Koji motor je u pitanju?konektovan wrote:Ma ovaj set košta sa nekim popustom oko 170 KM, remen gates, ostalo ina, pa i da je kakva pljaka, valjda izgura tri godine.Warashii wrote:Slobodom. Za INA-u se nema sta reci a samim tim sto Schaeffler grupacija radi samo Gates i Conti remenje u svojim setovima ti dovoljno govori o kvalitetu istih.konektovan wrote:Iskustva sa Gates remenjem i ina setovima za veliki servis?????
V@lja li to čemu??
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#16926 Re: Pitamo Mehanicare ?
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#16927 Re: Pitamo Mehanicare ?
Da je pametan kaparu bi dao vecBakir1 wrote:Taman da mu berlinga strovalimo, cuvat cu ga do tada
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#16928 Re: Pitamo Mehanicare ?
Uzimao ovu kombinaciju za jedan veliki servis na staroj astri g. Izgurala svoje kilometre i docekala zamjenu.konektovan wrote:Iskustva sa Gates remenjem i ina setovima za veliki servis?????
V@lja li to čemu??
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16929 Re: Pitamo Mehanicare ?
i na nekim fordovima benzincima je prva ugradnjaamar1994 wrote: gates je mazda koristila kao prvu ugradnju na PSA dizele
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#16930 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kakve veze ima Bil Gates sa autima? Dobro je to, nema brige.konektovan wrote:Iskustva sa Gates remenjem i ina setovima za veliki servis?????
V@lja li to čemu??
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#16931 Re: Pitamo Mehanicare ?
Cemu konkretno u praxi sluzi amortizer volana,da li njega posjeduju sva auta? Da li njega posjeduju auta sa servom?
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#16932 Re: Pitamo Mehanicare ?
1.6 hdi 66 kwWarashii wrote:Koji motor je u pitanju?konektovan wrote:
Ma ovaj set košta sa nekim popustom oko 170 KM, remen gates, ostalo ina, pa i da je kakva pljaka, valjda izgura tri godine.
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#16933 Re: Pitamo Mehanicare ?
Znaci valja...drug_profi wrote:Uzimao ovu kombinaciju za jedan veliki servis na staroj astri g. Izgurala svoje kilometre i docekala zamjenu.konektovan wrote:Iskustva sa Gates remenjem i ina setovima za veliki servis?????
V@lja li to čemu??
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#16934 Re: Pitamo Mehanicare ?
Citroen ce opet biti favorit, definitivno, samo ne znam koji.basicm wrote:Da je pametan kaparu bi dao vecBakir1 wrote:Taman da mu berlinga strovalimo, cuvat cu ga do tada
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#16935 Re: Pitamo Mehanicare ?
Koliko se sjecam 166,00KM ti je set SNR sa pumpom vode za taj motor.konektovan wrote:1.6 hdi 66 kwWarashii wrote:Koji motor je u pitanju?konektovan wrote:
Ma ovaj set košta sa nekim popustom oko 170 KM, remen gates, ostalo ina, pa i da je kakva pljaka, valjda izgura tri godine.
Tako nesto izadje i INA set + pumpa vode INA
Last edited by Warashii on 03/09/2018 22:18, edited 1 time in total.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16936 Re: Pitamo Mehanicare ?
ublazavanje udaraca na volan ,imaju ga premiJum autiSodom1 wrote:Cemu konkretno u praxi sluzi amortizer volana,da li njega posjeduju sva auta? Da li njega posjeduju auta sa servom?
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#16937 Re: Pitamo Mehanicare ?
E ne znam za taj SNR, nije mi niko to nudio.Warashii wrote:Koliko se sjecam 166,00KM ti je set SNR sa pumpom vode za taj motor.konektovan wrote:
1.6 hdi 66 kw
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#16938 Re: Pitamo Mehanicare ?
OK je SNR, samo ti hocu reci da nije nikakav aman za aman popust nego samo obicna trgovacka prica, to mu je cijena 
Ono jest i da ako si u Sarajevu da su cijene nesto vece
Ono jest i da ako si u Sarajevu da su cijene nesto vece
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16939 Re: Pitamo Mehanicare ?
kupuj ustedices 4 marke 
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#16940 Re: Pitamo Mehanicare ?
bitanga_sa_otesa wrote:kupuj ustedices 4 marke
Mah moze ustediti maximalno 20 ali je svejedno, bitno da nije "pokvarena" roba u pitanju
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#16941 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma to je najvaznije, da nije dupljak. Ovo mi se sve ucinilo još i povoljnijim nego dosad, gdje sam za prethodna dva seta placao 400 KM sa uslugom zamjene, nemajuci pojma sta se ugradjivalo od dijelova.Warashii wrote:bitanga_sa_otesa wrote:kupuj ustedices 4 marke![]()
![]()
Mah moze ustediti maximalno 20 ali je svejedno, bitno da nije "pokvarena" roba u pitanjukao sto je bio pomislio.
Sad ce izgleda nešto i ostati u dzepu, al' da ne bude i da citroen ne ostane negdje.
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#16942 Re: Pitamo Mehanicare ?
U Sarsjevu teško da ima za tu cijenu, ova je ponuda iz drugog kantona.Warashii wrote:OK je SNR, samo ti hocu reci da nije nikakav aman za aman popust nego samo obicna trgovacka prica, to mu je cijena
Ono jest i da ako si u Sarajevu da su cijene nesto vece
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#16943 Re: Pitamo Mehanicare ?
i nije ti mrsko cekat da dodje ? 
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#16944 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nako surfao netom i naletim na taj amortizer volana za moju Miniku, reko sta je ovo dodjavolabitanga_sa_otesa wrote:ublazavanje udaraca na volan ,imaju ga premiJum autiSodom1 wrote:Cemu konkretno u praxi sluzi amortizer volana,da li njega posjeduju sva auta? Da li njega posjeduju auta sa servom?
Jel to normalno ? Jel to neka nadogradnja ako zelis itd itd
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16945 Re: Pitamo Mehanicare ?
normalno je ,ima dosta boljih auta to,a ne znam ja sta ti zelisSodom1 wrote: Nako surfao netom i naletim na taj amortizer volana za moju Miniku, reko sta je ovo dodjavola![]()
Jel to normalno ? Jel to neka nadogradnja ako zelis itd itd
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#16946 Re: Pitamo Mehanicare ?
zelim kao prvo da osposobim taj servobitanga_sa_otesa wrote:normalno je ,ima dosta boljih auta to,a ne znam ja sta ti zelisSodom1 wrote: Nako surfao netom i naletim na taj amortizer volana za moju Miniku, reko sta je ovo dodjavola![]()
Jel to normalno ? Jel to neka nadogradnja ako zelis itd itdnisam zlatna ribica
Kao drugo ima li taj amortizer bas svrhu kod Minike
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16947 Re: Pitamo Mehanicare ?
idi spavaj,kasno je....
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#16948 Re: Pitamo Mehanicare ?
E kolega ja sam citavu noc budan , samo je krenulo 
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#16949 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sta da cekam???amar1994 wrote:i nije ti mrsko cekat da dodje ?
Idem svake sedmice u TK, tamo mi je i majstor.
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#16950 Re: Pitamo Mehanicare ?
konektovani ima li citro taj Montizer volana? 
