Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...
Moderators: Charuga , Tomahawk11
Mali_Vuk
Posts: 6289 Joined: 26/09/2008 16:34
Post
by Mali_Vuk » 25/04/2018 22:08
channel10 wrote:
MA ima vremena, jos 120 minutI
A sve je to u 5 deka. Teško je bilo šta prognozirat.
Šanse za prolaz 50-50
Last edited by
Mali_Vuk on 25/04/2018 22:09, edited 1 time in total.
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847 Joined: 21/05/2012 22:46
Post
by AmiĐa_Idriz » 25/04/2018 22:08
omar little wrote: jebemti ligu prvaka ako je ovi smradovi opet uzmu pa pu bogalji oni svi redom klupski, europski, ne moze ih jedan jedini tim izbaciti.
channel10
Posts: 17013 Joined: 08/01/2014 12:37
Post
by channel10 » 25/04/2018 22:09
omar little wrote: jebemti ligu prvaka ako je ovi smradovi opet uzmu pa pu bogalji oni svi redom klupski, europski, ne moze ih jedan jedini tim izbaciti.
Njima je bocu primiti 06.05.18 , protiv tetanusa. Ona redovna
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847 Joined: 21/05/2012 22:46
Post
by AmiĐa_Idriz » 25/04/2018 22:10
Zamisli imaš Carvajala i Albu po bekovima, pa majku ti jebem kako neko moze za tu repku navijati.
Teufik
Posts: 4890 Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ
Post
by Teufik » 25/04/2018 22:10
il dottore wrote: Muhamed Đakmić wrote: Daj ba leškarenje, pa Marcelo je jedan od najboljih lijevih bekova u historiji fudbala.
Jedno je igrati beka a drugo je uhvatiti volej s 20 metara i zabiti iz prve poluprilike
Sugavi real
Znaju ljudi. CL specijalisti.
omar little
Posts: 17390 Joined: 14/03/2008 21:14
Post
by omar little » 25/04/2018 22:11
AmiĐa_Idriz wrote: omar little wrote: jebemti ligu prvaka ako je ovi smradovi opet uzmu pa pu bogalji oni svi redom klupski, europski, ne moze ih jedan jedini tim izbaciti.
dace bog, rekli smo
sad me huja pa malo rondam
Alighieri
Posts: 1210 Joined: 24/02/2018 17:11
Location: Herzegovina
Post
by Alighieri » 25/04/2018 22:12
Nema muda Bayern, da je jača ekipa zapala u top 16 oni bi ispali.
Nema tog njemačkog mentaliteta kojeg je uništio Pep Guardiola, poslije čega će se Bayern oporavljati još 5 sezona,
Budućnost Bayerna u Evropi je ravna Unitedu. Najbolji igrači odoše u penziju, zamjene nikakve, doveo se trener koji je bez veze
Uz Redse u finalu i to samo zbog Salaha, jer želim da uzme zlatnu loptu, kraj ovih marketinških magova teško.
pizarro
Posts: 4194 Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet
Post
by pizarro » 25/04/2018 22:12
ja mislim da je najbolji recept protiv ovog reala ono direktno cuvanje svakog igraca kao sto je guardiola 2015. igrao prvu utakmicu protiv barce.
channel10
Posts: 17013 Joined: 08/01/2014 12:37
Post
by channel10 » 25/04/2018 22:12
A jbt, trebali pet golova primiti, a vode 2:1
Muhamed Đakmić
Posts: 14652 Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:
Post
by Muhamed Đakmić » 25/04/2018 22:12
Komotno su mogli prepisati prošlosezonski ishod ovog para, utakmica gotovo identična
Opet Bayern stvara šanse, ali visi.
°u°
Posts: 2676 Joined: 11/04/2013 08:49
Post
by °u° » 25/04/2018 22:13
AmiĐa_Idriz wrote: Zamisli imaš Carvajala i Albu po bekovima, pa majku ti jebem kako neko moze za tu repku navijati.
Ko jednojačani blizanci
leškarenje
Posts: 17455 Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane
Post
by leškarenje » 25/04/2018 22:13
channel10 wrote: A jbt, trebali pet golova primiti, a vode 2:1
Smecarska posla
Alighieri
Posts: 1210 Joined: 24/02/2018 17:11
Location: Herzegovina
Post
by Alighieri » 25/04/2018 22:13
Pet godina zaredom ispasti od Španaca, moja Bundesliga, reforma je potrebna. Uvesti kao Englezi, neka se ulaže, neka se moj Bayern buni, nije isto igrati vs Hannover pa dođe Real i uzme ih kao amatere.
Adios.
Better Man
Posts: 18740 Joined: 01/10/2006 20:10
Post
by Better Man » 25/04/2018 22:14
Teufik wrote: il dottore wrote: Muhamed Đakmić wrote: Daj ba leškarenje, pa Marcelo je jedan od najboljih lijevih bekova u historiji fudbala.
Jedno je igrati beka a drugo je uhvatiti volej s 20 metara i zabiti iz prve poluprilike
Sugavi real
Znaju ljudi. CL specijalisti.
Čuj, šugavi Real. To što ljudi znaju svoje šanse i prilike iskoristiti, a Bayern ne, to ništa.
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847 Joined: 21/05/2012 22:46
Post
by AmiĐa_Idriz » 25/04/2018 22:15
omar little wrote:
dace bog, rekli smo
sad me huja pa malo rondam
Treba prvo u Rim otići, lako ćemo za kasnije
channel10
Posts: 17013 Joined: 08/01/2014 12:37
Post
by channel10 » 25/04/2018 22:15
leškarenje wrote: channel10 wrote: A jbt, trebali pet golova primiti, a vode 2:1
Smecarska posla
`vako ce i likce u Gabeli, ali ako ponesu kakvu dobru torbu
p206
Posts: 8426 Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
Post
by p206 » 25/04/2018 22:16
Al ovaj golman rupa
Better Man
Posts: 18740 Joined: 01/10/2006 20:10
Post
by Better Man » 25/04/2018 22:16
Šteta za ruku. Bio ni ovo definitivni kraj Bayerna.
nema me tamo
Posts: 13597 Joined: 30/10/2013 18:58
Post
by nema me tamo » 25/04/2018 22:16
gledaj ovog debilnog kristijana kako se pravda kao da nece biti usporeni snimak..