Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#16826 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Industrialyzer »

Login7777 wrote: 05/03/2021 11:26 Kako je pobjegao tokom agresije na BiH, sad i bježi od odgovornosti za stanje u KS. A paušali liježu.
:lol: :lol: :lol: :skoljka:

Boli, a?
made_in_sarajevo
Posts: 6963
Joined: 06/05/2013 23:05

#16827 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

Login7777 wrote: 05/03/2021 11:26 Kako je pobjegao tokom agresije na BiH, sad i bježi od odgovornosti za stanje u KS. A paušali liježu.
mislis kako je pobjeglo i pola sda jel, pa 30 godina bjeze od odgovornosti,a milioni idu na racune razne.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#16828 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Milenkov buraz »

Sreća pa imamo SDA u fazi raspadanja kao lešina pa će nas kao i prošli put spOsiti kada je bilo najteže. Heeej mart 2021 oni prave komisiju za nabavku vakcina, pa pu *"# :place1:
Last edited by Milenkov buraz on 05/03/2021 11:36, edited 1 time in total.
User avatar
pici
Posts: 46401
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16829 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

neda im forto ni marke dok ne vidi vakcine... ocel opet fOdilj u domacu radinost da nam pravi vakcine ko onomad ventilatore... sjecatel se njegove izjave da ce pkrenuti domacu proizvodnju ventilatora :lol: :lol: :lol:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25548
Joined: 12/08/2013 12:51

#16830 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by insaneinthebrain »

Login7777 wrote: 05/03/2021 11:26 Kako je pobjegao tokom agresije na BiH, sad i bježi od odgovornosti za stanje u KS. A paušali liježu.
Ne laprdaj :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#16831 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Logovan »

Milenkov buraz wrote: 05/03/2021 11:24 Baš se osjeti po intonaciji glasa i disanju da se sjeb'o :-?
Isto primijetih... :-)

Užurbano se radi u nabavci vakcina, eto sad će i komisija napraviti. :lol:
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#16832 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Milenkov buraz »

Logovan wrote: 05/03/2021 11:40
Milenkov buraz wrote: 05/03/2021 11:24 Baš se osjeti po intonaciji glasa i disanju da se sjeb'o :-?
Isto primijetih... :-)

Užurbano se radi u nabavci vakcina, eto sad će i komisija napraviti. :lol:
Nije šala, i komisija. Sada će se prvo poklati koliko Bošnjaka, Hrvata, Srba i ostalih treba biti u komisiji, trebaju li i niži nivoi vlasti biti uključeni da aminiju formiranje komsiije pa će silovati zdrav razum jedno 15 dana oko toga. E kada sve to dogovore onda će neko iz HDZ-a ili SDA da da primejdbu na način izbora članova komisije jer je prekršena procedura, kurac i palac, pa će opet dogovarati 20 dana...ukratko jebem im sve po spisku. :oops:
made_in_sarajevo
Posts: 6963
Joined: 06/05/2013 23:05

#16833 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

znaci kad kazu drzava je potpisala, drzava je zakinuta za vakcine ustvari su misli samo na RS. ocigledno je da ovi majmuni lopovski nisu kurcem mrdnuli. proziva covjek fortu da se pusti populisticke price i da ganja mjere za suzbijanje. kaze eno srbij se vakcinice pa nista :lol: . znaci cijeli svijet je glup i retardiran, samo je bosnjo i SDA, HDZ najpametniji :lol:

godinu dana od korone, malo jace. siera leone, zimbabve, ruanda, kurac,palac dobijaju redovno vakcine, vucic im ocito lekciju svima kako se bori za vakcine. ljudina tek planira komisiju napraviti koja ce poslati papir koliko vakcina nam treba. fadil novalic proziva nekoga da bjezi i da oni rade ustvari, cerkez proziva fortu,a niko da se zacrveni sto nisu u stanju 100 vakcina nabaviti,a da ne govorimo o hiljadama i milionima komada.
User avatar
pici
Posts: 46401
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16834 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

O NABAVCI VAKCINA
Novalić odgovorio Forti: Meni je bilo neprijatno što bježi od problema
koja pogan od insana
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#16835 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login7777 »

Image
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#16836 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Milenkov buraz »

Login7777 wrote: 05/03/2021 13:16 Image
Da SDA decenijama nije potrkradala GRAS i dozvoljavala sve i svašta Forto bi možda 2021 imao resursa u vidu tramvaja, trolejbusa i autobusa da poveća broj istih u mreži. Ovako dotična gospodična je fulila cijeli stadion.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#16837 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by ultima_palabra »

Forto bjezi od odgovornosti, a Sanko i Nenadic su se hrabro fajtali sa koronom :mrgreen:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#16838 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by foxlife »

cak je sanko i dao ostavku jel tako bi pa nismo imali ministra zdravstva u toku pandemije
User avatar
thekupus
Posts: 7388
Joined: 25/06/2011 22:38

#16839 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by thekupus »

Login7777 wrote: 05/03/2021 13:16 Image
Rijana je stari majstor spinovanja. To znaju svi koji su ikad s njom komunicirali. Ipak, ovako nisko nisam očekivao da će pasti...
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#16840 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login7777 »

Forto:
"Ako želimo opstati kao društvo, moramo zaštititi naš zdravstveni sistem od pandemije koronavirusa"
Moramo pobijediti, kako ne bi smo izgubili.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#16841 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Milenkov buraz »

thekupus wrote: 05/03/2021 13:46
Login7777 wrote: 05/03/2021 13:16 Image
Rijana je stari majstor spinovanja. To znaju svi koji su ikad s njom komunicirali. Ipak, ovako nisko nisam očekivao da će pasti...
Je li onaj neki Jusufbegović bio direktor Grasa što ga je najviše sjeb'o ili sam ja nešto pomiješao? :?
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#16842 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by foxlife »

cini mi se da je bio jusufranic ili tako nesto
User avatar
Truba
Posts: 93848
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#16843 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Truba »

Prvi put cujem za ovu
Jeko
statixx
Posts: 9839
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#16844 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by statixx »

ultima_palabra wrote: 05/03/2021 13:32 Forto bjezi od odgovornosti, a Sanko i Nenadic su se hrabro fajtali sa koronom :mrgreen:
A tek specijalac Solak, zabranio kretanje djeci i starijim osobama. Sad su iznenadjeni zasto imamo rast dijabeticara medju djecom.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#16845 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

Styling wrote: 05/03/2021 11:13
Prpa.ba wrote: 04/03/2021 21:48 Vlada KS trenutno po pitanju COVIDa tacno onako kako ih i percipiram: nece nas zapanjiti pametnim odlukama i odlicnim rezultatima, ali makar imaju iskrenu namjeru da rade svoj posao i ponesto i ubodu. Potkapacitirani kakvi i jesu, zive u drugom mileniju u odnosu na krnju SDA i njene minorne satelite.
Dzaba da uvedes ne znam ti kakve mjere kad je narod glup i nedisciplinovan. Dzaba stoku moliti i opominjati.
Bitno je da si ti pametan i disciplinovan. :skoljka: :run:
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#16846 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

made_in_sarajevo wrote: 05/03/2021 11:16 ovo je premijer kojeg zelim vidjeti, ovo je promjena i za ovo sam glasao. ovih par sto drkaju na SDA nece nikad shvatiti ovo. na covjeku se vidi da se sjebo sta je cuo i sta je vidio. daj ti nama komisiju da se mi rastalimo pa sta ostane nek bude za vakcinu.

Forto jebi im mater svima redom
:lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
made_in_sarajevo
Posts: 6963
Joined: 06/05/2013 23:05

#16847 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

aldinjo wrote: 05/03/2021 14:16
made_in_sarajevo wrote: 05/03/2021 11:16 ovo je premijer kojeg zelim vidjeti, ovo je promjena i za ovo sam glasao. ovih par sto drkaju na SDA nece nikad shvatiti ovo. na covjeku se vidi da se sjebo sta je cuo i sta je vidio. daj ti nama komisiju da se mi rastalimo pa sta ostane nek bude za vakcinu.

Forto jebi im mater svima redom
:lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
zato ce nas SDA izvesti na pravi put :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vala ste ti i ovaj drugi zasluzili sendvic sa cak poli salamom
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#16848 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login7777 »

aldinjo wrote: 05/03/2021 14:16
made_in_sarajevo wrote: 05/03/2021 11:16 ovo je premijer kojeg zelim vidjeti, ovo je promjena i za ovo sam glasao. ovih par sto drkaju na SDA nece nikad shvatiti ovo. na covjeku se vidi da se sjebo sta je cuo i sta je vidio. daj ti nama komisiju da se mi rastalimo pa sta ostane nek bude za vakcinu.

Forto jebi im mater svima redom
:lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
Žele vidjet Premijera dezertera. How convenient.
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#16849 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by klizim po parkingu »

Login7777 wrote: 05/03/2021 14:19
aldinjo wrote: 05/03/2021 14:16
made_in_sarajevo wrote: 05/03/2021 11:16 ovo je premijer kojeg zelim vidjeti, ovo je promjena i za ovo sam glasao. ovih par sto drkaju na SDA nece nikad shvatiti ovo. na covjeku se vidi da se sjebo sta je cuo i sta je vidio. daj ti nama komisiju da se mi rastalimo pa sta ostane nek bude za vakcinu.

Forto jebi im mater svima redom
:lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
Žele vidjet Premijera dezertera. How convenient.
jok zelimo nevidljivog ministra zdravstva :thumbup: :thumbup: i smjene na dnevnoj osnovi u kriznom stabu kao u sda vladi :bih:
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#16850 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by relativno84 »

made_in_sarajevo wrote: 05/03/2021 11:16 ovo je premijer kojeg zelim vidjeti, ovo je promjena i za ovo sam glasao. ovih par sto drkaju na SDA nece nikad shvatiti ovo. na covjeku se vidi da se sjebo sta je cuo i sta je vidio. daj ti nama komisiju da se mi rastalimo pa sta ostane nek bude za vakcinu.

Forto jebi im mater svima redom
Sjebo se Forto jer mora odluciti zatvoriti kanton ili ne, Fadil odbio da bude zirant na tu odluku. Zna i Forto da koju god odluku da donese popuslic dugorocno.
Locked