Kviz "Film"
Moderator: _BataZiv_0809
- CartmanSA
- Posts: 1714
- Joined: 29/07/2008 14:39
#1702 Re: Kviz "Film"
koje godine???Triple_XXX wrote:Ne, ovaj film je nominovan za Oscara. I ispravak netačnog navoda, slika se nalazi u baru, a ne u instituciji.
- Triple_XXX
- Posts: 396
- Joined: 14/11/2009 20:57
#1703 Re: Kviz "Film"
Ne nije Napoleon. Interesantno je i da je pas dobio nagradu za ulogu u ovom filmu.
- Triple_XXX
- Posts: 396
- Joined: 14/11/2009 20:57
#1704 Re: Kviz "Film"
Može li i odgovor?CartmanSA wrote:koje godine???Triple_XXX wrote:Ne, ovaj film je nominovan za Oscara. I ispravak netačnog navoda, slika se nalazi u baru, a ne u instituciji.
- CartmanSA
- Posts: 1714
- Joined: 29/07/2008 14:39
#1705 Re: Kviz "Film"
da nije as good as it gets...
doduse on je i dobio oskara...
doduse on je i dobio oskara...
- Triple_XXX
- Posts: 396
- Joined: 14/11/2009 20:57
#1706 Re: Kviz "Film"
Ne, radi se o evropskom filmu.
- CartmanSA
- Posts: 1714
- Joined: 29/07/2008 14:39
#1707 Re: Kviz "Film"
My Life as a Dog
Swedish: Mitt liv som hund
ja sto lupam....
Swedish: Mitt liv som hund
ja sto lupam....
- Triple_XXX
- Posts: 396
- Joined: 14/11/2009 20:57
#1709 Re: Kviz "Film"
Ma nema problema, niko ne tuče
Ponavljam, režiser je u tom filmu na zid bara stavio sliku svog omiljenog glavnog glumca, čovjeka koji je igrao glavne uloge u njegovim filmovima, tada već pokojnog.
- Triple_XXX
- Posts: 396
- Joined: 14/11/2009 20:57
#1710 Re: Kviz "Film"
Ne, pas je sporedna uloga u tom filmu. Da ne lutate.bisera wrote:K9
- CartmanSA
- Posts: 1714
- Joined: 29/07/2008 14:39
#1711 Re: Kviz "Film"
evropski film...bisera wrote:K9
odustajem...
- Triple_XXX
- Posts: 396
- Joined: 14/11/2009 20:57
#1712 Re: Kviz "Film"
Bar jedan film režisera ovoga filma je već bio kao pitanje na ovoj temi.
-
Pera Trta
- Posts: 5420
- Joined: 06/02/2009 00:20
- Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.
#1713 Re: Kviz "Film"
That'll helpTriple_XXX wrote:Bar jedan film režisera ovoga filma je već bio kao pitanje na ovoj temi.
Zezam se malo, jer stvarno nemam pojma. Evropski film mi nije jača strana.
- Triple_XXX
- Posts: 396
- Joined: 14/11/2009 20:57
#1714 Re: Kviz "Film"
Lik1: Kako ću ti se odužiti?
Lik2: Ako me ikada nađeš sa licem u jarku, okreni me na leđa.
Lik2: Ako me ikada nađeš sa licem u jarku, okreni me na leđa.
-
bisera
- Posts: 4660
- Joined: 07/07/2005 07:39
#1715 Re: Kviz "Film"
I dalje nemam pojma
Daj još koji hint.
Daj još koji hint.
- Triple_XXX
- Posts: 396
- Joined: 14/11/2009 20:57
#1716 Re: Kviz "Film"
Sorry, bio zauzet. Ma film je od zaista poznatog evropskog režisera. Nominovan za Oscara, nije nešto lijevo. Evo još malo radnje:
Lik1: Kad mogu da uselim?
Lik2: Čim ti okrenem leđa.
Lik1: A ključevi?
Lik2: Vidiš li igdje bravu(katanac)?
Lik2: Ne.
Lik 1: Onda ne cjepidlači, dok nisam i vrata ponio sa sobom.
Ko je poznat po ovako šturim dijalozima i specifičnom smislu za humor?
Lik1: Kad mogu da uselim?
Lik2: Čim ti okrenem leđa.
Lik1: A ključevi?
Lik2: Vidiš li igdje bravu(katanac)?
Lik2: Ne.
Lik 1: Onda ne cjepidlači, dok nisam i vrata ponio sa sobom.
Ko je poznat po ovako šturim dijalozima i specifičnom smislu za humor?
-
bisera
- Posts: 4660
- Joined: 07/07/2005 07:39
#1718 Re: Kviz "Film"
mirash wrote:ismet horo?
Almodovar
- Triple_XXX
- Posts: 396
- Joined: 14/11/2009 20:57
#1719 Re: Kviz "Film"
E zamisli kontru od Almodovara!bisera wrote:mirash wrote:ismet horo?![]()
Almodovar
- Triple_XXX
- Posts: 396
- Joined: 14/11/2009 20:57
#1720 Re: Kviz "Film"
Ok. Čovjek dolazi u veliki grad i biva napadnut. Zadobije jak udarac u glavu i izgubi pamćenje...
Jedino još da kažem i naslov.
Jedino još da kažem i naslov.
-
bisera
- Posts: 4660
- Joined: 07/07/2005 07:39
#1721 Re: Kviz "Film"
Nemoj!Triple_XXX wrote:Ok. Čovjek dolazi u veliki grad i biva napadnut. Zadobije jak udarac u glavu i izgubi pamćenje...
Jedino još da kažem i naslov.
Daj hint
-
John Cleese
- Posts: 42913
- Joined: 25/05/2010 18:30
- Triple_XXX
- Posts: 396
- Joined: 14/11/2009 20:57
#1724 Re: Kviz "Film"
Tacnoomar little wrote:the man without a past?
- CartmanSA
- Posts: 1714
- Joined: 29/07/2008 14:39
#1725 Re: Kviz "Film"
ciju je sliku okacio zivota ti???Triple_XXX wrote:Tacnoomar little wrote:the man without a past?
