AmiĐa_Idriz wrote:- Carvajal je najjači defanzivni, što kažu ofanzivni
- Navas je legao prerano, nije ni svirala ponoć
- Igra se uzvratna utakmica za 6 dana na praznik nas koji radimo
- Večeras čovjek nije na radnom mjestu definitivno
- Tešu oni vas, teš’te i vi malo
- Kad neće neći, kad nisi u folu, nisi... - Možda se dečko i trzne u drugom poluvremenu
- (ide lopta prema Mulleru u 16, ne uspije da je primi) Da vidimo ovdje, uh šteta
- Trese se Bayern arena večeras
Guess who
Hvala Rajku iz Krusevca koji je izdvojio sve ovo

I sve su igrać i igraći

I sve ovo gore citirano je ispraćeno sa: hahahahaaaaa, hopalaaaaaaaa
Kaže Adis dok je još bilo 0-0. Teško za sad Ribery stiže ove duge lopte, vidjet ćemo hoće li to popraviti u nastavku.
Kad ovaj gore citirani ulijeće: Ma neće se on popraviti moj Adise nikad. (A igrač utakmice bio

)
Pa kaže kod 1-0, bila šansa za 2-0: mogao je sada Lewandowski (ili Miller, ne znam sad ko) ovjeriti kartu za prolaz u finale.
A kod 2-1: Real je napravio preokret vrijedan finala.
Ko da nema revanša
Podsjeti me na jednog forumaša koji je davao prognoze četvrtfinala i još neke prognoze puno prije toga ali o tom po tom
