I jos se pravi grbavBazinga1234 wrote:![]()
![]()
![]()
![]()
Penaldo u svom stilu
UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#16876 Re: UEFA Champions League
- Logovan
- Posts: 102777
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#16877 Re: UEFA Champions League
Pa bolan ako si igrao rukom, priznaj, ništa te ne košta.
Ne shvatam ovakvo ponašanje.
-
°u°
- Posts: 2676
- Joined: 11/04/2013 08:49
#16878 Re: UEFA Champions League
Pa trunje mu, gleda nas par stoja miliona sa 100 kamera iz raznih uglova i ovolika drama i kmečanje 
Koja drama queen
Koja drama queen
- BajramBarecula
- Posts: 541
- Joined: 03/07/2017 18:30
#16879 Re: UEFA Champions League
pa nije igro rukom (u njegovoj glavi)Logovan wrote:Pa bolan ako si igrao rukom, priznaj, ništa te ne košta.Ne shvatam ovakvo ponašanje.
-
omar little
- Posts: 17382
- Joined: 14/03/2008 21:14
#16880 Re: UEFA Champions League
jos se hvata za glavu ko da je najgora nepravda svijeta, mrs.
- TAFKAP
- Posts: 11966
- Joined: 30/09/2011 07:49
#16881 Re: UEFA Champions League
ima siroka ramena tip
- Idemedosumom
- Posts: 8291
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#16882 Re: UEFA Champions League
Samo ga spominjite, zabice on nocas 
- atmel
- Posts: 1983
- Joined: 02/02/2005 20:05
- Location: planet zemlja
#16883 Re: UEFA Champions League
TAFKAP wrote:ima siroka ramena tip
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16884 Re: UEFA Champions League
Gledam ovog Tolisoa iz profila...reko kako opet ubacuje Tiaga

- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#16885 Re: UEFA Champions League
Fuj kakav smetljar. Dobar je igrac, ali dzaba mu i sto je treci u svijetu, poslije Salaha i Messija, kad je ovako odvratan. 
- burgundy
- Posts: 2328
- Joined: 20/10/2010 19:44
#16886 Re: UEFA Champions League
Dobro se Bayern drzi s obzirom na dvije prinudne izmjene.Steta sto se Boateng povrijedio.
- TAFKAP
- Posts: 11966
- Joined: 30/09/2011 07:49
#16887 Re: UEFA Champions League
jedono Ireni veceras da ga zabije
- BajramBarecula
- Posts: 541
- Joined: 03/07/2017 18:30
#16889 Re: UEFA Champions League
joj sudije kocka L1 
- atmel
- Posts: 1983
- Joined: 02/02/2005 20:05
- Location: planet zemlja
#16890 Re: UEFA Champions League
vicious wrote:Fuj kakav smetljar. Dobar je igrac, ali dzaba mu i sto je treci u svijetu, poslije Salaha i Messija, kad je ovako odvratan.
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#16891 Re: UEFA Champions League
A sto se vole zajebavat ispred gola pa izbij je jbo ga ljeljak
-
Bazinga1234
- Posts: 8068
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
#16892 Re: UEFA Champions League
Casemiro rijetko odvratan igrač
- Idemedosumom
- Posts: 8291
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#16894 Re: UEFA Champions League
joj i vi sad pretjerujete.
sta fali ako se bunio, njegovo je da pokusa sve kako bi dosao do gola
sta fali ako se bunio, njegovo je da pokusa sve kako bi dosao do gola
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#16895 Re: UEFA Champions League
Vidi ih sto se cude
jeste li vi ikad gledali Ronu u zivotu pa se cudite

- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#16896 Re: UEFA Champions League
Ma nije to samo zbog ovoga, nego i inace.pizarro wrote:joj i vi sad pretjerujete.
sta fali ako se bunio, njegovo je da pokusa sve kako bi dosao do gola
- TAFKAP
- Posts: 11966
- Joined: 30/09/2011 07:49
#16897 Re: UEFA Champions League
ma to se on samo ceslja takovicious wrote:Ma nije to samo zbog ovoga, nego i inace.pizarro wrote:joj i vi sad pretjerujete.
sta fali ako se bunio, njegovo je da pokusa sve kako bi dosao do golai jos ona placljiva faca, fuj.
- p206
- Posts: 8423
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#16898 Re: UEFA Champions League
Al koliko fali desno krilo..Robben bi valjao sad..
- rovac13
- Posts: 5762
- Joined: 08/12/2013 16:17
#16899 Re: UEFA Champions League
Neuobicajeno za bajern samo glume te faul te penal te traze ruku te ovo te ono.
Ocekivao sam da se njih pita bar u prvoj utakmici.
Ocekivao sam da se njih pita bar u prvoj utakmici.
