oldtajmer wrote:da ne otvaram novu temu
na htc desire x baterija mi traje jedva desetak sati iako je nov mob,zna li neko sta moze biti problem
prosjecno ga koristim inace a i vecina mi je aplikacija pogasena,kao i wifi i gps
to nije desire-x neko kiks
ako je u garanciji-vraćaj
ako ne,onda
-stavi drugu-(novu) sim karticu-na kiosku imaš dvije za 2,00 km
-izbaci memorisku karticu pa probaj
-provjeri bluethoth vezu
-drugu bateriju
