saro, lutko, zelenu pilulu si danas trebala popiti, a ne rozuSara03 wrote:Ne otvaraj za svoje dobro.sumirprimus wrote:ja to ne smijem ni otvorit
Jedino ako ti se baš danas slušaju četnici, pošto pojedinima očito nije problem.
Povorka ponosa u Sarajevu
- šatirana_ljubičica
- Posts: 4798
- Joined: 20/11/2010 12:37
#1701 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
- šatirana_ljubičica
- Posts: 4798
- Joined: 20/11/2010 12:37
#1702 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
sumirprimus wrote:ljubicica se koristi nekakvim recenicama ja dok dodjem do kraja moram se vratit na pocetak nista nisam skonto
polahko čitaj
-
palermo
- Posts: 25335
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#1703 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Pa okruženja u kojima su rasle nove generacije u najmanju ruku nije bilo liberalno. Vladajući sistem, vrijednosti više naginje konzervativizmu nego liberalizmu. A opet dominatni sistem vrijednosti ohrabruje mlade konzervativce da budu slobodniji i glasniji u izražavanju svojih stavova od svojih vršnjaka drugačijeg svjetonazora.Hakiz wrote:
Kikibombona, i meni se čini da su ljudi moje generacije liberalniji od ovih između 20 i 35.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#1704 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
aaa zene jos rece da mi uprosti,šatirana_ljubičica wrote:
evo da uprostim
svi koji kažu nisu za paradu iz OVIH ILI ONIH razloga, ili da nisu za TO DA LGBT UPLOVI U SVE PORE DRUŠTVA, su nazadni, jadni, primtivci, čovjekoliki majmuni i slično
a druga nadnaravna gospoda, ta, naprosto, viša bića su oni koji to sve podržavaju ad hoc.
pa reko..otkud toliko nadnaravnih bića na forumčiću, zar nisu trebali tom svojom nadnaravnošću već nešto postić u životu pa da i ne znaju za neki tamo forum, da lebdne iznad običnog puka, da budu siva eminencija, kako protraćiše tu darovitost koja ih izdiže iznad nazadnih?
ja nju nista ne kontam opet?
znas sta
pusti kraju ljubicice bona, ne sekiraj se tolko
- Sara03
- Posts: 3334
- Joined: 22/02/2017 03:17
#1705 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Nisam ti ja kriva što su ti ovakvi uzori.šatirana_ljubičica wrote:saro, lutko, zelenu pilulu si danas trebala popiti, a ne rozuSara03 wrote:Ne otvaraj za svoje dobro.sumirprimus wrote:ja to ne smijem ni otvorit
Jedino ako ti se baš danas slušaju četnici, pošto pojedinima očito nije problem.
Obrati se stručnom licu.
- šatirana_ljubičica
- Posts: 4798
- Joined: 20/11/2010 12:37
#1706 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Ne znam o čemu ti pričaš, ja sam samo slušala zastupnika u skupštini koji priča šta im se dešava, nikakve četnike nije spominjao.Sara03 wrote: Nisam ti ja kriva što su ti ovakvi uzori.
Obrati se stručnom licu.
Tako ćemo mi kroz koju godinu.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#1707 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
hm ... dalje se moze naslutiti da je tolerancija 0 i prema drugim rasama, narodima, polovima, hrana... komsije..yasaq wrote:Tolerancija 0moonca wrote:Vrlo je moguce da u tvom okruzenju, medju prijateljima i poznanicima ima bar jedan Gay za koga ti ne znas a da je a s kojim imas izvanredne odnose.yasaq wrote:A čini mi se da ovdje pedere najviše brane potomci onih pedera koji su u ratu dezertirali u države širokih shvatanja pa sad od tamo promovišu kako je to lijepo. A tamo ste ili pederi ili morate podržavati pedere inaće noga.
Ako jedan dan saznas koji je - sta mislis -kako ces reagovati?
- Henry Chinaski
- Posts: 2589
- Joined: 03/08/2005 08:12
#1708 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Danas bila loša roba, ha?šatirana_ljubičica wrote:evo da uprostimsumirprimus wrote:pitaj prijatelja ponovo sta je pito, nije bas najjasniješatirana_ljubičica wrote:Interesantno je sljedeće:svi neka nadri-inteligencija, duh iznad duha, nadri-tolerancija, bakrači....
Mont Everes je mala maca gdje su se oni ispeli sa svojim shvatanjima,
ali svi prde na forumu 24/7 i samim tim se ubrajaju u obični puk![]()
kako? kako ta vaša nadnaravna bića nisu već negdje, zauzeta sobom i svojim poslovima,nego ste tu, sa običnim noorodom..
pitam za prijatelja
svi koji kažu nisu za paradu iz OVIH ILI ONIH razloga, ili da nisu za TO DA LGBT UPLOVI U SVE PORE DRUŠTVA, su nazadni, jadni, primtivci, čovjekoliki majmuni i slično
a druga nadnaravna gospoda, ta, naprosto, viša bića su oni koji to sve podržavaju ad hoc.
pa reko..otkud toliko nadnaravnih bića na forumčiću, zar nisu trebali tom svojom nadnaravnošću već nešto postić u životu pa da i ne znaju za neki tamo forum, da lebde iznad običnog puka, da budu siva eminencija, kako protraćiše tu darovitost koja ih izdiže iznad nazadnih?
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#1709 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Pa vidi tolerancije prema migrantima ravna 0 a bas nedavno smo bili i mi migranti
- šatirana_ljubičica
- Posts: 4798
- Joined: 20/11/2010 12:37
#1710 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Joj ubiću te sadsumirprimus wrote:aaa zene jos rece da mi uprosti,šatirana_ljubičica wrote:
evo da uprostim
svi koji kažu nisu za paradu iz OVIH ILI ONIH razloga, ili da nisu za TO DA LGBT UPLOVI U SVE PORE DRUŠTVA, su nazadni, jadni, primtivci, čovjekoliki majmuni i slično
a druga nadnaravna gospoda, ta, naprosto, viša bića su oni koji to sve podržavaju ad hoc.
pa reko..otkud toliko nadnaravnih bića na forumčiću, zar nisu trebali tom svojom nadnaravnošću već nešto postić u životu pa da i ne znaju za neki tamo forum, da lebdne iznad običnog puka, da budu siva eminencija, kako protraćiše tu darovitost koja ih izdiže iznad nazadnih?![]()
ja nju nista ne kontam opet?
znas sta
pusti kraju ljubicice bona, ne sekiraj se tolko
hahah
kako ne kontaš, možda zato što se ti ne pronalaziš u tome
ali bilo je likova, kao obraćaju se onima nazadnim jadnicima koji neće da lgbt kontroliše sve da su primitvci, vaki, naki, da trebaju biti ko oni, naprednih pogleda na svijet, civilizarani..itd pa reko majku mu kad su tako napredni, kako vise na forumu
huh smorih se
hajd bjež
hahhaah
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#1711 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Tolerancija? U BiH? Naravno!mO k3 wrote:Pa vidi tolerancije prema migrantima ravna 0 a bas nedavno smo bili i mi migranti
https://www.klix.ba/vijesti/bih/minista ... /190405047
- Henry Chinaski
- Posts: 2589
- Joined: 03/08/2005 08:12
#1712 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Zaključili smo sljedeće:
Svi su za toleranciju ali da svako za sebe odluči šta želi da toleriše, a šta ne?
Svi su za toleranciju ali da svako za sebe odluči šta želi da toleriše, a šta ne?
- Sara03
- Posts: 3334
- Joined: 22/02/2017 03:17
#1713 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Jesi li ga slušala i kada ti je govorio da si niža vrsta?šatirana_ljubičica wrote:Ne znam o čemu ti pričaš, ja sam samo slušala zastupnika u skupštini koji priča šta im se dešava, nikakve četnike nije spominjao.Sara03 wrote: Nisam ti ja kriva što su ti ovakvi uzori.
Obrati se stručnom licu.
Tako ćemo mi kroz koju godinu.
-
Hakiz
- Posts: 48388
- Joined: 30/07/2015 20:01
#1714 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
To se ovi liberalni prehladili pa ne mogu biti glasni kao konzervativni?palermo wrote:Pa okruženja u kojima su rasle nove generacije u najmanju ruku nije bilo liberalno. Vladajući sistem, vrijednosti više naginje konzervativizmu nego liberalizmu. A opet dominatni sistem vrijednosti ohrabruje mlade konzervativce da budu slobodniji i glasniji u izražavanju svojih stavova od svojih vršnjaka drugačijeg svjetonazora.Hakiz wrote:
Kikibombona, i meni se čini da su ljudi moje generacije liberalniji od ovih između 20 i 35.
Ovako je nekada Štulić pjevao:
Sloboda nije božje sjeme pa da ti ga netko da
Sloboda nije zahvalnica pročitana abecednim redom
Sloboda nije krilatica reklamnog panoa
ona je konstruktivna kritika postojećeg stanja,
Sloboda je žena ( uzmi je )
Sloboda nije podmetanje ideološki zakržljale forme
Sloboda nije podmetanje ideološki bilo kakve forme
Sloboda nije jednostavan domaći zadatak
ona je svjesna sklada i nesklada nesavršenih ljudi
Sloboda te čeka ( uzmi je )
Datumi, sjećanja
Kontrola lupa vratima
Regularna predstava
Tko ne pamti, iznova proživljava
Iznova...
Sloboda nije mizantropski odbačeno kukavičje jaje
Sloboda nije uzajamno milovanje idiotskih glava
Sloboda nije referada staničnih šetača
ona je svjesna sklada i nesklada nesavršenih ljudi
Sloboda je žena ( uzmi je )
- šatirana_ljubičica
- Posts: 4798
- Joined: 20/11/2010 12:37
#1715 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Ovo je prvi put da ga slušam, nemam pojma ko je, ali govori o činjenicama.Sara03 wrote:Jesi li ga slušala i kada ti je govorio da si niža vrsta?šatirana_ljubičica wrote:Ne znam o čemu ti pričaš, ja sam samo slušala zastupnika u skupštini koji priča šta im se dešava, nikakve četnike nije spominjao.Sara03 wrote: Nisam ti ja kriva što su ti ovakvi uzori.
Obrati se stručnom licu.
Tako ćemo mi kroz koju godinu.
Hajd nađi mi ti gdje kaže da sam ja niža vrsta
-
yasaq
- Posts: 1584
- Joined: 30/07/2006 21:54
#1716 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
To je vrlo pogano i vrlo uobičajeno, kad ti se ne svidi odgovor onda klasičan komentar sa zamjenom teza.moonca wrote:hm ... dalje se moze naslutiti da je tolerancija 0 i prema drugim rasama, narodima, polovima, hrana... komsije..yasaq wrote:Tolerancija 0moonca wrote:
Vrlo je moguce da u tvom okruzenju, medju prijateljima i poznanicima ima bar jedan Gay za koga ti ne znas a da je a s kojim imas izvanredne odnose.
Ako jedan dan saznas koji je - sta mislis -kako ces reagovati?
-
yasaq
- Posts: 1584
- Joined: 30/07/2006 21:54
#1717 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Hajmo ovako, pošto se pozivate na demokratiju, raspisati referendum na nivou BiH da li smo za pedere ili ne.
-
Hakiz
- Posts: 48388
- Joined: 30/07/2015 20:01
#1718 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Ako se to desi sutra ćemo raspisivati referendum da li smo za to da se ljudima sa plavim očima ukinu ljudska prava. Ili da se viši od 2 metra ne smiju voziti gradskim prevozom. Ili..yasaq wrote:Hajmo ovako, pošto se pozivate na demokratiju, raspisati referendum na nivou BiH da li smo za pedere ili ne.
-
palermo
- Posts: 25335
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#1719 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Ne znam jesu li se prehladili, ali mlađem čovjeku je mnoge teže izražavati se drugačije od dominatnog većinskog okruženja nego ljudima sa iskustvom.Hakiz wrote:To se ovi liberalni prehladili pa ne mogu biti glasni kao konzervativni?palermo wrote:Pa okruženja u kojima su rasle nove generacije u najmanju ruku nije bilo liberalno. Vladajući sistem, vrijednosti više naginje konzervativizmu nego liberalizmu. A opet dominatni sistem vrijednosti ohrabruje mlade konzervativce da budu slobodniji i glasniji u izražavanju svojih stavova od svojih vršnjaka drugačijeg svjetonazora.Hakiz wrote:
Kikibombona, i meni se čini da su ljudi moje generacije liberalniji od ovih između 20 i 35.
Godine sa sobom donose mnoge mehanizme zaštite, mladost je mnogo izloženija svim opasnostima koje sa sobom donosi suprostavljanje , kako već rekoh, stavovima većine....
-
Bodkin
- Posts: 22535
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#1720 Re: Parada ponosa, Sarajevo 2019
Koji vjernik? Budista? Musliman? Katolik? Jevrej? Taoista? Onaj sto je vjerovao u Zeusa ili Jupitera? Onaj sto vjeruje u Shivu? Onaj sto vjeruje u filipinske Bogove mora?Irsar wrote:Arapska poezija nije isto što i Islam, vjera, istina. Kontaš?statixx wrote:Ma da, zlocasti ateisti ne daju im da pronadju put do vjere i spase se od bluda.
Niko nije opjevao mladice i djecake kao klasicna arapska poezija. I za to su krivi ateisti, i za homeseksualce u serijatskim drustvima itd.
A ateisti svakako su u prvim redovima podržavanja nevjerstva, pa i ovog kroz 1+1=3 gdje se LGBT ljudima želi reći "ma upravu ste, samo naprijed, nema Boga!". Jedan homoseksualac koji umre kao vjernik makar čitav život činio grijehe je superioran vama koji umrete kao nevjernici, a već sam objasnio zašto. Nema većeg zla od promovisanja zlog kao da je dobro.
-
peppermint5
- Posts: 3
- Joined: 04/04/2019 15:10
#1721 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Kao pripadnik LGBT populacije nisam nigdje primjetio da se na ovoj temi izjasnio iko da je takođe pripadnik. Samo komentarišu oni koji nisu lgbt i kojih se to i ne treba da tiče.
Registrovo sam se maksuz da podijelim svoje mišljenje, i da oni koji prate temu imaju uvid od nekoga ko je pripadnik te populacije.
Pravo na okupljanje i protest ima svaki građanin, to je zakonom dopušteno u ovoj državi bilokojoj manjini, dal to bili gejevi ili bilokoja skupina građana to je nebitno.
Fizičke napade i nasilje na bilokoga se ne smije pravdati.
Drugo, nadam se da građani razmiju da nikome nije u interesu paraditi po gradu, jer mi ovdje živimo, radimo i borimo da se uklopimo u sredinu u kojoj živimo.
Prema tome oni koji mašu sa zastavom duginih boja i žele parade i gluposti to su isključivo pripadnici nevladinih organizacija koji ganjaju svoj lični interes, dobivaju donacije ili da prikupe dovoljno pretećih poruka na svoj fb account da bi dobili pravo na azil kada se ta ista parada završi.
Činjenica je da su lgbt građani u ovoj zemlji diskriminisani - ali da se ne lažemo situacija se u zadnjih 20 godina lagano popravlja. Ono što nama treba nisu parade i uzburkavanje javnosti, već osvještavanje građana na svakodnevne probleme sa kojima se lgbt građani susreću.
To se postiže dijalogom sa prijateljima, porodicom, poznanicima i okolinom. Treba dokazati ljudima da postojimo i ne stiditi se sami sebe krijući se po mišijim rupama i živjeti lažne živote.
Velika većina gej osoba u ovoj zemlji se krije i stide se sami sebe te zbog toga nam i jeste takva situacija kakva jeste. Niko tu nije kriv osim mi sami - zakoni već postoje i štite nas od diskriminacije na radnom mjestu i u društvu, a to što se oni ne primjenjuju kako treba to je već drugi par čarapa i to je problem ne samo naš već cijele države.
Što se mene lično tiče meni parada ne treba niti ću u tome da učestvujem. Ovo nije New York niti San Francisco da se održavaju povorke ponosa, jer kod nas vlada drugačiji mentalitet i ne možemo tek tako prekopirati sve iz amerike i primjeniti na našu regiju. Takođe ne želim sebe da izlažem opasnosti a mislim i da velika većina drugih neće učestvovati u tome iz istih razloga.
Blokiranjem saobraćaja i mahanjem šarenih zastava samo će se dodatno izazvati gnjev građana. A to je zadnje što nam treba.
Mi kao i svi drugi građani ove zemlje plaćamo pdv, porez i punimo državi budžet za razliku od onih koji su razgulili u druge zemlje. Samim time privređujemo i borimo se za budućnost ove zemlje, ostavljamo novac u našoj državi. Te smo zaslužili ravnopravnost kao i ostali građani.
Na ovaj ili na onaj način, nekada se moraju riješiti problemi i lgbt građana, ne može uvjek argument biti: "jesu dosadni opet paradiraju" - za svaki pokušaj uspostavljanja bilokakvog skupa.
Podržavao bih proteste, uvođenje zakona o istospolnim brakovima, borbu protiv diskriminacije. Ali paradu za tuđe interese - Ne
Ne možemo očekivati prihvatanje i podršku okoline ako se LGBT građani ne zalažu nizašta drugo osim za svoje guzice. Ako hoćete podršku od građana BiH onda trebaju pružiti i podršku drugim građanima i žrtvama nepravednog sistema u ovoj državi.
Jedini pozitivan primjer bih ovdje mogao navesti da su se ovi "predstavnici" lgbt-a pridružili protestu za 8.mart i podržali prava žena...
Što se tiče Samre - klasičan primjer lažnog moraliste koju nažalost moramo finansirati iz našeg i vašeg džepa. Nadam se da će joj djeca biti gej pa da se zapita da li bi svoju djecu posavjetovala da se negdje "izoluju"
Možda sam previše razdužio al eto... drago mi je da ima ljudi koji razumiju problema sa kojima se naša skupina susreće u svakodnevnom životu. Peace
Registrovo sam se maksuz da podijelim svoje mišljenje, i da oni koji prate temu imaju uvid od nekoga ko je pripadnik te populacije.
Pravo na okupljanje i protest ima svaki građanin, to je zakonom dopušteno u ovoj državi bilokojoj manjini, dal to bili gejevi ili bilokoja skupina građana to je nebitno.
Fizičke napade i nasilje na bilokoga se ne smije pravdati.
Drugo, nadam se da građani razmiju da nikome nije u interesu paraditi po gradu, jer mi ovdje živimo, radimo i borimo da se uklopimo u sredinu u kojoj živimo.
Prema tome oni koji mašu sa zastavom duginih boja i žele parade i gluposti to su isključivo pripadnici nevladinih organizacija koji ganjaju svoj lični interes, dobivaju donacije ili da prikupe dovoljno pretećih poruka na svoj fb account da bi dobili pravo na azil kada se ta ista parada završi.
Činjenica je da su lgbt građani u ovoj zemlji diskriminisani - ali da se ne lažemo situacija se u zadnjih 20 godina lagano popravlja. Ono što nama treba nisu parade i uzburkavanje javnosti, već osvještavanje građana na svakodnevne probleme sa kojima se lgbt građani susreću.
To se postiže dijalogom sa prijateljima, porodicom, poznanicima i okolinom. Treba dokazati ljudima da postojimo i ne stiditi se sami sebe krijući se po mišijim rupama i živjeti lažne živote.
Velika većina gej osoba u ovoj zemlji se krije i stide se sami sebe te zbog toga nam i jeste takva situacija kakva jeste. Niko tu nije kriv osim mi sami - zakoni već postoje i štite nas od diskriminacije na radnom mjestu i u društvu, a to što se oni ne primjenjuju kako treba to je već drugi par čarapa i to je problem ne samo naš već cijele države.
Što se mene lično tiče meni parada ne treba niti ću u tome da učestvujem. Ovo nije New York niti San Francisco da se održavaju povorke ponosa, jer kod nas vlada drugačiji mentalitet i ne možemo tek tako prekopirati sve iz amerike i primjeniti na našu regiju. Takođe ne želim sebe da izlažem opasnosti a mislim i da velika većina drugih neće učestvovati u tome iz istih razloga.
Blokiranjem saobraćaja i mahanjem šarenih zastava samo će se dodatno izazvati gnjev građana. A to je zadnje što nam treba.
Mi kao i svi drugi građani ove zemlje plaćamo pdv, porez i punimo državi budžet za razliku od onih koji su razgulili u druge zemlje. Samim time privređujemo i borimo se za budućnost ove zemlje, ostavljamo novac u našoj državi. Te smo zaslužili ravnopravnost kao i ostali građani.
Na ovaj ili na onaj način, nekada se moraju riješiti problemi i lgbt građana, ne može uvjek argument biti: "jesu dosadni opet paradiraju" - za svaki pokušaj uspostavljanja bilokakvog skupa.
Podržavao bih proteste, uvođenje zakona o istospolnim brakovima, borbu protiv diskriminacije. Ali paradu za tuđe interese - Ne
Ne možemo očekivati prihvatanje i podršku okoline ako se LGBT građani ne zalažu nizašta drugo osim za svoje guzice. Ako hoćete podršku od građana BiH onda trebaju pružiti i podršku drugim građanima i žrtvama nepravednog sistema u ovoj državi.
Jedini pozitivan primjer bih ovdje mogao navesti da su se ovi "predstavnici" lgbt-a pridružili protestu za 8.mart i podržali prava žena...
Što se tiče Samre - klasičan primjer lažnog moraliste koju nažalost moramo finansirati iz našeg i vašeg džepa. Nadam se da će joj djeca biti gej pa da se zapita da li bi svoju djecu posavjetovala da se negdje "izoluju"
Možda sam previše razdužio al eto... drago mi je da ima ljudi koji razumiju problema sa kojima se naša skupina susreće u svakodnevnom životu. Peace
- Sara03
- Posts: 3334
- Joined: 22/02/2017 03:17
#1722 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Naravno da nemaš pojma.šatirana_ljubičica wrote:Ovo je prvi put da ga slušam, nemam pojma ko je, ali govori o činjenicama.
Hajd nađi mi ti gdje kaže da sam ja niža vrsta
Niti išta kontaš.
Ama baš.
Ali nažalost imaš neograničenu internet konekciju.
- šatirana_ljubičica
- Posts: 4798
- Joined: 20/11/2010 12:37
#1723 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
huh što mi se nagovori, evo rasplakaću seSara03 wrote:Naravno da nemaš pojma.šatirana_ljubičica wrote:Ovo je prvi put da ga slušam, nemam pojma ko je, ali govori o činjenicama.
Hajd nađi mi ti gdje kaže da sam ja niža vrsta
Niti išta kontaš.
Ama baš.
Ali nažalost imaš neograničenu internet konekciju.
kažem ti opet, zelenu, ne rozu, saro li saro kad fuliš te tablete misliš da si najpametnija na svijetu
-
Hakiz
- Posts: 48388
- Joined: 30/07/2015 20:01
#1724 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Uvijek je tako bilo.palermo wrote: Ne znam jesu li se prehladili, ali mlađem čovjeku je mnoge teže izražavati se drugačije od dominatnog većinskog okruženja nego ljudima sa iskustvom.
Godine sa sobom donose mnoge mehanizme zaštite, mladost je mnogo izloženija svim opasnostima koje sa sobom donosi suprostavljanje , kako već rekoh, stavovima većine....
I uvijek su se mladi bunili.
"Ko nije revolucionar sa 20 nema srca, ko je revolucionar sa 40 nema mozga."
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#1725 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Niko nikome ne brani u šta će vjerovati, ali kad nešto nazivaju neprirodnim i slično, a ujedno zastupaju stavove koji su proizašli iz nečeg što je također neprirodno, onda to nije u redu. Sve dok se u argumentaciji (u ovom slučaju) oslanjaju na religiju takav argument po defaultu gubi na težini.Tomahawk11 wrote: Neuporedivo ti je zato što si unaprijed prekrižio.
Vi se uhvatili odlaska s konjem na nebo, djevice i sličnih stvari. Dakle, samo ono što paše.
Ima puno toga više, vjeruj
