UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#16851 Re: UEFA Champions League

Post by Mali_Vuk »

channel10 wrote: MA ima vremena, jos 120 minutI :D
A sve je to u 5 deka. Teško je bilo šta prognozirat.

Šanse za prolaz 50-50
Last edited by Mali_Vuk on 25/04/2018 22:09, edited 1 time in total.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16852 Re: UEFA Champions League

Post by AmiĐa_Idriz »

omar little wrote:jebemti ligu prvaka ako je ovi smradovi opet uzmu pa pu bogalji oni svi redom klupski, europski, ne moze ih jedan jedini tim izbaciti.
Image
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#16853 Re: UEFA Champions League

Post by channel10 »

omar little wrote:jebemti ligu prvaka ako je ovi smradovi opet uzmu pa pu bogalji oni svi redom klupski, europski, ne moze ih jedan jedini tim izbaciti.
Njima je bocu primiti 06.05.18 , protiv tetanusa. Ona redovna :D
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#16854 Re: UEFA Champions League

Post by leškarenje »

Sta kaze,Kristijano Ronaldooooooo i ubacaj sa strane za Bajern :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16855 Re: UEFA Champions League

Post by AmiĐa_Idriz »

Zamisli imaš Carvajala i Albu po bekovima, pa majku ti jebem kako neko moze za tu repku navijati.
Teufik
Posts: 4890
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#16856 Re: UEFA Champions League

Post by Teufik »

il dottore wrote:
Muhamed Đakmić wrote:Daj ba leškarenje, pa Marcelo je jedan od najboljih lijevih bekova u historiji fudbala.
Jedno je igrati beka a drugo je uhvatiti volej s 20 metara i zabiti iz prve poluprilike
Sugavi real
Znaju ljudi. CL specijalisti.
omar little
Posts: 17390
Joined: 14/03/2008 21:14

#16857 Re: UEFA Champions League

Post by omar little »

AmiĐa_Idriz wrote:
omar little wrote:jebemti ligu prvaka ako je ovi smradovi opet uzmu pa pu bogalji oni svi redom klupski, europski, ne moze ih jedan jedini tim izbaciti.
Image
dace bog, rekli smo :D
sad me huja pa malo rondam :D
User avatar
Alighieri
Posts: 1210
Joined: 24/02/2018 17:11
Location: Herzegovina

#16858 Re: UEFA Champions League

Post by Alighieri »

Nema muda Bayern, da je jača ekipa zapala u top 16 oni bi ispali.

Nema tog njemačkog mentaliteta kojeg je uništio Pep Guardiola, poslije čega će se Bayern oporavljati još 5 sezona,

Budućnost Bayerna u Evropi je ravna Unitedu. Najbolji igrači odoše u penziju, zamjene nikakve, doveo se trener koji je bez veze

Uz Redse u finalu i to samo zbog Salaha, jer želim da uzme zlatnu loptu, kraj ovih marketinških magova teško.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8314
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#16859 Re: UEFA Champions League

Post by Idemedosumom »

E moj Bajo :-)
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#16860 Re: UEFA Champions League

Post by pizarro »

ja mislim da je najbolji recept protiv ovog reala ono direktno cuvanje svakog igraca kao sto je guardiola 2015. igrao prvu utakmicu protiv barce.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#16861 Re: UEFA Champions League

Post by channel10 »

A jbt, trebali pet golova primiti, a vode 2:1 :-) :D
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#16862 Re: UEFA Champions League

Post by Muhamed Đakmić »

Komotno su mogli prepisati prošlosezonski ishod ovog para, utakmica gotovo identična :-) Opet Bayern stvara šanse, ali visi.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#16863 Re: UEFA Champions League

Post by Raigor Stonehoof »

kakav Gayern, kakav Liverscum, Real opet uzima ovo bez problema.
User avatar
Logovan
Posts: 102808
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#16864 Re: UEFA Champions League

Post by Logovan »

Sudariše se Muller i Lewa metar od gola. :lol:
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#16865 Re: UEFA Champions League

Post by °u° »

AmiĐa_Idriz wrote:Zamisli imaš Carvajala i Albu po bekovima, pa majku ti jebem kako neko moze za tu repku navijati.
Ko jednojačani blizanci :D
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#16866 Re: UEFA Champions League

Post by leškarenje »

channel10 wrote:A jbt, trebali pet golova primiti, a vode 2:1 :-) :D
Smecarska posla :oops:
User avatar
Alighieri
Posts: 1210
Joined: 24/02/2018 17:11
Location: Herzegovina

#16867 Re: UEFA Champions League

Post by Alighieri »

Pet godina zaredom ispasti od Španaca, moja Bundesliga, reforma je potrebna. Uvesti kao Englezi, neka se ulaže, neka se moj Bayern buni, nije isto igrati vs Hannover pa dođe Real i uzme ih kao amatere.

Adios.
Bazinga1234
Posts: 8068
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#16868 Re: UEFA Champions League

Post by Bazinga1234 »

Hajde više Ribery. :(
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#16869 Re: UEFA Champions League

Post by Better Man »

Teufik wrote:
il dottore wrote:
Muhamed Đakmić wrote:Daj ba leškarenje, pa Marcelo je jedan od najboljih lijevih bekova u historiji fudbala.
Jedno je igrati beka a drugo je uhvatiti volej s 20 metara i zabiti iz prve poluprilike
Sugavi real
Znaju ljudi. CL specijalisti.
Čuj, šugavi Real. To što ljudi znaju svoje šanse i prilike iskoristiti, a Bayern ne, to ništa.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16870 Re: UEFA Champions League

Post by AmiĐa_Idriz »

omar little wrote: dace bog, rekli smo :D
sad me huja pa malo rondam :D
Treba prvo u Rim otići, lako ćemo za kasnije :D
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#16871 Re: UEFA Champions League

Post by channel10 »

leškarenje wrote:
channel10 wrote:A jbt, trebali pet golova primiti, a vode 2:1 :-) :D
Smecarska posla :oops:
`vako ce i likce u Gabeli, ali ako ponesu kakvu dobru torbu :izet:
Bazinga1234
Posts: 8068
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#16872 Re: UEFA Champions League

Post by Bazinga1234 »

:lol: :lol: :lol: :lol:

Penaldo u svom stilu
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#16873 Re: UEFA Champions League

Post by p206 »

Al ovaj golman rupa
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#16874 Re: UEFA Champions League

Post by Better Man »

Šteta za ruku. Bio ni ovo definitivni kraj Bayerna.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#16875 Re: UEFA Champions League

Post by nema me tamo »

gledaj ovog debilnog kristijana kako se pravda kao da nece biti usporeni snimak.. :lol:
Post Reply