SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#16951 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

A na Otoci uredno radar neumoljivo slika sve one koji su krzo crveno prosli.
Naravno jer je policajac regulisao saobracaj. Valjda ce imati toliko pameti da to ne evidentiraju u registar kazni.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#16952 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by nema me tamo »

MOSALJOZE wrote:
AmirBaa wrote:policija na svakoj raskrsnici na glavnoj nocas...neka posjeta ili sta ?
Zbog Čeferina vjerovatno.
hahaha cuj zbog ceferina :D
User avatar
Truba
Posts: 93848
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#16953 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

drugi profil wrote:A na Otoci uredno radar neumoljivo slika sve one koji su krzo crveno prosli.
Naravno jer je policajac regulisao saobracaj. Valjda ce imati toliko pameti da to ne evidentiraju u registar kazni.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
eee ovo je komedija hahaha
User avatar
Dope_Man
Posts: 8021
Joined: 03/06/2016 16:31

#16954 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Dope_Man »

AmirBaa wrote:policija na svakoj raskrsnici na glavnoj nocas...neka posjeta ili sta ?
Zadesih se oko 6:15 kod Bristola, tad je dosla neka kolona pod pratnjom u hotel. Ko su, sta su, hebe mi se, nervira me samo sto se cijeli grad zaustavlja 3 puta sedmicno zbog nekakvih delegacija a niko ziv ne bi ni skontao da samo prodju normalno bez pompe.

Na raskrsnici na Pofalicima prije toga komedija. Malo smotan policajac nejasno signalizirao ovim iz pravca zeljeznicke i krenuse ljudi, pa poce mahati da stanu, al jedan nije skontao, ucinilo mu se valjda da pokazuje da pozure, pa on jos po gasu :D Derre se policajac ''STANI JEBOTE SVAK'', stade tik pred njim, zamalo da ga pokosi. Kako je policajac otvorio vrata mislio sam da ce ga izgazit tu.. nesto se izdera, i ona ga posla dalje.
User avatar
Truba
Posts: 93848
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#16955 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

nas normalne ne zanima ko prolazi
ali nenormalne zanima
i znate u kojoj se situaciji CG danas... jel prolazila CG delegacija??? ili neka druga
stoga...procedsura se mora poštivati

mene nervira ima mjesec dva ne mogu izaći iz binga dalas... mic po mic... subota navečer što je sad

nakon brat bratu 15 semafora... izađem na glavnu
blokirane TRAKA I POL
sastali se oni ćuneri s kolima blokirali po glavne prometnice s nekim natpisima pored kumrovca stoje i neš zvjerljaju vjerojatno
je tu neki poginuo pa sada okupljanje ili što već
zigson
Posts: 4819
Joined: 04/04/2015 22:17

#16956 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zigson »

Dope_Man wrote:
AmirBaa wrote:policija na svakoj raskrsnici na glavnoj nocas...neka posjeta ili sta ?
Zadesih se oko 6:15 kod Bristola, tad je dosla neka kolona pod pratnjom u hotel. Ko su, sta su, hebe mi se, nervira me samo sto se cijeli grad zaustavlja 3 puta sedmicno zbog nekakvih delegacija a niko ziv ne bi ni skontao da samo prodju normalno bez pompe.

Na raskrsnici na Pofalicima prije toga komedija. Malo smotan policajac nejasno signalizirao ovim iz pravca zeljeznicke i krenuse ljudi, pa poce mahati da stanu, al jedan nije skontao, ucinilo mu se valjda da pokazuje da pozure, pa on jos po gasu :D Derre se policajac ''STANI JEBOTE SVAK'', stade tik pred njim, zamalo da ga pokosi. Kako je policajac otvorio vrata mislio sam da ce ga izgazit tu.. nesto se izdera, i ona ga posla dalje.
:lol: :lol:
User avatar
karanana
Posts: 50774
Joined: 26/02/2004 00:00

#16957 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

Black swan wrote:
drugi profil wrote:A na Otoci uredno radar neumoljivo slika sve one koji su krzo crveno prosli.
Naravno jer je policajac regulisao saobracaj. Valjda ce imati toliko pameti da to ne evidentiraju u registar kazni.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
eee ovo je komedija hahaha
a kad treba da radi - ne radi.
User avatar
Dope_Man
Posts: 8021
Joined: 03/06/2016 16:31

#16958 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Dope_Man »

Black swan wrote:zamisli
s ovim se posvađaš oko parkinga i jebeš mu sirijsko bojište :D
Image
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#16959 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bitanga_sa_otesa »

Black swan wrote: blokirane TRAKA I POL
sastali se oni ćuneri s kolima blokirali po glavne prometnice s nekim natpisima pored kumrovca stoje i neš zvjerljaju vjerojatno
je tu neki poginuo pa sada okupljanje ili što već
sastali se oplakuju i veliĆaju brudu svog vecu :run:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#16960 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /171201120

Prepo se da mu cijev ne zahrđa pa je malo propuhao
User avatar
Thorgerson
Posts: 9907
Joined: 15/04/2015 11:26

#16962 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Thorgerson »

Moze li mi neko objasniti praksu nasih drotova, ono sta je u njihovim mozgovima.

Dakle, zaustave saobracaj da glavonja prodje. Ok, ajde neka prodje, zuri se covjeku. Policija zaustavi ulaz na npr. glavnu rasrksnicu sa sporednih ulica. Tolika se guzva stvori u sporednim ulicama, haos opsti.

I glavonja prodje, policija umejsto da nastavi uredjivati saobracaj tj. da pusti sada malo ove sa strana da prolaze da se malo guzva razidje. Sta oni rade? Upadaju u svoje golfove i odose ljudi. Onda pustaju semafore. I desi se to da na glavnoj saobracajnici uopste sada nema guzve, al zato ove sporedne ulice krcate. I onda mic po mic i opet nastaje haos, ljudi se svadjaju, zaglavis nasred raskrsnice ni kriv ni duzan itd.

Drotova nigdje. :-)

Pa neki dan sam jedno 20+ min cekao da udjem na glavnu saobracajnicu. 20 jebenih minuta.
User avatar
Thorgerson
Posts: 9907
Joined: 15/04/2015 11:26

#16963 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Thorgerson »

vješalica wrote:smrdim/vijest/nakon-drame-na- ... i-274860#3


kretenska posla
Na kreteni.

Malogradjanstvo.

Eto u sta se ovaj grad pretvorio.

:run:

Jebale ih baste i stolovi. Ja sam se nekad prije 4-5 godina zakleo da NIKAD, ali NIKAD necu sjesti ni u strosu ni nigdje u ferhadiju. I nisam. Sjedis i ljudi ti prolaze pred nosom i ti si ono...faca..lafac... Kako mi samo izgledaju smijesni ti ljudi sto tu sjede, to je zalosno.

:run:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#16964 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#16965 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drndalo »

Ćunerke...
Sa terena saznajemo da su povrijeđene tri ženske osobe koje su se nalazile u automobilu.
Naslovnica
Posts: 35480
Joined: 20/03/2013 15:38

#16966 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

Ima li kakve nade da je u pitanju ona plavka, RIP Vedran-ova sestra?
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#16967 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

https://www.radiosarajevo.ba/vijesti/cr ... sti/283500

Ja tuče i govana. :D

A piše tukli se do iznemoglosti. :lol:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#16968 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

obojici se ljekari bore za život...
User avatar
SmokingMan
Posts: 22628
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#16969 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by SmokingMan »

I jesu li ostali živi?
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#16970 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Logovan wrote:https://www.radiosarajevo.ba/vijesti/cr ... sti/283500

Ja tuče i govana. :D

A piše tukli se do iznemoglosti. :lol:
:lol: :lol: :lol:

Šta je ba ovo? Pa viđao sam veče tuče u dvorištu osnovne škole....
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#16971 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Zejnep »

Logovan wrote:https://www.radiosarajevo.ba/vijesti/cr ... sti/283500

Ja tuče i govana. :D

A piše tukli se do iznemoglosti. :lol:
Sta je ovo? :lol: :lol:
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#16972 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

Naslovnica wrote:Ima li kakve nade da je u pitanju ona plavka, RIP Vedran-ova sestra?
golfa crnog peticu voza ta šljamkuša
User avatar
Romeo 80
Posts: 4629
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#16973 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Romeo 80 »

vješalica wrote:
Naslovnica wrote:Ima li kakve nade da je u pitanju ona plavka, RIP Vedran-ova sestra?
golfa crnog peticu voza ta šljamkuša


Čuj šljamkuša :lol: Vješalica i njeni legendarni epiteti :D :lol:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#16974 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by amar1994 »

:lol: :lol:
riko-ga
Posts: 2232
Joined: 17/03/2008 16:43

#16975 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by riko-ga »

Sinoc se ponovo dogodilo da je momak zboden zbog"sta me gledas..."Ne vidim nigdje tu vijest.Na srecu ostao je ziv.Cenat odlucivao hoce li prezivjeti ili ne.
Post Reply