SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#17051 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

ranger wrote:
Tercius wrote:Image

Meni je ovo crna hronika.
sve fgr
Image
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#17052 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by nema me tamo »

vješalica wrote:
karanana wrote:http://avaz.ba/lokalne-vijesti/sarajevo ... voju-djecu
ne kontam. sta se desilo?
problem.u drustvu sa.ovakvom nesortom je sto nekakav vapaj za tim ostaje u krugu facebook diskusije koja je upitno da li se stvarno i desila,ali uzecemo da jeste,jer bolesne bagre ima svugdje

kao i opisa jedne prosjecne nepismene studentice koja je sjargala do tramvaja a nije sposobna upotrijebiti umjesto udaranje, zqdovoljenje pohote pred djetetom,i slicnih izraza koji postoje za takve radnje
jadna je drzava u kojoj si ti nepismena studentica i 'stidljiva'

Naravno da se desilo samo sto je fazon da kad bi joj ja to uradio prešutila bi, al' zato sto je to uradio stari prdonja s 70 onda je problem.. :D

Da " debilno " razmisljanje samo istinito.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#17053 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

kao što bi i tebi bio problem da ti baba sjedne u krilo, a ne bi da ti sjedne mlada fina koka od 22-3...
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#17054 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

sram da ga bude star a bezobrazan
penzija se potrosila i ode zabavu po tramvajima traziti
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#17055 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

studetnice, bi li me malo "udarila"?
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#17056 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by nema me tamo »

JThomas wrote:kao što bi i tebi bio problem da ti baba sjedne u krilo, a ne bi da ti sjedne mlada fina koka od 22-3...

S nekih 15tak sam oštro u kombiju nabadao stariju babu dobro nisam sad siguran da li je baba, al' je bila sigurno preko 60.. :D

Još se namješta sama, a kako se kombi trese tako i ona sve oštrija. :D
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#17057 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

ima i to svoj naziv...
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#17058 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by nema me tamo »

Zavisi u kojoj drzavi, 15 na Islandu legalno.
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#17059 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Zejnep »

nema me tamo wrote:
JThomas wrote:kao što bi i tebi bio problem da ti baba sjedne u krilo, a ne bi da ti sjedne mlada fina koka od 22-3...

S nekih 15tak sam oštro u kombiju nabadao stariju babu dobro nisam sad siguran da li je baba, al' je bila sigurno preko 60.. :D

Još se namješta sama, a kako se kombi trese tako i ona sve oštrija. :D
Motaj kablove, gasi internet. Sad sam sve vidjela.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#17060 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by uglavnomja »

Zejnep wrote:
nema me tamo wrote:
JThomas wrote:kao što bi i tebi bio problem da ti baba sjedne u krilo, a ne bi da ti sjedne mlada fina koka od 22-3...

S nekih 15tak sam oštro u kombiju nabadao stariju babu dobro nisam sad siguran da li je baba, al' je bila sigurno preko 60.. :D

Još se namješta sama, a kako se kombi trese tako i ona sve oštrija. :D
Motaj kablove, gasi internet. Sad sam sve vidjela.
ocito nisi citala najgornju temu na pf razne diskusije, : najbolje na sa-x

recimo ovog slavuja

the-best-of-sa-iks-prijedlozi-t93252s425.html

sorry za off
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#17061 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by nema me tamo »

Zejnep wrote:
nema me tamo wrote:
JThomas wrote:kao što bi i tebi bio problem da ti baba sjedne u krilo, a ne bi da ti sjedne mlada fina koka od 22-3...

S nekih 15tak sam oštro u kombiju nabadao stariju babu dobro nisam sad siguran da li je baba, al' je bila sigurno preko 60.. :D

Još se namješta sama, a kako se kombi trese tako i ona sve oštrija. :D
Motaj kablove, gasi internet. Sad sam sve vidjela.
99 posto muškaraca se ovo desilo bar 1 u zivotu evo nek' se jave redom iznenadila bi se..

A ono sto je najzanimljivije od njih 3 do 5 nije reklo a vec se namjestalo...
Da stvarno ne gusim dalje završavam s ovom " bolesnom " pricom. :D
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#17062 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Bloo »

vješalica wrote:
Bloo wrote:
Tercius wrote:Pedofil valjda...
Prije bih rekla egzibicionist :D
uh uh...bas ti dogurala ko i ova 'studentica'
Dogurala jasta nego ...
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#17063 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

nema me tamo wrote:
A ono sto je najzanimljivije od njih 3 do 5 nije reklo a vec se namjestalo...
Da stvarno ne gusim dalje završavam s ovom " bolesnom " pricom. :D
kofol se izmicale a ustvari namicale
Opal_89
Posts: 320
Joined: 06/02/2016 12:41

#17064 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Opal_89 »

Dobro, mogla se bolje izraziti, ja sam na prvi mah pomislila da se tramvaj raspao pa nesto udara, otpalo sjediste ili sl. Ali nista novo. Bolesnih ljudi na svakom cosku. Da je neko mladji ustao starijem gospodinu, mozda covjek ne bi to ni radio :-) mislim, imaju besplatne karte da se vozaju po gradu i jos moraju da stoje u prevoznom sredstvu ccc
meteorit135531
Posts: 702
Joined: 29/05/2016 16:35

#17065 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by meteorit135531 »

nema me tamo wrote:
karanana wrote:http://avaz.ba/lokalne-vijesti/sarajevo ... voju-djecu
ne kontam. sta se desilo?
To nisi nikad u punom tramvaju grindovao gospođe?
Mislim , valjda vam je jasno da je ovo izmisljeno. Ne kazu dzaba u narodu : "Lazes kao Avaz".
Iznenadjuje me da forumas kao sto je karanana i Thomas koji sigurno nisu balavci i imaju 30 + vjeruju u ovakve izmisljotine.
Ja stvarno mislim da u redakciji Avaza rade psihicki izopacene osobe koji clanci ovakvog sadrzaja nisu nimalo nastrani , naprotiv uzivaju dok ovo pisu i vjerovatno se zadovoljavaju na ovakve stvari..
Pa objavljuju oni ovakve clanke na sedmicnoj bazi..

Covjek silovao psa u Zenici , djevojka se samozadovoljavala na ocigled okupljenih gradjana ispred diskoteke u Tesnju i sl.

Mislim , guglajte te stvari , vidjet cete da je jedini izvor ovakvih gadosti Avaz , sto znamo koliko je kredibilan izvor informacija

Ne kaze se dzaba u narodu : Lazes kao Avaz.
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#17066 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

meteorit135531 wrote:
nema me tamo wrote:
karanana wrote:http://avaz.ba/lokalne-vijesti/sarajevo ... voju-djecu
ne kontam. sta se desilo?
To nisi nikad u punom tramvaju grindovao gospođe?
Mislim , valjda vam je jasno da je ovo izmisljeno. Ne kazu dzaba u narodu : "Lazes kao Avaz".
Iznenadjuje me da forumas kao sto je karanana i Thomas koji sigurno nisu balavci i imaju 30 + vjeruju u ovakve izmisljotine.
Ja stvarno mislim da u redakciji Avaza rade psihicki izopacene osobe koji clanci ovakvog sadrzaja nisu nimalo nastrani , naprotiv uzivaju dok ovo pisu i vjerovatno se zadovoljavaju na ovakve stvari..
Pa objavljuju oni ovakve clanke na sedmicnoj bazi..

Covjek silovao psa u Zenici , djevojka se samozadovoljavala na ocigled okupljenih gradjana ispred diskoteke u Tesnju i sl.

Mislim , guglajte te stvari , vidjet cete da je jedini izvor ovakvih gadosti Avaz , sto znamo koliko je kredibilan izvor informacija

Ne kaze se dzaba u narodu : Lazes kao Avaz.
Naravno da je avaz kita. Ali sto se tice crne hronike mahalasi su dobro upuceni. Imaju veze u policiji koje malo vjerovatno pocaste. Evo recimo ovo sa trebom u tesnju je 100% tacno. Ja gledo.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#17067 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by nema me tamo »

meteorit135531 wrote:
nema me tamo wrote:
karanana wrote:http://avaz.ba/lokalne-vijesti/sarajevo ... voju-djecu
ne kontam. sta se desilo?
To nisi nikad u punom tramvaju grindovao gospođe?
Mislim , valjda vam je jasno da je ovo izmisljeno. Ne kazu dzaba u narodu : "Lazes kao Avaz".
Iznenadjuje me da forumas kao sto je karanana i Thomas koji sigurno nisu balavci i imaju 30 + vjeruju u ovakve izmisljotine.
Ja stvarno mislim da u redakciji Avaza rade psihicki izopacene osobe koji clanci ovakvog sadrzaja nisu nimalo nastrani , naprotiv uzivaju dok ovo pisu i vjerovatno se zadovoljavaju na ovakve stvari..
Pa objavljuju oni ovakve clanke na sedmicnoj bazi..

Covjek silovao psa u Zenici , djevojka se samozadovoljavala na ocigled okupljenih gradjana ispred diskoteke u Tesnju i sl.

Mislim , guglajte te stvari , vidjet cete da je jedini izvor ovakvih gadosti Avaz , sto znamo koliko je kredibilan izvor informacija

Ne kaze se dzaba u narodu : Lazes kao Avaz.

:D

Istina ili ne ova anegdota " mlade dame " cinjenica je da se ovo svuda dešava na dnevnoj bazi 50+.. :D
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#17068 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Bloo »

Desava se svim generacijama zena. Grozno je i paralizirajuce.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#17069 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by nema me tamo »

Da se razumijemo ovo sto sam pricao iz licnog iskustva to je sve na random situacije kad vec bude puno i + se moraš potrefit iza mete..

Sad da ja stojim i gledam kad je pun i onda da trazim zrtve to je vec nesto drugo. :D
Doduše sad sam ružniji i deblji vjerovatno bi 50 posto situacija u stanici završio.. :D
L u c i f e r
Posts: 12480
Joined: 30/11/2013 14:50

#17070 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by L u c i f e r »

Meni se desavalo da mi se u tramvajskoj guzvi koke namjerno prislone na hasima :oops:

Nisam se vala plaho ni bunio
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#17071 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by nema me tamo »

L u c i f e r wrote:Meni se desavalo da mi se u tramvajskoj guzvi koke namjerno prislone na hasima :oops:

Nisam se vala plaho ni bunio

Još oni stari grad busevi pa ono uz one ceste s 101 rupom dok gospođa ima s strane da se uhvati za stolicu, al' nece jer želi akcije... :D
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#17072 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by splinter »

JThomas wrote:hastahana (odnosno sadašnji holiday market) je ajnadžićev projekat, a vrabac je hadžibajrićev pulen koji je za njega prenosio prijetnje stojniću. i on eto sasvim slučajno na otvorenju tog marketa baci zapaljivu napravu.

možda za njega i nije - ali slučajno ili od svoje pameti isto sigurno nije. to nije teorija zavjere nego zdrav razum.
Pa dovoljno ti je da vidiš ko sve radi u policiji danas ili ko je gradonačelnik il recimo načelnik novog grada pa shvatiš koja smo mi karina od države i koja smijurija.
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11829
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#17073 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by japin_mutapi »

vala su ovi prijasnji nacelnici novog grada bili gori sto puta, pa bi se po tome moglo zakljuciti da napredujemo
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52760
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#17074 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Chmoljo »

JThomas wrote:ima i to svoj naziv...
Babojebac?
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#17075 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bitanga_sa_otesa »

Chmoljo wrote:
JThomas wrote:ima i to svoj naziv...
Babojebac?
:lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply