FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#1701 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by bordo gandalf »

Nestasica prava :D ko je uzeo vise komada mogo bi hajrovati :D
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1702 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Mračajski proto »

PODRŠKA TIMU- Zvanicno obavjestenje UNFKS

UNFKS: Neka se navijači drugih timova suzdrže od dolaska na sjever

Udruženje navijača FK Sarajevo (UNFKS) se oglasilo povodom posljednjih dešavanja vezanih za utakmicu između Sarajeva i Levskog iz Sofije, koja će se sutra odigrati na stadionu Asim Ferhatović Hase u okviru 2. pretkola Evropske lige, kao i najave dolaska drugih navijačkih grupa.
"UNFKS u potpunosti razumije osjećaje navijača drugih klubova i građana koji su ogorčeni parolom istaknutom na stadionu u Sofiji te željom za odgovorom na takve provokacije. Ipak, stadion Asim Ferhatović Hase ne smije i ne može biti iskorišten kao poligon za obračune sa gostima iz Sofije. Naglašavamo da podrška FK Sarajevo neće izostati, kao ni mnogo puta do sada, a bit će usmjerena isključivo ka ostvarivanju pozitivnog sportskog rezultata i prolaska u naredni krug takmičenja", navodi se u saopštenju.

U saopštenju se navodi kako UNFKS smatra da stadion Koševo, a posebno sjeverna tribina, nisu mjesto za ispoljavanje nacionalizma i šovinizma i da takve pojave nisu dobrodošle.

"Ova utakmica nije prilika za odbranu nacionalnih interesa, već šansa da FK Sarajevo ostvari pobjedu i napravi veliki iskorak u sportskom segmentu. Potez navijača Levskog u Sofiji je za svaku osudu i revanširanje na isti ili sličan način ne bi pokazalo razliku između njih i nas.
UNFKS poziva navijače drugih timova da se suzdrže od dolaska na sjever i da njihova podrška ostane 'moralna'", saopštili su najvatreniji navijači FK Sarajevo.

U saopštenju napominju svoje članove da prije, tokom i nakon utakmice ne pale pirotehnička sredstva.
BosnianHardcore
Posts: 145
Joined: 03/06/2011 21:36
Location: Bihać

#1703 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by BosnianHardcore »

Ja sam maloprije kupio u fan shop-u kraj Mc'donaldsa..Ostalo je jos nesto sitno. :)
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1704 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by -LIBERO- »

Press konferencija pred utakmicu Sarajevo-Levski.


KIMBO
Posts: 122
Joined: 02/07/2012 14:06
Location: niđe

#1705 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by KIMBO »

DA
Last edited by KIMBO on 25/07/2012 17:21, edited 1 time in total.
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1706 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Mračajski proto »

Da očekujemo pun, ali pun sjever?
Hedg
Posts: 871
Joined: 24/07/2012 03:27
Location: Sarajevo

#1707 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Hedg »

Sarajevo_Grad wrote:Da očekujemo pun, ali pun sjever?
Definitivno :!:
frngla
Posts: 3347
Joined: 30/05/2009 14:29
Location: Manila

#1708 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by frngla »

maloprije sam kupio kartu u titovoj i koliko sam vidio ima jos, pozurite jer masa raje trazi da uzme :dance:
Hedg
Posts: 871
Joined: 24/07/2012 03:27
Location: Sarajevo

#1709 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Hedg »

ma haos je opšti, prije 2 h sam kupio karte, broj karte je 3223, još malo pa nestalo, haha :lol:
User avatar
Atlant
Posts: 108
Joined: 31/03/2009 15:50

#1710 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Atlant »

hocete li vise ohladiti od ''daljih i dubljih'' povezivanja ove utakmice sa nekim ''politickim'' temama!?
mi cemo sutra na stadionu da bodrimo Sarajevo (do aBd prolaza u 3. pretkolo), a ne da ''branimo'' srebrenicu, niti se srebrenica ''brani'' na istocnoj ili sjevernoj tribini olimpijskog stadiona Asim Ferhatović Hase.
samo teren, grla i dlanovi kao podrska Sarajevu - do konacne pobjede!

karaj levskog aleeeee! :evil:
bordo_boy
Posts: 634
Joined: 26/07/2005 13:30

#1711 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by bordo_boy »

http://www.radiosarajevo.ba/novost/8609 ... a-madarske

:D :D Neki su očito bježali s geografije, ili ne prate politiku...
User avatar
poznanik
Posts: 6749
Joined: 12/05/2010 16:18
Location: Novo Sarajevo

#1712 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by poznanik »

leet wrote:JEBAT ĆEMO IM MAJKU KROZ MAJKU !! :dance: :mrgreen:

Ne zaboravi ponijeti Image
Pitari-CHWIILA
Posts: 323
Joined: 24/08/2011 16:18

#1713 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Pitari-CHWIILA »

frngla wrote:maloprije sam kupio kartu u titovoj i koliko sam vidio ima jos, pozurite jer masa raje trazi da uzme :dance:
kupio jutros u 11..prodavac kaze da je od 10 na svom mjestu i da je za taj sat prodao 130 karata
kako god , sutra ranije na AFH..definitivno
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79547
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1714 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Velkoski »

poznanik wrote:
Ne zaboravi ponijeti Image
Ponio bih al' sve su mi na carini pokrali..
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1715 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by -LIBERO- »

bordo_boy wrote:http://www.radiosarajevo.ba/novost/8609 ... a-madarske

:D :D Neki su očito bježali s geografije, ili ne prate politiku...
Ma "novinari" se prave pametni. Veze nemaju sta je bilo, a onda u svojim glavama prave neka objasnjenja i scenarije nicim izazvani. :roll:

Pusti to. Imamo mi svojih prioriteta
User avatar
capitano10
Posts: 200
Joined: 25/10/2011 00:26

#1716 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by capitano10 »

Image

Ne znam je li neko postavio..

Tottenham, Lazio, Chelsea, Sampdoria, Bayern, Rangers, England..

Najmanje šalova njihovog kluba. :-)
bordo_boy
Posts: 634
Joined: 26/07/2005 13:30

#1717 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by bordo_boy »

-LIBERO- wrote:
bordo_boy wrote:http://www.radiosarajevo.ba/novost/8609 ... a-madarske

:D :D Neki su očito bježali s geografije, ili ne prate politiku...
Ma "novinari" se prave pametni. Veze nemaju sta je bilo, a onda u svojim glavama prave neka objasnjenja i scenarije nicim izazvani. :roll:

Pusti to. Imamo mi svojih prioriteta
A koja je oficijelna verzija?
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1718 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by -LIBERO- »

Kazem ti, nebitno je to sada..narocito za forume i sutrasnju utakmicu ;-)
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1719 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Mračajski proto »

Joj kad plane sjever. :mrgreen:
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#1720 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Kemal Malovčić »

U fan šopu Dvici nema sjevera, u Kecu nešto malo. :D
roboth
Posts: 717
Joined: 12/11/2011 22:14

#1721 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by roboth »

Image
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#1722 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by limeni »

za kosevo za saraj´vo za horde zla sad pjevam ja
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#1723 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Kemal Malovčić »

može li neko ko je na infu, da pozdravi druga @krajinu :) sa porukom, čekamo te :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79547
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1724 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Velkoski »

Kemal Malovčić wrote:može li neko ko je na infu, da pozdravi druga @krajinu :) sa porukom, čekamo te :mrgreen:
Smatraj ga pozdravljenim :mrgreen:
Smail Aga
Posts: 855
Joined: 20/06/2012 09:06

#1725 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Smail Aga »

moa wrote:Imal ko od raje kartu viska?
Je li ti puno stoja ?? :D :D
Post Reply