Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#17001 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ne znam odakle je dečko ali ako je iz Sa onda Mirza na KG, samo reci poslo me Cobe 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#17002 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nas je zemljak to 
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#17003 Re: Pitamo Mehanicare ?
Aaaa znači i on jaja vaga 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#17004 Re: Pitamo Mehanicare ?
Aha i puni paprike vodom 
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#17005 Re: Pitamo Mehanicare ?
E nemoj ga onda kod Mirze da mi kaže jes mi to Visočaka posl'o

- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#17006 Re: Pitamo Mehanicare ?
Mogul
Te jebo visocak
Te jebo visocak
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#17007 Re: Pitamo Mehanicare ?
Šalim se, svi ste moji da ste od govana
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#17008 Re: Pitamo Mehanicare ?
To nas jebe sto smo svoji 
- drug_profi
- Posts: 65440
- Joined: 16/07/2012 16:00
#17009 Re: Pitamo Mehanicare ?
Cisto srebro vidi se....amar1994 wrote:Bakir1 wrote:Ne znam nije se jos poceo HDi kvariti pa ne znam popratne elemente![]()
egr hladnjak na tdi
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#17010 Re: Pitamo Mehanicare ?
...ali onda to nije do vw smetlja nego do nasih kockastih gloovoo...konektovan wrote:Ja koliko sam upratio na vw vozilima, bar ovdje u rajvoSa kad se upali lampica za dpf, to je znak da ides pravo kod simanica ili na mostarsko raskrsce, da ga rezu.Norm wrote:...evo Mecimo za Forda, normalno je da se ne zna kako i kad da regenerise FAP, ali kad se upali lampica za regeneraciju DPF-a kod VW to je onda obicno smetLJe?
- topcam
- Posts: 5471
- Joined: 08/07/2007 12:49
- Vozim: uzbrdo
#17011 Re: Pitamo Mehanicare ?
Bio sam prije 20 godina kod Marinka i pokojnog Zdenka. Uradjeno bolje nego fabricki.NediM17 wrote:ostavi auto kod marinka i ne beri brigutopcam wrote:
Jel´imao neko ovakav problem, gdje je radio i po kojoj cijeni?
Prag je jedini "vitalni/nosivi" dio koji je ostecen.
Pretproslu Novu, mali nedostatci "radio Zdenko pa i razumljivo, (covjek se pridruzio svojoj zeni u jednom boljem svijetu)", ali ipak za 10 klasa
bolje uradjeno od onih vrana ili koje su ono Tice u Donjim Rosuljama. (i to nakon reklamacije kod Tice/vrane ili koja to ono bi kokos).
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
- topcam
- Posts: 5471
- Joined: 08/07/2007 12:49
- Vozim: uzbrdo
#17013 Re: Pitamo Mehanicare ?
Suti ba ja i Marinka zovem Marinko , a on MarinkoBakir1 wrote:Zvonko
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#17014 Re: Pitamo Mehanicare ?
Znas li Nasera? Ne mogu se sjetit prezimena , jedva sam ga nasao u Visokom , te haj vamo te haj tamoBakir1 wrote:Ima jos bolje prezime Batina![]()
Meni je radio xy auta, pravi majstor
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#17015 Re: Pitamo Mehanicare ?
dobro Visoko jeste malo ali nije ko bosanska otokaSodom1 wrote:Znas li Nasera? Ne mogu se sjetit prezimena , jedva sam ga nasao u Visokom , te haj vamo te haj tamoBakir1 wrote:Ima jos bolje prezime Batina![]()
Meni je radio xy auta, pravi majstor
cime ti se bavi taj naser ko zna mozda i znam
- mad_max_ba
- Posts: 26645
- Joined: 21/08/2015 12:42
- Location: Tamni Vilajet
#17016 Re: Pitamo Mehanicare ?
jebo te Visočakbleee_sa wrote:E nemoj ga onda kod Mirze da mi kaže jes mi to Visočaka posl'o![]()
- mad_max_ba
- Posts: 26645
- Joined: 21/08/2015 12:42
- Location: Tamni Vilajet
#17017 Re: Pitamo Mehanicare ?
Vatra ba BakireBakir1 wrote:dobro Visoko jeste malo ali nije ko bosanska otokaSodom1 wrote:Znas li Nasera? Ne mogu se sjetit prezimena , jedva sam ga nasao u Visokom , te haj vamo te haj tamoBakir1 wrote:Ima jos bolje prezime Batina![]()
Meni je radio xy auta, pravi majstor![]()
cime ti se bavi taj naser ko zna mozda i znam
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#17018 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pa majstor. Kaze da je radio nekad u Peugeotovom servisu , ima neki odpad pred kucom. Imo sam nedje vizitku.Mjenjo mi leptir staklo na MeriviBakir1 wrote:dobro Visoko jeste malo ali nije ko bosanska otokaSodom1 wrote:Znas li Nasera? Ne mogu se sjetit prezimena , jedva sam ga nasao u Visokom , te haj vamo te haj tamoBakir1 wrote:Ima jos bolje prezime Batina![]()
Meni je radio xy auta, pravi majstor![]()
cime ti se bavi taj naser ko zna mozda i znam
- Darh Wader
- Posts: 448
- Joined: 25/09/2009 19:04
- Location: New Mexico
#17019 Re: Pitamo Mehanicare ?
Evo gospodin je imao sličan problem.topcam wrote:
Jel´imao neko ovakav problem, gdje je radio i po kojoj cijeni?
Prag je jedini "vitalni/nosivi" dio koji je ostecen.
dobar-limar-za-manje-intervencije-u-sar ... 50498.html
Išao je kod SMK u B.Potok kod braće Kosovac i zadovoljan je odrađenim poslom.
Ako je još neko radio kod njih volio bi čuti mišljenje.
- mad_max_ba
- Posts: 26645
- Joined: 21/08/2015 12:42
- Location: Tamni Vilajet
#17020 Re: Pitamo Mehanicare ?
Vatra baSodom1 wrote: Pa majstor. Kaze da je radio nekad u Peugeotovom servisu , ima neki odpad pred kucom. Imo sam nedje vizitku.Mjenjo mi leptir staklo na Merivi
poriječani
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#17021 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ali u Visokom 
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#17022 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pa je li u Visokom to bilo?
Znam da sam se pofino navozao ,
Znam da sam se pofino navozao ,
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#17023 Re: Pitamo Mehanicare ?
Porijecani su u smjeru Kaknja jos 4-5km. Selo nedaleko od Visokog.
- mad_max_ba
- Posts: 26645
- Joined: 21/08/2015 12:42
- Location: Tamni Vilajet
#17024 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nemojte tako ljudiNediM17 wrote:Porijecani su u smjeru Kaknja jos 4-5km. Selo nedaleko od Visokog.
Otale nam dolaze ovi neki značajni SDAši
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#17025 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja sisao sa autoputa na izlaz Visoko koliko se sjecam , reko to je Visoko


