HS kablovska

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
MH i HS kablovska
Posts: 545
Joined: 26/07/2013 16:25

#17076 Re: HS kablovska

Post by MH i HS kablovska »

Poštovani korisnici,

Nastavljamo sa kontinuiranim unapređenjem svih servisa i usluga prema korisnicima kompanija koje od sada posluju udruženo sa kompanijom Telemach.
U novoj priči nas vodi samo jedan cilj – da se pobrinemo da se u našem društvu dobro osjećate.

S tim u vezi, obavještavamo vas da smo svim korisnicima sa područja udruženih kompanija sa Telemachom na kojima je pušten novi signal, odnosno korisnicima koji su prešli na ponudu novih i naprednijih usluga, povećali brzinu internet paketa (DUO NET i TRIO GRANDE paketi) za dodatnih 30 Mb/s.

Navedenu pogodnost najbržeg interneta u BiH, korisnici DUO i TRIO paketa će uživati naredna 2 mjeseca.

Takođe, svi korisnici udruženih kompanija koji u narednom periodu počnu koristiti napredne servise kroz DUO NET ili TRIO GRANDE pakete, dobijaju gratis brži internet za dodatnih 30 Mb/s, dva mjeseca od momenta aktivacije novog paketa.

Pored ovog specijalnog poklona, svakako imate mogućnost korištenja nove akcije - PREPOLOVI MJESEČNI RAČUN u kojoj štedite i do 309 KM!

Ali to još nije sve!

Svim pretplatnicima koji su već prešli na nove usluge ili do 2.5.2016. godine učine isto, poklanjamo dodatna 2 mjeseca gledanja promotivnog paketa digitalnih TV kanala i telefonski aparat u vrijednosti od 40 KM ako izaberu paket koji uključuje fiksnu telefoniju.

Pozovite nas na broj 1360, pišite nam na e-mail adresu [email protected], Facebook profil Telemach BIH ili nas posjetite u Telemach-ovim poslovnicama u Sarajevu.

Hvala vam na povjerenju.
User avatar
hrasno38
Posts: 34074
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#17077 Re: HS kablovska

Post by hrasno38 »

MH i HS kablovska wrote:Poštovani korisnici,

Nastavljamo sa kontinuiranim unapređenjem svih servisa i usluga prema korisnicima kompanija koje od sada posluju udruženo sa kompanijom Telemach.
U novoj priči nas vodi samo jedan cilj – da se pobrinemo da se u našem društvu dobro osjećate.

S tim u vezi, obavještavamo vas da smo svim korisnicima sa područja udruženih kompanija sa Telemachom na kojima je pušten novi signal, odnosno korisnicima koji su prešli na ponudu novih i naprednijih usluga, povećali brzinu internet paketa (DUO NET i TRIO GRANDE paketi) za dodatnih 30 Mb/s.

Navedenu pogodnost najbržeg interneta u BiH, korisnici DUO i TRIO paketa će uživati naredna 2 mjeseca.

Takođe, svi korisnici udruženih kompanija koji u narednom periodu počnu koristiti napredne servise kroz DUO NET ili TRIO GRANDE pakete, dobijaju gratis brži internet za dodatnih 30 Mb/s, dva mjeseca od momenta aktivacije novog paketa.

Pored ovog specijalnog poklona, svakako imate mogućnost korištenja nove akcije - PREPOLOVI MJESEČNI RAČUN u kojoj štedite i do 309 KM!

Ali to još nije sve!

Svim pretplatnicima koji su već prešli na nove usluge ili do 2.5.2016. godine učine isto, poklanjamo dodatna 2 mjeseca gledanja promotivnog paketa digitalnih TV kanala i telefonski aparat u vrijednosti od 40 KM ako izaberu paket koji uključuje fiksnu telefoniju.

Pozovite nas na broj 1360, pišite nam na e-mail adresu [email protected], Facebook profil Telemach BIH ili nas posjetite u Telemach-ovim poslovnicama u Sarajevu.

Hvala vam na povjerenju.
:thumbup:

Pitanje...imam li ja ikakve benifite koji sam sa quadro paketa HS-a u februaru presao na Trio Grande Family TM-a? Vise ne mogu sve da pohvatam.
ZPP
Posts: 543
Joined: 16/02/2013 10:13

#17078 Re: HS kablovska

Post by ZPP »

Postovani @MH i HS kablovska,

Molim te u svoje ime i vjerujem u ime mnogih forumasa, da nam ne prosipas ovdje Top shop pricu, folove "ali to nije sve, ako nazovete odmah uz steznik dobijate i gratis vibrator i pakovanje zvaka..." i slicne gluposti.

Ako su vam sefovi vec odlucili da i na ovaj nacin komunicirate sa korisnicima vasih usluga onda konkretno odgovorite na pitanje koje vam se postavi, a manite se suplje.

Zahvaljujem.

(Iako je, kako neko vec napisa, iz vaseg izbjegavanja odgovora sve jasno...)
operacija labrador
Posts: 142
Joined: 10/08/2013 17:15

#17079 Re: HS kablovska

Post by operacija labrador »

Evo i Logosoft se zadao pa svako malo "akcija" , ah što su gazde pritisnule mandžment

https://www.lol.ba/Novosti.aspx?id=f384 ... ee3c963edc
User avatar
hrasno38
Posts: 34074
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#17080 Re: HS kablovska

Post by hrasno38 »

operacija labrador wrote:Evo i Logosoft se zadao pa svako malo "akcija" , ah što su gazde pritisnule mandžment

https://www.lol.ba/Novosti.aspx?id=f384 ... ee3c963edc
Pa utakmica i privlacenje kupaca....to je upravo ono sto nam treba i sto je dobro
User avatar
Benq
Posts: 10497
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#17081 Re: HS kablovska

Post by Benq »

hrasno38 wrote: Pa utakmica i privlacenje kupaca....to je upravo ono sto nam treba i sto je dobro
:thumbup: :thumbup:
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#17082 Re: HS kablovska

Post by The Realist »

MH i HS kablovska wrote:Poštovani korisnici,

Nastavljamo sa kontinuiranim unapređenjem svih servisa i usluga prema korisnicima kompanija koje od sada posluju udruženo sa kompanijom Telemach.
U novoj priči nas vodi samo jedan cilj – da se pobrinemo da se u našem društvu dobro osjećate.

S tim u vezi, obavještavamo vas da smo svim korisnicima sa područja udruženih kompanija sa Telemachom na kojima je pušten novi signal, odnosno korisnicima koji su prešli na ponudu novih i naprednijih usluga, povećali brzinu internet paketa (DUO NET i TRIO GRANDE paketi) za dodatnih 30 Mb/s.

Navedenu pogodnost najbržeg interneta u BiH, korisnici DUO i TRIO paketa će uživati naredna 2 mjeseca.

Takođe, svi korisnici udruženih kompanija koji u narednom periodu počnu koristiti napredne servise kroz DUO NET ili TRIO GRANDE pakete, dobijaju gratis brži internet za dodatnih 30 Mb/s, dva mjeseca od momenta aktivacije novog paketa.

Pored ovog specijalnog poklona, svakako imate mogućnost korištenja nove akcije - PREPOLOVI MJESEČNI RAČUN u kojoj štedite i do 309 KM!

Ali to još nije sve!

Svim pretplatnicima koji su već prešli na nove usluge ili do 2.5.2016. godine učine isto, poklanjamo dodatna 2 mjeseca gledanja promotivnog paketa digitalnih TV kanala i telefonski aparat u vrijednosti od 40 KM ako izaberu paket koji uključuje fiksnu telefoniju.

Pozovite nas na broj 1360, pišite nam na e-mail adresu [email protected], Facebook profil Telemach BIH ili nas posjetite u Telemach-ovim poslovnicama u Sarajevu.

Hvala vam na povjerenju.
Je li ovo imamo svi? Danas sam primjetio da mi stoji +30mbps, ali poslije je to nestalo, dok kod mjerenja nije nikada išlo preko 77-78mbps, koliko i trebam imati (80mbps).
User avatar
kemox
Posts: 700
Joined: 02/02/2013 12:43

#17083 Re: HS kablovska

Post by kemox »

za džirlo narod džirlo proizvodi. :bih: Ali to nije sve :kiss:
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#17084 Re: HS kablovska

Post by MTV »

hrasno38 wrote:
operacija labrador wrote:Evo i Logosoft se zadao pa svako malo "akcija" , ah što su gazde pritisnule mandžment

https://www.lol.ba/Novosti.aspx?id=f384 ... ee3c963edc
Pa utakmica i privlacenje kupaca....to je upravo ono sto nam treba i sto je dobro
Neka neka, sto se mene tice nek se operateri medjusobno pobiju do krvi a mi da dobijemo sto bolje usluge za iste ili manje pare.
User avatar
Benq
Posts: 10497
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#17085 Re: HS kablovska

Post by Benq »

The Realist wrote: Je li ovo imamo svi? Danas sam primjetio da mi stoji +30mbps, ali poslije je to nestalo, dok kod mjerenja nije nikada išlo preko 77-78mbps, koliko i trebam imati (80mbps).
Ugasi modem iz struje na minut-dva pa onda testiraj konekciju.
User avatar
Sarajbeg
Posts: 272
Joined: 11/07/2015 12:26

#17086 Re: HS kablovska

Post by Sarajbeg »

raja imam pitanje za one koji su presli sa kid paketa i presli uzeli, ove nove trio pakete .Interesuje me ovi koji su odbarali paket trio grande family ,sto se tice kanala gdje u ponudi pise preko 150 kanala,sta se podrazumjeva pod tim preko ,jel to moze biti 50+1 ili vise koji je konacan broj kanla sto se tice ove ponude .Kakva su vasa iskustva sa ovim novim paketima i videnja jeste li zadovoljni ili ne ...jesu li kritike poz ili neg,prirode :-D itd... Sto se tice sportskih kanala sta bi to trebalo da se ima sto se tice sport.kanala ,tipa sport klubove hoce li samo biti 1.,2,3 samo + sport golf ili ce tu jos biti 4.,5,6 i nakon isteka promotivne akcije ili se sport klubovi 4,5,6 morjau uzeti zasebno :roll: :-D .


Novi ugovor koji ste potpisali kakav je logo,neka slika kablovske na ugovovoru ,hS ili telemah ,iako su firme pod krovom telemaha. :-D
Last edited by Sarajbeg on 04/03/2016 20:49, edited 1 time in total.
User avatar
winnie
Posts: 388
Joined: 19/08/2009 19:50

#17087 Re: HS kablovska

Post by winnie »

supercali wrote:lagano ce svi sa kid paketa preci na neki paket od telemaha ovi kid s m l paketi su prelazni vjerovatno
ja ću lagano preći na logosoft
User avatar
crnivrag
Posts: 13644
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#17088 Re: HS kablovska

Post by crnivrag »

Sarajbeg wrote:raja imam pitanje za one koji su presli sa kid paketa i presli uzeli, ove nove trio pakete .Interesuje me ovi koji su odbarali paket trio grande family ,sto se tice kanala gdje u ponudi pise preko 150 kanala,sta se podrazumjeva pod tim preko ,jel to moze biti 50+1 ili vise koji je konacan broj kanla sto se tice ove ponude .Kakva su vasa iskustva sa ovim novim paketima i videnja jeste li zadovoljni ili ne ...jesu li kritike poz ili neg,prirode :-D itd...


Novi ugovor koji ste potpisali kakav je logo,neka slika kablovske na ugovovoru ,hS ili telemah ,iako su firme pod krovom telemaha. :-D
Ja ti mogu reći da se pod tih 150 kanala podrazumijeva Prošireni paket (koji sadrži kanale iz Start i Osnovnog paketa + dodatne kanale).

Listu kanala koji spadaju u Prošireni paket možeš vidjeti na Telemach stranici.

Ostala iskustva će ti vjerovatno iznijeti korisnici kablovskih televizija HS, HKB-NET i M&H Company.
User avatar
Sarajbeg
Posts: 272
Joined: 11/07/2015 12:26

#17089 Re: HS kablovska

Post by Sarajbeg »

crnivrag wrote:
Sarajbeg wrote:raja imam pitanje za one koji su presli sa kid paketa i presli uzeli, ove nove trio pakete .Interesuje me ovi koji su odbarali paket trio grande family ,sto se tice kanala gdje u ponudi pise preko 150 kanala,sta se podrazumjeva pod tim preko ,jel to moze biti 50+1 ili vise koji je konacan broj kanla sto se tice ove ponude .Kakva su vasa iskustva sa ovim novim paketima i videnja jeste li zadovoljni ili ne ...jesu li kritike poz ili neg,prirode :-D itd...


Novi ugovor koji ste potpisali kakav je logo,neka slika kablovske na ugovovoru ,hS ili telemah ,iako su firme pod krovom telemaha. :-D
Ja ti mogu reći da se pod tih 150 kanala podrazumijeva Prošireni paket (koji sadrži kanale iz Start i Osnovnog paketa + dodatne kanale).

Listu kanala koji spadaju u Prošireni paket možeš vidjeti na Telemach stranici.

Ostala iskustva će ti vjerovatno iznijeti korisnici kablovskih televizija HS, HKB-NET i M&H Company.
ako se ne varam onda bi trebao imati sport klubovr 4,5,6 :roll: :? ,mozda grijesim :cry: :skoljka: :D :? ili :?
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#17090 Re: HS kablovska

Post by The Realist »

Benq wrote: Ugasi modem iz struje na minut-dva pa onda testiraj konekciju.
Nije to u pitanju, probao. Pisalo mi je i na profilu +30mbps i onda je nestalo.
SerijeSync
Posts: 1128
Joined: 08/02/2016 20:35

#17091 Re: HS kablovska

Post by SerijeSync »

Sarajbeg wrote:
ako se ne varam onda bi trebao imati sport klubovr 4,5,6 :roll: :? ,mozda grijesim :cry: :skoljka: :D :? ili :?
ne varaš se
User avatar
kemox
Posts: 700
Joined: 02/02/2013 12:43

#17092 Re: HS kablovska

Post by kemox »

winnie wrote:
supercali wrote:lagano ce svi sa kid paketa preci na neki paket od telemaha ovi kid s m l paketi su prelazni vjerovatno
ja ću lagano preći na logosoft
Ja ću vjerovatno na moja tv

Ovdje se kao korisnik KID 8 paketa osjećam pokradenim, prevarenim i ucijenjenim. Ako mi ne ostave prošireni paket iz principa ću preći na moja tv. Hoće da im platim oko 10 KM više da bi imao ono što sam ranije imao. Digitalna me interesuje, za internet mi je svejedno.

Hvala Bogu imam para, nije to problem. Neću da me neko pravi budalom za moje pare kad mogu birati!
User avatar
crnivrag
Posts: 13644
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#17093 Re: HS kablovska

Post by crnivrag »

Sarajbeg wrote: ako se ne varam onda bi trebao imati sport klubovr 4,5,6 :roll: :? ,mozda grijesim :cry: :skoljka: :D :? ili :?
U tom paketu imaš SK1, SK2, SK3, SK4, SK5, SK6, SK1 HR, SK1 HD, SK2 HD, SK3 HD (SK Golf i SK Golf HD).
User avatar
winnie
Posts: 388
Joined: 19/08/2009 19:50

#17094 Re: HS kablovska

Post by winnie »

kemox wrote:
winnie wrote:
supercali wrote:lagano ce svi sa kid paketa preci na neki paket od telemaha ovi kid s m l paketi su prelazni vjerovatno
ja ću lagano preći na logosoft
Ja ću vjerovatno na moja tv

Ovdje se kao korisnik KID 8 paketa osjećam pokradenim, prevarenim i ucijenjenim. Ako mi ne ostave prošireni paket iz principa ću preći na moja tv. Hoće da im platim oko 10 KM više da bi imao ono što sam ranije imao. Digitalna me interesuje, za internet mi je svejedno.

Hvala Bogu imam para, nije to problem. Neću da me neko pravi budalom za moje pare kad mogu birati!
Da, ima i ta opcija. Neka je priča o novim paketima, ponudama iz bh telekoma, pa ću vidjeti. Ove iz HS/TM ću gledati da izbjegnem po svaku cijenu
User avatar
Sarajbeg
Posts: 272
Joined: 11/07/2015 12:26

#17095 Re: HS kablovska

Post by Sarajbeg »

crnivrag wrote:
Sarajbeg wrote: ako se ne varam onda bi trebao imati sport klubovr 4,5,6 :roll: :? ,mozda grijesim :cry: :skoljka: :D :? ili :?
U tom paketu imaš SK1, SK2, SK3, SK4, SK5, SK6, SK1 HR, SK1 HD, SK2 HD, SK3 HD (SK Golf i SK Golf HD).
:thumbup: :P

pitanje za ove koji su upuceni jos sto se tice ovih duo tel paketa ,recimo meni je "primamljiv" ovaj paket duo tel grande extra koji ako se ne varam ukljucuje kako pise u ponudi preko 190 kanala+ HBO Premium+HBO GO ,dobro postao bi korisnik telefonije dobio bi telefon sve OK ,ali me interesuje u pogledu interneta gdje pise da je internet besplatan ali da je brizina ova 512/128 Kb/s.Ja sam trenutno korisnik KID 8 paketa i u domenu interneta pise iako nisam nesto posebno sto se tice informaticke tehnologije ,interneta i tih stvari ,dalkle pise sledece

Internet FLAT RATE
Download/Upload od 17 do 00 14/2 Mbps


Internet FLAT RATE
Download/Upload od 00 do 17 20/2 Mbps

kolko se razumijem kilobajt je manji od megabajta :D ,e sad u pogledu interneta jesam li u slucaju da izaberem ovaj paket ,konkretno sto se tice interneta sisao sa konja na magarca.Ko zna ako moze malo pojasniti :-D
SerijeSync
Posts: 1128
Joined: 08/02/2016 20:35

#17096 Re: HS kablovska

Post by SerijeSync »

duo tel paket, znači samo ime govori telefon i tv bez neta i oni ti poklanjaju tu mizernu brzinu, dok na duo net paketu imaš opet svih 190 kanala HBO, HD paket ali bez telefona i brzinu od 120/5
User avatar
kemox
Posts: 700
Joined: 02/02/2013 12:43

#17097 Re: HS kablovska

Post by kemox »

winnie wrote:
kemox wrote:
winnie wrote:lagano ce svi sa kid paketa preci na neki paket od telemaha ovi kid s m l paketi su prelazni vjerovatno
ja ću lagano preći na logosoft
Ja ću vjerovatno na moja tv

Ovdje se kao korisnik KID 8 paketa osjećam pokradenim, prevarenim i ucijenjenim. Ako mi ne ostave prošireni paket iz principa ću preći na moja tv. Hoće da im platim oko 10 KM više da bi imao ono što sam ranije imao. Digitalna me interesuje, za internet mi je svejedno.

Hvala Bogu imam para, nije to problem. Neću da me neko pravi budalom za moje pare kad mogu birati!
Da, ima i ta opcija. Neka je priča o novim paketima, ponudama iz bh telekoma, pa ću vidjeti. Ove iz HS/TM ću gledati da izbjegnem po svaku cijenu[/quote]

Vidim isto mislimo. Ja ne tražim ništa više od onoga što sam imao
User avatar
Sarajbeg
Posts: 272
Joined: 11/07/2015 12:26

#17098 Re: HS kablovska

Post by Sarajbeg »

SerijeSync wrote:duo tel paket, znači samo ime govori telefon i tv bez neta i oni ti poklanjaju tu mizernu brzinu, dok na duo net paketu imaš opet svih 190 kanala HBO, HD paket ali bez telefona i brzinu od 120/5
dakle imao bih internet uz ove kanale(preko 190) + telefoniju ali i brzinu interneta koja je slabija od trenutne koju imam na kid 8 paketu.Jel tako :D :-D :? .Net paketi mi trenutno nisu u zizi interesovanja :D :-D
SerijeSync
Posts: 1128
Joined: 08/02/2016 20:35

#17099 Re: HS kablovska

Post by SerijeSync »

Sarajbeg wrote:
SerijeSync wrote:duo tel paket, znači samo ime govori telefon i tv bez neta i oni ti poklanjaju tu mizernu brzinu, dok na duo net paketu imaš opet svih 190 kanala HBO, HD paket ali bez telefona i brzinu od 120/5
dakle imao bih internet uz ove kanale(preko 190) + telefoniju ali i brzinu interneta koja je slabija od trenutne koju imam na kid 8 paketu.Jel tako :D :-D :? .Net paketi mi trenutno nisu u zizi interesovanja :D :-D
da imao bi tu mizernu brzinu uz ono što si naveo
operacija labrador
Posts: 142
Joined: 10/08/2013 17:15

#17100 Re: HS kablovska

Post by operacija labrador »

Ne znam kako kod ostlih "kidovaca" (kid8) ali (kao što rekoh mlogo puta) ništa od brzine 20/2.
Dok je HS "hodao po zemlji" bilo je i malo više a sada (i preko žice) jedva:

Image

P.S čujem da je pravilo na TM (a sad je HS=TM ,HS je na plakati TM u BBI ispisano "sitnim slovima" , na dnu :izet: )
da nikad nemaš "potpisanu" brzinu downloada već "tu negdje" ili "oko" ... te brzine
ja tu stavku nisam vidio u ugovoru - mislim, "oko" i "tu negdje" ili "blizu" ... :D :izet:
Locked