ti stvarno vjerujes da je covjek, i to sa zenom, zivio 22 godine od 50 maraka
i da ti bajpasi fakat imaju veze sa ratom koji je zavrsio 96.?
kao da ljudi ne dobijaju ili nasljedjuju boleti i bez rata?
ili mislis da se i to treba staviti u rvi?
i svi ostali, ono bez dana radnog staza, a svi djecu napravili, niko na ulici ne spava, od have zivjeli
22 GODINE
sta sa ostalih 99% boraca koji nista od drzave niti su dobili niti trazili, osim staza u knjizici i prednosti pri zaposljavanju?
ne znam ko uporno pise da je samo sirotinja bez skole ratovala
zanm ljudi koji su bili na liniji u sarajevu i sa diplomama i bolesni i neki faktori prije rata ...
iz mjesta gdje je 90% ljudi sa osnovnom skolom normalno da ce vecina boraca biti polupiseni
svrakici su su se strateski rasporedili, hrvatska, turska i italija ili njemacka? 92-96
zapik'o babo i presernovu dzamiju, klanj'o tamo svaki petak dzumu, srecom ima jacih i od njega. a onaj iz beretki
zasto borci nisu tv hayat blokrali? tu je dobar dio njihovih para zavrsio
i jos nesto, vezano za sarajevo, ne znam kako je bilo u drugim mjestima, bili smo u blokadi
svako ko je proveo 4 godine bez vode, hrane, struje, pod svim mogucim oruzjima ima puno pravo da ima ptsp. ne samo borci. uostalom vise od pola poginulih u sarajevu su civili. (na stranu koliko je vojnika poginulo dok su bii kod kuce)
