SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#16951 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
A na Otoci uredno radar neumoljivo slika sve one koji su krzo crveno prosli.
Naravno jer je policajac regulisao saobracaj. Valjda ce imati toliko pameti da to ne evidentiraju u registar kazni.
Naravno jer je policajac regulisao saobracaj. Valjda ce imati toliko pameti da to ne evidentiraju u registar kazni.
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#16952 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
hahaha cuj zbog ceferinaMOSALJOZE wrote:Zbog Čeferina vjerovatno.AmirBaa wrote:policija na svakoj raskrsnici na glavnoj nocas...neka posjeta ili sta ?
- Truba
- Posts: 93848
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#16953 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
drugi profil wrote:A na Otoci uredno radar neumoljivo slika sve one koji su krzo crveno prosli.
Naravno jer je policajac regulisao saobracaj. Valjda ce imati toliko pameti da to ne evidentiraju u registar kazni.
eee ovo je komedija hahaha
- Dope_Man
- Posts: 8021
- Joined: 03/06/2016 16:31
#16954 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Zadesih se oko 6:15 kod Bristola, tad je dosla neka kolona pod pratnjom u hotel. Ko su, sta su, hebe mi se, nervira me samo sto se cijeli grad zaustavlja 3 puta sedmicno zbog nekakvih delegacija a niko ziv ne bi ni skontao da samo prodju normalno bez pompe.AmirBaa wrote:policija na svakoj raskrsnici na glavnoj nocas...neka posjeta ili sta ?
Na raskrsnici na Pofalicima prije toga komedija. Malo smotan policajac nejasno signalizirao ovim iz pravca zeljeznicke i krenuse ljudi, pa poce mahati da stanu, al jedan nije skontao, ucinilo mu se valjda da pokazuje da pozure, pa on jos po gasu
- Truba
- Posts: 93848
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#16955 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
nas normalne ne zanima ko prolazi
ali nenormalne zanima
i znate u kojoj se situaciji CG danas... jel prolazila CG delegacija??? ili neka druga
stoga...procedsura se mora poštivati
mene nervira ima mjesec dva ne mogu izaći iz binga dalas... mic po mic... subota navečer što je sad
nakon brat bratu 15 semafora... izađem na glavnu
blokirane TRAKA I POL
sastali se oni ćuneri s kolima blokirali po glavne prometnice s nekim natpisima pored kumrovca stoje i neš zvjerljaju vjerojatno
je tu neki poginuo pa sada okupljanje ili što već
ali nenormalne zanima
i znate u kojoj se situaciji CG danas... jel prolazila CG delegacija??? ili neka druga
stoga...procedsura se mora poštivati
mene nervira ima mjesec dva ne mogu izaći iz binga dalas... mic po mic... subota navečer što je sad
nakon brat bratu 15 semafora... izađem na glavnu
blokirane TRAKA I POL
sastali se oni ćuneri s kolima blokirali po glavne prometnice s nekim natpisima pored kumrovca stoje i neš zvjerljaju vjerojatno
je tu neki poginuo pa sada okupljanje ili što već
-
zigson
- Posts: 4819
- Joined: 04/04/2015 22:17
#16956 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Dope_Man wrote:Zadesih se oko 6:15 kod Bristola, tad je dosla neka kolona pod pratnjom u hotel. Ko su, sta su, hebe mi se, nervira me samo sto se cijeli grad zaustavlja 3 puta sedmicno zbog nekakvih delegacija a niko ziv ne bi ni skontao da samo prodju normalno bez pompe.AmirBaa wrote:policija na svakoj raskrsnici na glavnoj nocas...neka posjeta ili sta ?
Na raskrsnici na Pofalicima prije toga komedija. Malo smotan policajac nejasno signalizirao ovim iz pravca zeljeznicke i krenuse ljudi, pa poce mahati da stanu, al jedan nije skontao, ucinilo mu se valjda da pokazuje da pozure, pa on jos po gasuDerre se policajac ''STANI JEBOTE SVAK'', stade tik pred njim, zamalo da ga pokosi. Kako je policajac otvorio vrata mislio sam da ce ga izgazit tu.. nesto se izdera, i ona ga posla dalje.
- karanana
- Posts: 50774
- Joined: 26/02/2004 00:00
#16957 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
a kad treba da radi - ne radi.Black swan wrote:drugi profil wrote:A na Otoci uredno radar neumoljivo slika sve one koji su krzo crveno prosli.
Naravno jer je policajac regulisao saobracaj. Valjda ce imati toliko pameti da to ne evidentiraju u registar kazni.![]()
![]()
![]()
eee ovo je komedija hahaha
- Dope_Man
- Posts: 8021
- Joined: 03/06/2016 16:31
#16958 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Black swan wrote:zamisli
s ovim se posvađaš oko parkinga i jebeš mu sirijsko bojište

- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16959 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
sastali se oplakuju i veliĆaju brudu svog vecuBlack swan wrote: blokirane TRAKA I POL
sastali se oni ćuneri s kolima blokirali po glavne prometnice s nekim natpisima pored kumrovca stoje i neš zvjerljaju vjerojatno
je tu neki poginuo pa sada okupljanje ili što već
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#16960 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /171201120
Prepo se da mu cijev ne zahrđa pa je malo propuhao
Prepo se da mu cijev ne zahrđa pa je malo propuhao
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
- Thorgerson
- Posts: 9907
- Joined: 15/04/2015 11:26
#16962 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Moze li mi neko objasniti praksu nasih drotova, ono sta je u njihovim mozgovima.
Dakle, zaustave saobracaj da glavonja prodje. Ok, ajde neka prodje, zuri se covjeku. Policija zaustavi ulaz na npr. glavnu rasrksnicu sa sporednih ulica. Tolika se guzva stvori u sporednim ulicama, haos opsti.
I glavonja prodje, policija umejsto da nastavi uredjivati saobracaj tj. da pusti sada malo ove sa strana da prolaze da se malo guzva razidje. Sta oni rade? Upadaju u svoje golfove i odose ljudi. Onda pustaju semafore. I desi se to da na glavnoj saobracajnici uopste sada nema guzve, al zato ove sporedne ulice krcate. I onda mic po mic i opet nastaje haos, ljudi se svadjaju, zaglavis nasred raskrsnice ni kriv ni duzan itd.
Drotova nigdje.
Pa neki dan sam jedno 20+ min cekao da udjem na glavnu saobracajnicu. 20 jebenih minuta.
Dakle, zaustave saobracaj da glavonja prodje. Ok, ajde neka prodje, zuri se covjeku. Policija zaustavi ulaz na npr. glavnu rasrksnicu sa sporednih ulica. Tolika se guzva stvori u sporednim ulicama, haos opsti.
I glavonja prodje, policija umejsto da nastavi uredjivati saobracaj tj. da pusti sada malo ove sa strana da prolaze da se malo guzva razidje. Sta oni rade? Upadaju u svoje golfove i odose ljudi. Onda pustaju semafore. I desi se to da na glavnoj saobracajnici uopste sada nema guzve, al zato ove sporedne ulice krcate. I onda mic po mic i opet nastaje haos, ljudi se svadjaju, zaglavis nasred raskrsnice ni kriv ni duzan itd.
Drotova nigdje.
Pa neki dan sam jedno 20+ min cekao da udjem na glavnu saobracajnicu. 20 jebenih minuta.
- Thorgerson
- Posts: 9907
- Joined: 15/04/2015 11:26
#16963 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Na kreteni.
Malogradjanstvo.
Eto u sta se ovaj grad pretvorio.
Jebale ih baste i stolovi. Ja sam se nekad prije 4-5 godina zakleo da NIKAD, ali NIKAD necu sjesti ni u strosu ni nigdje u ferhadiju. I nisam. Sjedis i ljudi ti prolaze pred nosom i ti si ono...faca..lafac... Kako mi samo izgledaju smijesni ti ljudi sto tu sjede, to je zalosno.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#16965 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ćunerke...
Sa terena saznajemo da su povrijeđene tri ženske osobe koje su se nalazile u automobilu.
-
Naslovnica
- Posts: 35480
- Joined: 20/03/2013 15:38
#16966 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ima li kakve nade da je u pitanju ona plavka, RIP Vedran-ova sestra?
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#16967 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
https://www.radiosarajevo.ba/vijesti/cr ... sti/283500
Ja tuče i govana.
A piše tukli se do iznemoglosti.
Ja tuče i govana.
A piše tukli se do iznemoglosti.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#16968 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
obojici se ljekari bore za život...
- SmokingMan
- Posts: 22628
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#16969 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
I jesu li ostali živi?
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#16970 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Logovan wrote:https://www.radiosarajevo.ba/vijesti/cr ... sti/283500
Ja tuče i govana.![]()
A piše tukli se do iznemoglosti.
Šta je ba ovo? Pa viđao sam veče tuče u dvorištu osnovne škole....
- Zejnep
- Posts: 10319
- Joined: 10/08/2017 22:38
#16971 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Sta je ovo?Logovan wrote:https://www.radiosarajevo.ba/vijesti/cr ... sti/283500
Ja tuče i govana.![]()
A piše tukli se do iznemoglosti.
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#16972 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
golfa crnog peticu voza ta šljamkušaNaslovnica wrote:Ima li kakve nade da je u pitanju ona plavka, RIP Vedran-ova sestra?
- Romeo 80
- Posts: 4629
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#16973 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
‚vješalica wrote:golfa crnog peticu voza ta šljamkušaNaslovnica wrote:Ima li kakve nade da je u pitanju ona plavka, RIP Vedran-ova sestra?
Čuj šljamkuša
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
-
riko-ga
- Posts: 2232
- Joined: 17/03/2008 16:43
#16975 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Sinoc se ponovo dogodilo da je momak zboden zbog"sta me gledas..."Ne vidim nigdje tu vijest.Na srecu ostao je ziv.Cenat odlucivao hoce li prezivjeti ili ne.
