e jebi ga onda posto sam ja imao u HS-u sve usluge ni akcije ni reakcijeMH i HS kablovska wrote:Kada komuniciramo akcija se odnosi na nove i postojeće korisnike bilo koje od kompanija Telemach grupacije (Telemach, MH, HS, HKB, BHB, Velnet I VKT) koji se u toku akcije pretplate na jednu odnosno dodatnu uslugu, koju prije nisu imali (bilo da je to TV, Internet ili Telefon) u nekom od paketa, 6 mjeseci će im ukupni računi za pretplatu biti prepolovljeni.hrasno38 wrote:e Sad ja vise nista ne kontam svi nesto dobijaju a niko nista ne dobija:) Koliko znam do sada je bio da oni koji su bili na HS-u se ne smatraju kao novi pretplatnici i ne dobijaju ove pogodnosti prvih 6 mjeseci. Sta ja ili mi koji smo sa HS-a i KID quadro paketa presli na Trio Grande TM pakete dobijamo za tih prvih 6 mjeseci???
HS kablovska
Moderator: anex
- hrasno38
- Posts: 34076
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#16876 Re: HS kablovska
- hrasno38
- Posts: 34076
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#16877 Re: HS kablovska
Zato sto Grande Extra i ukljucuje HBO paketcrnivrag wrote:U Duo Net Grande Extra dolaze svi HD kanali (uključujući i ona 4 HD kanala iz HBO Premium paketa).kakaljin wrote: Predpostavio sam, ali u start paketu pise Hayat HD, dok BHT HD nisam primjetio.
Ali opet dolazimo do brojeva da u najacem duo paketu dolazi HD paket
Ovo ti mogu reći iz prve ruke jer koristim taj paket.
-
SerijeSync
- Posts: 1128
- Joined: 08/02/2016 20:35
#16878 Re: HS kablovska
Dolazi do izražaja ovo što si napisao, većinom je u tome i problem!!cpu_fan wrote:E sad nisu svi inteligentni da mogu shvatiti šta ovi u stvari reklamiraju odnosno koji se kanali podrazumjevaju.
- crnivrag
- Posts: 13644
- Joined: 17/10/2010 19:58
- Location: Sarajevo
#16879 Re: HS kablovska
Ostale kompanije United Grupe tako i pišu na paketima, koji digitalni paketi se u njima sadrže, a kod nas izgleda misle da će ljude više privući kad vide broj kanala koji se sadrži u paketu.kakaljin wrote: Alije Serije Sync napisao da ne ide HD paket u taj najaci pa sam zato ovako pisao.
Znai dobro sam ja napisao
Duo net : start paket
Duo net grande: osnovni paket
Duo net grande family: prosireni paket
Duo net grande extra : prosireni paket + HD paket + HBO premium paket.
Ovako napisu umjesto broja kanala i bude puno razumljivije i bolje ili pored ovoga napisu broj kanala koji dolazi, a sada kako je napisano se nagadja dok se ne ode na pakete pa pogleda sta i kako.
Mada bi možda bilo dobro da oboje napišu, npr. gore na vrhu ovako broj kanala, a ispod da napišu sve digitalne pakete koji ulaze u taj paket.
- MH i HS kablovska
- Posts: 545
- Joined: 26/07/2013 16:25
#16880 Re: HS kablovska
Sada komuniciramo o novoj akciji koja je startala od 01.03. tekuće godine.cpu_fan wrote:Ni ovo nije istina. Ja sam u sandučiću našao letak na kojem piše da se 6 mjeseci akcije odnosi isključivo na nove korisnike, a postojeći korisnici HS dobivaju samo 1 mjesec akcije ako se odluče na neki od paketa. Mislim kome vjerovati ?MH i HS kablovska wrote:Kada komuniciramo akcija se odnosi na nove i postojeće korisnike bilo koje od kompanija Telemach grupacije (Telemach, MH, HS, HKB, BHB, Velnet I VKT) koji se u toku akcije pretplate na jednu odnosno dodatnu uslugu, koju prije nisu imali (bilo da je to TV, Internet ili Telefon) u nekom od paketa, 6 mjeseci će im ukupni računi za pretplatu biti prepolovljeni.hrasno38 wrote:e Sad ja vise nista ne kontam svi nesto dobijaju a niko nista ne dobija:) Koliko znam do sada je bio da oni koji su bili na HS-u se ne smatraju kao novi pretplatnici i ne dobijaju ove pogodnosti prvih 6 mjeseci. Sta ja ili mi koji smo sa HS-a i KID quadro paketa presli na Trio Grande TM pakete dobijamo za tih prvih 6 mjeseci???
Naš post se ne odnosi na prethodnu, već novu akciju.
-
operacija labrador
- Posts: 142
- Joined: 10/08/2013 17:15
- hrasno38
- Posts: 34076
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#16882 Re: HS kablovska
Kakve ovo veze ima sa temom?
-
docdr
- Posts: 20
- Joined: 23/04/2014 16:49
#16883 Re: HS kablovska
Na pitanje da li ce se moci koristiti kid paketi i dalje, Vas call centar daje odgovor jos samo neko vrijeme (par mjeseci) i da ce se nakon toga korisnik morati odluciti za neki od Tmach paketa.
Da li je to tacno?
Ako ostane mogucnost koristenja postojecih paketa: kid paket ce od 01.08 sadrzavati osnovni paket ili paket kanala koji sad imaju korisnici kojima nije pusten novi signal? Da li ce se moci koristiti usluga digitalne televizije ne vise tv bez dodatne naknade na kid paketima kao i do sad?
I koji je novi plan pustanja signala jer je moja ulica nestala sa spiska ulica a da nije zavrsena. Call centar ponovo ne zna odgovor.
Da li je to tacno?
Ako ostane mogucnost koristenja postojecih paketa: kid paket ce od 01.08 sadrzavati osnovni paket ili paket kanala koji sad imaju korisnici kojima nije pusten novi signal? Da li ce se moci koristiti usluga digitalne televizije ne vise tv bez dodatne naknade na kid paketima kao i do sad?
I koji je novi plan pustanja signala jer je moja ulica nestala sa spiska ulica a da nije zavrsena. Call centar ponovo ne zna odgovor.
- MH i HS kablovska
- Posts: 545
- Joined: 26/07/2013 16:25
#16884 Re: HS kablovska
Jedan od razloga kreiranja našeg accounta ne ovom forumu je i želja za stalnim poboljšanjem odnosa prema korisnicima kroz poboljšanje rada naših službi, nastojimo Vam biti od koristi i pomoći koliko god je to moguće, sa pravom da poruke neprimjerenog sadržaja budu ignorisane od strane predstavnika kompanije na temi.B Ling wrote: A podrska se ocito pravi paglu, jer pitanje nije moglo biti jasnije.
Pod neprimjerenim sadržajem, bilo da se on nalazi u tekstu poruke, avataru ili potpisu, podrazumijeva se da učesnici na temi ne smiju provocirati, omalovažavati niti vrijeđati druge članove, po bilo kojoj osnovi, kao ni kompaniju MH i HS kablovska, Telemach menadžment i zaposlene.
-
SerijeSync
- Posts: 1128
- Joined: 08/02/2016 20:35
#16885 Re: HS kablovska
Pojedinci su ovde samo radi provokacija, preporučujem da prijavite svaku provokaciju moderaciji, a oni koji ne cijene vaš trud ignorišite.MH i HS kablovska wrote:Jedan od razloga kreiranja našeg accounta ne ovom forumu je i želja za stalnim poboljšanjem odnosa prema korisnicima kroz poboljšanje rada naših službi, nastojimo Vam biti od koristi i pomoći koliko god je to moguće, sa pravom da poruke neprimjerenog sadržaja budu ignorisane od strane predstavnika kompanije na temi.B Ling wrote: A podrska se ocito pravi paglu, jer pitanje nije moglo biti jasnije.
Pod neprimjerenim sadržajem, bilo da se on nalazi u tekstu poruke, avataru ili potpisu, podrazumijeva se da učesnici na temi ne smiju provocirati, omalovažavati niti vrijeđati druge članove, po bilo kojoj osnovi, kao ni kompaniju MH i HS kablovska, Telemach menadžment i zaposlene.
- hrasno38
- Posts: 34076
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#16886 Re: HS kablovska
KID paketi pod tim nazivom vise ne postoje i mozda bi bila na mjestu jos jedna sugestija HS-ovcima da napisu koji su to sad paketi koji zamjenjuju stare KID pakete. Sto detaljnije napisete na svojoj stranici tim ce te imati manje pitanja a web moze puno toga da istrpi:)docdr wrote:Na pitanje da li ce se moci koristiti kid paketi i dalje, Vas call centar daje odgovor jos samo neko vrijeme (par mjeseci) i da ce se nakon toga korisnik morati odluciti za neki od Tmach paketa.
Da li je to tacno?
Ako ostane mogucnost koristenja postojecih paketa: kid paket ce od 01.08 sadrzavati osnovni paket ili paket kanala koji sad imaju korisnici kojima nije pusten novi signal? Da li ce se moci koristiti usluga digitalne televizije ne vise tv bez dodatne naknade na kid paketima kao i do sad?
I koji je novi plan pustanja signala jer je moja ulica nestala sa spiska ulica a da nije zavrsena. Call centar ponovo ne zna odgovor.
-
B Ling
- Posts: 134
- Joined: 27/11/2015 15:05
#16887 Re: HS kablovska
hahahah cuj vrijedjatiMH i HS kablovska wrote:Jedan od razloga kreiranja našeg accounta ne ovom forumu je i želja za stalnim poboljšanjem odnosa prema korisnicima kroz poboljšanje rada naših službi, nastojimo Vam biti od koristi i pomoći koliko god je to moguće, sa pravom da poruke neprimjerenog sadržaja budu ignorisane od strane predstavnika kompanije na temi.B Ling wrote: A podrska se ocito pravi paglu, jer pitanje nije moglo biti jasnije.
Pod neprimjerenim sadržajem, bilo da se on nalazi u tekstu poruke, avataru ili potpisu, podrazumijeva se da učesnici na temi ne smiju provocirati, omalovažavati niti vrijeđati druge članove, po bilo kojoj osnovi, kao ni kompaniju MH i HS kablovska, Telemach menadžment i zaposlene.
Djevojko, ili decko, koliko god vi nama pomognete mi vama pomognemo puno vishe jer dobivate instant feedback, pratite primjenu u praksi i zadovoljstvo korisnika.Tako da... ne vidim sta sam pogresno napisao, ali shvatam razlog jer sam i prije uocio da ne volite stvari nazivati pravim imenom.Ignorisanje 5 stranica pitanja o jednom te istom i davanje jednog te istog odgovora, koji nije zadovoljavajuci, se ne moze nazvati drugim imenom.
Dakle napishite navedite tacne pakete u tacnim paketima da mogu i roditeljima objasniti, sta je tu sporno.
Pitanje za ostale forumashe,ako mogu da mi napishu, kako nekoga staviti na ignore listu?
- cpu_fan
- Posts: 1693
- Joined: 24/06/2009 14:38
#16888 Re: HS kablovska
Pa to i jeste problem u globalu cijele ove države. Kad reklamiraju uslugu, onda ona mora biti jasna i nedvosmislena da ne dovodi krajnjeg korisnika u zabludu pa bion on Ajnštaj ili "glup i gluplji". I sve ovo što pišem pišem iz iskustva koristeći usluge telemach-a. Nije se jednom desilo da me zovu preko telefona nudeći nove usluge a onda kad dođe do realizacije iste ustanovi se da fali mnogo što šta iz dogovora i da za to što smo se dogovorili treba još dodatno platiti. A ono famozno preslušavanje razgovora da bi se ustanovilo gdje je problem okačite mačku o rep. Nikad se više ne jave da kažu šta su ustanovili preslušavanjem razgovora.SerijeSync wrote:Dolazi do izražaja ovo što si napisao, većinom je u tome i problem!!cpu_fan wrote:E sad nisu svi inteligentni da mogu shvatiti šta ovi u stvari reklamiraju odnosno koji se kanali podrazumjevaju.
- hrasno38
- Posts: 34076
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#16889 Re: HS kablovska
Sporan je tvoj nacin komunikacije koji se izmedju ostalog ne slaze ni sa pravilima foruma tako da stisaj strasti i pokusaj sa svima nama da dodjes do odgovora koji te interesuju. Ovi ovdje HS-ovci su vise nego korektni i konkretni ali nisu oni koji odlucuju o programskim semama, akcijama, sta mozemo a sta ne mozemo itd. Ljudi samo pokusavaju da nam svim tranziciju ucine sto laksom. Siguran sam isto tako da svaku nasu i primjedbu i prijedlog salju tamo gdje treba jer se vidjelo na par stvari da su nam ipak neki prijedlozi uvazeni.B Ling wrote:hahahah cuj vrijedjatiMH i HS kablovska wrote:Jedan od razloga kreiranja našeg accounta ne ovom forumu je i želja za stalnim poboljšanjem odnosa prema korisnicima kroz poboljšanje rada naših službi, nastojimo Vam biti od koristi i pomoći koliko god je to moguće, sa pravom da poruke neprimjerenog sadržaja budu ignorisane od strane predstavnika kompanije na temi.B Ling wrote: A podrska se ocito pravi paglu, jer pitanje nije moglo biti jasnije.
Pod neprimjerenim sadržajem, bilo da se on nalazi u tekstu poruke, avataru ili potpisu, podrazumijeva se da učesnici na temi ne smiju provocirati, omalovažavati niti vrijeđati druge članove, po bilo kojoj osnovi, kao ni kompaniju MH i HS kablovska, Telemach menadžment i zaposlene.![]()
Djevojko, ili decko, koliko god vi nama pomognete mi vama pomognemo puno vishe jer dobivate instant feedback, pratite primjenu u praksi i zadovoljstvo korisnika.Tako da... ne vidim sta sam pogresno napisao, ali shvatam razlog jer sam i prije uocio da ne volite stvari nazivati pravim imenom.Ignorisanje 5 stranica pitanja o jednom te istom i davanje jednog te istog odgovora, koji nije zadovoljavajuci, se ne moze nazvati drugim imenom.
Dakle napishite navedite tacne pakete u tacnim paketima da mogu i roditeljima objasniti, sta je tu sporno.
Pitanje za ostale forumashe,ako mogu da mi napishu, kako nekoga staviti na ignore listu?
- hrasno38
- Posts: 34076
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#16890 Re: HS kablovska
Slazem se 100% i ja volim da znam u bobu sta kupujem i ne vidim da je ikakav problem to korisnicima i predstaviti da nemaju apsolutno niti jednu jedinu nedoumicu.cpu_fan wrote:Pa to i jeste problem u globalu cijele ove države. Kad reklamiraju uslugu, onda ona mora biti jasna i nedvosmislena da ne dovodi krajnjeg korisnika u zabludu pa bion on Ajnštaj ili "glup i gluplji". I sve ovo što pišem pišem iz iskustva koristeći usluge telemach-a. Nije se jednom desilo da me zovu preko telefona nudeći nove usluge a onda kad dođe do realizacije iste ustanovi se da fali mnogo što šta iz dogovora i da za to što smo se dogovorili treba još dodatno platiti. A ono famozno preslušavanje razgovora da bi se ustanovilo gdje je problem okačite mačku o rep. Nikad se više ne jave da kažu šta su ustanovili preslušavanjem razgovora.SerijeSync wrote:Dolazi do izražaja ovo što si napisao, većinom je u tome i problem!!cpu_fan wrote:E sad nisu svi inteligentni da mogu shvatiti šta ovi u stvari reklamiraju odnosno koji se kanali podrazumjevaju.
-
docdr
- Posts: 20
- Joined: 23/04/2014 16:49
#16891 Re: HS kablovska
na webu stoji druga inf:hrasno38 wrote:KID paketi pod tim nazivom vise ne postoje i mozda bi bila na mjestu jos jedna sugestija HS-ovcima da napisu koji su to sad paketi koji zamjenjuju stare KID pakete. Sto detaljnije napisete na svojoj stranici tim ce te imati manje pitanja a web moze puno toga da istrpi:)docdr wrote:Na pitanje da li ce se moci koristiti kid paketi i dalje, Vas call centar daje odgovor jos samo neko vrijeme (par mjeseci) i da ce se nakon toga korisnik morati odluciti za neki od Tmach paketa.
Da li je to tacno?
Ako ostane mogucnost koristenja postojecih paketa: kid paket ce od 01.08 sadrzavati osnovni paket ili paket kanala koji sad imaju korisnici kojima nije pusten novi signal? Da li ce se moci koristiti usluga digitalne televizije ne vise tv bez dodatne naknade na kid paketima kao i do sad?
I koji je novi plan pustanja signala jer je moja ulica nestala sa spiska ulica a da nije zavrsena. Call centar ponovo ne zna odgovor.
http://www.hs-ktv.ba/?page_id=4658
- hrasno38
- Posts: 34076
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#16892 Re: HS kablovska
Oprosti onda, nisam vidio, ali ja na racunima koje jos dobijam od HS-a nemam nista sto se zove KID.docdr wrote:na webu stoji druga inf:hrasno38 wrote:KID paketi pod tim nazivom vise ne postoje i mozda bi bila na mjestu jos jedna sugestija HS-ovcima da napisu koji su to sad paketi koji zamjenjuju stare KID pakete. Sto detaljnije napisete na svojoj stranici tim ce te imati manje pitanja a web moze puno toga da istrpi:)docdr wrote:Na pitanje da li ce se moci koristiti kid paketi i dalje, Vas call centar daje odgovor jos samo neko vrijeme (par mjeseci) i da ce se nakon toga korisnik morati odluciti za neki od Tmach paketa.
Da li je to tacno?
Ako ostane mogucnost koristenja postojecih paketa: kid paket ce od 01.08 sadrzavati osnovni paket ili paket kanala koji sad imaju korisnici kojima nije pusten novi signal? Da li ce se moci koristiti usluga digitalne televizije ne vise tv bez dodatne naknade na kid paketima kao i do sad?
I koji je novi plan pustanja signala jer je moja ulica nestala sa spiska ulica a da nije zavrsena. Call centar ponovo ne zna odgovor.
http://www.hs-ktv.ba/?page_id=4658
-
B Ling
- Posts: 134
- Joined: 27/11/2015 15:05
#16893 Re: HS kablovska
Slazem se, nije lijep nacin, izvinjavam se HS-ovi, nije mi namjera nikoga da uvrijedim sigurno.hrasno38 wrote:
Sporan je tvoj nacin komunikacije koji se izmedju ostalog ne slaze ni sa pravilima foruma tako da stisaj strasti i pokusaj sa svima nama da dodjes do odgovora koji te interesuju. Ovi ovdje HS-ovci su vise nego korektni i konkretni ali nisu oni koji odlucuju o programskim semama, akcijama, sta mozemo a sta ne mozemo itd. Ljudi samo pokusavaju da nam svim tranziciju ucine sto laksom. Siguran sam isto tako da svaku nasu i primjedbu i prijedlog salju tamo gdje treba jer se vidjelo na par stvari da su nam ipak neki prijedlozi uvazeni.
Dakle HS-ovci, ako mozete da pogledate ovo sto je @kakaljin napisao kao sugestiju i na taj nacin poredate pakete, da bude jasnije, oko toga je cijela frka.
- hrasno38
- Posts: 34076
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#16894 Re: HS kablovska
E da svaka cast i ja tom priedlogu dajem 100% podrsku.B Ling wrote:Slazem se, nije lijep nacin, izvinjavam se HS-ovi, nije mi namjera nikoga da uvrijedim sigurno.hrasno38 wrote:
Sporan je tvoj nacin komunikacije koji se izmedju ostalog ne slaze ni sa pravilima foruma tako da stisaj strasti i pokusaj sa svima nama da dodjes do odgovora koji te interesuju. Ovi ovdje HS-ovci su vise nego korektni i konkretni ali nisu oni koji odlucuju o programskim semama, akcijama, sta mozemo a sta ne mozemo itd. Ljudi samo pokusavaju da nam svim tranziciju ucine sto laksom. Siguran sam isto tako da svaku nasu i primjedbu i prijedlog salju tamo gdje treba jer se vidjelo na par stvari da su nam ipak neki prijedlozi uvazeni.
Dakle HS-ovci, ako mozete da pogledate ovo sto je @kakaljin napisao kao sugestiju i na taj nacin poredate pakete, da bude jasnije, oko toga je cijela frka.
-
SerijeSync
- Posts: 1128
- Joined: 08/02/2016 20:35
#16895 Re: HS kablovska
Ja sam mu već prijavio nekoliko postova, pa neka moderacija radi svoje.hrasno38 wrote:
Sporan je tvoj nacin komunikacije koji se izmedju ostalog ne slaze ni sa pravilima foruma tako da stisaj strasti i pokusaj sa svima nama da dodjes do odgovora koji te interesuju. Ovi ovdje HS-ovci su vise nego korektni i konkretni ali nisu oni koji odlucuju o programskim semama, akcijama, sta mozemo a sta ne mozemo itd. Ljudi samo pokusavaju da nam svim tranziciju ucine sto laksom. Siguran sam isto tako da svaku nasu i primjedbu i prijedlog salju tamo gdje treba jer se vidjelo na par stvari da su nam ipak neki prijedlozi uvazeni.
-
B Ling
- Posts: 134
- Joined: 27/11/2015 15:05
#16896 Re: HS kablovska
Crnjak bash.SerijeSync wrote:Ja sam mu već prijavio nekoliko postova, pa neka moderacija radi svoje.hrasno38 wrote:
Sporan je tvoj nacin komunikacije koji se izmedju ostalog ne slaze ni sa pravilima foruma tako da stisaj strasti i pokusaj sa svima nama da dodjes do odgovora koji te interesuju. Ovi ovdje HS-ovci su vise nego korektni i konkretni ali nisu oni koji odlucuju o programskim semama, akcijama, sta mozemo a sta ne mozemo itd. Ljudi samo pokusavaju da nam svim tranziciju ucine sto laksom. Siguran sam isto tako da svaku nasu i primjedbu i prijedlog salju tamo gdje treba jer se vidjelo na par stvari da su nam ipak neki prijedlozi uvazeni.
- hrasno38
- Posts: 34076
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#16897 Re: HS kablovska
Ma ne treba uvijek trcati i prijavljivati sve se moze lijepim rijesiti i evo covjek se izvinuo. Polako ljudi moji nema razloga za tenzije jer sve opet na kraju dodje na svoje.SerijeSync wrote:Ja sam mu već prijavio nekoliko postova, pa neka moderacija radi svoje.hrasno38 wrote:
Sporan je tvoj nacin komunikacije koji se izmedju ostalog ne slaze ni sa pravilima foruma tako da stisaj strasti i pokusaj sa svima nama da dodjes do odgovora koji te interesuju. Ovi ovdje HS-ovci su vise nego korektni i konkretni ali nisu oni koji odlucuju o programskim semama, akcijama, sta mozemo a sta ne mozemo itd. Ljudi samo pokusavaju da nam svim tranziciju ucine sto laksom. Siguran sam isto tako da svaku nasu i primjedbu i prijedlog salju tamo gdje treba jer se vidjelo na par stvari da su nam ipak neki prijedlozi uvazeni.
-
docdr
- Posts: 20
- Joined: 23/04/2014 16:49
#16898 Re: HS kablovska
docdr wrote: http://www.hs-ktv.ba/?page_id=4658
ma nistahrasno38 wrote: Oprosti onda, nisam vidio, ali ja na racunima koje jos dobijam od HS-a nemam nista sto se zove KID.
problem je gomila protivrjecnih informacija koje kruze a koje cesto dolaze od zvanicnih predstavnika tmacha. mislim da se zato odlaze odluka do 01.08 jer su protekla 2 mjeseca bila ispipavanje trzista. A ovo je tmachu i najvece preuzimanje gdje postoji sansa da izgube veliki broj korisnika.
- MH i HS kablovska
- Posts: 545
- Joined: 26/07/2013 16:25
#16899 Re: HS kablovska
Rado ćemo provjeriti Vaše navode i odgovoriti u najkraćem roku, najljubaznije Vas molimo da nam u inbox dostavite tačne korisničke podatke i kontakt broj. Prethodno smo obavještavali korisnike i slali pisma namjere kako bismo Vam što bolje približili nove unaprijeđene servise i obavijestili Vas o svim mogućnostima, ukoliko se ne odlučite za ponudu korištenja naših naprednijih usluga, Vaše trenutno aktivne usluge bit ćete u mogućnosti koristiti i dalje, u skladu s postojećim pretplatničkim ugovorima.docdr wrote:Na pitanje da li ce se moci koristiti kid paketi i dalje, Vas call centar daje odgovor jos samo neko vrijeme (par mjeseci) i da ce se nakon toga korisnik morati odluciti za neki od Tmach paketa.
Da li je to tacno?
Ako ostane mogucnost koristenja postojecih paketa: kid paket ce od 01.08 sadrzavati osnovni paket ili paket kanala koji sad imaju korisnici kojima nije pusten novi signal? Da li ce se moci koristiti usluga digitalne televizije ne vise tv bez dodatne naknade na kid paketima kao i do sad?
I koji je novi plan pustanja signala jer je moja ulica nestala sa spiska ulica a da nije zavrsena. Call centar ponovo ne zna odgovor.
U narednom periodu korisnici će imati mogućnost da paket kanala koji imaju na prvom resiveru, za mjesečnu rentu od 3,5 KM (mini resiver i cam modul ) tj. 6 km (V20 resiver,PDS 2, PDS3 ) gledati iste pakete kanala i na dodatnom resiveru. Svakako da ćemo o svim novitetima kako ovdje tako i na našoj web stranici pisati i obavještavati korisnike.
-
SerijeSync
- Posts: 1128
- Joined: 08/02/2016 20:35
#16900 Re: HS kablovska
Ako može pojašnjenje, jel nećete naplaćivati dodatno pakete ko ima više modula, nego će svi moći gledati iste pakete na svim modulima?MH i HS kablovska wrote: U narednom periodu korisnici će imati mogućnost da paket kanala koji imaju na prvom resiveru, za mjesečnu rentu od 3,5 KM (mini resiver i cam modul ) tj. 6 km (V20 resiver,PDS 2, PDS3 ) gledati iste pakete kanala i na dodatnom resiveru.
