu odlijepilo valja ga presvuc. Ima li iko preporuku za ljepilo? Inace kola su Audi a4 b6. Htio bi to da sredim a inace lole traze preko 350€ i da im ja donesem nebo.
Hvala
- konektovan
- Posts: 51453
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#17120 Re: Pitamo Mehanicare ?
Na kojem autu???JavierBosnia wrote:Drug ako si zainterosavn javi se u PM imam covjeka koji ce ti to uraditi za mozda 20-25e. Inace radi oko namjestaja, pa mu ni to nije strano. Meni radio ekstra ispalo.Rockefeller wrote:Decki, posto se nebo u autu odlijepilo valja ga presvuc. Ima li iko preporuku za ljepilo? Inace kola su Audi a4 b6. Htio bi to da sredim a inace lole traze preko 350€ i da im ja donesem nebo.
Hvala
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#17121 Re: Pitamo Mehanicare ?
Golf 3 karavankonektovan wrote:Na kojem autu???JavierBosnia wrote:Drug ako si zainterosavn javi se u PM imam covjeka koji ce ti to uraditi za mozda 20-25e. Inace radi oko namjestaja, pa mu ni to nije strano. Meni radio ekstra ispalo.Rockefeller wrote:Decki, posto se nebo u autu odlijepilo valja ga presvuc. Ima li iko preporuku za ljepilo? Inace kola su Audi a4 b6. Htio bi to da sredim a inace lole traze preko 350€ i da im ja donesem nebo.
Hvala
- Rockefeller
- Posts: 8709
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#17122 Re: Pitamo Mehanicare ?
Imas pp.JavierBosnia wrote:Drug ako si zainterosavn javi se u PM imam covjeka koji ce ti to uraditi za mozda 20-25e. Inace radi oko namjestaja, pa mu ni to nije strano. Meni radio ekstra ispalo.Rockefeller wrote:Decki, posto se nebo u autu odlijepilo valja ga presvuc. Ima li iko preporuku za ljepilo? Inace kola su Audi a4 b6. Htio bi to da sredim a inace lole traze preko 350€ i da im ja donesem nebo.
Hvala
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#17123 Re: Pitamo Mehanicare ?
Cuj 350 eura za tapaciranje neba
Pa nije Bentli
Pa nije Bentli
- corolla02
- Posts: 11334
- Joined: 18/02/2009 22:12
- Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
- Horoskop: Gemini
#17124 Re: Pitamo Mehanicare ?
ja radio na svome, nekako prije 2 godine, malo je zahmetli ali izvodljivo



sic bar jedan izvuci, onaj suvozacev je najlakse jer najcesce nema puno kablova/elektronike ispod



sic bar jedan izvuci, onaj suvozacev je najlakse jer najcesce nema puno kablova/elektronike ispod
- Rockefeller
- Posts: 8709
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#17125 Re: Pitamo Mehanicare ?
Boga mi. Znaci 350€ da ga ja donesem i on da ga zalijepi.Throttle wrote:Cuj 350 eura za tapaciranje neba
Pa nije Bentli
Stare mi moje.
Ja mogu zadnju klupu spustit pa mi je lakse. Bice to dobro, samo da nadjem stof koji mi odgovara a do tad nek me ceski po glavicorolla02 wrote:ja radio na svome, nekako prije 2 godine, malo je zahmetli ali izvodljivo
sic bar jedan izvuci, onaj suvozacev je najlakse jer najcesce nema puno kablova/elektronike ispod
