hrasno38 wrote:
Ama bas sve si pogresno preveo pa bih te zamolio da uvijek dobro procitas ono sto napisem.
1. Sta sam ja napisao za Eurosport...."
I kod LOL-a Eurosort HD kanali su extra paket..." a sad procitaj svoj odgovor
2. Kuhanje je bilo u HS-ovoj semi i kao obicni i kao HD kanal i vjeruj mi da bruka ozbiljnije raje gleda cesto taj kanal u sta ti koliko vidim ne spadas kao sto vjerovatno i nespadas u one koji sami sebi znaju ponesto i skuhati. Carstvo ukusa i carstvo cula su dvije vrlo interesantne stvari
3. Nema Arena HD ali imas SK HD (koje ja uzgred ne volim ali ih imam). Usput imas 30 HD kanala u paketu za 8 KM na TM i HS a u Logosoftu za istu cijenu duplo manje. Takodje u LOL-u nemas ni jedan strani HD u start paketu au TM i HS-u imas SK1, Viasat Nature/History HD, N1, BHT, Face TV, Hayat...ako jos dodas prosireni sto kosta ukupno 5 KM dobijas i BBC Earth, SK3, Fox Life i Fox Crime sto je za LOL i BHT vec misaona imenica.
4. Lobiranje za dobijanje kanala i lobiranje za drugog provajdera su nebo i zemlja al stvarno mi mrsko da ti objasanjvam nesto za sto nije potrebno objasnjenje!!!
Pa brate i kod telemacha su, sada po novim podjelama paketa kanala, sta sam pograsno napisao, dakle necesh ih imati ni na Logu ni na Telemachu ako izaberesh neki manji paket, kao sto si imao na HS-u .Ti uporno o najvecim paketima kojih ne koristi ni 15-20% populacije.
2.Uporno pokusavas da implicirash da sam neki balavac, pa bih te zamolio da se ne bazirash na licnost, vec na diskusiju.SK i Kuhinje mogu biti u 3D-u ja cu opet streamati arenu.I ja volim kuhanje i kuhati, ali mi nista ne znaci sto je u HD-u, History mi je recimo puno vazniji, ali to su licne preferencije, takodjer, ni jedan filmski kanal nema smisla pored danasnjeg interneta, osim mozda HBO-a, koji je opet u ovim velikim paketima.
3. Ja uporno o malim ti o velikim paketima, ponavljam za male pakete ih trenutno sisa Logosoft.
4. Sada se vec pravish naivan, ja sam lobirao za ukidanje naplate na drugom tv-u i javno i transparentno pokazivanje kanala, a ovo sto sam naveo drugim korisnicima supsitut druge kompanije je samo moja zelja da pomognem, a ne lobiranje za Logosoft.