Ramazan, opet ;)

Rasprave o vjerskim temama.
Locked
User avatar
medaaa
Posts: 2556
Joined: 21/04/2008 13:50

#1701 Re: Ramazan, opet ;)

Post by medaaa »

selam cyber-dzematu, kako ste mi, kako s postom? :) :)
ja malo tuzno, dok se okrenuh, ode pola Ramazana :( :( :roll:
da nam Allah Uzviseni da bereket u vremenu, poveca nase ibadete i oprosti grijehe...
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#1702 Re: Ramazan, opet ;)

Post by arzuhal »

Veli se kako u kabur nećemo ništa ponijet sa sobom...Dobro to ovi momci rade :thumbup:

User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#1703 Re: Ramazan, opet ;)

Post by arzuhal »

medaaa wrote:selam cyber-dzematu, kako ste mi, kako s postom? :) :)
ja malo tuzno, dok se okrenuh, ode pola Ramazana :( :( :roll:
da nam Allah Uzviseni da bereket u vremenu, poveca nase ibadete i oprosti grijehe...
Alejkumu selam :) Maša-Allah, biva kako Gospodar hoće. Da nam se svima smiluje i grijehe oprosti, inša-Allah.
User avatar
zvjezdica_7
Posts: 331
Joined: 09/02/2008 22:02
Location: In a galaxy far far away...

#1704 Re: Ramazan, opet ;)

Post by zvjezdica_7 »





Selam alejkum dobri moj narode :D
User avatar
ružmarin-a
Posts: 2262
Joined: 18/04/2009 23:01

#1705 Re: Ramazan, opet ;)

Post by ružmarin-a »

amin medena, slatko i slasno rečeno :-D
:kiss:

amin @arzuhale
alejkumu selam zvjezdana
:kiss:
User avatar
_tulumba_
Posts: 687
Joined: 07/04/2008 17:52

#1706 Re: Ramazan, opet ;)

Post by _tulumba_ »

medaaa wrote:selam cyber-dzematu, kako ste mi, kako s postom? :) :)
ja malo tuzno, dok se okrenuh, ode pola Ramazana :( :( :roll:
da nam Allah Uzviseni da bereket u vremenu, poveca nase ibadete i oprosti grijehe...
Ja ne znam kako vi, al' ja sam svakim danom sve iscrpljeniji..Do sad sam sve, nadam se da cu moci i dalje..Jedino me brine sta cu kad bude tekma uskoro protiv Turske :? U 20 h mislim da pocinje a na stadion moram bar sat i pol ranije uci, a naravno ne mogu nista unijeti (sok ili nes') da bar nes' popijem :?
User avatar
ružmarin-a
Posts: 2262
Joined: 18/04/2009 23:01

#1707 Re: Ramazan, opet ;)

Post by ružmarin-a »

:lol:

vidiš kako si popularna :thumbup:
:kiss:
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#1708 Re: Ramazan, opet ;)

Post by HomeArt »

Alejkumu-s-selam arzuhale,
podsjetio si me na jednu pricu o hadz Smailu legendi i tersu sa vratnika :D
Kazu da je jeo dok mu ne pozli pa ga onda vodili u hitnu na pumpanje. Dojadilo to doktorima pa mu rekli: ne cekaj hadzija da te zaboli nego ha jedes dolazi vamo, jos doktor dodade ne jedi toliko ne valja (kazu da su vadili iz njega citave hurmadzike). Uglavnom hadzi Smail ters kakav je i bio kaze njimu: doktore moje je da jedem tvoje je da pumpas :D
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#1709 Re: Ramazan, opet ;)

Post by HomeArt »

hadzinica wrote:
ružmarin-a wrote::lol:

vidiš kako si popularna :thumbup:
:kiss:
ma nisam ja..vec ova torta...hahhahaa :-D
Hadzinice jel ono Reform torta :)
User avatar
RIZVA
Posts: 20786
Joined: 18/03/2007 15:18
Location: Sarajevo

#1710 Re: Ramazan, opet ;)

Post by RIZVA »

Neka nas post, pored svega, podsjeti na našu bracu i
sestre koji za ovaj ramazan nisu u stanju sebi i svojoj
djeci iftar spremiti, koji žive u strahu hoce li oni i
njihove porodice sutrašnji dan docekati. Onima
kojima smo u stanju materijalno pomoci
pomozimo, za ostale iskrenu dovu uputimo, a mi,
svjesni Allahove blagodati prema nama, zahvalni
Mu budimo!
Gospodaru naš, daj nam da ramazan u ibadetu,
svjesni Tvojih blagodati, provedemo, i da na kraju
ramazana budemo medzu onima kojima si oprostio

Mahsuz selam svima :)
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#1711 Re: Ramazan, opet ;)

Post by Zoya »

sahan wrote:Evo je prva nocas da se malo razbudite od iftara :)

Image
Uh kako bi dobro legla sad. Nazalost sto se moram cajeva i limuna drzati ovih dana.
Selam narode, tebi Ahmene merhaba :)
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#1712 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

Eh evo i mene narode,selamim vas sve...zaglavih u Morica Hanu,trola mi pobjeze pred nosom,ma haos zivi :mrgreen: ,ali evo tu sam konacno...pripremite jos jedan tanjiric za slatko i jedan findzan :thumbup: :mrgreen:
User avatar
Ahmmed
Posts: 4273
Joined: 21/09/2005 22:28

#1713 Re: Ramazan, opet ;)

Post by Ahmmed »

arzuhal wrote:
medaaa wrote:selam cyber-dzematu, kako ste mi, kako s postom? :) :)
ja malo tuzno, dok se okrenuh, ode pola Ramazana :( :( :roll:
da nam Allah Uzviseni da bereket u vremenu, poveca nase ibadete i oprosti grijehe...
Alejkumu selam :) Maša-Allah, biva kako Gospodar hoće. Da nam se svima smiluje i grijehe oprosti, inša-Allah.

Aminnnn, dobri bracani i dobre sekice :) Medaaa, ja sam, kao i ti ,večeras razmišljao kako vrijeme leti, haman pola Ramazana. I nekako mi bi žao,što je tako. Ali, kako brat Arzuhal ( sa velikim A ;-) ), kaže, biva kako Gospodar hoće....Da u Njegovoj milosti dovršimo ovogodišnji Ramazan i da nas obraduje narednim Ramazanima....Tako mi Njegovih lijepih imena, slast posta je nemjerljiva :)
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#1714 Re: Ramazan, opet ;)

Post by HomeArt »

hadzinica wrote:aha :D
Znao sam, plaha brate sto jes'-jes' :) Aferim hadzinice ;-)

@Zoya imamo i za tebe onda nesto, samo uzivaj
Image
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#1715 Re: Ramazan, opet ;)

Post by Zoya »

Hvala velika za caj :) Ko ce meni caj kuhati kad prodje ramazan? Mislim da bi trebali ovako lijepo da se druzimo i poslije ramazana, jazuk bi bio da se ovako lijepo drustvo razbjezi :)
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#1716 Re: Ramazan, opet ;)

Post by HomeArt »

Zoya wrote:Hvala velika za caj :) Ko ce meni caj kuhati kad prodje ramazan? Mislim da bi trebali ovako lijepo da se druzimo i poslije ramazana, jazuk bi bio da se ovako lijepo drustvo razbjezi :)
Nemoj tako crno gledati ziva bila, prvo da se brzo ako Bog da vratis na kahvu a onda vidis kolike su nam dzezve ako treba svaku noc cemo pristaviti, jednu I promise you :)
suspect_zero
Posts: 27982
Joined: 11/10/2008 21:45

#1717 Re: Ramazan, opet ;)

Post by suspect_zero »

Ima li te kahve, čaja ili soka još :?: :) .......ili da potpalim stari fijaker :)
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#1718 Re: Ramazan, opet ;)

Post by HomeArt »

BHF_Manijak wrote:Eh evo i mene narode,selamim vas sve...zaglavih u Morica Hanu,trola mi pobjeze pred nosom,ma haos zivi :mrgreen: ,ali evo tu sam konacno...pripremite jos jedan tanjiric za slatko i jedan findzan :thumbup: :mrgreen:
Cekaj malo da se kahvenjaci operu, hoš jedan čaj :D
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#1719 Re: Ramazan, opet ;)

Post by Zoya »

sahan wrote:
Zoya wrote:Hvala velika za caj :) Ko ce meni caj kuhati kad prodje ramazan? Mislim da bi trebali ovako lijepo da se druzimo i poslije ramazana, jazuk bi bio da se ovako lijepo drustvo razbjezi :)
Nemoj tako crno gledati ziva bila, prvo da se brzo ako Bog da vratis na kahvu a onda vidis kolike su nam dzezve ako treba svaku noc cemo pristaviti, jednu I promise you :)
:) Ja kao da sam popila sve kafe kad ovako napises :)
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#1720 Re: Ramazan, opet ;)

Post by HomeArt »

suspect_zero wrote:Ima li te kahve, čaja ili soka još :?: :) .......ili da potpalim stari fijaker :)

Burum :)
Image
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#1721 Re: Ramazan, opet ;)

Post by HomeArt »

Zoya wrote:
sahan wrote:
Zoya wrote:Hvala velika za caj :) Ko ce meni caj kuhati kad prodje ramazan? Mislim da bi trebali ovako lijepo da se druzimo i poslije ramazana, jazuk bi bio da se ovako lijepo drustvo razbjezi :)
Nemoj tako crno gledati ziva bila, prvo da se brzo ako Bog da vratis na kahvu a onda vidis kolike su nam dzezve ako treba svaku noc cemo pristaviti, jednu I promise you :)
:) Ja kao da sam popila sve kafe kad ovako napises :)
Ma sitnica kazem ti, nastavlja se ako Bog da kahvenisanje i poslije ramazana :)
Ja sad moram malo u horizontalu umorih se dijeleci kahve.

Ugodnu noc i lahak post vam zelim, Allahu na amanet :)
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#1722 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

sahan wrote:
BHF_Manijak wrote:Eh evo i mene narode,selamim vas sve...zaglavih u Morica Hanu,trola mi pobjeze pred nosom,ma haos zivi :mrgreen: ,ali evo tu sam konacno...pripremite jos jedan tanjiric za slatko i jedan findzan :thumbup: :mrgreen:
Cekaj malo da se kahvenjaci operu, hoš jedan čaj :D
Moze vala,sad sam sa kahve,pa bi dobro dosao onaj jedan turski...pristavider ga :mrgreen:
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#1723 Re: Ramazan, opet ;)

Post by HomeArt »

BHF_Manijak wrote:
sahan wrote:
BHF_Manijak wrote:Eh evo i mene narode,selamim vas sve...zaglavih u Morica Hanu,trola mi pobjeze pred nosom,ma haos zivi :mrgreen: ,ali evo tu sam konacno...pripremite jos jedan tanjiric za slatko i jedan findzan :thumbup: :mrgreen:
Cekaj malo da se kahvenjaci operu, hoš jedan čaj :D
Moze vala,sad sam sa kahve,pa bi dobro dosao onaj jedan turski...pristavider ga :mrgreen:
Kakav turski, treba ti kamilica jedna da te uljulja jesi rek'o da ne mozes spavati. Eno istocnjak izgleda spava u 16, mora da se knjige dohvatio. Haj, kamilica pa u bešu ;-)
Image
suspect_zero
Posts: 27982
Joined: 11/10/2008 21:45

#1724 Re: Ramazan, opet ;)

Post by suspect_zero »

Evo malo zasladite i zaslanite :)

Image



Image
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#1725 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

Moze Sahan,samo nek nije vocni,kamilica bid ala ruke.... 8-) a jeste,nisam imao sna sinoc nikako,Allah mi je svjedok da sam ludio do 6 sati,vrtio se ko na raznju.. :D
Locked