UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#17051 Re: UEFA Champions League
1-3 za Bayern.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#17052 Re: UEFA Champions League
I see what you did thereTomahawk11 wrote:1-3 za Bayern.
- Bosanski_kralj
- Posts: 10180
- Joined: 31/03/2007 00:07
#17053 Re: UEFA Champions League
Znam šta radiš, ali nadam se da ćeš baš večeras i pogoditi.Tomahawk11 wrote:1-3 za Bayern.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12405
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#17054 Re: UEFA Champions League
Sa ovolikim povredama, dobro je i ako jedna udje u gol Reala.
Ocekujem veceras Artesta sa onim gifom iz American Psycho kad Bateman guzi one prostitutke.
Ocekujem veceras Artesta sa onim gifom iz American Psycho kad Bateman guzi one prostitutke.
- van Basten
- Posts: 7965
- Joined: 21/09/2006 02:59
#17055 Re: UEFA Champions League
vidim u Realu nista nisu prepustili slucaju pa ce na centru biti provjereni prijatelj Cakir 
- R9..
- Posts: 1973
- Joined: 03/06/2009 08:35
- Location: Soda
#17056 Re: UEFA Champions League
Doveli svog cojka...
Da li je baš on bio prvi izbor Pereza, ne vjerujem da je on navijač Reala..
Da li je baš on bio prvi izbor Pereza, ne vjerujem da je on navijač Reala..
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#17057 Re: UEFA Champions League
Sjecas se kako je Nanija onda na krmetnjaku iskljucio bez razloga...malo ga kramponima po bubrezima ovaj hop odma crveni, pa stvarno... 
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#17058 Re: UEFA Champions League
Uz veliku sudijsku pomoć.Tomahawk11 wrote:1-3 za Bayern.
- R9..
- Posts: 1973
- Joined: 03/06/2009 08:35
- Location: Soda
#17059 Re: UEFA Champions League
A u tom cucu grmi zec...AmiĐa_Idriz wrote:Sjecas se kako je Nanija onda na krmetnjaku iskljucio bez razloga...malo ga kramponima po bubrezima ovaj hop odma crveni, pa stvarno...
Sjećam se toga Nani proso kraj Arbeloe a ovaj pade ko pokosen..
-
Korovjev
- Posts: 846
- Joined: 17/03/2018 18:42
#17060 Re: UEFA Champions League
Meni je dobar Cakir, baš zbog toga što ga nije strah veliku odluku donijeti i tu ne ferma velike, male. Vrlo brzo riješi i simuliranja i ona zalijetanja cijelog tima kod nekog žešćeg faula, tako da su utakmice koje on sudi obično bez tih prljavština i igra se a ne valja po terenu.
- turbofolk
- Posts: 3233
- Joined: 13/05/2014 09:37
#17061 Re: UEFA Champions League
Tomahawk provocira. 1-3 za Bayern ustvari znači 3-1 za Real
Da je pisalo samo 1-3 bilo bi nedvomisleno.
- Edin H.
- Posts: 53587
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#17062 Re: UEFA Champions League
Amidza, sta je bolje za Liverpool, ko da prodje?AmiĐa_Idriz wrote:I see what you did thereTomahawk11 wrote:1-3 za Bayern.
Ili ne smeta?
- Idemedosumom
- Posts: 8290
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#17063 Re: UEFA Champions League
Po meni, Bayern ima možda do 20 % šanse za prolazak u finale. Ovo će Real opet na svoj način odraditi, uz ulaganje taman onoliko truda koliko je potrebno, ni sekundu više 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#17064 Re: UEFA Champions League
Kao uzvratnu protiv Juventusa ?Idemedosumom wrote:Po meni, Bayern ima možda do 20 % šanse za prolazak u finale. Ovo će Real opet na svoj način odraditi, uz ulaganje taman onoliko truda koliko je potrebno, ni sekundu više
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#17065 Re: UEFA Champions League
Ne bi volio Reala samo zbog Tominih prognoza mada imam jedan prijedlog za njega po tom pitanju, al sacekacemo sutra veceEdin H. wrote:Amidza, sta je bolje za Liverpool, ko da prodje?AmiĐa_Idriz wrote:I see what you did thereTomahawk11 wrote:1-3 za Bayern.
Ili ne smeta?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#17066 Re: UEFA Champions League
Sta kaze Vlatko, formacije nisu bitne 
-
Rob_Atl
- Posts: 6007
- Joined: 27/12/2010 06:09
- Location: Atlanta
#17067 Re: UEFA Champions League
Razbit ce ih Real jedno 3-1
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#17068 Re: UEFA Champions League
Aha Cakir silazi dijelom tunela kojim ide domaca ekipa, ok sve nam je jasno dajte im trofej !!!1!!1!!
- R9..
- Posts: 1973
- Joined: 03/06/2009 08:35
- Location: Soda
#17069 Re: UEFA Champions League
Osjeća se ko kod kućeAmiĐa_Idriz wrote:Aha Cakir silazi dijelom tunela kojim ide domaca ekipa, ok sve nam je jasno dajte im trofej !!!1!!1!!
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#17070 Re: UEFA Champions League
Naprijed bijeli. 
- p206
- Posts: 8423
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#17071 Re: UEFA Champions League
Ubiće ih Muller
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#17072 Re: UEFA Champions League
Hahahah opet Kimmich hahaha 
-
omar little
- Posts: 17378
- Joined: 14/03/2008 21:14
#17073 Re: UEFA Champions League
samog ga ostavili ko duha 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#17074 Re: UEFA Champions League
Zovite sudije, penal , ajmo
- SmokingMan
- Posts: 22532
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#17075 Re: UEFA Champions League
Nije moglo bolje početi.
