UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#16976 Re: UEFA Champions League

Post by Tomahawk11 »

pirmin wrote:
Tomahawk11 wrote:Ili misliš da su oni u Cityju budale što daju 20 miliona Guardioli?
Ne daju oni, daje amidza.

A Pepa nisam nikad dozivio u normalnom klubu, samo u korporacijama.
Da uvede Stoke recimo u CL sa onim kadrom vrijedio bi pola tih para.
Stoke se ni ne uvodi u CL.
Ono, nije cilj biti menadžer godine, a vodiš lokalni granap :mrgreen:

Treba prihvatiti da je prošlo vrijeme gdje je fudbal samo igra.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3649
Joined: 22/07/2017 18:36

#16977 Re: UEFA Champions League

Post by Leopard_SA »

MarlboroGold wrote:Rafinha je sinoć bio jedan od najgorih i pored greške...
Bayern je trebao dobiti penal kad su Lewu gurnuli...
Ne znam, meni je odigrao ok osim greske kada je Bayern primio gol.
Bez obzira na sve, Bayern treba promjene.
Sljedece sezone bih u dresu Bayerna volio vidjeti sljedece igrace: Bale, Weigl, Martial i jos jednog stoper koji bi bio na nivou Boatenga i Hummelsa.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#16978 Re: UEFA Champions League

Post by Tomahawk11 »

Bale i Robben - idealan tandem :mrgreen:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#16979 Re: UEFA Champions League

Post by pirmin »

Tomahawk11 wrote:
pirmin wrote:
Tomahawk11 wrote:Ili misliš da su oni u Cityju budale što daju 20 miliona Guardioli?
Ne daju oni, daje amidza.

A Pepa nisam nikad dozivio u normalnom klubu, samo u korporacijama.
Da uvede Stoke recimo u CL sa onim kadrom vrijedio bi pola tih para.
Stoke se ni ne uvodi u CL.
Ono, nije cilj biti menadžer godine, a vodiš lokalni granap :mrgreen:

Treba prihvatiti da je prošlo vrijeme gdje je fudbal samo igra.
Odlican si primjer sa Tyronnom naveo koliko je trener bitan. :thumbup:
Samo nafaka. 8)
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#16980 Re: UEFA Champions League

Post by MarlboroGold »

Tomahawk11 wrote:Bale i Robben - idealan tandem :mrgreen:
Za utrku u invalidskim kolicima :lol:
User avatar
turbofolk
Posts: 3233
Joined: 13/05/2014 09:37

#16981 Re: UEFA Champions League

Post by turbofolk »

AmiĐa_Idriz wrote:
- Carvajal je najjači defanzivni, što kažu ofanzivni
- Navas je legao prerano, nije ni svirala ponoć
- Igra se uzvratna utakmica za 6 dana na praznik nas koji radimo
- Večeras čovjek nije na radnom mjestu definitivno
- Tešu oni vas, teš’te i vi malo
- Kad neće neći, kad nisi u folu, nisi... - Možda se dečko i trzne u drugom poluvremenu
- (ide lopta prema Mulleru u 16, ne uspije da je primi) Da vidimo ovdje, uh šteta
- Trese se Bayern arena večeras
Guess who :mrgreen:

Hvala Rajku iz Krusevca koji je izdvojio sve ovo :thumbup: :mrgreen:
I sve su igrać i igraći :D I sve ovo gore citirano je ispraćeno sa: hahahahaaaaa, hopalaaaaaaaa
Kaže Adis dok je još bilo 0-0. Teško za sad Ribery stiže ove duge lopte, vidjet ćemo hoće li to popraviti u nastavku.
Kad ovaj gore citirani ulijeće: Ma neće se on popraviti moj Adise nikad. (A igrač utakmice bio :D )
Pa kaže kod 1-0, bila šansa za 2-0: mogao je sada Lewandowski (ili Miller, ne znam sad ko) ovjeriti kartu za prolaz u finale.
A kod 2-1: Real je napravio preokret vrijedan finala.
Ko da nema revanša :D

Podsjeti me na jednog forumaša koji je davao prognoze četvrtfinala i još neke prognoze puno prije toga ali o tom po tom :D
User avatar
Dr Kova
Posts: 14618
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#16982 Re: UEFA Champions League

Post by Dr Kova »

Iskreno, očekivao sam više postova :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#16983 Re: UEFA Champions League

Post by Tomahawk11 »

Buckethead wrote:Iskreno, očekivao sam više postova :mrgreen:
Pih, prati priču sinoć do 1-1 :mrgreen:
Bilo bi, ali izradi Bayern :(
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#16984 Re: UEFA Champions League

Post by manijak1 »

:oops: ja sam predvidio Bayern i Romu do polufinala , ovo ostalo je budućnost :D koja mi kaže Roma Bayern finale .
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#16985 Re: UEFA Champions League

Post by pizarro »

pirmine brate, sigurno si cuo za pojam "führungskompetenz".
ovo tvoje permanentno omalovazavanje vrijednosti trenera u fudbalu stvarno nema vise smisla.
a ako se cijelo vrijeme samo zezas, slobodno reci :D
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#16986 Re: UEFA Champions League

Post by cyprus »

Opa, omalovažavaju se treneri... Mogu li i ja da se pridružim? :-D
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#16987 Re: UEFA Champions League

Post by Muhamed Đakmić »

cyprus wrote:Opa, omalovažavaju se treneri... Mogu li i ja da se pridružim? :-D
Pa da li bi Liverpool bio ovo sto je sad da nije Kloppa? :oops:
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#16988 Re: UEFA Champions League

Post by pizarro »

hajde cyprus, da vidimo sta ti nudis :D
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#16989 Re: UEFA Champions League

Post by pizarro »

kazem ja da treba otvoriti temu o trenerima koja ima potencijala, ali nece niko :D
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#16990 Re: UEFA Champions League

Post by pirmin »

Ima tema ali ne j. niko. :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16991 Re: UEFA Champions League

Post by AmiĐa_Idriz »

Muhamed Đakmić wrote:
cyprus wrote:Opa, omalovažavaju se treneri... Mogu li i ja da se pridružim? :-D
Pa da li bi Liverpool bio ovo sto je sad da nije Kloppa? :oops:
Ni za milion godina :mrgreen:
splinter
Posts: 8707
Joined: 08/10/2011 12:28

#16992 Re: UEFA Champions League

Post by splinter »

splinter wrote:Kakva je ovo frka na kraju. Ko je ovo uletio na teren pa zaštitari letaju ko muhe bez glave po terenu?
https://www.klix.ba/sport/nogomet/navij ... 0426023#10
SSemir
Posts: 4584
Joined: 26/02/2009 08:42

#16993 Re: UEFA Champions League

Post by SSemir »

Real u svakom kolu dobija najlakse protivnike. Ocito je namjestanje od strane uefe
User avatar
TAFKAP
Posts: 11966
Joined: 30/09/2011 07:49

#16994 Re: UEFA Champions League

Post by TAFKAP »

splinter wrote:
splinter wrote:Kakva je ovo frka na kraju. Ko je ovo uletio na teren pa zaštitari letaju ko muhe bez glave po terenu?
https://www.klix.ba/sport/nogomet/navij ... 0426023#10
gledaoci
User avatar
luckylaka
Posts: 26217
Joined: 15/01/2010 06:28

#16995 Re: UEFA Champions League

Post by luckylaka »

Klub koji ne podnosim nikako(Real)ili Roma ili Liverpool u finalu dace pet komada ko od sale
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3649
Joined: 22/07/2017 18:36

#16996 Re: UEFA Champions League

Post by Leopard_SA »

Tomahawk11 wrote:Bale i Robben - idealan tandem :mrgreen:
Valjda ne bi bili povrijedjeni u isto vrijeme na kraju sezone :lol:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#16997 Re: UEFA Champions League

Post by MyTao »

U slucaju da prodju Romu, Liverpool ce dobro nakantati ili Madrida ili Bayerna... Igraju 3x brze i od jednih i od drugih. Salah hat trik
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8291
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#16998 Re: UEFA Champions League

Post by Idemedosumom »

:lol:
Mustang1
Posts: 29918
Joined: 29/12/2010 17:31

#16999 Re: UEFA Champions League

Post by Mustang1 »

Pa stani ako je Barca pobijedila Reala 3:0, a Roma Barcu 3:0, a Liverpool Romu 5:2. Onda je logicno da ce Liverpool pobijediti Reala 11:2 :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59306
Joined: 15/12/2008 16:53

#17000 Re: UEFA Champions League

Post by ultima_palabra »

Tito_i_Partija wrote:
ultima_palabra wrote:Nesto mi se cini da bi ova tema bila zivahnija da je bio drugaciji rezultat :mrgreen:
Vjerovatno zato sto ovaj rezultat ne treba da iznenadjuje ikoga ko imalo prati fudbal. Bayern je ovu utakmicu izgubio i prije ulaska na teren; napis'o sam na temi Bayerna zasto.
Najveci razlog zasto gubi inace u ovoj fazi takmicenja je zato sto je ubio Bundesligu i svaku car u njoj. I zbog toga mi je vrlo drago.
Post Reply