HS kablovska

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
hrasno38
Posts: 34076
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#16876 Re: HS kablovska

Post by hrasno38 »

MH i HS kablovska wrote:
hrasno38 wrote:e Sad ja vise nista ne kontam svi nesto dobijaju a niko nista ne dobija:) Koliko znam do sada je bio da oni koji su bili na HS-u se ne smatraju kao novi pretplatnici i ne dobijaju ove pogodnosti prvih 6 mjeseci. Sta ja ili mi koji smo sa HS-a i KID quadro paketa presli na Trio Grande TM pakete dobijamo za tih prvih 6 mjeseci???
Kada komuniciramo akcija se odnosi na nove i postojeće korisnike bilo koje od kompanija Telemach grupacije (Telemach, MH, HS, HKB, BHB, Velnet I VKT) koji se u toku akcije pretplate na jednu odnosno dodatnu uslugu, koju prije nisu imali (bilo da je to TV, Internet ili Telefon) u nekom od paketa, 6 mjeseci će im ukupni računi za pretplatu biti prepolovljeni.
e jebi ga onda posto sam ja imao u HS-u sve usluge ni akcije ni reakcije :D
User avatar
hrasno38
Posts: 34076
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#16877 Re: HS kablovska

Post by hrasno38 »

crnivrag wrote:
kakaljin wrote: Predpostavio sam, ali u start paketu pise Hayat HD, dok BHT HD nisam primjetio.

Ali opet dolazimo do brojeva da u najacem duo paketu dolazi HD paket
U Duo Net Grande Extra dolaze svi HD kanali (uključujući i ona 4 HD kanala iz HBO Premium paketa).

Ovo ti mogu reći iz prve ruke jer koristim taj paket.
Zato sto Grande Extra i ukljucuje HBO paket
SerijeSync
Posts: 1128
Joined: 08/02/2016 20:35

#16878 Re: HS kablovska

Post by SerijeSync »

cpu_fan wrote:E sad nisu svi inteligentni da mogu shvatiti šta ovi u stvari reklamiraju odnosno koji se kanali podrazumjevaju.
Dolazi do izražaja ovo što si napisao, većinom je u tome i problem!!
User avatar
crnivrag
Posts: 13644
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#16879 Re: HS kablovska

Post by crnivrag »

kakaljin wrote: Alije Serije Sync napisao da ne ide HD paket u taj najaci pa sam zato ovako pisao.

Znai dobro sam ja napisao

Duo net : start paket
Duo net grande: osnovni paket
Duo net grande family: prosireni paket
Duo net grande extra : prosireni paket + HD paket + HBO premium paket.

Ovako napisu umjesto broja kanala i bude puno razumljivije i bolje ili pored ovoga napisu broj kanala koji dolazi, a sada kako je napisano se nagadja dok se ne ode na pakete pa pogleda sta i kako.
Ostale kompanije United Grupe tako i pišu na paketima, koji digitalni paketi se u njima sadrže, a kod nas izgleda misle da će ljude više privući kad vide broj kanala koji se sadrži u paketu.

Mada bi možda bilo dobro da oboje napišu, npr. gore na vrhu ovako broj kanala, a ispod da napišu sve digitalne pakete koji ulaze u taj paket.
User avatar
MH i HS kablovska
Posts: 545
Joined: 26/07/2013 16:25

#16880 Re: HS kablovska

Post by MH i HS kablovska »

cpu_fan wrote:
MH i HS kablovska wrote:
hrasno38 wrote:e Sad ja vise nista ne kontam svi nesto dobijaju a niko nista ne dobija:) Koliko znam do sada je bio da oni koji su bili na HS-u se ne smatraju kao novi pretplatnici i ne dobijaju ove pogodnosti prvih 6 mjeseci. Sta ja ili mi koji smo sa HS-a i KID quadro paketa presli na Trio Grande TM pakete dobijamo za tih prvih 6 mjeseci???
Kada komuniciramo akcija se odnosi na nove i postojeće korisnike bilo koje od kompanija Telemach grupacije (Telemach, MH, HS, HKB, BHB, Velnet I VKT) koji se u toku akcije pretplate na jednu odnosno dodatnu uslugu, koju prije nisu imali (bilo da je to TV, Internet ili Telefon) u nekom od paketa, 6 mjeseci će im ukupni računi za pretplatu biti prepolovljeni.
Ni ovo nije istina. Ja sam u sandučiću našao letak na kojem piše da se 6 mjeseci akcije odnosi isključivo na nove korisnike, a postojeći korisnici HS dobivaju samo 1 mjesec akcije ako se odluče na neki od paketa. Mislim kome vjerovati ? :roll:
Sada komuniciramo o novoj akciji koja je startala od 01.03. tekuće godine.
Naš post se ne odnosi na prethodnu, već novu akciju.
operacija labrador
Posts: 142
Joined: 10/08/2013 17:15

#16881 Re: HS kablovska

Post by operacija labrador »

User avatar
hrasno38
Posts: 34076
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#16882 Re: HS kablovska

Post by hrasno38 »

operacija labrador wrote:http://www.bgs.ba/

:D :bih:
Kakve ovo veze ima sa temom?
docdr
Posts: 20
Joined: 23/04/2014 16:49

#16883 Re: HS kablovska

Post by docdr »

Na pitanje da li ce se moci koristiti kid paketi i dalje, Vas call centar daje odgovor jos samo neko vrijeme (par mjeseci) i da ce se nakon toga korisnik morati odluciti za neki od Tmach paketa.
Da li je to tacno?
Ako ostane mogucnost koristenja postojecih paketa: kid paket ce od 01.08 sadrzavati osnovni paket ili paket kanala koji sad imaju korisnici kojima nije pusten novi signal? Da li ce se moci koristiti usluga digitalne televizije ne vise tv bez dodatne naknade na kid paketima kao i do sad?
I koji je novi plan pustanja signala jer je moja ulica nestala sa spiska ulica a da nije zavrsena. Call centar ponovo ne zna odgovor.
User avatar
MH i HS kablovska
Posts: 545
Joined: 26/07/2013 16:25

#16884 Re: HS kablovska

Post by MH i HS kablovska »

B Ling wrote: A podrska se ocito pravi paglu, jer pitanje nije moglo biti jasnije.
Jedan od razloga kreiranja našeg accounta ne ovom forumu je i želja za stalnim poboljšanjem odnosa prema korisnicima kroz poboljšanje rada naših službi, nastojimo Vam biti od koristi i pomoći koliko god je to moguće, sa pravom da poruke neprimjerenog sadržaja budu ignorisane od strane predstavnika kompanije na temi.
Pod neprimjerenim sadržajem, bilo da se on nalazi u tekstu poruke, avataru ili potpisu, podrazumijeva se da učesnici na temi ne smiju provocirati, omalovažavati niti vrijeđati druge članove, po bilo kojoj osnovi, kao ni kompaniju MH i HS kablovska, Telemach menadžment i zaposlene.
SerijeSync
Posts: 1128
Joined: 08/02/2016 20:35

#16885 Re: HS kablovska

Post by SerijeSync »

MH i HS kablovska wrote:
B Ling wrote: A podrska se ocito pravi paglu, jer pitanje nije moglo biti jasnije.
Jedan od razloga kreiranja našeg accounta ne ovom forumu je i želja za stalnim poboljšanjem odnosa prema korisnicima kroz poboljšanje rada naših službi, nastojimo Vam biti od koristi i pomoći koliko god je to moguće, sa pravom da poruke neprimjerenog sadržaja budu ignorisane od strane predstavnika kompanije na temi.
Pod neprimjerenim sadržajem, bilo da se on nalazi u tekstu poruke, avataru ili potpisu, podrazumijeva se da učesnici na temi ne smiju provocirati, omalovažavati niti vrijeđati druge članove, po bilo kojoj osnovi, kao ni kompaniju MH i HS kablovska, Telemach menadžment i zaposlene.
Pojedinci su ovde samo radi provokacija, preporučujem da prijavite svaku provokaciju moderaciji, a oni koji ne cijene vaš trud ignorišite.
User avatar
hrasno38
Posts: 34076
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#16886 Re: HS kablovska

Post by hrasno38 »

docdr wrote:Na pitanje da li ce se moci koristiti kid paketi i dalje, Vas call centar daje odgovor jos samo neko vrijeme (par mjeseci) i da ce se nakon toga korisnik morati odluciti za neki od Tmach paketa.
Da li je to tacno?
Ako ostane mogucnost koristenja postojecih paketa: kid paket ce od 01.08 sadrzavati osnovni paket ili paket kanala koji sad imaju korisnici kojima nije pusten novi signal? Da li ce se moci koristiti usluga digitalne televizije ne vise tv bez dodatne naknade na kid paketima kao i do sad?
I koji je novi plan pustanja signala jer je moja ulica nestala sa spiska ulica a da nije zavrsena. Call centar ponovo ne zna odgovor.
KID paketi pod tim nazivom vise ne postoje i mozda bi bila na mjestu jos jedna sugestija HS-ovcima da napisu koji su to sad paketi koji zamjenjuju stare KID pakete. Sto detaljnije napisete na svojoj stranici tim ce te imati manje pitanja a web moze puno toga da istrpi:)
B Ling
Posts: 134
Joined: 27/11/2015 15:05

#16887 Re: HS kablovska

Post by B Ling »

MH i HS kablovska wrote:
B Ling wrote: A podrska se ocito pravi paglu, jer pitanje nije moglo biti jasnije.
Jedan od razloga kreiranja našeg accounta ne ovom forumu je i želja za stalnim poboljšanjem odnosa prema korisnicima kroz poboljšanje rada naših službi, nastojimo Vam biti od koristi i pomoći koliko god je to moguće, sa pravom da poruke neprimjerenog sadržaja budu ignorisane od strane predstavnika kompanije na temi.
Pod neprimjerenim sadržajem, bilo da se on nalazi u tekstu poruke, avataru ili potpisu, podrazumijeva se da učesnici na temi ne smiju provocirati, omalovažavati niti vrijeđati druge članove, po bilo kojoj osnovi, kao ni kompaniju MH i HS kablovska, Telemach menadžment i zaposlene.
hahahah cuj vrijedjati :roll:

Djevojko, ili decko, koliko god vi nama pomognete mi vama pomognemo puno vishe jer dobivate instant feedback, pratite primjenu u praksi i zadovoljstvo korisnika.Tako da... ne vidim sta sam pogresno napisao, ali shvatam razlog jer sam i prije uocio da ne volite stvari nazivati pravim imenom.Ignorisanje 5 stranica pitanja o jednom te istom i davanje jednog te istog odgovora, koji nije zadovoljavajuci, se ne moze nazvati drugim imenom.

Dakle napishite navedite tacne pakete u tacnim paketima da mogu i roditeljima objasniti, sta je tu sporno.

Pitanje za ostale forumashe,ako mogu da mi napishu, kako nekoga staviti na ignore listu?
User avatar
cpu_fan
Posts: 1693
Joined: 24/06/2009 14:38

#16888 Re: HS kablovska

Post by cpu_fan »

SerijeSync wrote:
cpu_fan wrote:E sad nisu svi inteligentni da mogu shvatiti šta ovi u stvari reklamiraju odnosno koji se kanali podrazumjevaju.
Dolazi do izražaja ovo što si napisao, većinom je u tome i problem!!
Pa to i jeste problem u globalu cijele ove države. Kad reklamiraju uslugu, onda ona mora biti jasna i nedvosmislena da ne dovodi krajnjeg korisnika u zabludu pa bion on Ajnštaj ili "glup i gluplji". I sve ovo što pišem pišem iz iskustva koristeći usluge telemach-a. Nije se jednom desilo da me zovu preko telefona nudeći nove usluge a onda kad dođe do realizacije iste ustanovi se da fali mnogo što šta iz dogovora i da za to što smo se dogovorili treba još dodatno platiti. A ono famozno preslušavanje razgovora da bi se ustanovilo gdje je problem okačite mačku o rep. Nikad se više ne jave da kažu šta su ustanovili preslušavanjem razgovora.
User avatar
hrasno38
Posts: 34076
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#16889 Re: HS kablovska

Post by hrasno38 »

B Ling wrote:
MH i HS kablovska wrote:
B Ling wrote: A podrska se ocito pravi paglu, jer pitanje nije moglo biti jasnije.
Jedan od razloga kreiranja našeg accounta ne ovom forumu je i želja za stalnim poboljšanjem odnosa prema korisnicima kroz poboljšanje rada naših službi, nastojimo Vam biti od koristi i pomoći koliko god je to moguće, sa pravom da poruke neprimjerenog sadržaja budu ignorisane od strane predstavnika kompanije na temi.
Pod neprimjerenim sadržajem, bilo da se on nalazi u tekstu poruke, avataru ili potpisu, podrazumijeva se da učesnici na temi ne smiju provocirati, omalovažavati niti vrijeđati druge članove, po bilo kojoj osnovi, kao ni kompaniju MH i HS kablovska, Telemach menadžment i zaposlene.
hahahah cuj vrijedjati :roll:

Djevojko, ili decko, koliko god vi nama pomognete mi vama pomognemo puno vishe jer dobivate instant feedback, pratite primjenu u praksi i zadovoljstvo korisnika.Tako da... ne vidim sta sam pogresno napisao, ali shvatam razlog jer sam i prije uocio da ne volite stvari nazivati pravim imenom.Ignorisanje 5 stranica pitanja o jednom te istom i davanje jednog te istog odgovora, koji nije zadovoljavajuci, se ne moze nazvati drugim imenom.

Dakle napishite navedite tacne pakete u tacnim paketima da mogu i roditeljima objasniti, sta je tu sporno.

Pitanje za ostale forumashe,ako mogu da mi napishu, kako nekoga staviti na ignore listu?
Sporan je tvoj nacin komunikacije koji se izmedju ostalog ne slaze ni sa pravilima foruma tako da stisaj strasti i pokusaj sa svima nama da dodjes do odgovora koji te interesuju. Ovi ovdje HS-ovci su vise nego korektni i konkretni ali nisu oni koji odlucuju o programskim semama, akcijama, sta mozemo a sta ne mozemo itd. Ljudi samo pokusavaju da nam svim tranziciju ucine sto laksom. Siguran sam isto tako da svaku nasu i primjedbu i prijedlog salju tamo gdje treba jer se vidjelo na par stvari da su nam ipak neki prijedlozi uvazeni.
User avatar
hrasno38
Posts: 34076
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#16890 Re: HS kablovska

Post by hrasno38 »

cpu_fan wrote:
SerijeSync wrote:
cpu_fan wrote:E sad nisu svi inteligentni da mogu shvatiti šta ovi u stvari reklamiraju odnosno koji se kanali podrazumjevaju.
Dolazi do izražaja ovo što si napisao, većinom je u tome i problem!!
Pa to i jeste problem u globalu cijele ove države. Kad reklamiraju uslugu, onda ona mora biti jasna i nedvosmislena da ne dovodi krajnjeg korisnika u zabludu pa bion on Ajnštaj ili "glup i gluplji". I sve ovo što pišem pišem iz iskustva koristeći usluge telemach-a. Nije se jednom desilo da me zovu preko telefona nudeći nove usluge a onda kad dođe do realizacije iste ustanovi se da fali mnogo što šta iz dogovora i da za to što smo se dogovorili treba još dodatno platiti. A ono famozno preslušavanje razgovora da bi se ustanovilo gdje je problem okačite mačku o rep. Nikad se više ne jave da kažu šta su ustanovili preslušavanjem razgovora.
Slazem se 100% i ja volim da znam u bobu sta kupujem i ne vidim da je ikakav problem to korisnicima i predstaviti da nemaju apsolutno niti jednu jedinu nedoumicu.
docdr
Posts: 20
Joined: 23/04/2014 16:49

#16891 Re: HS kablovska

Post by docdr »

hrasno38 wrote:
docdr wrote:Na pitanje da li ce se moci koristiti kid paketi i dalje, Vas call centar daje odgovor jos samo neko vrijeme (par mjeseci) i da ce se nakon toga korisnik morati odluciti za neki od Tmach paketa.
Da li je to tacno?
Ako ostane mogucnost koristenja postojecih paketa: kid paket ce od 01.08 sadrzavati osnovni paket ili paket kanala koji sad imaju korisnici kojima nije pusten novi signal? Da li ce se moci koristiti usluga digitalne televizije ne vise tv bez dodatne naknade na kid paketima kao i do sad?
I koji je novi plan pustanja signala jer je moja ulica nestala sa spiska ulica a da nije zavrsena. Call centar ponovo ne zna odgovor.
KID paketi pod tim nazivom vise ne postoje i mozda bi bila na mjestu jos jedna sugestija HS-ovcima da napisu koji su to sad paketi koji zamjenjuju stare KID pakete. Sto detaljnije napisete na svojoj stranici tim ce te imati manje pitanja a web moze puno toga da istrpi:)
na webu stoji druga inf:
http://www.hs-ktv.ba/?page_id=4658
User avatar
hrasno38
Posts: 34076
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#16892 Re: HS kablovska

Post by hrasno38 »

docdr wrote:
hrasno38 wrote:
docdr wrote:Na pitanje da li ce se moci koristiti kid paketi i dalje, Vas call centar daje odgovor jos samo neko vrijeme (par mjeseci) i da ce se nakon toga korisnik morati odluciti za neki od Tmach paketa.
Da li je to tacno?
Ako ostane mogucnost koristenja postojecih paketa: kid paket ce od 01.08 sadrzavati osnovni paket ili paket kanala koji sad imaju korisnici kojima nije pusten novi signal? Da li ce se moci koristiti usluga digitalne televizije ne vise tv bez dodatne naknade na kid paketima kao i do sad?
I koji je novi plan pustanja signala jer je moja ulica nestala sa spiska ulica a da nije zavrsena. Call centar ponovo ne zna odgovor.
KID paketi pod tim nazivom vise ne postoje i mozda bi bila na mjestu jos jedna sugestija HS-ovcima da napisu koji su to sad paketi koji zamjenjuju stare KID pakete. Sto detaljnije napisete na svojoj stranici tim ce te imati manje pitanja a web moze puno toga da istrpi:)
na webu stoji druga inf:
http://www.hs-ktv.ba/?page_id=4658
Oprosti onda, nisam vidio, ali ja na racunima koje jos dobijam od HS-a nemam nista sto se zove KID.
B Ling
Posts: 134
Joined: 27/11/2015 15:05

#16893 Re: HS kablovska

Post by B Ling »

hrasno38 wrote:
Sporan je tvoj nacin komunikacije koji se izmedju ostalog ne slaze ni sa pravilima foruma tako da stisaj strasti i pokusaj sa svima nama da dodjes do odgovora koji te interesuju. Ovi ovdje HS-ovci su vise nego korektni i konkretni ali nisu oni koji odlucuju o programskim semama, akcijama, sta mozemo a sta ne mozemo itd. Ljudi samo pokusavaju da nam svim tranziciju ucine sto laksom. Siguran sam isto tako da svaku nasu i primjedbu i prijedlog salju tamo gdje treba jer se vidjelo na par stvari da su nam ipak neki prijedlozi uvazeni.
Slazem se, nije lijep nacin, izvinjavam se HS-ovi, nije mi namjera nikoga da uvrijedim sigurno.

Dakle HS-ovci, ako mozete da pogledate ovo sto je @kakaljin napisao kao sugestiju i na taj nacin poredate pakete, da bude jasnije, oko toga je cijela frka.
User avatar
hrasno38
Posts: 34076
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#16894 Re: HS kablovska

Post by hrasno38 »

B Ling wrote:
hrasno38 wrote:
Sporan je tvoj nacin komunikacije koji se izmedju ostalog ne slaze ni sa pravilima foruma tako da stisaj strasti i pokusaj sa svima nama da dodjes do odgovora koji te interesuju. Ovi ovdje HS-ovci su vise nego korektni i konkretni ali nisu oni koji odlucuju o programskim semama, akcijama, sta mozemo a sta ne mozemo itd. Ljudi samo pokusavaju da nam svim tranziciju ucine sto laksom. Siguran sam isto tako da svaku nasu i primjedbu i prijedlog salju tamo gdje treba jer se vidjelo na par stvari da su nam ipak neki prijedlozi uvazeni.
Slazem se, nije lijep nacin, izvinjavam se HS-ovi, nije mi namjera nikoga da uvrijedim sigurno.

Dakle HS-ovci, ako mozete da pogledate ovo sto je @kakaljin napisao kao sugestiju i na taj nacin poredate pakete, da bude jasnije, oko toga je cijela frka.
E da svaka cast i ja tom priedlogu dajem 100% podrsku.
SerijeSync
Posts: 1128
Joined: 08/02/2016 20:35

#16895 Re: HS kablovska

Post by SerijeSync »

hrasno38 wrote:
Sporan je tvoj nacin komunikacije koji se izmedju ostalog ne slaze ni sa pravilima foruma tako da stisaj strasti i pokusaj sa svima nama da dodjes do odgovora koji te interesuju. Ovi ovdje HS-ovci su vise nego korektni i konkretni ali nisu oni koji odlucuju o programskim semama, akcijama, sta mozemo a sta ne mozemo itd. Ljudi samo pokusavaju da nam svim tranziciju ucine sto laksom. Siguran sam isto tako da svaku nasu i primjedbu i prijedlog salju tamo gdje treba jer se vidjelo na par stvari da su nam ipak neki prijedlozi uvazeni.
Ja sam mu već prijavio nekoliko postova, pa neka moderacija radi svoje.
B Ling
Posts: 134
Joined: 27/11/2015 15:05

#16896 Re: HS kablovska

Post by B Ling »

SerijeSync wrote:
hrasno38 wrote:
Sporan je tvoj nacin komunikacije koji se izmedju ostalog ne slaze ni sa pravilima foruma tako da stisaj strasti i pokusaj sa svima nama da dodjes do odgovora koji te interesuju. Ovi ovdje HS-ovci su vise nego korektni i konkretni ali nisu oni koji odlucuju o programskim semama, akcijama, sta mozemo a sta ne mozemo itd. Ljudi samo pokusavaju da nam svim tranziciju ucine sto laksom. Siguran sam isto tako da svaku nasu i primjedbu i prijedlog salju tamo gdje treba jer se vidjelo na par stvari da su nam ipak neki prijedlozi uvazeni.
Ja sam mu već prijavio nekoliko postova, pa neka moderacija radi svoje.
Crnjak bash. :roll:
User avatar
hrasno38
Posts: 34076
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#16897 Re: HS kablovska

Post by hrasno38 »

SerijeSync wrote:
hrasno38 wrote:
Sporan je tvoj nacin komunikacije koji se izmedju ostalog ne slaze ni sa pravilima foruma tako da stisaj strasti i pokusaj sa svima nama da dodjes do odgovora koji te interesuju. Ovi ovdje HS-ovci su vise nego korektni i konkretni ali nisu oni koji odlucuju o programskim semama, akcijama, sta mozemo a sta ne mozemo itd. Ljudi samo pokusavaju da nam svim tranziciju ucine sto laksom. Siguran sam isto tako da svaku nasu i primjedbu i prijedlog salju tamo gdje treba jer se vidjelo na par stvari da su nam ipak neki prijedlozi uvazeni.
Ja sam mu već prijavio nekoliko postova, pa neka moderacija radi svoje.
Ma ne treba uvijek trcati i prijavljivati sve se moze lijepim rijesiti i evo covjek se izvinuo. Polako ljudi moji nema razloga za tenzije jer sve opet na kraju dodje na svoje.
docdr
Posts: 20
Joined: 23/04/2014 16:49

#16898 Re: HS kablovska

Post by docdr »

hrasno38 wrote: Oprosti onda, nisam vidio, ali ja na racunima koje jos dobijam od HS-a nemam nista sto se zove KID.
ma nista :)
problem je gomila protivrjecnih informacija koje kruze a koje cesto dolaze od zvanicnih predstavnika tmacha. mislim da se zato odlaze odluka do 01.08 jer su protekla 2 mjeseca bila ispipavanje trzista. A ovo je tmachu i najvece preuzimanje gdje postoji sansa da izgube veliki broj korisnika.
User avatar
MH i HS kablovska
Posts: 545
Joined: 26/07/2013 16:25

#16899 Re: HS kablovska

Post by MH i HS kablovska »

docdr wrote:Na pitanje da li ce se moci koristiti kid paketi i dalje, Vas call centar daje odgovor jos samo neko vrijeme (par mjeseci) i da ce se nakon toga korisnik morati odluciti za neki od Tmach paketa.
Da li je to tacno?
Ako ostane mogucnost koristenja postojecih paketa: kid paket ce od 01.08 sadrzavati osnovni paket ili paket kanala koji sad imaju korisnici kojima nije pusten novi signal? Da li ce se moci koristiti usluga digitalne televizije ne vise tv bez dodatne naknade na kid paketima kao i do sad?
I koji je novi plan pustanja signala jer je moja ulica nestala sa spiska ulica a da nije zavrsena. Call centar ponovo ne zna odgovor.
Rado ćemo provjeriti Vaše navode i odgovoriti u najkraćem roku, najljubaznije Vas molimo da nam u inbox dostavite tačne korisničke podatke i kontakt broj. Prethodno smo obavještavali korisnike i slali pisma namjere kako bismo Vam što bolje približili nove unaprijeđene servise i obavijestili Vas o svim mogućnostima, ukoliko se ne odlučite za ponudu korištenja naših naprednijih usluga, Vaše trenutno aktivne usluge bit ćete u mogućnosti koristiti i dalje, u skladu s postojećim pretplatničkim ugovorima.
U narednom periodu korisnici će imati mogućnost da paket kanala koji imaju na prvom resiveru, za mjesečnu rentu od 3,5 KM (mini resiver i cam modul ) tj. 6 km (V20 resiver,PDS 2, PDS3 ) gledati iste pakete kanala i na dodatnom resiveru. Svakako da ćemo o svim novitetima kako ovdje tako i na našoj web stranici pisati i obavještavati korisnike.
SerijeSync
Posts: 1128
Joined: 08/02/2016 20:35

#16900 Re: HS kablovska

Post by SerijeSync »

MH i HS kablovska wrote: U narednom periodu korisnici će imati mogućnost da paket kanala koji imaju na prvom resiveru, za mjesečnu rentu od 3,5 KM (mini resiver i cam modul ) tj. 6 km (V20 resiver,PDS 2, PDS3 ) gledati iste pakete kanala i na dodatnom resiveru.
Ako može pojašnjenje, jel nećete naplaćivati dodatno pakete ko ima više modula, nego će svi moći gledati iste pakete na svim modulima?
Locked