Horde Zla
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- astala_vistala
- Posts: 1604
- Joined: 17/11/2009 23:31
- Location: Namibija
#1701 Re: Horde Zla
vjeciti rahmet.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1702 Re: Horde Zla
Koliko smo samo brace izgubili u ovih zadnjih 10setak godina, to je nevjerovatno. Tacno te jeza uhvati i srce zaboli, kada premotas film i sjetis se svih imena i lica.

- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#1703 Re: Horde Zla
Rahmet im duši!
Oktobar mi je def. najmrži mjesec u godini!
Oktobar mi je def. najmrži mjesec u godini!
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#1704 Re: Horde Zla
Crni oktobar.

astala_vistala wrote:vjeciti rahmet.
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#1705 Re: Horde Zla
Strašno i nevjerovatno šta se dešava....
Rahmet im duši 
- Svakodobro!
- Posts: 581
- Joined: 28/08/2010 01:28
- Location: Sjeverno od Sjevernjače!
#1706 Re: Horde Zla
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1707 Re: Horde Zla
Hz vas pozivaju na druzenje, da svi budemo ko jedan, da svi budemo bordo korteo.
17:30h. Ferhadija. Katedrala.

17:30h. Ferhadija. Katedrala.
- pinokio04
- Posts: 1639
- Joined: 01/03/2012 09:51
- Opetja033
- Posts: 10041
- Joined: 01/11/2011 20:33
#1709 Re: Horde Zla
Vječni rahmet dušama Hordaša, na vas je ponosna Bosna naša
Tuga
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1710 Re: Horde Zla
Interesantan osvrt na derbi u par slikica.

- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1711 Re: Horde Zla
Dobre fotke sa zadnje utakmice, na zvanicnoj stranici grupe.
http://www.hordezla.ba/index.php/foto/s ... a-17112013
http://www.hordezla.ba/index.php/foto/s ... a-17112013
- Opetja033
- Posts: 10041
- Joined: 01/11/2011 20:33
#1712 Re: Horde Zla
Horde Zla, Horde Zla su poludile, slavicemo duplu krunu ove godine

- Pitar s Kariba
- Posts: 856
- Joined: 01/06/2007 09:34
- Location: Karibi
#1714 Re: Horde Zla
http://www.hordezla.ba/index.php/market ... rdo-armija
Šta se desilo s ovim grafitom na Marindvoru? Neki dan prođem i baš pogledam, kad nema ga
Šta se desilo s ovim grafitom na Marindvoru? Neki dan prođem i baš pogledam, kad nema ga
- AraHz
- Posts: 10
- Joined: 08/09/2012 23:56
#1715 Re: Horde Zla
Urađen novi preko njega ali nema veze s hordama.Pitar s Kariba wrote:http://www.hordezla.ba/index.php/market ... rdo-armija
Šta se desilo s ovim grafitom na Marindvoru? Neki dan prođem i baš pogledam, kad nema ga
-
Eldinn
- Posts: 335
- Joined: 25/08/2010 13:28
- Location: Sarajevo
#1716 Re: Horde Zla
Odmah ljepse tribina izgleda sa zastavama, treba ih sto vise koristiti 
- pinokio04
- Posts: 1639
- Joined: 01/03/2012 09:51
#1717 Re: Horde Zla
Why ??AraHz wrote:Urađen novi preko njega ali nema veze s hordama.Pitar s Kariba wrote:http://www.hordezla.ba/index.php/market ... rdo-armija
Šta se desilo s ovim grafitom na Marindvoru? Neki dan prođem i baš pogledam, kad nema ga
Sent from my gangam style mashine
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#1718 Re: Horde Zla
Uplate za bus (HORDANJE U LIŠTICU) caffe EL KASBAH Petak i Subota u periodu od 19:00 do 21:00 sat.
-
thepatriot
- Posts: 506
- Joined: 31/01/2009 22:19
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1721 Re: Horde Zla
Hajmo Horde, obnavljamo UNIFORME.
Horde zla-Marketing.
Kačketi će se kupovati po narudžbama (isporuka 10 dana nakon narudžbe). Prilikom uplate dobit ćete priznanicu sa kojom ćete moći podići kačket. U slučaju nedovoljnog broja narudžbi, na osnovu priznanice dobit ćete novac nazad. Cijena kačketa je 15 KM.
Uplate će se vršiti u caffe El Kasbah u srijedu i četvrtak (11.12. i 12.12.) u periodu od 19:00 do 21:00 sati.
U terminu uplate će se moći vidjeti uzorci.
http://www.hordezla.ba/index.php/market ... -kacket-hz
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#1724 Re: Horde Zla
Prejako.
Gdje je ovo?
Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
Gdje je ovo?
Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
-
Sa_u_srcu
- Posts: 1868
- Joined: 19/10/2010 23:09
#1725 Re: Horde Zla
Hehehehe....kako ovo ne mozes prepoznati...poznato nase okupljaliste...danas... 


