Benq wrote:@hoggarr , jel ti stvarno mislis da je to sve tako jednostavno , samo pustis novi signal ljudima i to je to ? Jesi li ikada pomislio da mozda to infrastruktura ne dozvoljava , da ljudi nakon pustanja novog signala imaju samo kockice po ekranu, pucketanje zvuka , jako los internet kojeg vise nema nego sto ima.. da bi se takve stvari zaobisle , oni prolongiraju pustanje novog signala dok to sve tehnicki ne obezbjede i to je sasvim ok.
Nije OK i prestani ih zastupati! Ta ti priča nema uporišta.
Pretplatnik KID 22 u naselju, gdje je pušten novi signal, već cijelih mjesec dana koristi sve radio i TV programe grupacije u punom kapacitetu i tako će biti do kraja promotivnog perioda, tj. 01.08.2016. godine (6 mjeseci).
Pretplatnik KID 22 u naselju, gdje
nije pušten novi signal, cijeli taj period ima uslugu polu-osnovnog paketa i tako će biti do daljnjeg. Kada nas i puste na novi signal, bićemo uskraćeni za protekli promotivni period.
Oba pretplatnika KID 22 paketa za dvije različite usluge plaćaju istu cijenu 47,30 KM.
Mene ne interesuje jesu li oni kadri sve to tehnički postići. Imali su vremena, davno je akvizicija izvršena, trebali su to znati ranije i pripremiti se na vrijeme. Svugdje u civiliziranom svijetu za prolongiranje rokova naplaćuju se penali.
Neka onda svima nama koji još nismo prešli na novi signal umanje pretplatu za uslugu koju ne koristimo, a to je razlika između osnovnog i proširenog paketa.
"Sit vuk, ovce na broju!"